Štvrtok, 29. júl, 2021 | Meniny má MartaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

I. liga
11. kolo: Alien - Royal 94 9:3 (4:2), R. Babčan 3, M. Pejko 3, S. Mišečka, M. Mihuliak, M. Longauer – J. Baran 2, Z. Binder, Sosna Boys - 1.FC Podlavice 19:5 (9:3), M. Ivanič 6, P. Chaban 5, M. Barla 4, M. Chaban 3, M. Vajda – I. Babic, F. Kurčík, S. Petro 2, M. Kmeť, Lucerna – Arsenal 6:2 (2:1), E. Kulfas 2, J. Slobodník 2, D. Priadka, I. Országh – P. Vikarský, T. Roháč, Skackavá Norplast – Erland 6:1 (1:0), M. Ščepko 3, E. Šulko 2, J. Škorván – P. Gabaj, ŽK: P. Štefančík (Skackavá), AC Juniors – Trend 4:6 (2:2), J. Móres 2, I. Mišáni, Ľ. Potančok – R. Ďurík 3, N. Dikacz 2, R. Maďar, FK Exel - Royal Brusno-kúpele 8:5 (4:1), P. Ščepko 3, P. Lübeck 3, M. Valentíny, T. Ondrejka – M. Markuš 4, M. Bajnok, ŽK: M. Iliaš (Exel) – S. Pecník, J. Piliar (Royal Pub / BK), Torpédo Stavbár – Flamengo 4:2 (1:2), P. Pozníček 2, I. Tišliar, D. Škubák – B. Pikula, B. Gerö, ŽK: I. Tišliar, I. Sokáč (Torp. Stavbár), Iskra – Ariola 7:2 (1:2), M. Darida 3, B. Navrátil 2, M. Harmaniak, Š. Greško – P. Wiessinger, R. Jakab, ŽK: M. Darida (Iskra), Godzily – Lazio 2:4 (2:2), M. Lipták, A. Dubovický – M. Bursa 2, R. Žlkovan, B. Herkel, ŽK: A. Dubovický, R. Puliš (Godzily). Stretnutia rozhodovali R. Weiss a I. Sadovský.

1. Juniors 11 9 1 1 68 : 24 28
2. Lucerna 11 8 2 1 76 : 29 26
3. Iskra 11 8 1 2 71 : 48 25
4. Exel 11 7 2 2 70 : 50 23
5. Trend 11 7 1 3 60 : 48 22
6. Flamengo 11 6 1 4 54 : 37 19
7. Lazio 11 5 2 4 48 : 34 17
8. Ariola 11 5 2 4 47 : 44 17
9. Sosna Boys 11 5 2 4 65 : 72 17
10. Godzily 11 5 1 5 52 : 38 16
11. T./Stavbár 11 5 1 5 59 : 68 16
12. Alien 11 4 3 4 44 : 40 15
13. Royal – BK 11 5 0 6 64 : 71 15
14. Royal 94 11 2 2 7 47 : 63 8
15. Erland 11 2 2 7 23 : 41 8
16. Skackavá 11 2 1 8 37 : 82 7
17. Arsenal 11 1 0 10 31 : 55 3
18. Podlav. A 11 1 0 10 34 : 106 3

Skryť Vypnúť reklamu

Program 12. kola – 14. apríla 2007: Lazio - Torpédo Stavbár (12:00), Royal Brusno-kúpele – Alien (13:00), Flamengo –Iskra (14:00), Arsenal - FK Exel (15:00), 1.FC Podlavice A - RK Studio (16:00), Trend - Sosna Boys (17:00), Erland – Godzily (18:00), Ariola - AC Juniors (19:00), Royal 94 - Skackavá Norplast (20:00)

II. liga
11. kolo: FK Húsenice - Real Madrid 6:7 (4:4) - nedohrané, Pe. Keller 3, Pa. Keller 3 – M. Ursíny 3, K. Ratica 2, M. Kalman, J. Šimčík, ŽK: E. Longauer (Húsenice) – J. Šimčík (Real Madrid), ČK: P. Oboril, Pe. Keller (Húsenice), Mládežnícka 82 - Starí páni 3:5 (1:3), P. Ďurčík, M. Koman, J. Hrušovský – Pe. Čajka 2, Z. Rusko 2, M. Rusko, Chalani – Arias 2:10 (0:5), O. Riša, Z. Muríň – J. Rusko 3, M. Strečok 2, Ľ. Kolesár 2, J. Vetrák, J. Gaško, J. Šimko, FC Nemce – Absint 4:4 (2:0), M. Dian 2, M. Gavalda, M. Adam – P. Šipula 4, ČK: J. Brhlík (Nemce), Iveco – Atak 4:5 (0:2), J. Šimčík 2, D. Očenáš, P. Tréger – R. Vrbiar 2, J. Vozár, M. Jonáček, J. Mišura, ŽK: J. Hegyi (Iveco) – J. Vozár (Atak), ČK: J. Hegyi (Iveco), Unios – I.Q. 4:3 (2:1), Ján Šustek 2, M. Pašák 2 – M. Bais, M. Tučnák, M. Kurjan, Iron - 1.FC Dodna 5:4 (2:1), L. Amrich 2, J. Pančík 2, J. Vozár – Ma. Kováč 3, Mi. Kováč, ŽK: L. Amrich (Iron), ŠK Remio - North Stars 5:3 (2:1), I. Bulík 4, M. Schwarz – R. Kapustík 2, M. Berko, ŽK: M. Schwarz (Remio) – R. Kapustík (North Stars), Fofo 99 - AC Chaos 6:8 (4:5), P. Šalamún 2, K. Ambróš, A. Kmeť, V. Zemko, Ľ. Chmelík – M. Miškuf 3, J. Čampa 2, J. Paľa, Ľ. Babčan, P. Styk. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a P. Kosec.

Skryť Vypnúť reklamu

1. St. páni 11 8 2 1 50 : 20 26
2. Real 10 8 1 1 65 : 25 25
3. Húsenice 10 8 0 2 102 : 65 24
4. Arias 11 7 1 3 71 : 52 22
5. Chalani 11 6 1 4 50 : 46 19
6. Atak 11 6 0 5 51 : 26 18
7. Remio 11 5 2 4 52 : 43 17
8. I.Q. 11 5 1 5 37 : 30 16
9. Nemce 11 5 1 5 68 : 69 16
10. Absint 11 5 1 5 40 : 47 16
11. Iron 11 5 1 5 38 : 56 16
12. North Stars 11 5 0 6 54 : 54 15
13. FC Dodna 11 5 0 6 44 : 54 15
14. Chaos 11 4 0 7 38 : 62 12
15. Iveco 11 3 1 7 41 : 71 10
16. Mládežnícka 11 3 0 8 58 : 62 9
17. Unios 11 2 1 8 30 : 58 7
18. Fofo 11 1 1 9 26 : 71 4
Program 12. kola – 13. apríla 2007: AC Chaos – Iron (16:30), I.Q. - FK Húsenice (17:30), 1.FC Dodna - ŠK Remio (18:30), Arias – Unios (19:30), Starí páni – Chalani (20:30), 14. apríla 2007: Atak - Mládežnícka 82 (8:00), Absint - Fofo 99 (9:00), North Stars – Iveco (10:00), Real Madrid - FC Nemce (11:00)

Skryť Vypnúť reklamu


III. liga
14. kolo: Riečka - Otava Slovenská Ľupča 3:3 (2:2), P. Gašpar 2, M. Karlík – J. Chovanec, M. Stanko, M. Hruška, ŽK: V. Mikloš, J. Chovanec (Otava), Gemo - Jarný vánok 0:6 (0:3), I. Vereš 2, P. Kukučka 2, A. Mišún, F. Lukáč, ŠKP Kobok Brezno - Küster Wolves 5:0 (2:0), M. Caban 2, Ľ. Budovec, I. Berčík, M. Giertl, ŽK: J. Mak (Küster Wolves), Ajax - BB Aqex 1:3 (0:1), L. Dvorský – M. Bíreš 3, ŽK: J. Slabecius (BB Aqex), FC Alice – Ateeray 3:3 (2:1), J. Kamenský, J. Weisháb, M. Kaliský – P. Kosťov, M. Hrobák, M. Predmeský, Absolut – D.P.H. 6:2 (4:0), M. Zbyňovský 3, R. Čaučík 3 – M. Kušniar, J. Valent, ŽK: R. Čaučík (Absolut) – S. Srnka (D.P.H.), Enzo – SISEP 1:4 (0:3), J. Blaško – J. Petrovič 3, M. Andrejko, ŽK: T. Párička, M. Ligač (Sisep), Electric Blue - FC Dan 2:4 (1:1), J. Francisty, P. Heric – P. Mesík 2, V. Horný 2, ŽK: B. Koczkáš, M. Kohút, J. Francisty (El. Blue) – P. Mesík (FC Dan), ČK: J. Francisty (El. Blue) – O. Štefanica (FC Dan), Mladé svište – Mladosť 1:6 (1:1), M. Žila – J. Čief 3, J. Ondrejka, P. Ondrejka, R. Janko, ŽK: R. Vavro (Mladosť), ŠK Hellius – Radvaň 7:1 (6:1), M. Longauer, M. Mochnáč 2, M. Kenický 2, M. Čunderlík, F. Garaj – P. Podhradský. 1.FC Horná mala voľno. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a M. Hlaváček.

1. D.P.H. 13 11 0 2 75 : 29 33
2. J. vánok 13 9 1 3 66 : 37 28
3. El. Blue 13 9 1 3 65 : 42 28
4. Kobok BR 13 8 2 3 73 : 40 26
5. BB Aqex 13 8 2 3 55 : 36 26
6. Absolut 14 7 2 5 60 : 41 23
7. Hellius 14 5 5 4 44 : 38 20
8. SISEP 13 6 1 6 37 : 39 19
9. 1.FC Dan 13 6 1 6 55 : 64 19
10. Riečka 13 5 3 5 58 : 61 18
11. Otava 14 5 3 6 53 : 56 18
12. FC Alice 13 5 2 6 41 : 41 17
13. K. Wolves 13 5 2 6 37 : 43 17
14. Horná 13 5 2 6 32 : 43 17
15. Ateeray 14 4 4 6 42 : 56 16
16. Ajax 14 4 3 7 45 : 55 15
17. Mladosť 14 4 3 7 48 : 64 15
18. GEMO 14 4 2 8 45 : 58 14
19. Ml. svište 13 4 1 8 28 : 53 13
20. Enzo 13 4 0 9 40 : 58 12
21. Radvaň 13 2 0 11 31 : 73 6

Program 15. kola – 14. apríla 2007: Radvaň – Ajax (7:00), Küster Wolves - Electric Blue (8:00), FC Dan – Enzo (9:00), D.P.H. - ŠKP Kobok Brezno (10:00), SISEP - Mladé svište (11:00), Jarný vánok – Absolut (12:00), Mladosť - FC Alice (13:00), BB Aqex – Gemo (14:00), Ateeray – Riečka (15:00), Otava Slovenská Ľupča - 1.FC Horná (16:00). ŠK Hellius má voľno.


IV. A liga
11. kolo: Trapas - San Marconi 5:4 (1:2), D. Valent 5 – Ma. Lichý, I. Lagovský, M. Lagovský, Mi. Lichý, Zempra 37 – Capanegra 2:3 (2:1), M. Tuček, V. Zelník – P. Kobora 2, A. Výboh, ŽK: M. Tuček (Zempra), Adrenalín - Sosaurus 1:2 (1:2), M. Ivanič – P. Cenkov, M. Cenkov, Elán Sásová - A je to 1:2 (1:1), J. Bartolovič – D. Antal, M. Mala, ŽK: M. Mala (A je to), 1.FC Run - Twister 0:5 (0:0), M. Mikuláš 3, J. Ťakuš, Ľ. Ihring, Žihadlá - Antira 0:4 (0:2), M. Drdoš 3, M. Kováč, ŽK: I. Bučko (Antira), Betonári - Sparta BB 4:6 (1:2), M. Štefanovie 2, L. Neuschl, T. Pažout – R. Zmajkovič 2, J. Hartiník 2, Š. Ondrek, V. Köböl, ŽK: R. Zmajkovič, Š. Ondrek (Sparta BB), ANK Pegi – Baxx 0:4 (0:1), O. Horváth, R. Tkáč, V. Tkáč, V. Jazbec, Ken Homov Wok - Hrča 7:4 (3:2), M. Kálus 2, J. Kollár 2, J. Blaško, D. Rybár, M. Peter – T. Kurek 3, J. Balkovic. Stretnutia rozhodovali M. Matoušek, M. Danielisz a I. Kleniar.

1. Twister 11 10 0 1 57 : 8 30
2. Zempra 11 9 0 2 56 : 29 27
3. Sparta BB 11 9 0 2 36 : 13 27
4. Sosaurus 11 8 0 3 38 : 15 24
5. Žihadlá 11 7 1 3 36 : 18 22
6. Trapas 11 7 1 3 52 : 36 22
7. A je to 11 7 1 3 41 : 26 22
8. Elán 11 7 0 4 47 : 21 21
9. Capanegra 11 7 0 4 47 : 25 21
10. Antira 11 6 1 4 37 : 22 19
11. K.H.W. 11 5 1 5 21 : 22 16
12. Baxx 11 4 1 6 33 : 31 13
13. San Marconi 11 3 4 4 27 : 26 13
14. Adrenalín 11 2 2 7 22 : 43 8
15. Betonári 11 1 1 9 21 : 77 4
16. 1.FC Run 11 0 1 10 7 : 39 1
17. Pegi 11 0 0 11 17 : 66 0
18. Hrča 11 0 0 11 15 : 93 0

Program 12. kola – 14. apríla 2007: Hrča - Betonári (8:00), Žihadlá - Trapas (9:00), Sparta BB - ANK Pegi (10:00), Sosaurus - Antira (11:00), Capanegra - Adrenalín (12:00), Twister - Zempra 37 (13:00), A je to - Ken Homov Wok (14:00), Baxx - 1.FC Run (15:00), San Marconi - Elán Sásová (16:00 - S)


IV. B liga
11. kolo: Nové Toto – Simaček 0:1 (0:0), M. Kucbeľ, Erima - Hi-Fi 7:2 (4:2), A. Brštiak 2, P. Vyhnička 2, M. Beke 2, Ľ. Turek – E. Lenárt, V. Ivan, FK Tajov - FK Matiz 2:4 (0:1), J. Minár 2 – M. Fáber 2, M. Peťko, Š. Majerský, ŽK: Š. Majerský, M. Fáber (Matiz), Drink Team - Bezvetrie 0:10 (0:3), H. Syč-Kriváňová 4, M. Michal 3, M. Glončák, M. Husár, V. Bajs, AC Tornádo - Kotalští orli 1:0 (0:0), V. Kulfas, ŽK: M. Machel (Kot. orli), AC Beercelona - Alcatraz 2:2 (2:0), M. Krajč, R. Teliar – J. Grík, P. Zelienka, ŽK: T. Lörinčík, M. Karako, Ľ. Illéš (Beercelona) – P. Zelienka, J. Mojžita (Alcatraz), Grupáci - Viking Stavanger 1:2 (0:1), Mikuláš – P. Faško, R. Halaj, ŽK: R. Halaj (Vik. Stavanger), Dromedári - Speleo 7:3 (2:2), M. Ondrejka 3, A. Patráš 2, L. Daubner, M. Slobodník – M. Majer, R. Valo, L. Baláž, ŽK: L. Daubner (Dromedári), N.S. Team – Juniperus 5:1 (1:0), J. Pĺžik 2, M. Majer 2, J. Gajdošík – M. Adamský. Stretnutia rozhodovali S. Riša a I. Faško.

1. Simacek 11 10 0 1 43 : 15 30
2. Bezvetrie 11 8 1 2 45 : 24 25
3. Alcatraz 11 8 1 2 39 : 19 25
4. N.S. Team 11 8 0 3 45 : 22 24
5. Dromedári 11 7 1 3 49 : 15 22
6. Beercelona 11 7 1 3 53 : 24 22
7. V. Stavanger 11 7 1 3 43 : 21 22
8. Nové toto 11 6 0 5 45 : 25 18
9. Adrian 11 5 2 4 29 : 30 17
10. Juniperus 11 4 2 5 36 : 33 14
11. Drink Team 11 3 4 4 31 : 49 13
12. Speleo 11 4 0 7 21 : 44 12
13. Erima 11 3 0 8 38 : 50 9
14. Grupáci 11 2 2 7 15 : 34 8
15. Kotalští orli 11 2 1 8 12 : 26 7
16. Matiz 11 2 1 8 17 : 49 7
17. Hi-Fi 11 2 1 8 19 : 62 7
18. FK Tajov 11 1 2 8 18 : 56 5

Program 12. kola – 14. apríla 2007: Juniperus – Grupáci (8:00), Alcatraz - Nové toto (9:00), Viking Stavanger - Dromedári (10:00), FK Matiz - AC Beercelona (11:00), Hi-Fi - FK Tajov (12:00), Kotalští orli - Erima (13:00), Bezvetrie – N.S. Team (14:00), Speleo - AC Tornádo (15:00), Simaček - Drink Team (16:00 - S)
Milo Hlaváček

Extraliga
16. kolo: Altys QPR - Nera Devils 11:5 (5:4), góly: P. Stacho 6, R. Turčan 5 – D. Arandelovič 2, M. Kubát 2, M. Barla, ŽK: M. Barla (Nera Devils), Fuchs - Rock Extremum Fortka 5:12 (2:4), góly: P. Venglarčík 4, M. Babjar – R. Čipčala 4, M. Prostredný 4, I. Šišiak 2, M. Náter 2, FC Krakatit Securiton - Celtic Sásová 3:1 (0:1), góly: P. Hric 2, M. Gašpar – M. Kučera, ŽK: M. Javorčík, Z. Ondrejka (obaja Celtic Sásová), Gardena 96 – Unios Severná 5:9 (4:4), góly: R. Ševčík 2, R. Briš 2, P. Vajda – P. Zlevský 5, P. Maďar 2, Ľ. Štelcl 2, ŽK: J. Caban (Gardena) – P. Zlevský, J. Dzúrik (Unios Severná), BT-Detox - FC Aqua Izol 5:12 (1:3), góly: Z. Cimerman 2, R. Kovalčík, J. Náčin – R. Slobodník 4, R. Beňak 3, M. Majer 2, J. Urbančok 2, D. Mačkovič. Stretnutia rozhodovali K. Poláček a V. Kosec st.
1. Severná 16 11 2 3 115 : 87 35
2. Securiton 16 11 1 4 110 : 81 34
3. Altys QPR 16 10 2 4 110 : 84 32
4. Celtic 16 10 2 4 76 : 53 32
5. Aqua Izol 16 8 1 7 88 : 78 25
6. BT-Detox 16 8 1 7 90 : 87 25
7. Gardena 16 8 0 8 78 : 69 24
8. Nera Devils 16 5 1 10 64 : 110 16
9. Fuchs 16 3 0 13 73 : 122 9
10. R.E. Fortka 16 1 0 15 75 : 135 3
Program 17. kola, 10. apríla 2007: FC Aqua Izol - FC Krakatit Securiton (19.00), Severná - BT-Detox (20.00), Nera Devils - Gardena 96 (21.00), 12. apríla 2007: Celtic Sásová - Fuchs (19.00), Rock Extremum Fortka - Altys QPR (20.00).

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  2. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  3. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  4. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  5. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  7. Lenivý brunch s Muchom
  8. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  9. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
  10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
  1. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  2. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Do portfólia Proxenty pribudol projekt na Šancovej
  5. 60 rokov tradície s ekologickým srdcom a modernou víziou
  6. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  7. Keď ekológia spája
  8. Wüstenrot predstavuje novú stratégiu pre slovenský trh
  9. Na zmenu zdravotnej poisťovne vám po novom stačia 3 minúty
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 11 273
  2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 139
  3. Od Česka až po Jadran 3 906
  4. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 419
  5. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 268
  6. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 3 154
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 115
  8. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 2 975
  9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 2 722
  10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny 2 195
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

V nemocnici strávil viac ako dva mesiace.


11 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Dozviete sa aj akú posilu zo zámoria dotiahol HKM, čo čaká na kabínu Vionu po úspešnej sezóne, prejdeme si aj účinkovanie Slovákov v Tokiu a pozrieme sa aj na to, či bude Ronaldo pokračovať v Juventuse.


21 h
Múzeum SNP.

Verejnosť bude môcť podľa riaditeľa Mičeva nahliadnuť do útrob múzea a uvidí predmety, ktoré doteraz boli prístupné iba hŕstke odborníkov.


SITA 27. júl
Ján Nosko a maskot podujatia.

Maskotom športového podujatia sa stal banský škriatok.


MOJ 26. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Šelma ležala neďaleko kontajnera.


a 1 ďalší 16 h

K machináciám malo prísť v súvislosti s výstavbou parkovacích domov.


20 h

Občianske združenie dostalo za stavebný delikt pokutu. Predseda hovorí, že boli presvedčení o tom, že neporušujú stavebný zákon.


27. júl

Rušňovodič bol podrobený dychovej skúške na alkohol, výsledok bol negatívny.


TASR 20 h

Už ste čítali?