Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
10. kolo: Flamengo – Godzily 7:5 (5:3), B. Gerö 4, J. Murgaš 2, B. Pikula – A. Dubovický 3, M. Lipták 2, ŽK: B. Gerö (Flamengo) – M. Turčan (Godzily), Ariola - Torpédo Stavbár 5:5 (0:3), M. Škamla 3, Du. Balon, P. Gubka – P. Špirka 2, I. Sokáč, T. Tuček, P. Kováčik, ŽK: P. Gubka (Ariola) – P. Kováčik (T./Stavbár), 1.FC Podlavice A - AC Juniors 2:9 (1:5), Ľ. Krnáč, F. Kurčík – P. Jančiar 5, I. Mišáni 2, J. Móres, D. Soják, Trend – Iskra 0:1 – nedohrané, Royal/Brusno kúpele – Lucerna 5:11 (1:7), S. Pecník 4, P. Vida – I. Országh 8, D. Priadka 3, Erland – Lazio 4:2 (3:1), M. Oravec 2, P. Gabaj, P. Joščák – M. Bursa, B. Herkel, ŽK: M. Rybár, P. Štulrajter (Erland) – P. Čtvrtníček, J. Solivaj (Lazio), Arsenal - Sosna Boys 4:5 (1:1), P. Ondrejka 2, T. Kollár, Š. Gregor – M. Ivanič 2, M. Chaban 2, M. Vajda, ŽK: T. Kollár, P. Vikarský (Arsenal) – R. Homola (Sosna Boys), ČK: T. Kollár (Arsenal), Royal 94 - FK Exel 5:10 (3:6), J. Baran 3, P. Necpal, P. Mažgut – S. Šeliga 6, M. Valentíny 2, B. Strelec, P. Lübeck, ŽK: J. Baran, P. Necpal, I. Svrčina (Royal 94) – P. Ščepko, T. Ondrejka (Excel), ČK: I. Svrčina (Royal 94) – T. Ondrejka (Excel), Skackavá Norplast – Alien 5:3 (3:2), J. Škovrán 3, M. Ščepko, P. Štefančík – M. Pejko 2, M. Gregor, ŽK: M. Ščepko (Skackavá). Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a J. Adamek.
1. Juniors 10 9 1 0 64 : 18 28
2. Lucerna 10 7 2 1 70 : 27 23
3. Exel 10 6 2 2 62 : 45 20
4. Flamengo 10 6 1 3 52 : 33 19
5. Trend 9 6 1 2 54 : 39 19
6. Iskra 9 6 1 2 59 : 46 19
7. Ariola 10 5 2 3 45 : 37 17
8. Godzily 10 5 1 4 50 : 34 16
9. Royal – BK 10 5 0 5 59 : 63 15
10. Lazio 10 4 2 4 44 : 32 14
11. Sos. Boys 10 4 2 4 46 : 67 14
12. Torp./St. 10 4 1 5 55 : 66 13
13. Alien 10 3 3 4 35 : 37 12
14. Royal 94 10 2 2 6 44 : 54 8
15. Erland 10 2 2 6 22 : 35 8
16. Arsenal 10 1 0 9 29 : 49 3
17. Podlav. A 10 1 0 9 29 : 87 3
18. Skackavá 9 0 1 8 26 : 78 1
Program 11. kola – 6. apríl 2007: Alien - Royal 94 (16:30), Sosna Boys - 1.FC Podlavice A (17:30), RK Studio – Arsenal (18:30), Skackavá Norplast – Erland (19:30), AC Juniors – Trend (20:30), 7. apríl 2007: FK Exel - Royal Brusno-kúpele (8:00), Torpédo Stavbár – Flamengo (9:00), Iskra – Ariola (10:00), Godzily – Lazio (11:00)

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
10. kolo: Fofo - 1.FC Dodna 2:4 (0:1), V. Zemko, K. Ambróš - Ma. Kováč 3, J. Bubeník, ŽK: Ľ. Chmelík (Fofo), North Stars – Iron 8:3 (2:0, R. Kapustík 3, J. Turek 2, P. Ursíny 2, M. Berko - J. Pančík 2, L. Amrich, ŽK: R. Havran (Iron), Starí páni – Iveco 3:3 (1:1), M. Rusko 3 - J. Šimčík 2, P. Katko, Atak - ŠK Remio 2:1 (0:0), M. Žabka, J. Vozár - R. Szászi, I.Q. – Chalani 0:3 (0:1), O. Riša, M. Targoš, M. Tušim, ŽK: M. Targoš, M. Murgaš (obaja Chalani), Absint - AC Chaos 6:3 (3:2), P. Šipula 5, S. Lunter - S. Černák, F. Tomčo, P. Styk, Arias - Mládežnícka 10:8 (4:6), J. Gaško 3, M. Šikula 2, M. Strečok 2, J. Golecký, Ľ. Kolesár, J. Rusko - R. Paučo 3, R. Medveď 3, K. Mikloško, W. Poliak, J. Mazár, Real Madrid - Unios 4:2 (1:1), K. Ratica 2, R. Uhrín, J. Šimčík - L. Kucbel, M. Pašák, ŽK: K. Ratica (Real Madrid), FC Nemce - FK Húsenice 14:15 (5:8), M. Adam 9, P. Caban 3, M. Lovás 2 - P. Oboril 4, Pe. Keller 4, Pa. Keller 4, J. Budaj 3, ŽK: P. Caban (Nemce) - Pe. Keller, M. Šuster (Húsenice). Stretnutia rozhodovali V. Kosec a P. Kosec.
1. Real 10 8 1 1 65 : 25 25
2. Húsenice 10 8 0 2 102 : 65 24
3. Starí páni 10 7 2 1 45 : 17 23
4. Chalani 10 6 1 3 48 : 36 19
5. Arias 10 6 1 3 61 : 50 19
6. I.Q. 10 5 1 4 34 : 26 16
7. Atak 10 5 0 5 46 : 22 15
8. North Stars 10 5 0 5 51 : 49 15
9. Nemce 10 5 0 5 64 : 65 15
10. Absint 10 5 0 5 36 : 43 15
11. FC Dodna 10 5 0 5 40 : 49 15
12. Remio 10 4 2 4 47 : 40 14
13. Iron 10 4 1 5 33 : 52 13
14. Iveco 10 3 1 6 37 : 66 10
15. Mládežnícka 10 3 0 7 55 : 57 9
16. Chaos 10 3 0 7 30 : 56 9
17. Unios 10 1 1 8 26 : 55 4
18. Fofo 10 1 1 8 20 : 63 4
Program 11. kola – 7. apríla 2007: FK Húsenice - Real Madrid (12:00), Mládežnícka 82 - Starí páni (13:00), Chalani – Arias (14:00), FC Nemce – Absint (15:00), Iveco – Atak (16:00), Unios – I.Q. (17:00), Iron - 1.FC Dodna (18:00), ŠK Remio - North Stars (19:00), Fofo 99 - AC Chaos (20:00)

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
13. kolo: BB Aqex - ŠK Hellius 4:4 (1:4), M. Sasák 2, M. Bíreš. J. Roháč - M. Fillo 2, F. Garaj 2, ŽK: P. Maruniak, M. Sasák, J. Spodniak (BB Aqex) - P. Peržel (Hellius), FC Dan - ŠKP Kobok Brezno 9:5 (3:1), L. Hakel 4, J. Valent 2, B. Horný, 2, O. Štefaniga - Ľ. Budovec 2, M. Ďuriš, M. Giertl, J. Skoumal, ŽK: M. Caban (Brezno), SISEP - Electric Blue 2:1 (0:1), M. Andrejko, M. Kmeť - B. Koczkáš, ŽK: B. Koczkáš, M. Kohút (El. Blue), Ateeray - Mladé svište 6:1 (3:1), M. Hrobák 2, L. Hraško 2, J. Meško, P. Jurinec - M. Olšavský, Jarný vánok – Ajax 4:2 (3:0), J. Galajda 2, P. Kukučka 2 - L. Dvorský, R. Sanitra, Mladosť – Enzo 7:3 (2:2), J. Čief 3, I. Bačko 2, M. Puclík, P. Ondrejka, M. Vigaš - R. Geguli 2, Ľ. Lovecký, D.P.H. – Gemo 5:1 (3:0), S. Srnka 2, P. Brozman, I. Seleštiansky, J. Valent - B. Stacho, ŽK: B. Stacho (GEMO), Küster Wolves – Absolut 2:1 (1:1), J. Forgáč, R. Škvarek - M. Zbyňovský, ŽK: J. Masaryk, J. Forgáč (K. Wolvec) - P. Riša (Absolut), Otava Slovenská Ľupča - FC Alice 2:4 (1:2), M. Hruška, V. Krippner - R. Kubina, D. Petrík, J. Kamenský, J. Weisháb, ŽK: M. Bulla (Otava), 1.FC Horná - Riečka 3:6 (0:1), M. Slobodník 2, M. Tomaníček - M. Karlík 2, Ľ. Snopko, R. Fodor, M. Necpal, ŽK: P. Kajda (Horná), Radvaň mala voľno. Stretnutia rozhodovali J. Sadovský a R. Weiss.
1. D.P.H. 12 11 0 1 73 : 26 33
2. El. Blue 12 9 1 2 63 : 38 28
3. Jarný vánok 12 8 1 3 60 : 37 25
4. Kobok 12 7 2 3 68 : 40 23
5. BB Aqex 12 7 2 3 52 : 35 23
6. Absolut 13 6 2 5 54 : 39 20
7. Hellius 13 4 5 4 37 : 37 17
8. K. Wolves 12 5 2 5 37 : 38 17
9. Riečka 12 5 2 5 55 : 58 17
10. Otava 13 5 2 6 50 : 53 17
11. 1.FC Horná 13 5 2 6 32 : 43 17
12. FC Alice 12 5 1 6 38 : 38 16
13. SISEP 12 5 1 6 33 : 38 16
14. 1.FC Dan 12 5 1 6 51 : 62 16
15. Ajax 13 4 3 6 44 : 52 15
16. Ateeray 13 4 3 6 39 : 53 15
17. GEMO 13 4 2 7 45 : 52 14
18. Ml. svište 12 4 1 7 27 : 47 13
19. Enzo 12 4 0 8 39 : 54 12
20. Mladosť 13 3 3 7 42 : 63 12
21. Radvaň 12 2 0 10 30 : 66 6
Program 14. kola – 7. apríla 2007: Riečka - Otava Slovenská Ľupča (7:00), Gemo - Jarný vánok (8:00), ŠKP Kobok Brezno - Küster Wolves (9:00), Ajax - BB Aqex (10:00), FC Alice – Ateeray (11:00), Absolut – D.P.H. (12:00), Enzo – SISEP (13:00), Electric Blue - FC Dan (14:00), Mladé svište – Mladosť (15:00), ŠK Hellius - Radvaň (16:00). 1.FC Horná má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
10. kolo: Sparta BB - Ken Homov Wok 0:2 (0:0), J. Kollár, R. Drienik, ŽK: R. Zmajkovič (Sparta BB), Baxx – Betonári 7:1 (2:1), V. Tkáč 4, S. Krnáč 2, R. Tkáč – A. Ďuriš, Capanegra - 1.FC Run 5:1 (2:0), P. Kobora 2, M. Giertl, M. Čižnár, L. Berec – M. Kulich, Twister - ANK Pegi 7:1 (3:1), J. Ťakuš 4, F. Kostrec, R. Ráno, M. Viglaský – A. Buranovský, Adrenalín - Žihadlá 1:5 (0:4), M. Geško – J. Darida 3, M. Jamrich, E. Mlynarčík, ŽK: P. Zúbek (Adrenalín), A je to - Hrča 8:5 (2:2), M. Žubor 5, M. Martinec 2, P. Mihálik – J. Balkovic 3, T. Kurčík, J. Kostúr, Sosaurus - Zempra 5:3 (3:2), M. Chriašteľ 3, J. Ždánsky, J. Filadelfi – A. Ľuptovčiak 2, M. Tuček, Antira - San Marconi 4:2 (1:0), M. Kováč 3, M. Mušuka – P. Sedílek 2, Elán Sásová - Trapas 3:2 (0:0), P. Karas, J. Barntkovič 2 – M. Polóny, A. Ulbrík. Stretnutia rozhodovali S. Riša a L. Kucbel.
1. Twister 10 9 0 1 52 : 8 27
2. Zempra 10 9 0 1 54 : 26 27
3. Sparta BB 10 8 0 2 30 : 9 24
4. Žihadlá 10 7 1 2 36 : 14 22
5. Elán 10 7 0 3 46 : 19 21
6. Sosaurus 10 7 0 3 36 : 14 21
7. Trapas 10 6 1 3 47 : 32 19
8. A je to 10 6 1 3 39 : 25 19
9. Capanegra 10 6 0 4 44 : 23 18
10. Antira 10 5 1 4 33 : 22 16
11. San Marconi 10 3 4 3 23 : 21 13
12. K.H.W. 10 4 1 5 14 : 18 13
13. Baxx 10 3 1 6 29 : 31 10
14. Adrenalín 10 2 2 6 21 : 41 8
15. Betonári 10 1 1 8 17 : 71 4
16. 1.FC Run 10 0 1 9 7 : 34 1
17. Pegi 10 0 0 10 17 : 62 0
18. Hrča 10 0 0 10 11 : 86 0
Program 11. kola – 7. apríla 2007: Trapas - San Marconi (8:00), Zempra 37 - Capanegra (9:00), Adrenalín - Sosaurus (10:00), Elán Sásová - A je to (11:00), 1.FC Run - Twister (12:00), Antira - Žihadlá (13:00), Betonári - Sparta BB (14:00), ANK Pegi - Baxx (15:00), Ken Homov Wok - Hrča (16:00 - S)

IV. B liga
10. kolo: Viking Stavanger – N.S. Team 4:3 (3:2), R. Halaj 3, M. Bajs – P. Karcel 2, J. Pĺžik, Speleo - Grupáci 0:5 kontumačne, domáci sa na stretnutie nezišli v dostatočnom počte, Hi-Fi - AC Tornádo 3:3 (2:0), M. Zima, E. Lenárt, R. Lamper – V. Kulfas 2, P. Giertl, Kotalští orli - Dromedári 1:2 (1:1), M. Machel – M. Slobodník, B. Michalech, Alcatraz - FK Tajov 5:1 (3:1), L. Oslanec, P. Sládeček, J. Frgelec, J. Mojžita, I. Michálek – P. Spišiak ml., Bezvetrie - Juniperus 0:6 (0:2), M. Filipko 5, E. Rusko, ŽK: M. Filipko (Juniperus), FK Matiz - Erima 1:7 (0:3), Š. Majerský – A. Brštiak 4, Ľ. Turek 2, P. Vyhnička, ŽK: M. Kurčík (Erima), Simaček - AC Beercelona 6:2 (1:1), L. Žambor 3, M. Kucbeľ 3 – D. Vidiečan, M. Karako, ŽK: M. Bubelíny (Beercelona), Drink Team - Nové Toto 4:6 (2:1), M. Slama 2, M. Barančík 2 – I. Patráš 2, J. Koctúr 2, M. Kúdelka 2. Stretnutia rozhodovali M. Danielisz a M. Hlaváček.
1. Simacek 10 9 0 1 42 : 15 27
2. Alcatraz 10 8 0 2 37 : 17 24
3. Bezvetrie 10 7 1 2 35 : 24 22
4. Beercelona 10 7 0 3 51 : 22 21
5. N.S. Team 10 7 0 3 40 : 21 21
6. Dromedári 10 6 1 3 42 : 12 19
7. V. Stavanger 10 6 1 3 41 : 20 19
8. Nové toto 10 6 0 4 45 : 24 18
9. Juniperus 10 4 2 4 35 : 28 14
10. Adrian 10 4 2 4 28 : 30 14
11. Drink Team 10 3 4 3 31 : 39 13
12. Speleo 10 4 0 6 18 : 37 12
13. Grupáci 10 2 2 6 14 : 32 8
14. Kot. orli 10 2 1 7 12 : 25 7
15. Hi-Fi 10 2 1 7 17 : 55 7
16. Erima 10 2 0 8 31 : 48 6
17. FK Tajov 10 1 2 7 16 : 52 5
18. Matiz 10 1 1 8 13 : 47 4
Program 11. kola – 7. apríla 2007: Nové Toto - Simaček (8:00), Erima - Hi-Fi (9:00), FK Tajov - FK Matiz (10:00), Drink Team - Bezvetrie (11:00), AC Tornádo - Kotalští orli (12:00), AC Beercelona - Alcatraz (13:00), Grupáci - Viking Stavanger (14:00), Dromedári - Speleo (15:00), N.S. Team - Juniperus (16:00 - S)

Veľkonočný turnaj
Pre priaznivcov malého futbalu v Banskej Bystrici sa pripravuje 1.ročník veľkonočného turnaja vo futbale. Hrať sa bude dňa 8.4. (nedeľa) na umelej tráve v Topvar aréne a organizátor chce zapojiť do turnaja 8 mužstiev. Ak si máte chuť zahrať Veľkonočný turnaj, kontaktujte organizátora do 6.3.2007. Kontakt: Dušan Balon t.č.: 0905 784 393

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  2. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  3. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  4. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  5. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  6. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  7. Kam patria rolky z toaletného papiera? Dávať dole etikety zo sklenených nádob?
  8. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  9. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  2. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  3. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  4. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  5. Stiahnite si stovky e-kníh
  6. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  7. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
  10. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  1. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 072
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 595
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 8 051
  4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 7 345
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 627
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 4 424
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 3 693
  8. Crème de la crème po slovensky 3 249
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 2 840
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 133
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Partizánska cesta.

V meste pod Urpínom sa chystá najväčšia rekonštrukcia miestnych komunikácií za posledných desať rokov.


TASR 10 h
Taktické cvičenie dobrovoľných hasičov v Brezne.

Počuli ste minulý utorok sirény hasičských áut, prechádzajúce cez námestie v Brezne? Nestala sa žiadna tragická udalosť, išlo o taktické cvičenie.


MONIKA DOLŇANOVÁ 12 h
Ilustračné foto.

Na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme je každý povinný dodržiavať zásady protipožiarnej bezpečnosti.


SITA 13 h
Stredoslovenské múzeum - ilustračné foto.

Tajomstvo stredovekého hradu Peťuša pri Zvolene odhalia na podujatí Stretnutie s minulosťou v Stredoslovenskom múzeu v Banskej Bystrici.


SITA 14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pre búrku padali aj stromy.


17 h

Američania skupujú drevo v celej Európe, výsledkom je cena, ktorá likviduje slovenský drevospracujúci priemysel.


21. jún

Obcou na Záhorí sa prehnala smršť. Starý kostol náporu vody odolal.


12 h

Na lúkach v obci Bolešov v Trenčianskom kraji uhynulo 67 kusov hovädzieho dobytka.


TASR 10 h

Už ste čítali?