I. trieda BB

V Malachove i Harmanci sa triafali žrde

Malachov – Dúbravica
0:0 (0:0)
Diváci videli priemerný futbalový zápas s väčším množstvom šancí hostí, ktoré zostali nepremenené. Nápor hostí bol zakončený nastrelením žrde domáceho brankára. Situácia s rovnakým koncom na žrdi sa zopakovala ešte dvakrát. Vďaka nepremeneným šanciam v Malachove gól nevideli.
ŽK: Perončík - Drako
Pred 50 divákmi rozhodoval Krupa.
MALACHOV: O. Dvorský - Chmelík, Cimerman, Klimo, Dobrota, Daniš, Čief (46. Matoušek), L. Dvorský (82. Perončík), Sanitra, Lebiedzík (55. Maľa), Sečkár.
DÚBRAVICA: Chramec - Dvorovenko, Pinka (72. Holík), Smedo, Kohút, Maľa (84. Krahulec), Habáni, Drako, Majer, Nesteš, Kováč.
Medzibrod – Strelníky
1:1 (0:1)
Za ideálneho futbalového počasia na dobre pripravenom trávniku sa hral futbal iba priemernej úrovne. Domáci si do 60. minúty vypracovali tri vyložené šance, ktoré však nepremenili a preto zákonite prišiel trest z kopačky Mareka Moncoľa. V druhom polčase domáci pritlačili súpera na jeho polovicu, no vyrovnávajúci gól neprichádzal. Naopak, hostia mohli z priameho kopu zvýšiť na konečnú spravodlivú remízu. V 90. minúte vyrovnával Hirka.
Góly: 34. M. Moncoľ - 90. Hirka.
ČK: 86. Zázrivec, 86. Mir. Majer.
Pred 120 divákmi rozhodoval Pisarčík.
MEDZIBROD: Sekereš – Prievalský (62. M. Huťka), Plavec, M. Huťka, Zeman (74. Mochnáč), Hirka, Lupták, P. Sokol, Kelemach (86. Sokol), Smida, Zázrivec.
STRELNÍKY: R. Majer – M. Moncoľ, D. Majer, J. Moncoľ (86. Kapusta), Mir. Majer, J. Majer (32. Debnár 60. Turan), Matyó, R. Majer, Ma. Moncoľ, Čief, Filadelfi.

Mičiná – Hronsek
5:0 (1:0)
Za pekného počasia sa hral na Mičinej slušný zápas, ktorý vyvrcholil víťazstvom domácich, aj keď o tom polčasový výsledok nenasvedčoval. V druhom polčase už nenechali nič na náhodu a s prehľadom zvíťazili, o čom svedčí konečný výsledok.
Góly: 78. a 75. Prostredník, 22. Noga, 49. Ďurík, 85. Saktor.
Pred 100 divákmi rozhodoval Macko.
MIČINÁ: Krnáč – Vránsky (70. Saktor), Považanec, Marko, Noga, Sláva, Ďurík, Prostredník, Belaj (85. Zachar), Ondrejka, M. Marko (75. Pinka). HRONSEK: Klimáček – Majer, Tešlár, Jaďuď, Bystriansky, Dian, Maruškin, Herkeľ, Tomaška, Šulek, Martinec.

St. Hory – Baláže
4:1 (2:1)
V jarný slnečný deň bol priebeh zápasu vyrovnaný. Výsledok stretnutia nezodpovedá priebehu zápasu. Domáci premenili skoro každú ponúknutú šancu. Naopak, hostia svoje šance zahodili, pod čo sa podpísal výsledok.
Góly:1., 28. a 70. Žabka, 89. Kováč – 15. Latinák.
Pred 60 divákmi rozhodoval Dráždik.
ST.HORY: Jaroušek – Antoš, Štulrajter, Murgaš (46. Olejár), Brhlík, Antal (75. Chovanec), Štrba, Gavalda, Kováč, Žabka, Babjak. BALÁŽE: Kostiviar – Heric, Karcel, Latinák (60. Hrdina), Černák, Chaban, Číž (70. Čunderlík), Rusko, Jablonovský (80. Dian), Koctúr, Kenický.

Harmanec – Riečka 0:1 (0:0)
Od začiatku to bol zaujímavý zápas, v ktorom domáci hýrili aktivitou. Vypracovali si množstvo šancí, z ktorých štyrikrát trafili buď brvno alebo tyčku. Hostia sa počas celého zápasu len bránili. Podarilo sa im neinkasovať gól do konca prvého polčasu. No na začiatku druhého polčasu po chybe brankára strelil Ján Šimčík pekný gól od polovice ihriska. Domáci v poslednej minúte ešte mohli uchmatnúť súperovi bod, no nepodarilo sa im v závere stretnutia premeniť pokutový kop.
Góly:46. Šimčík
ŽK: 44. Babjak, 86. Bodinger 70.Grajzer – Širka, Spišiak.
Pred 160 divákmi rozhodoval Hikker.
HARMANEC: Danko - Matejka, P. Rečkovič, Kohút, Lovás, Babjak (46. Murgaš), Bodinger (64. Sloh), Čaba (55. M. Rečkovič), Katko, Martiška, Grajzer. RIEČKA: Petráň – Širka, Karlík, Spišiak (46. Šustek), Necpal, Šporka, Sanitrár, Pataj, Sásik, Hromada, Šimčík,.
Ostatné výsledky 15. kola: H. Pršany mali voľno. Podkonice – Hiadeľ 4:2 (2:1).

1. Riečka 14 12 1 1 36 : 9 37
2. Dúbravica 14 9 3 2 38 : 12 30
3. Medzibrod 14 8 5 1 41 : 15 29
4. Dukla „C“ 14 9 2 3 40 : 16 29