Správa sekretariátu
1. Upozorňujeme FK I. triedy na dodržanie termínu zaslania anketového listu vyhlásenia IX. roka 2006.
2. VV ObFZ pripravuje spoločné zasadnutie FK po skončený jesennej časti súťažného ročníka, 22. 11. 2006 v B. Bystrici a 23. 11. 2006 v Brezne. Písomnú pozvánku obdržia kluby poštou.
Správa KM, predseda – Ľubomír Kratochvíla
1. KM pripravuje počas zimných mesiacov halový turnaj ml. žiakov o pohár venovaný Jánom Šutkom a halový turnaj prípraviek o pohár firmy MIS. Družstvá, ktoré sa chcú zúčastniť turnajov, žiadame, aby sa písomne prihlásili do 22. 11. 2006. Vyžrebovanie turnajov za účasti všetkých družstiev sa uskutoční v priebehu mesiaca decembra 2006 prostredníctvom pozvánok.
2. Družstvá prípraviek FK Ľubietová a FK Podkonice za nepredloženie výsledkov turnajov postupujeme na doriešenie DK.
3. Konečné tabuľky mládeže po jesennej časti súťažného ročníka 2006/07 budú zverejnené v budúcom Spravodajcovi.
Tabuľky mládeže:
I. trieda dorast:
1. Jakub 8 8 0 0 40 : 6 24
2. Braväcovo 8 7 0 1 53 : 16 21
3. Hrochoť 9 7 0 2 33 : 13 21
4. Malachov 8 4 1 3 26 : 12 13
5. Priechod 8 4 0 4 23 : 25 12
6. Králiky 8 3 2 3 16 : 23 11
7. Polomka 8 3 1 4 13 : 16 10
8. Telgárt 8 2 0 6 14 : 28 6
9. Rakytovce 9 1 0 8 11 : 47 3
10. Dúbravica 8 0 0 8 5 : 48 0
I. trieda žiaci sk. „A“:
1. Selce 7 7 0 0 35 : 8 21
2. Savon „B“ 7 5 0 2 20 : 7 15
3. Poniky 7 5 0 2 17 : 8 15
4. Rakytovce 7 3 1 3 9 : 6 10
5. Harmanec 7 3 1 3 17 : 15 10
6. Ľubietová 7 3 0 4 10 : 17 9
7. Sásová 7 0 1 6 8 : 30 1
8. Králiky 7 0 1 6 8 : 33 1
I. trieda žiaci sk. „B“:
1. Závadka 6 4 1 1 35 : 8 13
2. Medzibrod 6 2 2 2 13 : 11 8
3. P.Polhora 6 2 2 2 10 : 27 8
4. Michalová 6 1 1 4 11 : 23 4
Ml. žiaci:
1. Jupie „C“ 6 5 0 1 34 : 2 15
2. Nemecká 6 4 0 2 15 : 13 12
3. Savon „B“ 6 1 1 4 6 : 18 4
4. Jasenie 6 1 1 4 6 : 28 4
Správa DK, predseda Július Kliment:
D-I-60 Knapko Dušan vedúci mužstva FK Tajov v dôsledku neuhradenia poplatku za prerokovanie priestupku bod D-I-51 zvyšujeme pokutu na 200,- + 200,- Sk. Splatnosť do 6. 11. 2006.
D-I-61 Lešták Stanislav 830515 FK Sl.Ľupča zbytok trestu 1 MFS zmenený na podmienečný do 30. 6. 2007.
D-II-21 Na návrh KM trestá FK Ľubietová pokutou 200,- Sk. za nepredloženie výsledkov turnaja prípraviek zo dňa 23.9.2006. Splatnosť do 6. 11. 2006.
D-II-22 Na návrh KM trestá FK Podkonice pokutou 200,- Sk. za nepredloženie výsledkov turnaja prípraviek zo dňa 7.10.2006. Splatnosť do 6.11.2006.
Zastavenie činnosti na 1 MFS za 4 ŽK od 18. 10. 2006: Cibuľa Ľuboš 720114 FK Hronec, Porubský Martin 860830 FK Jakub, Patráš Milan 690329 FK Sl. Ľupča.
Zastavenie činnosti na 1 MFS za 4 ŽK od 25.10.2006: Vetrák Juraj 871222 FK Podbrezová „C“, Binder Zdenko 830504 FK Šalková, Janko Branislav 690308 FK Beňuš
Neprerokované: Štefanovie Michal 850207 FK Hiadeľ chýba poplatok za ČK, Kocka Karol 820125 FK Dúbravica, chýba poplatok za ČK, Sarvaš Ján 680328 FK Hronec chýba poplatok za 4 ŽK, Riapoš Rastislav 781014 FK Heľpa chýba poplatok za 4 ŽK.
Voči rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodaja.
Kam za futbalom:
DELEGAČNÝ LIST č. 14
I.trieda 14. kolo 5. 11. 2006 o 13.30 hod.
Šalková – Tajov (Zeman – Urban, Mojžiš - Weiss), Hronec – Mýto (M. Weiss – Dírer, Mišány - Čunderlík), Lučatín – Badín (T. Hláčik – Gajdoš, Berko - Kotrán), Podbrezová „C“ – Nemecká 4. 11. UHČ (Gajdoš – Caban, Pavúk - Pecník), T. Č. Balog – Sl. Ľupča (Kosec – Caban, Zajak - Marček), Beňuš – Jasenie (Kupec – Ján Sitarčík, Ridzoň - Piar), Heľpa – Beňuš (Jozef Sitarčík – Riša, Koctúr - Prochádzka).
II. trieda sk. „A“ 14. kolo 5.11.2006 o 13.30 hod.
H. Pršany – Riečka (Krupa - Žubor), Hiadeľ – Harmanec (Suchý - Pastorek), Baláže – Podkonice o 10.30 (Hikker - Mecele), Hronsek – St. Hory (Koreň - Kleniar), Strelníky – Dukla „C“ (Kolhánek - Zverbík), Dúbravica – Medzibrod (Mecele - Hikker)
Stretnutia riadené SsFZ
III. liga SD a MD 14. kolo 4.11.2006 o 10.00 a 12.30 hod.
P. Č. Balog – Savon B.B. (AR2 - Ridzoň).
IV. liga dorast sk. JUH 14. kolo 4.11.2006 o 13.30 hod
Selce – Pliešovce (AR1 - Macko).
V. liga dorast sk. „C“ 14. kolo 5.11.2006 o 11.00 hod.
Šalková – Brusno (AR1 - Urban), Badín – Kováčová (AR1 - Macko).
II. liga SŽ a MŽ sk. Juh 14. kolo 5.11.2006 o 10.00 a 12.00 hod.
B. Bystrica „B“ – Hriňová 5.11. ihr. Rakytovce (Berko - Gajdoš), Radvaň – Lučenec „B“ 5. 11. o 9.30 a 11.30 hod. (AR1 - Cibulka), Podbrezová „B“ – Kremnica (Caban - Pavúk).
III. liga SŽ a MŽ sk. „C“ 14. kolo 5.11.2006 o 10.00 a 12.00 hod.
Heľpa – Detva (Riša - Koctúr), Podbrezová „C“ – Sl.Ľupča 4.11. o 9.30 a 11.30 hod. (Pavúk - Caban).
V B. Bystrici 25. 10. 2006
Autor: Vladimír Lehoťan,Bruno Motyčka