Pondelok, 8. marec, 2021 | Meniny má Alan, AlanaKrížovkyKrížovky

V. liga

Z našich neprehral nikto

Hrochoť – Sásová 1:1 (0:1)
Na ťažkom rozmočenom trávniku a za neustáleho dažďa hrala v úvode stretnutia Sásová lepší futbal ako domáci. V 18. minúte po hrubej chybe domácich a presnej prihrávke Daridovi sa dostali hostia do vedenia. Po góle prevzala Hrochoť iniciatívu a v 40. minúte nastrelil Dorotovič brvno, ale polčas hostia ubránili. Druhý polčas začali domáci lepšie, hrali nátlakovú hru s gólovými príležitosťami, ale využili iba jednu – keď sa krásnou strelou z 25 metrov prezentoval Priadka. Ďalšiu šancu domácich v závere zápasu Mikuláš zlikvidoval.
Góly: 82. Priadka - 18. Darida. ŽK: J. Selecký – Kováč, Dubovický. Pred 170 divákmi rozhodoval Bariak. HROCHOŤ: A. Dorotovič – J. Selecký, Uhliar (71. M. Selecký), Baitar, R. Dorotovič, Berky, Priadka, S. Selecký, Považanec (82. B. Selecký), R. Sláva, Škamla (35. Stankovič). SÁSOVÁ: Mikuláš – Striežovský, Spišiak, Praženica, Turčan, Lipták, Kováč (60. Kovalčík), Ďuriš, Dubovický, Darida (80. Venglarčík), Puliš.

D. Niva – P. Č. Balog
1:3 (1:1)
Domáci sa síce ujali vedenia už v 15 minúte, ale hostia ešte do polčasu vyrovnali. Aj po prestávke ťažili z chýb domácej obrany a dvomi gólmi otočili vývoj stretnutia vo svoj prospech.
Góly: 15. J. Baláž – 34. Kleskeň, 64. P. Turňa, 82. Nižník. ŽK: Slosiarik, Mokoš, Jelok, M. Baláž, Šatara – Podstavek, Ľuptovčiak. Pred 100 divákmi rozhodoval Jánošík. PARTIZÁN: Giertli – Podstavek, Danove (48. Turňa), Rusnák, Betka, Meškan, Auxt (32. Smola), Štulajter, Danove (61. Nižník), Ľuptovčiak, Pečovský.

Priechod – Št. Bane
0:0
Obe mužstvá v trvalom daždi na ťažkom teréne nahradili techniku bojovnosťou a nasadením. Šance na oboch stranách ostali nevyužité, a tak sa mužstvá rozišli po bezgólovom výsledku, ktorý je pre oba celky spravodlivý.
ŽK: Plachetka, Košárnik, Ondrík (Št. Bane). Pred 95 divákmi rozhodoval Šibal. PRIECHOD: Slobodník – Chaban, Homola, Mi. Barla, Mesík (87. Voskár), Štelcl, Ma. Barla (76. Heric), Ivanič, Lichý, Cenkov, Šatánek.

Radvaň – Dudince 4:2 (1:2)
V stretnutí popredných celkov sa hral futbal dvoch rozdielnych polčasov. Do 15. minúty brankár hostí Auxt v páde nohou odvrátil dva isté góly – no do polčasu viedli hostia 1:2. Obrat nastal po obrátke, keď domáci mali očividnú hernú prevahu. Najprv v 59. minúte po biliardovej akcii vyrovnal Vidiečan, potom v 63. minúte po spolupráci celého útoku zvýšil z uhla Ševčík a v 70. minúte sa po prvýkrát v radvanskom drese do streleckej listiny zapísal aj Kováč. Po štvrtom góle hostia pritlačili, ale okrem piatich rohov nedosiahli už nič.
Góly: 32. Mojžiš (z 11 m), 59. Vidiečan, 63. Ševčík, 70. Kováč – 27. Bielik, 42. Megyessi. ŽK: Vidiečan, Ševčík, Dovčiak Kralina. Pred 50 divákmi rozhodoval Havran. RADVAŇ: Mojžiš – Uličný, Kaščák (90. Snopko), Dlhoš, Ševčík, Ňáčik, Dovčiak (90. Ponický), Országh, Vidiečan (80. Struhárik), Škařupa, Kováč.

Ostatné výsledky 13. kola: N. Baňa – Kováčová 5:0 (2:0), Švec 3, Krivočenko, Turčan, Žiar B – Vyhne 1:1 (0:1), Netolický - Mališ, H. Nemce – Žarnovica 3:2 (2:1), Váchalík, Mojžiš, Dendiš – Roško, Hlavačka.

14. D. Niva 13 3 3 7 11 : 34 12

1. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  3. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  4. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  5. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  6. Nové číslo Historickej revue
  7. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  9. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  1. Faculty of Management Comenius University in Bratislava
  2. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  3. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  4. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?