Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

I. trieda

Badín valcuje naďalej, Tajov je stále na dne

Badín – Šalková 6:2 (5:0)
Domáci od začiatku zatlačili hostí do defenzívy, hrali na krátke prihrávky po stranách s následnými prihrávkami pred bránu, z čoho pramenili gólové šance a päť z nich do polčasu aj využili. Po zmene strán sa domáci uspokojili s výsledkom, čo hostia dokonale využili na strelenie jedného gólu. Do konca zápasu ešte padlo po jednom góle na oboch stranách. Domáci nevyužili rad dobrých príležitostí na strelenie gólu.
Góly: 6., 33. Bubeník, 9. Koreň, 25. Slobodník, 34., 72. Machala, – 56. Baran, 58. Binder.
ŽK: Vigaš, Machala, Hudec- Pa. Dobrík, Binder.
ČK: -
Pred 200 divákmi rozhodoval Caban.
BADÍN: Makovník - Vigaš, Kulišiak, Galát (46. Donoval), Filip, Dikacs, Meserschmidt, Slobodník (72. Hudec), Bubeník, Koreň, Machala.
ŠALKOVÁ: Hrnčiar – Pa. Dobrík, Pe. Dobrík, Kalman, Baran, Tuček, Lübeck, Bursa, Ratica, Klus (68. (Štvrtlíček), Binder.

Nemecká – Mýto 1:1 (1:0)
Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. Domáci začali výborne a už v prvej minúte po peknej akcii strelil Šrot vedúci gól Nemeckej. Domáci hráči aj naďalej tlačili hostí k svojej bráne, mali aj dostatok gólových šancí, ktoré ostali nevyužité, na čo nakoniec v druhom polčase doplatili. Hostia z Mýta získali územnú prevahu a v 75. minúte po chybe v obrane domácich vyrovnali na 1:1. Záver zápasu bol dosť nervózny, domáci kopali síce ešte v poslednej minúte pokutový kop, ale výsledok sa už nezmenil.
Góly: 1. Šrot – 75. Giertl.
ŽK: Ružinský – Kupec, Ma. Vrtal.
ČK: -
Pred 150 divákmi rozhodoval Suchý.
NEMECKÁ: Halgaš – Ťažký, Ružinský, Šrot, Kováč, Frčo (46. Ondrej), Bartoš, Bobok, Rosina, Koštial, Mi. Bartoš, Jablonský (60. Vančo).
MÝTO: Kupec – Húsenica, Kerestény, Štefančík, Botoš (46. Giertl), Mi. Vrtal), Makuša, Sarvaš, Stančík, Ma. Vrtal, Kučerák.

Sl. Ľupča – Tajov 4:1 (0:0)
Domáci boli počas celého zápasu lepší, no nepremenili niekoľko šancí v prvom polčase. Hostia sa ujali vedenia už v tretej minúte druhého polčasu. V závere strhli domáci víťazstvo na svoju stranu.
Góly: 81. Patráš, 87. Lakomčík, 89. Slobodník, 90. Šimčík - 48. Solivajs.
ŽK: Žlkovan, Majer – Murgaš, Targoš.
ČK: -
Pred 150 divákmi rozhodoval Zázrivec.
SL. ĽUPČA: Hlaváč – Filadelfi, Svintek, Žlkovan, Mačkovič, Šuhajda (64. Beer), Lakomčík, Slobodník, Šimčík, Majer, Patráš.
TAJOV: Kleniar – Murín, Solivajs, Kopic, Varecha, Styk, Murgaš, Bíreš, Ursíny, Targoš, Eliáš.

Jasenie – Hronec 0:0 (0:0)
V rušnom zápase, bohatom na gólové šance, sa zrodila bezgólová remíza, s ktorou sú spokojnejší viac hostia ako domáci. V prvom polčase boli lepší hostia, vypracovali si aj šance, no domáci brankár Havran, najlepší muž na ihrisku, bol jednoznačne proti. V druhom polčase prišlo vylúčenie hráča hostí po druhej žltej karte. Domáci vystupňovali tlak, z ktorého však nič nevyťažili, pretože trestuhodne zahodili aj tie najväčšie šance.
Góly: -
ŽK: Kochan, Mistrík, Gondáš, - Gajdoš.
ČK: Gajdoš.
Pred 150 divákmi rozhodoval Sitarčík.
JASENIE: Havran – R. Kvačkaj, Demeter, M. Kvačkaj, Mistrík, Chválik, Čatloš, Kochan (80. Sekáč), Štulajter, J. Weisenbacher, H. Weisenbacher (85. Gondáš).
HRONEC: Radovič, Frimm, Kučerák, Ju. Sarvaš, Ján Sarvaš (46. Bartoš (90. Oláh)), Cibuľa, Kocúr, Pišoja, Hanzlovič, Gajdos, Boroš (85. Halka).

Jakub – Lučatín 2:0 (1:0)
Domáci po sérii smolných zápasov chceli pred domácim publikom zvíťaziť, ale prvý polčas predviedli plejádu nevyužitých šancí, no hostia mohli svojimi rýchlymi brejkmi strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Slobodník stanovil výsledok 1. polčasu, 2. polčas bol v réžii domácich, ktorí znova nevyužili niekoľko šancí. V 75. minúte si hosťujúca obrana nevedela dať rady s Balonom, preto museli faulovať. Potom strelil Račák z jedenástky gól na 2:0.
Góly: Slobodník, Račák (11m).
ŽK: Hraško.
ČK: -
Pred 150 divákmi rozhodoval Ľ Hláčik.
JAKUB: Murgaš - Náčin (89. Vígľašský), Slobodník, Plavec, Longauer, Porubský, Balon, Bednár (75. Kmeť), Andrejko (46. Golis), Račák, Prostredný.
LUČATÍN: Oboňa – Lakomčík, Sedliak, Urva, Hraško, Sauka, Selecký, Garaj, Hlinka, Zbyňovský, Medveď.
Heľpa – Podbrezová C 2:1 (0:1)
Domáci nastúpili proti Podbrezovej s odhodlaním zvíťaziť. Strelenie gólu hosti ich potom vyburcovalo k lepšiemu výkonu. Do druhého polčasu nastúpili s odhodlaním streliť čím skôr gól, čo sa im aj podarilo z jedenástky. Potom hrali už futbal, ktorý sa páčil divákom a gól nenechal na seba dlho čakať. V 68. minúte strelil ten víťazný Bošeľa. Domáci udržiavali výsledok do konca stretnutia a ešte niekoľko stopercentných šancí nepremenili.
Góly: Marko, Bošeľa – Ľupták.
ŽK: Takács, Marko, Riapoš, Bošeľa – Vetrák, Ľupták, Herich.
ČK: -
Pred 150 divákmi rozhodoval Zeman.
HEĽPA: Kanoš – Takács, Fedor, Ďurajda, Belan (86. Busa), Marko, Lilko (46. bošeľa), Riapoš, Oravkin, Berky (69. Mak), Skladaný.
PODBREZOVÁ C: Ma. Kupec - Vetrák, Ľupták, Kostelný, Hudík, Herich (84. Vozár), Žilík, Baraj, Švidran, Piliar, Harvanka.

Beňuš – T.Č. Balog
1:4 (0:2)
Domáci po dvoch víťazných zápasoch mimo domáceho prostredia, chceli vyhrať aj ďalší zápas, ktorý už hrali na domácej pôde. Ale súper ich zaskočil umnou hrou, z čoho rezultovali dva góly. Domáci v druhom polčase znížili na 1:2, snažili sa vyrovnať, ale hostia dvoma rýchlymi protiútokmi otočili zápas vo svoj prospech.
Góly: 49. Šperka - 7.Kliment, 15.Kvietok, 57.Giertl ,72. Švantner.
ŽK: Figľuš.
ČK: Figľuš.
Pred 200 divákmi rozhodoval Mecele .
BEŇUŠ: Kochan – Vetrák, Janko, Košík, Plieštik, Kováčik, Šajgalík, Lapin, Berčík, Kán, Šperka.
T.Č. BALOG: Medveď – Mi. Sitarčík, Potkány, Štulajter, Kováčik (Pečovský), Budovec, Kvietok, Koreň, Ma. Sitarčík, Švantner (Auxt), Kliment, Giertl.

2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?