Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

II. trieda BR

V Michalovej sa nedohralo, D. Lehota čarovala

Michalová – Šumiac 2:1 (1:1)
V prvom polčase si vytvorili domáci viac šancí, polčas sa skončil za stavu 1:1. V druhom polčase išli domáci v 62. minúte do vedenia a v 70. minúte bol zápas ukončený z dôvodu inzultácie hlavného rozhodcu hráčom hostí.

Góly: 11.Kurek, 60. Berčík – 33. Gordan
ŽK: Svinčiak – Ševčák, Magura
ČK: 70. Meľo
Pred 60 divákmi rozhodoval Zajak.
MICHALOVÁ: Muránsky, Vraniak, Krupa starší, Svinčiak, Bátory, Trnavský, Berčík, Mi. Kupec, Survik (60. Ma. Kupec), Krupa mladší, Kurek.
ŠUMIAC: Hrabovský, Ševčák, Chovanec, Kubík, J. Gordan, Duraj, P. Gordan, Meľo, Kaniarik, Magura, Molent.

Osrblie – T. Č. Balog „B“
4:3 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase domáci zahadzovali jednu šancu za druhou a keď viedli 1:0, excelentným gólom padli do šibenice. Hostia upravili gólom Medveďa na 1:1 a potom domáci zvyšovali svoj výsledok až na „konečných“ 4:1, pričom si nechali pootvorené zadné dvierka, chceli svoj náskok zvýšiť, čo sa im však vypomstilo. Výborný výkon predviedol aj rozhodca Krupa.

Góly: Baka, 2 Harvan, P. Vetrák – Medveď, Schön, Švantner
Pred 100 divákmi rozhodoval Krupa.
OSRBLIE: Leitner, P. Danove, M. Danove, Schvarbacher, Makovník (80. J. Daniš), P. Daniš, P. Vetrák, Beraxa (48. J. Puška), Nomilner (47. Latinák), Harvan, Baka.
T.Č.BALOG: Kováčik, Ivan Belko, Kliment, Figľuš, Igor Belko, Švantner, Strelec, Medveď, Auxt, Schön, J. Kliment.

H. Lehota – Braväcovo
1:7 (0:3)
Jednoznačné víťazstvo hostí, ktorí boli po všetkých stránkach lepší.

Góly: 61. Valach – 16., 48. Baník, 27. Bubelíny, 30.,71. Srnka, 80. Zelenčík, 87. Ľupták
Pred 100 divákmi rozhodoval Jozef Zeman.
H. LEHOTA: Borovič- Kopeinikg (46. A. Smékal), Medveď, R. Smékal, Štrba (60. Blažek), P. Demian (35. M. Demian), Štulajter, Kobela, Valach, Krešák, I. Demian.
BRAVÄCOVO: Martinec- Gašperan (83. Faško), Bubelíny, Krajan, Švančara, Vrbovský, Srnka, Brenkus, Glejtek (48. Filo), Ľupták, Baník (75. Zelenčík).

D. Lehota – Pohorelá
5:0 (2:0)
V priemernom zápase boli domáci po celý čas lepším mužstvom, do vedenia išli v 22. minúte po strele Babica. Druhý gól padol v 40. minúte po útoku Kána. Do šatní odchádzali domáci s dvojgólovým vedením. V druhom polčase v rozpätí dvoch minút strelil dva góly Hudík. Tlak pokračoval a domáci mali možnosť pokutového kopu, ale Kazár nepremenil. Skóre ukončil Miroslav Kán v 89. minúte. Hráči predviedli dobrý výkon.

Góly: 21. Babic, 40., 89. M. Kán, 70., 71. M. Hudík
Pred 80 divákmi rozhodoval Ján Suchý.
D. LEHOTA: Potančok- L. Štulajter, Kazár, Rehula (46. Parák), Šteller, Šuchančok (60. Bella M. mladší), Hippík, Bella Mar. starší, M. Kán, M. Hudík, Babic (65. Žilka).
POHORELÁ: Marek Pompura, Kyba, Haluška, R. Tlučák (75. J. Tlučák), Miroslav Pomopura, Rochovský, Syč, Baloha, M. Maťuš, Krešak, J. Haľak (45. J. Polák).

Závadka n. Hr. – P. Polhora
1:2 (1:2)
Domáci opäť doplatili na nevyužívanie šancí a hostia si zo šťastím odniesli tri body.

10. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 2 831

Karatisti sa po dlhšom čase zúčastnili súťaže Pohár SŠŠ v karate.

Banskobystrické CMK si zo súťaže odnieslo 27 medailí.

LL Teraz

V okrese Brezno hrozí prívalová povodeň. Upozorňuje na to Slovenský hydrometeorologický ústav, ktorý preto vydal výstrahu prvého stupňa.