Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

I. trieda

Badín pekelne rozdupal tajovského nováčika

Mýto – Šalková 4:3 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase sa Mýto presadilo už v 4. minúte a strelilo prvý gól, no domáci zvýšeným úsilím vyrovnali. V druhom polčase sa domáci ujali vedenia z pokutového kopu. Hostia vyrovnali a po chybe domácej obrany sa ujali vedenia. Po vylúčení hosťujúceho hráča za hrubý faul hostia vyrovnali a v 90. minúte Kučerák strelil víťazný gól domácich. V tomto zápase zaujal Kučerák.
Góly: Kučerák 3, Makuša – Binder 2, Tuček.
ŽK: Vrtal – Kalman, Binder, Šimčík.
ČK: - Šimčík.
Pred 100 divákmi rozhodoval Sitarčík .
MÝTO: Kupec – Húsenica, Kerestény (85. Kňazík), Štefančík, Botoš, Makuša, Giertl (65. Kurek), Daniš, Mi. Vrtal, Ma. Vrtal, Kučerák.
ŠALKOVÁ: Hrnčiar – Dobrík, Klus, Kalman, Baran, Šimčík, Binder, Tuček, Bursa, Lübeck, Petržel.

Badín – Tajov 7:2 (3:1)
Hostia sa už v 9. minúte dostali do vedenia. Hralo sa na jednu bránu vo vlažnom tempe, pričom hostí prišlo na stretnutie len jedenásť. Zápas mal jednoznačné smerovanie.
Góly: Machala 3, Donoval 2, Strelec, Koreň – Bíreš, Kopic.
Pred 150 divákmi rozhodoval Bírer.
BADÍN: Makovník – Strelec (70. Vigaš), Lačný, Kováčik, Kulišiak, Bubeník, Slobodník (60. Galát), Dikacz, Filip, Koreň, Machala (46. Donoval).
TAJOV: Kleniar – Kopic, Mažgut, Varecha, Solivajs, Murgaš, Styk, Murín, Ursíny, Bíreš, Eliáš.

Nemecká – Hronec 3:2 (1:1)
Vo výbornom zápase domáci skutočne zabrali a víťazstvo si za bojovný výkon zaslúžili. Predstavili sa ako kolektív, ktorý chce niečo dosiahnuť. Hostia sa ujali vedenia z pokutového kopu, ale ešte v 1. polčase domáci Kováč vyrovnal. Hneď na začiatku druhého polčasu domáci kanonier Ružinský z pokutového kopu otočil na 2:1 pre domácich a hoci hostia mali vylúčeného hráča, napriek tomu v 75. min vyrovnali na 2:2. V 90. minúte domáci Šrot po krásnej akcii strelil víťazný gól a potvrdil zaslúžené víťazstvo Nemeckej.
ČK: Repka
Pred 150 divákmi rozhodoval Roštár.
NEMECKÁ: Halgaš – Ťažký, Ružinský, Šrot, Frčo (72. Vančo), Bobok, Rosina, Koštial, Bartoš, Jablonský (82. Kováč), Milan.
HRONEC: Radovič – Frimm, Kučerák, Ju. Sarvaš, Ján Sarvaš, Cibuľa, Kocúr, Handlovič, Repka, Pišoja, Boroš.

Sl. Ľupča – Lučatín 1:2 (0:1)
Derby zápas začal z oboch strán opatrne. Hostia sa viac pohybovali. Ľupča nepremenila jedenástku a viac gólových šancí, ale Lučatín sa pred koncom prvého polčasu ujal vedenia. Po polčase Slovenská Ľupča nastúpila s odhodlaním zvrátiť zápas, ale po chybe domácej obrany hostia zvýšili na 0:2. Domáci sa ešte snažili zvrátiť skóre, no to sa jej už nepodarilo a zápas skončil 1:2.
Góly: Šimčík- Garaj, Sauka.
ČK: Urbančok.
Pred 200 divákmi rozhodoval Zeman.
SL: ĽUPČA: Hlaváč – Mačkovič, Urbančok, Sedliak, Lakomčík (76. Saraj), Lipa (46.Svintek), Lešták, Slobodník, Šimčík, Majer, Patráš.
LUČATÍN: Muránsky – Ivan, Hruška, Hraško, Sedliak (61. Medveď), Urva, Sedliak, Selecký, Turčan, Garaj, Sauka.

Jasenie – Podbrezová C 6:1 (3:0)
Úvod zápasu vychádzal lepšie hosťom, ktorí získali územnú prevahu a z tej tri rohové kopy. Prišlo však rozhranie 34. až 36. minúty zápasu, v ktorom domáci trikrát skórovali a priebeh zápasu začal byť jednostrannou záležitosťou domáceho mužstva. V druhom polčase pridali ešte ďalšie tri góly a tak deklasovali inak snaživého súpera.
Góly: Ján Weisenbacher 3, Kochan, Sekáč, H. Weisenbacher – Boháčik.
Pred 150 divákmi rozhodoval Koctúr.
JASENIE: Havran – R. Kvačkaj, Mistrík, Demeter (74. Ma. Kvačkaj), Sekáč, Chválik (78. Kordík), Čatloš, Kochan, Štulajter, Ján Weisenbacher (53. Gondáš), H Weisenbacher.
PODBREZOVÁ C: Babušák – Vetrák, Ostrihoň, Hudík, Boháčik, Vozár (63. Lupták), Harvanka, Baran, Žilík (75. Amrich), Kostelný, Piliar.

Jakub – T.Č. Balog 1:4 (0:2)
Hostia po dobrej usilovnej hre dokázali zvíťaziť. Pre divákov bol tento zápas atraktívny, pretože padlo päť gólov.
Góly: Prostredný - Koreň 2, Kvietok, Pečovský.
ŽK: Plavec, Bednár, Slobodník – Kvietok, Koreň.
ČK: Ma. Sitarčík.
Pred 100 divákmi rozhodoval Mišány .
JAKUB: Mesík – Náčin, Slobodník, Lukačovič (74. Selecký), Plavec, Porubský, Balon, Prostredný, Andrejko, Bednár (70. Golis), Račák.
T.Č. BALOG: Medveď – Mi. Sitarčík, Štulajter, Mi. Kováčik, Ma. Sitarčík, Kvietok, Koreň, Pečovský (82. Potkány), Ma. Kováčik (78. Auxt), Kliment, Giertl.

Heľpa – Beňuš 1:2 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase si domáci vytvorili niekoľko šancí, ktoré neuvážene zahodili. Hostia zo skrumáže upravili na 1:2 a tento stav ubránili. Domáci vsadili na útok, ale dostali sa len pred šestnástku a vyrovnať sa im nepodarilo. Hostia si za predvedenú hru zaslúžili víťazstvo.
Góly: Berky – Lapin, Šperka.
ŽK: 77. Šperka.
ČK: 87. Šperka.
Pred 150 divákmi rozhodoval Zázrivec .
HEĽPA: Kanoš - Dikacs, Mi. Kukuľa, Ďurajda, Belan, Marko, Lilgo, Riapoš, Jo. Kukuľa, Berky (60. Bošeľa), Červienka (46. Oravkin).
BEŇUŠ: Kochan - Vetrák, Košík (64. Plieštik), Lapin, Peťko, Zelený, Kováčik, Janko, Šajgalík, Kán, Šperka.

4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne