Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

II. trieda bb

Prvé víťazstvo Hiadla, Riečania už druhí

Riečka – Strelníky 3:0 (0:0)
Dosiaľ najhúževnatejší súper na domácom ihrisku Riečky, ktorý držal krok od až do konca prvého polčasu. Po úvodnom góle bolo vidieť, že domáci zlomili hostí. A napokon aj úplne ovládli hru.
Góly: 60. Šimčík, 76. Hromada, 85. Sásik.
ŽK: 62. M. Majer.
Pred 100 divákmi rozhodoval Pavúk.
RIEČKA: I. Petráň – M. Petráň, Spišiak, Seleštiansky (68.Šustek), Necpal, Šporka, Karlík, Sásik, Plavucha, Hromada, Šimčík, (70. Sanitrár). STRELNÍKY: R. Majer – M. Moncoľ, D. Majer, Filadelfi, Mi. Majer, Mi. Majer (30. Ra. Majer), Boroš, L. Čief, R. Čief (53. I. Kapusta ), R. Kútik, R. Majer, Turan, Kapusta.

H. Pršany – Baláže 0:2 (0:1)
Na začiatku mali prevahu hostia, aj keď domáci dlho odolávali. V druhom polčase ešte domáci vyvinuli snahu, no ani tá nestačila a hostia vyhrali jednoznačným výsledkom.
Góly: 42. Tišliar, 74. Číž
ŽK: 43. Dudáš, 73. Zmajkovič, - 75. Kenický, 85. Chaban.
Pred 30 divákmi rozhodoval Golian.
H.PRŠANY: Šorec - Pitka, Tokár, Orovčík, Dudáš, Kapusta, Jarko (46. Zachar) Rybársky, Zmajkovič (77. Sršeň), Zbořil (46. Kanka), Dobrota.BALÁŽE: Kostiviar - Koctúr, Číž, Tišliar, Heric,Latinák, Slobodník, Dian,(59.Vavrek) Kenický, Chaban, Čunderlík.

Harmanec – Dúbravica
0:3 (0:1)
V prvom polčase sa hral iba priemerný futbal s množstvom nepresností na oboch stranách. Hostia sa ujali vedenia z jedenástky. Po zmene strán sa domáci ešte snažili otočiť výsledok, ale aj napriek tomu sa podarilo hosťom streliť dva góly a vďaka nim zaslúžene vyhrali.
Góly: 27. a 65. Mesteš (oba z 11m.), 55. Habány.
ŽK: Gregor ČK: 75. Gregor (po druhej žltej).
Pred 50 divákmi rozhodoval Koreň.
HARMANEC: Žabka - Matejka, Rečkovič, Kohút, Ploch, Lovás, Daubner, D. Rečkovič, Bíreš, Kiedžuch, Gregor. DÚBRAVICA: Chramec, Drako, Pinka, Smedo, Kohút, Mata, Habány, Makon, Majer, Nesteš (85. Dvorovenko), Kováč (77. Bubelíni).
St. Hory – Malachov 1:1 (0:1)
Domáci na začiatku nevyužili vyložené šance a hra sa časom vyrovnala. Hostia strelili gól z 20 metrov. Domáci sa začali snažiť, čo vyvrcholilo gólom z 11 m po ruke hosťujúceho hráča.
Góly: 34. Čief O. 85. Kováč (11m).
Pred 40 divákmi rozhodoval Kolhánek.
ST. HORY: P. Hisek - Murgaš, Ulehla, Žabka, Brhlík, Lovás (46. Olejár), Antal (51. Hromada), Kováč, Antoš, Chrastina, Babjak. MALACHOV: Dvorský - Chmelík, Cimerman, Klimo, Dobrota, Daniš, Sanitra, Dvorský, Baculík, Čief, Kapusta.
Ostatné výsledky 10. kola: Mičiná – Medzibrod 0:0 (0:0), Hiadeľ – Hronsek 5:2 (2:1)

1. Medzibrod 10 6 4 0 30 : 11 22
2. Riečka 9 7 1 1 21 : 4 21
3. Mičiná 10 6 2 2 31 : 12 20
4. Strelníky 9 5 0 4 21 : 27 18
5. Dúbravica 9 5 2 2 27 : 11 17
6. St. Hory 10 5 2 3 23 : 9 17
7. Harmanec 9 3 4 2 20 : 16 13
8. Podkonice 9 3 3 3 13 : 10 12