Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

V. liga sk. C

Partizáni z Bane s výpraskom, mestské derby pre Radvaň

Radvaň – Sásová 2:1 (1:1)
Mestské derby svojou úrovňou zodpovedalo stavu trénovanosti oboch družstiev. V 13. minúte mal prvú príležitosť Darida, ale jeho hlavička išla vysoko nad. Potom prišla Vidiečanova akčná 15-minútovka. V 25. minúte jeho prudkú strelu brankár hostí zneškodnil, v 28. zo sedem metrov strieľal vedľa, avšak v 33. minúte vsietil prvý gól stretnutia. Od 33. do 36. minúty mohol dať ďalšie góly, ale brankár hostí v páde strely vyrazil. Vyrovnanie zariadil Dubovický, ktorý zužitkoval dlhý Venglarčíkov autový hod. Po prestávke tempo hry upadlo, ale domáci prejavili vyššiu vôľu po víťazstve a v 72. minúte dal Vidiečan víťazný gól. Hostia mohli vyrovnať v 88. minúte, ale hlavička Daridu letela vedľa Mojžišovej brány.
Góly: 33. a 72. Vidiečan – 38. Dubovický. ŽK: Vidiečan. Pred 170 divákmi rozhodoval Ligač. RADVAŇ: Mojžiš – Uličný, Kaščák, Dlhoš, Ševčík, Snopko, Kocka, Országh, Vidiečan, Gibala (86. Pauer), Kováč (90. Struhárik). SÁSOVÁ: Mikuláš – Striežovský, Spišiak, Dočkal, Praženica, Venglarčík (58. Lipták), Kováč, Kovalčík, Puliš, Darida, Dubovický.

N. Baňa – P. Č. Balog
8:0 (3:0)
Značne omladené mužstvo hostí nezvládlo zápas s favoritom a po individuálnych chybách inkasovalo góly. Výsledok je pre hostí krutý, ale svoje sľubné gólové príležitosti nepremenili.
Góly: 9., 63., 85. a 90. Švec, 11. Pecho, 29. Marko, 70. Krivočenko, 72. Mánik. ŽK: T. Švantner, Ľuptovčiak. Pred 200 divákmi rozhodoval Bariak. PARTIZÁN: Jurina (72. Giertl) – Turňa, Pobožný, Pečovský, Rusnák, Meškan, Turňa, Švantner, Ľuptovčiak, Betka, Nižník.

H. Nemce – Priechod
1:2 (0:1)
Po vyrovnanom zápase sa z víťazstva tešili hostia, ktorí dokázali premeniť viac šancí ako domáci.
Góly: 88. Sporiš – 5. a 74. Budaj. ŽK: Poliak – Chaban, Lichý. Pred 200 divákmi rozhodoval Žiakovič. PRIECHOD: Slobodník – Chaban (62. Lichý), Homola, Mi. Barla, Mesík, Ma. Barla, Štelcl, Budaj, Vajda (73. Heric), Ivanič, Šatánek.

D. Niva – Hrochoť 2:1 (2:1)
Pre hostí sa polčas, napriek červenej karte Priadku, skončil nezaslúžene - vypracovali si viac gólových šancí ako domáci. V druhom polčase mali navrch Dobronivčania, gól však diváci už neuvideli.
Góly: 16. M. Baláž, 44. J. Baláž – 30. S. Selecký. ŽK: Dančo, M. Baláž – Škamla, Berky, Považanec, R. Sláva, ČK: D. Priadka. Pred 120 divákmi rozhodoval Siman. HROCHOŤ: Čampa – J. Selecký, Škamla (87. B. Selecký), Baitar, Majer (75. Stankovič), Berky, Priadka, S. Selecký, Čerhýň (80. Blaško), Považanec, R. Sláva.

Ostatné výsledky 9. kola: Žiar B/Lad. Vieska - Št. Bane 2:0 (2:0), 24. Mačkura, 28. Trvalec, Vyhne – Kováčová 0:3 (0:3), 16. Kristýn, 33. Koreň, 34. Volko, Dudince – Žarnovica 2:0 (1:0), 13. Bielik, 56. Megyessi (z 11 m).

14. Hrochoť 9 2 2 5 12 : 13 8

Program 10. kola (8. októbra 2006 o 14.30 hod.): Kováčová – Hrochoť, Priechod – D. Niva, Št. Bane – H. Nemce, Sásová – Žiar B, P. Č. Balog – Radvaň, Žarnovica – N. Baňa, Vyhne – Dudince.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 044