Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Malý futbal

I. liga
1.FC Podlavice „A“ – Ariola 3:8 (2:3), D. Sliacky, J. Rosík, F. Kurčík – R. Gyüre 3, P. Gubka 2, P. Wiesinger 2, Du. Balon, ŽK: I. Hubert (Podlavice), Royal 94 – Godzily 3:5 (1:2), P. Roháč, J. Moravčík, R. Ďuriančik – R. Puliš, P. Strečok, A. Dubovický, M. Turčan, Š. Marko, ŽK: P. Roháč, I. Svrčina (Royal 94), Alien – Iskra 6:6 (3:3), D. Vaník 4, M. Gregor, P. Straka – B. Navrátil 3, P. Holinec, M. Darida, M. Spišák, Royal Brusno-kúpele – Lazio 8:5 (4:2), M. Markuš 4, M. Gibala 2, P. Vida, M. Tomčík – P. Čtvrtníček 3, J. Kubuš, B. Herkel,
Skackavá Norplast - Torpédo Stavbár 7:9 (2:5), J. Škovrán 3, M. Ščepko, V. Moravčík 2, R. Caspáš – I. Sokáč 3, T. Marek 2, G. Snitka 2, P. Špirka 2, Arsenal – Flamengo 2:5 (0:1), R. Kováčik, B. Bosák – R. Šulek 4, M. Hrnčiar, FK Exel - AC Juniors 2:4 (1:2), P. Ščepko 2 – Ľ. Potančok 2, M. Valigura, B. Strelec (vlastný), ŽK: T. Ondrejka (Exel) – V. Samson, D. Sojak (Juniors), ČK: T. Ondrejka (Exel), Erland – Trend 4:7 (2:4), M. Oravec 2, P. Štulrajter, P. Gabaj – R. Machala 4, R. Rubint 2, Da. Balon, RK Studio - Sosna Boys 10:1 (6:1), I. Országh 4, J. Saktor 4, P. Kulišiak, R. Porubský – M. Vajda, ŽK: M. Porubský (RK Studio) – M. Chaban, P. Chaban (Sosna Boys). Stretnutia rozhodovali J. Adamek a R. Weiss.
1. RK Studio 4 3 1 0 24 : 7 10
2. Juniors 4 3 1 0 24 : 8 10
3. Flamengo 4 3 0 1 26 : 12 9
4. Trend 4 3 0 1 27 : 19 9
5. Royal – BK 4 3 0 1 22 : 18 9
6. Alien 4 2 2 0 18 : 14 8
7. Godzily 4 2 1 1 19 : 11 7
8. Ariola 4 2 1 1 22 : 16 7
9. Iskra 4 2 1 1 24 : 22 7
10. Exel 4 2 0 2 26 : 22 6
11. Lazio 4 1 1 2 18 : 17 4
12. Erland 4 1 1 2 14 : 14 4
13. Arsenal 4 1 0 3 15 : 18 3
14. Torp./Stav. 4 1 0 3 22 : 30 3
15. Podlavice A 4 1 0 3 13 : 29 3
16. Royal 94 4 0 2 2 9 : 16 2
17. Sosna Boys 4 0 1 3 7 : 34 1
18. Skackavá 4 0 0 4 14 : 37 0

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
Starí páni - North Stars 6:2 (4:0), J. Urgela 2, P. Čajka 2, Z. Rusko, M. Rusko – M. Turan, M. Berko, ŽK: J. Urgela (Starí páni) – M. Turan, P. Ursíny (N. Stars), Real Madrid - Fofo 10:1 (3:1), J. Šimčík 4, M. Ursíny 3, K. Ratica 2, M. Kalman – A. Kmeť, FK Húsenice - ŠK Remio 10:8 (6:6), Pa. Keller 6, Pe. Keler 2, D. Bacík, M. Tagaj – P. Raffay 4, R. Sochor 2, R. Szászi, I. Bulík, ŽK: Pe. Keller (Húsenice), ČK: M. Tagaj (Húsenice) – R. Szászi (Remio), I.Q. - AC Chaos 1:3 (1:1), F. Feldmajer – F. Tomčo 2, S. Černák, FC Nemce – Iron 7:10 (1:5), B. Dian 3, J. Chrastina 2, R. Lukáč, M. Gavalda – J. Pančík 6, E. Hippík, J. Vozár, M. Kotorík, J. Kotorík,
Arias - 1.FC Dodna 6:4 (4:3), M. Strečok 3, J. Rusko 3 – J. Bubeník 2, Ma. Kováč 2, Celtic / Unios – DAF 5:6 (3:2), J. Varga 4, L. Kucbel – P. Mazúch 2, J. Hegyi 2, M. Horčin, P. Tréger, ŽK: R. Kováč (Celtic / Unios) – P. Mazúch (DAF), Absint – Atak 3:1 (2:0), J. Zemko, P. Šipula, R. Gombárik – R. Vrbiar, ŽK: V. Knopp (Atak),
Chalani - Mládežnícka 7:2 (4:1), M. Mesík 4, M. Targoš, J. Môcik, J. Biely – M. Ďumbala, P. Koska. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a P. Dírer.
1. St. páni 4 4 0 0 19 : 4 12
2. Iron 4 3 1 0 22 : 17 10
3. Real 4 3 0 1 29 : 11 9
4. Nemce 4 3 0 1 26 : 15 9
5. Remio 4 3 0 1 22 : 17 9
6. Chaos 4 3 0 1 12 : 12 9
7. Chalani 4 2 0 2 19 : 13 6
8. Mládežnícka 4 2 0 2 25 : 21 6
9. Húsenice 4 2 0 2 23 : 21 6
10. Arias 4 2 0 2 19 : 23 6
11. DAF 4 2 0 2 14 : 26 6
12. Atak 4 1 0 3 8 : 9 3
13. Absint 4 1 0 3 9 : 14 3
14. North Stars 4 1 0 3 17 : 23 3
15. I.Q. 4 1 0 3 10 : 17 3
16. Dodna 4 1 0 3 15 : 27 3
17. Fofo 4 1 0 3 8 : 22 3
18. Unios 4 0 1 3 8 : 13 1

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
ŠKP Kobok Brezno - Stavos Badín / Enzo 8:4 (6:2), J. Koumal 3, M. Ďuriš, M. Giertl, Ľ. Budovec, M. Caban, D. Kafrík – Ľ. Sojak, M. Belák, M. Longauer, M. Havrla, Gemo - FC Alice 8:2 (2:2), R. Čunderlík 4, B. Stacho 3, L. Rontšinský – J. Kamenský 2, Ajax - 1.FC Podlavice „B“ / Riečka 4:4 (1:2), M. Majerík 3, J. Bajdich – M. Necpal 2, P. Gašpar, R. Petrík, ŽK: J. Slama (Riečka), Radvaň - Otava Slovenská Ľupča 1:5 (0:1), J. Abrahám – Ľ. Bulla 3, D. Homola, J. Homola, ŠK Hellius - 1.FC Horná 5:1 (2:1), M. Kenický 3, M. Kejmar, M. Longauer – M. Slobodník ŽK: P. Peržel (Hellius) – M. Slobodník (Horná), ČK: P. Kassa (Horná), BB Aqex – Ateeray 3:1 (0:0), P. Harazin, P. Kupec, S. Drahoň – M. Predmeský, ŽK: M. Pavlík (BB Aqex), D.P.H. – SISEP 4:1 (3:1), S. Srnka, R. Kredátus, J. Purc, J. Valent – M. Andrejko, ŽK: A. Petrovič (SISEP), Jarný vánok – Mladosť 10:4 (5:1), J. Galajda 3, P. Kukučka 3, I. Vereš 3, M. Galajda – J. Ondrejka 2, R. Janko 2, ŽK: I. Dobrý (J. vánok), Absolut - Mladé svište 3:1 (1:1), P. Joščák 3 – J. Pěč, ŽK: P. Uhrík (Absolut) – J. Pěč (Ml. svište), Küster Wolves - FC Dan 7:2 (4:1), J. Hudoba 2, J. Chromek 2, A. Ďurfina, R. Škvarek, J. Bulla – L. Hakel, B. Ridzoň, ŽK: L. Hakel, M. Patráš (Dan). Electric Blue mal voľno. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st., J. Darida a I. Sadovský.
1. D.P.H. 4 4 0 0 31 : 6 12
2. Absolut 4 3 1 0 25 : 12 10
3. Hellius 4 3 0 1 14 : 9 9
4. BB Aqex 4 3 0 1 18 : 14 9
5. Otava 4 3 0 1 18 : 16 9
6. K. Wolves 4 2 1 1 17 : 12 7
7. Riečka 4 2 1 1 20 : 19 7
8. Jar. vánok 4 2 0 2 24 : 14 6
9. FC Alice 4 2 0 2 18 : 10 6
10. GEMO 4 2 0 2 19 : 16 6
11. El. Blue 3 2 0 1 16 : 16 6
12. Horná 4 2 0 2 8 : 11 6
13. Ml. svište 4 2 0 2 8 : 12 6
14. Kobok BR 3 1 1 1 18 : 16 4
15. FC Dan 3 1 1 1 12 : 13 4
16. Enzo 4 1 0 3 14 : 22 3
17. Mladosť 4 1 0 3 14 : 27 3
18. SISEP 3 0 1 2 6 : 12 1
19. Ateeray 4 0 1 3 8 : 26 1
20. Enzo 4 0 0 4 11 : 25 0
21. Radvaň 4 0 0 4 6 : 22 0

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
Capanegra – Baxx 7:3 (4:2), L. Berec 6, M. Giertl – V. Tkáč 2, J. Lovíšek, ŽK: M. Giertl (Capanegra) – R. Tkáč (Baxx), San Marconi - Ken Homov Wok 2:2 (2:2), Ma. Lichý, I. Kuchár – Ľ. Macoška, J. Kollár, Trapas - ANK Pegi 4:3 (3:2), D. Valent 2, M. Bobák, A. Ulbrík – M. Teicher, A. Buranovský, P. Krnáč, ŽK: A. Buranovský (Pegi), Žihadlá – Hrča 7:1 (2:0), E. Mlynarčík 3, P. Bulla 2, T. Šatánek, J. Chudý – L. Markus, Elán Sásová – Betonári 9:1 (2:0), M. Mešťan 3, R. Halič 2, M. Vigaš 2, P. Karas 2 – M. Majer, Sosaurus - Sparta BB 1:2 (0:2), R. Čaučík – R. Zmajkovič 2, Antira - 1.FC Run 6:0 (2:0), M. Kováč 4, T. Záslav, I. Bučko, A je to – Twister 2:4 (2:1), D. Antal, P. Mihálik – J. Ťakuš 2, P. Potančok, Ľ. Ihring, Adrenalín - Zempra 3:4 (2:1), M. Ivanič 3 – A. Ľuptovčiak 3, Z. Ondrejka. Stretnutia rozhodovali J. Faško, L. Kucbel a I. Kleniar.
1. Zempra 4 4 0 0 22 : 7 12
2. Twister 4 4 0 0 11 : 4 12
3. Elán 4 3 0 1 32 : 7 9
4. Antira 4 3 0 1 17 : 2 9
5. Trapas 4 3 0 1 25 : 15 9
6. Sparta BB 4 3 0 1 10 : 6 9
7. Žihadlá 4 2 1 1 13 : 4 7
8. San Marconi 4 2 1 1 8 : 6 7
9. K.H.W. 4 2 1 1 7 : 5 7
10. Sosaurus 4 2 0 2 9 : 5 6
11. A je to 4 2 0 2 13 : 10 6
12. Adrenalín 4 2 0 2 12 : 12 6
13. Capanegra 4 1 0 3 9 : 11 3
14. Betonári 4 1 0 3 12 : 29 3
15. Baxx 4 0 1 3 6 : 16 1
16. Pegi 4 0 0 4 7 : 23 0
17. 1.FC Run 4 0 0 4 3 : 20 0
18. Hrča 4 0 0 4 4 : 40 0

IV. B liga
Hi-Fi – Speleo 1:2 (0:2), M. patráš – P. Timčo, M. Lupták, ŽK: E. Lenárt (Hi-Fi) – I. Pápež, L. Kováč (Speleo), ČK: P. Šaffa (Hi-Fi) – L. Kováč (Speleo), Simaček - NS Team 1:2 (0:1), M. Kucbeľ – P. Karcel 2, ŽK: R. Baláž (N.S. Team), Nové Toto – Dromedári 2:1 (1:0), L. Mesík, A. Očenáš – M. Slobodník, Alcatraz – Juniperus 4:0 (0:0), J. Grík 2, P. Sládeček, P. Zelienka, ŽK: D. Frzon, B. Blaško (Juniperus), ČK: E. Rusko (Juniperus), Drink Team – Grupáci 5:0 (4:0), P. Bajs 2, M. Tichý, M. Michalovič, T. Slama, ŽK: T. Slama (Drink Team), FK Matiz - Viking Stavanger 2:7 (0:2), Š. Majerský, M. Peťko – R. Halaj 3, M. Bajs 2, J. Remiar, T. Rajcsáni, AC Beercelona - Adrian Tornádo 5:2 (1:1), D. Vidiečan 5 – V. Kulfas, M. Mackovič, ŽK: D. Viedčan, M. Bubelíny (Beercelona) – L. Rakyta, Ľ. Barto, M. Mackovič (Tornádo), ČK: A. Mišiak (Tornádo), Bezvetrie - Kotalští Orli 5:0 - kontumačne, FK Tajov - Erima 5:4 (3:1), P. Spišiak ml. 3, M. Caban 2 – A. Brštiak 3, M. Záhora, ŽK: Ma. Maloštík (Tajov) – M. Záhora (Erima). Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček, M. Danielisz a P. Plavec.
1. Bezvetrie 4 3 1 0 23 : 5 10
2. Dromedári 4 3 0 1 15 : 5 9
3. N.S. Team 4 3 0 1 13 : 5 9
4. Alcatraz 4 3 0 1 11 : 4 9
5. Simaček 4 3 0 1 12 : 7 9
6. Drink Team 4 2 2 0 17 : 11 8
7. Viking St. 4 2 1 1 13 : 8 7
8. Tornádo 4 2 1 1 11 : 11 7
9. Beercelona 4 2 0 2 15 : 10 6
10. Nové toto 4 2 0 2 11 : 10 6
11. Speleo 4 2 0 2 10 : 10 6
12. Hi-Fi 4 2 0 2 8 : 17 6
13. Juniperus 4 1 1 2 15 : 18 4
14. FK Tajov 4 1 1 2 10 : 16 4
15. Kotalští orli 4 1 0 3 6 : 14 3
16. Grupáci 4 0 1 3 3 : 23 1
17. Erima 4 0 0 4 11 : 19 0
18. Matiz 4 0 0 4 7 : 19 0

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  2. Zázračná škola so zelenou strechou
  3. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  4. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  5. Zázračná škola so zelenou strechou
  6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  7. Crème de la crème po slovensky
  8. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  9. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  10. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 554
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 13 564
  3. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 694
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 11 282
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 739
  6. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 263
  7. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 6 251
  8. Po Slovensku na motorke 5 880
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 252
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 4 472
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ján Nosko - odovzdávanie Ceny primátora.

Špeciálnym poďakovaním si vo štvrtok podvečer v Cikkerovej sieni historickej radnice v Banskej Bystrici uctilo mesto všetkých zdravotníckych pracovníkov.


TASR 9 h

Diskusiu sledujte naživo vo štvrtok o 14. hodine.


15. jún
Práce na výstavbe nového mosta do mestskej časti Iliaš.

Stavebné práce súvisiace s prekládkou pôvodného mosta ponad rieku Hron, ktorý spája mesto Banská Bystrica a jeho časť Iliaš, sa už začali.


TASR 11 h

Životná púť voňavej hviezdy, kávy Emília, začala v roku 1935 v talianskom prístavnom meste Terst, keď kávičkárski gurmáni v laboratóriách namiešali kávovú zmes z vyše 6 rôznych káv druhu Arabica.


16. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nečakaná správa o skone Júliusa Kohúta zasiahla mnohých.


12 h

Ľudia nemajú šancu na voľný prístup k vodnej ploche.


20 h

Medvede sa v minulosti v našom regióne nevyskytovali.


16. jún

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


15. jún

Už ste čítali?