I. trieda

V Č. Balogu a v Beňuši videli diváci po šesť gólov

Hronec – Mýto 3:0 (1:0)
Všetky znaky začiatku jari boli poznať aj na futbale, v prvom polčase sa hral futbal v nervóznom tempe, druhý polčas sa domáci zobudili a prebrali iniciatívu. Po druhom góle sa to upokojilo a domáci dotiahli slušný zápas do pre nich úspešného konca.
Góly: 37. Kocúr, 62. Oláh, 69. Václavík.
ŽK: 41. Pišoja, 71. Cibuľa – 5., 33. Ma. Vrtal, 75. Matula.
ČK: 33. Ma. Vrtal.
Pred 200 divákmi rozhodoval Riša.
HRONEC: Radovič – Frímm, Kučerák, Ju. Sarvaš, Bartoš, Cibuľa, Kocúr, Oláh, Repka, Pišoja, Václavík.
MÝTO: Roháč – Húsenica, Kerestény, Štefančík, Botoš, Mi. Vrtal, Ma. Vrtal, Sarvaš, Daniš, Smola, Kučerák.

T. Č. Balog – Sl. Ľupča 4:2 (3:1)
Rýchly gól v 5. minúte stretnutia zo strany domáceho mužstva načrtol ďalší priebeh stretnutia. Hostia sa snažili o pomerne dobrú, technicky vyspelú kontru, tá však stačila po pokutové územie domáceho Tatrana. Ten premyslenou hrou, ktorú dirigoval P. Švantner, strelil ďalšie polčasové góly. Ani nepremenená penalta domácich v druhom polčase nič neubrala na túžbe po víťazstve a v 75. minúte svoj pekný výkon domáci dotiahli do zaslúženého triumfu. Na začiatok jarného súťažného ročníka to bol veľmi solídny futbal zo strany obidvoch mužstiev.
Góly: 5., 34. Kliment, 28. Koreň, 75. Auxt – 43. Patráš, 71. Lakomčík.
ŽK: Štulrajter – Holécy.
ČK: -
Pred 200 divákmi rozhodoval Kosec.
T. Č. BALOG: Medveď – S. Švantner, Štulrajter, Potkány, Budovec, Auxt (87. V. Švantner), Koreň, P. Švantner, Vozár, Kliment, Strelec.
SL. ĽUPČA: Žlkovan, Mačkovič, Holécy, Plško (75. Svintek), Oravec, Lakomčík, Lipa, Šimčík, Majer, Lešták, Patráš.
Beňuš – Jasenie 4:2 (1:2)
Domáci začali zápas nervózne, čo hostia využili dvoma zlepenými gólmi. V 33. minúte znížili domáci z jedenástky na 1:2. Druhý polčas začali domáci náporom a hostia sa stiahli do obrany, čím sa dostali pod tlak, z toho dosiahol góly v 64. a 79. najlepší hráč domácich Nosko. 4 minúty pred koncom domáci uzatvorili skóre Kánom na 4:2. Hral sa obojstranne útočný futbal, hostia v druhom polčase odpadli kondične a domáce mužstvo ich prevalcovalo.
Góly: 33. Janko, 64.,79. Nosko, 87. Kán – 22. Púpala, 23. H.Weisenbacher
ŽK: Šajgalík, Betka – Púpala, Štulajter.