Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Zimná liga

Osemnásť gólov videli u Votrelcov

V sobotu sa začal už 12. ročník zimnej ligy v malom futbale. Do súťaže sa zapojí 23 mužstiev, ktoré budú hrať v troch skupinách každý s každým. Nasledovať bude vyraďovacia časť súťaže. V skupine A sa predohrával prvý zápas, v ktorom Pánska jazda nastúpila proti Lentilkám a po víťazstve 5:2 si zaknihovala prvé víťazstvo. V B skupine si Erland ľahko poradil s Votrelcami, Tatranka porazila Marco Polo, Titani Skackavú a Absolut nemal problémy so zvolenským MaPo Teamom. V skupine C Sisep rozdrvil rozdrvil Hendikep 9:1 a Otava zlepšeným výkonom v druhom polčase zdolala Žihadlá 8:2.
1. kolo: Skupina A:
Pánska Jazda – Lentilky
5:2 (2:0)
Góly Cimerman 2, Zlevský 2, Balon – Kiežduch 2
Obhajca začal stretnutie s nebezpečnými Lentilkami dobre a do polčasu si vytvoril dvojgólový náskok. V úvodnej desaťminútovke druhej časti Lentilky zatlačili svojho súpera pred jeho bránku, no dokázali iba znížiť na 1:2. „Domáci“ o troch bodoch rozhodli dvoma zlepenými gólmi.
Skupina B:
Absolut – MaPo Team
6:2 (3:1)
Góly: Zbyňovský 3, Čaučík 2, Chriaštel – Polgár, Rajko.
Absolut od začiatku zápasu ukazoval, kto bude pánom na ihrisku. Už do polčasu viedol dvojgólovým rozdielom. V druhom polčase ešte svoj náskok zvýšil, a tak sa mohol tešiť z prvého víťazstva.
Marco Polo – Tatranka
3:12 (0:6)
Góly: Uhrín 2, Sečkár – Klinec 3, Sásik 3, Plavec 2, Kopa 2, Patráš 2.
Mužstvo Tatranky jednoznačne prevýšilo svojho súpera, keď boli po všetkých stránkach lepším tímom a zaslúžene vyhrala rozdielom triedy.
Titani – Skackavá 6:1 (2:0)
Góly: Andračšík 2, J. Blaško, Hudoba, Maruškin, Kadrceľ – M. Ščepko.
V zápase, v ktorom nechýbalo nasadenie a bojovnosť, dala Skackavá v 1. polčase 2 góly, avšak obidva do vlastnej bránky. Po obrátke Titani už nepustili víťazstvo z rúk a zaknihovali si 3 body.
Votrelci – Erland 6:12 (3:3)
Góly: Petrík 2, Poliak 2, Kamenský, Kaliský – Joščák 3, Gabaj 2, Oravec 2, Prašovský 2, Rybár 2, Herda.
V zápase bohatom na góly sa favorizovaní Erland presadil až po obrátke, keď druhý polčas vyhral 9:3.
Skupina C:
Sisep – Hendikep 9:1 (3:0)
Góly: Andrejko 3, Lűbeck 3, Matoušek 2, A. Petrovič, J. Petrovič, – P. Perončík.
V otváracom zápase zimnej ligy bol stav vyrovnaný iba do 9. minúty 1. polčasu, keď Matoušek otvoril strelecký účet stretnutia a Sisepáci už v ďalšom priebehu jasne dominovali.
Otava – Žihadlá 8:2 (1:1)
Góly: Beer 3,Ľ. Bulla, M. Bulla 2 – Chudý, Šatánek
„Senátori“ sa po vyrovnanom 1. polčase dokázali presadiť až v druhej časti, keď siedmimi gólmi „rozobrali“ svojho súpera.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?