Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

Extraliga
17. kolo: FC Aqua Izol - FC Securiton 5:8 (5:4), góly: R. Beňak 3, M. Patráš 2 – M. Gašpar 4, R. Kopic 3, P. Hric, Severná - BT-Detox 5:1 (1:0), góly: R. Galát 2, P. Zlevský 2, Ľ. Štelcl – J. Náčin, Gardena - Nera Devils 8:6 (5:1), góly: R. Ševčík 5, R. Briš 3 – I. Hamšík 3, M. Kubát 2, P. Homola, Celtic Sásová - Fuchs 11:0 – nedohrané (v 23. minúte klesol počet hráčov hostí pod 2+1), góly: M. Chrobák 3, Ma. Majling 2, M. Rusnák 2, Z. Ondrejka 2, M. Kalmánek, M. Kučera, ŽK: P. Venglarčík (Fuchs), Rock Extremum Fortka - Altys QPR 6:4 (2:2), góly: S. Marko 2, R. Čipčala, J. Jarkuliš, M. Náter, M. Prostredný – P. Stacho 2, P. Dovčiak, V. Bránsky, ŽK: M. Prostredný (R.E. Fortka) – P. Stacho (Altys QPR). Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a K. Poláček.
1. Severná 17 12 2 3 120 : 88 38
2. Securiton 17 12 1 4 118 : 86 37
3. Celtic 17 11 2 4 87 : 53 35
4. Altys QPR 17 10 2 5 114 : 90 32
5. Gardena 17 9 0 8 84 : 75 27
6. Aqua Izol 17 8 1 8 93 : 86 25
7. BT-Detox 17 8 1 8 91 : 92 25
8. Nera Devils 17 5 1 11 70 : 118 16
9. Fuchs 17 3 0 14 73 : 133 9
10. R.E. Fortka 17 2 0 15 81 : 139 6
Program 18. kola - 17. apríla 2007: Severná - Nera Devils (19.00), Gardena 96 - Rock Extremum Fortka (20.00), Fuchs - FC Aqua Izol (21.00), 19. apríla 2007: Altys QPR - Celtic Sásová (19.00), BT-Detox – FC Securiton (20.00).

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga
12. kolo: Lazio - Torpédo Stavbár 6:12 (1:7), J. Solivaj 3, J. Medveď, J. Kubuš, P. Čtvrtníček - T. Tuček 7, D. Škubák, I. Tišliar, P. Pozníček, P. Kováčik, P. Kvaltíny, Royal Pub / Brusno kúpele – Alien 2:5 (0:2), R. Strieš, S. Pecník - M. Pejko 4, T. Petro, ŽK: P. Vida (Royal Pub) - T. Petro, Ľ. Molnár (Alien), Flamengo – Iskra 11:6 (3:1), B. Pikula 3, R. Šulek 3, J. Murgaš 3, M. Hrnčiar, J. Sanitrár - M. Darida 2, B. Navrátil 2, M. Spišák, M. Harmaniak, ŽK: M. Spišák (Iskra), Arsenal - FK Exel 3:6 (1:2), Š. Gregor 3 - S. Šeliga 3, P. Lübeck 2, P. Ščepko, ŽK: P. Ščepko (Exel), 1.FC Podlavice – Lucerna 2:14 (2:5), J. Rosík 2 - E. Kulfas 4, M. Beháň 4, D. Priadka 4, R. Porubský 2, Trend - Sosna Boys 5:0 - kontumačne, Erland – Godzily 2:2 (1:0), M. Oravec 2 - A. Dubovický, M. Turčan, ŽK: P. Bobák, M. Oravec (Erland), Ariola - AC Juniors 0:5 - kontumačne, Royal 94 - Skackavá Norplast 2:1 (1:0), Z. Binder, P. Necpál - E. Šulko. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a V. Kosec st..

1. Juniors 12 10 1 1 73 : 24 31
2. Lucerna 12 9 2 1 90 : 31 29
3. Exel 12 8 2 2 76 : 53 26
4. Iskra 12 8 1 3 77 : 59 25
5. Trend 12 8 1 3 65 : 48 25
6. Flamengo 12 7 1 4 65 : 43 22
7. T./Stavbár 12 6 1 5 71 : 74 19
8. Alien 12 5 3 4 49 : 42 18
9. Godzily 12 5 2 5 54 : 40 17
10. Lazio 12 5 2 5 54 : 46 17
11. Ariola 12 5 2 5 47 : 49 17
12. Sos. Boys 12 5 2 5 65 : 77 17
13. Royal Pub 12 5 0 7 66 : 76 15
14. Royal 94 12 3 2 7 49 : 64 11
15. Erland 12 2 3 7 25 : 43 9
16. Skackavá 12 2 1 9 38 : 84 7
17. Arsenal 12 1 0 11 34 : 61 3
18. Podlavice A 12 1 0 11 36 : 120 3
Program 13. kola – 20. apríla 2007: Skackavá Norplast - Royal Brusno-kúpele (16:30), RK Studio – Trend (17:30), Royal 94 – Erland (18:30), Alien – Arsenal (19:30), AC Juniors – Flamengo (20:30), 21. apríla 2007: Iskra – Lazio (8:00), FK Exel - 1.FC Podlavice A (9:00), Sosna Boys – Ariola (10:00), Torpédo Stavbár – Godzily (11:00)

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
12. kolo: AC Chaos – Iron 3:2 (3:2), M. Miškuf, F. Tomčo, P. Styk – L. Amrich 2, ŽK: J. Kotorík (Iron), I.Q. - FK Húsenice 6:5 (2:2), M. Tučnák 3, M. Bais, A. Gluch, P. Dobiáš – Pa. Keller 3, D. Bacík, J. Budaj, ŽK: M. Tučnák (I.Q.) – D. Bacík, J. Budaj (Húsenice), 1.FC Dodna - ŠK Remio 4:5 (2:1), Ma. Kováč 3, Mi. Kováč – P. Raffay 2, I. Bulík 2, T. Rosina, ŽK: Mi. Kováč (Dodna), ČK: M. Gazdík (Dodna) – R. Hríbik (Remio), Arias – Unios Horná 3:4 (2:0), J. Gaško, Ľ. Kolesár, M. Strečok – P. Rackovský 2, M. Pašák, L. Kucbel, ŽK: J. Smatana (Arias) – L. Kucbel (Unios Horná), Starí páni – Chalani 5:3 (1:2), M. Rusko 2, P. Čajka ml., K. Fraňo, P. Škapinec – M. Murgaš 2, M. Mesík, ŽK: M. Rusko (St. páni) – M. Boháčik, J. Biely (Chalani), ČK: M. Boháčik, M. Targoš (Chalani), Atak - Mládežnícka 6:1 (1:0), M. Jonáček 2, T. Brštiak, R. Vrbiar, J. Mišura, J. Vozár - R. Paučo, ŽK: R. Vrbiar (Atak), Absint - Fofo 4:2 (3:0), Ľ. Šidlo 2, P. Šipula, J. Zemko - M. Smitka, V. Zemko, North Stars – Iveco 9:2 (3:0), J. Turek 4, R. Kapustík 4, J. Varecha - P. Tréger, J. Šimčík, ŽK: R. Kapustík (North Stars), ČK: R. Kapustík (North Stars), Real Madrid - FC Nemce 3:6 (2:1), M. Kalman 2, K. Ratica - M. Dian 2, J. Chrastina 2, B. Dian, R. Lukáč. Stretnutia rozhodovali P. Plavec a P. Dírer.
1. St. páni 12 9 2 1 55 : 23 29
2. Real 12 9 1 2 73 : 31 28
3. Húsenice 12 8 0 4 107 : 76 24
4. Arias 12 7 1 4 74 : 56 22
5. Atak 12 7 0 5 57 : 27 21
6. Remio 12 6 2 4 57 : 47 20
7. I.Q. 12 6 1 5 43 : 35 19
8. Nemce 12 6 1 5 74 : 72 19
9. Chalani 12 6 1 5 53 : 51 19
10. Absint 12 6 1 5 44 : 49 19
11. N. Stars 12 6 0 6 63 : 56 18
12. Iron 12 5 1 6 40 : 59 16
13. Dodna 12 5 0 7 48 : 59 15
14. Chaos 12 5 0 7 41 : 64 15
15. Unios 12 3 1 8 34 : 61 10
16. Iveco 12 3 1 8 43 : 80 10
17. Mládežnícka 12 3 0 9 59 : 68 9
18. Fofo 12 1 1 10 28 : 75 4
Program 13. kola – 21. apríla 2007: FC Nemce – I.Q. (12:00), Chalani – Atak (13:00), Real Madrid – Absint (14:00), FK Húsenice – Arias (15:00), Iveco - 1.FC Dodna (16:00), ŠK Remio - AC Chaos (17:00), Unios - Starí páni (18:00), Mládežnícka 82 - North Stars (19:00), Iron - Fofo 99 (20:00)

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
15. kolo: Radvaň – Ajax 0:5 - kontumačne, Küster Wolves - Electric Blue 6:2 (0:1), R. Ďurfina 2, R. Bystriansky 2, R. Škvarek, J. Masaryk - P. Slaný, M. Francisty, FC Dan – Enzo 4:4 (0:2), M. Škamla 2, V. Horný, J. Valent - Ľ. Sojak, R. Reguli, M. Belán, M. Longauer, D.P.H. - ŠKP Kobok Brezno 4:4 (3:3), S. Srnka 3, M. Kušniar - M. Giertli, M. Ďuriš, I. Berčík, P. Kováčik, SISEP - Mladé svište 7:3 (2:1), M. Matoušek 3, M. Andrejko 2, A. Petrovič, J. Petrovič - M. Majer, T. Sivák, M. Žila, ŽK: D. Lichý, P. Murín (SISEP), ČK: P. Murín (SISEP), Jarný vánok – Absolut 3:6 (0:3), P. Kukučka 3 – M. Jánoš 3, M. Zbyňovský 2, R. Čaučík, Mladosť - FC Alice 5:6 (4:5), I. Bačko 2, P. Acs, J. Ondrejka, M. Vigaš – M. Kaliský 3, R. Kubina 2, J. Kamenský, ŽK: J. Ondrejka, P. Ondrejka (Mladosť), ČK: J. Ondrejka, P. Ondrejka (Mladosť), BB Aqex – Gemo 6:1 (2:0), M. Bíreš 4, P. Kupec, S. Drahoň – M. Staňo, Ateeray – Riečka 5:6 (0:5), J. Meško 3, M. Danko, P. Kosťov – P. Gašpar 2, R. Fodor 2, M. Karlík, M. Necpal, Otava Slovenská Ľupča - 1.FC Horná 1:3 (0:1), Ľ. Bulla – P. Kajda, M. Tomaníček, R. Sedláček. ŠK Hellius mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a J. Faško.
1. D.P.H. 14 11 1 2 79 : 33 34
2. BB Aqex 14 9 2 3 61 : 37 29
3. J. vánok 14 9 1 4 69 : 43 28
4. El. Blue 14 9 1 4 67 : 48 28
5. Kobok BR 14 8 3 3 77 : 44 27
6. Absolut 15 8 2 5 66 : 44 26
7. SISEP 14 7 1 6 44 : 42 22
8. Riečka 14 6 3 5 64 : 66 21
9. Hellius 14 5 5 4 44 : 38 20
10. FC Alice 14 6 2 6 47 : 46 20
11. Küster 14 6 2 6 43 : 45 20
12. 1.FC Dan 14 6 2 6 59 : 68 20
13. Horná 14 6 2 6 35 : 44 20
14. Otava 15 5 3 7 54 : 59 18
15. Ajax 15 5 3 7 50 : 55 18
16. Ateeray 15 4 4 7 47 : 62 16
17. Mladosť 15 4 3 8 53 : 70 15
18. GEMO 15 4 2 9 46 : 64 14
19. Enzo 14 4 1 9 44 : 62 13
20. Ml. svište 14 4 1 9 31 : 60 13
21. Radvaň 14 2 0 12 31 : 78 6
Program 16. kola – 21. apríla 2007: 1.FC Horná – Ateeray (7:00), Gemo – Radvaň (8:00), Electric Blue – D.P.H. (9:00), Mladé svište - FC Dan (10:00), ŠKP Kobok Brezno - Jarný vánok (11:00), FC Alice – SISEP (12:00), Absolut - BB Aqex (13:00), Riečka – Mladosť (14:00), Enzo - Küster Wolves (15:00), Ajax - ŠK Hellius (16:00). Otava Slovenská Ľupča má voľno

IV. A liga
12. kolo: Hrča – Betonári 1:6 (0:4), T. Kurek – L. Neuschl 4, A. Ďuriš, M. Majer, Žihadlá - Trapas 6:2 (1:1), M. Jambich 2, E. Mlynarčík 2, I. Guzman 2 – D. Valent 2, ŽK: D. Valent (Trapas), Sparta BB - ANK Pegi 5:1 (4:0), J. Hartiník 3, A. Greguš, M. Hlaváček – P. Kamzík, ŽK: A. Greguš (Sparta BB) – T. Kolesár (Pegi), Sosaurus - Antira 0:4 (0:1), M. Mušuka 2, R. Oláh, M. Drdoš, Capanegra - Adrenalín 10:1 (2:1), P. Kobora 5, M. Giertl 2, A. Výboh, M. Kováč, L. Berec – M. Ivanič, ŽK: M. Kováč (Capanegra) - M. Ivanič (Adrenalín), ČK: P. Lalík, Ľ. Maliniak (Adrenalín), Twister - Zempra 1:1 (0:0), strelci gólov neboli uvedení, ŽK: M. Mikuláš, F. Kostrec (Twister), A je to - Ken Homov Wok 1:1 (0:0), G. Papillon – P. Michal, Baxx - 1.FC Run 1:2 (1:1), M. Selecký – M. Kopečný, M. Šimon, San Marconi - Elán Sásová 1:2 (0:0), Ma. Lichý – P. Karas, J. Bartolovič. Stretnutia rozhodovali S. Riša, P. Plavec a M. Matoušek.
1. Twister 12 10 1 1 58 : 9 31
2. Sparta 12 10 0 2 41 : 14 30
3. Zempra 12 9 1 2 57 : 30 28
4. Žihadlá 12 8 1 3 42 : 20 25
5. Capanegra 12 8 0 4 57 : 26 24
6. Elán 12 8 0 4 49 : 22 24
7. Sosaurus 12 8 0 4 38 : 19 24
8. A je to 12 7 2 3 42 : 27 23
9. Antira 12 7 1 4 41 : 22 22
10. Trapas 12 7 1 4 54 : 42 22
11. K.H.W. 12 5 2 5 22 : 23 17
12. Baxx 12 4 1 7 34 : 33 13
13. San Marc. 12 3 4 5 28 : 28 13
14. Adrenalín 12 2 2 8 23 : 53 8
15. Betonári 12 2 1 9 27 : 78 7
16. 1.FC Run 12 1 1 10 9 : 40 4
17. Pegi 12 0 0 12 18 : 71 0
18. Hrča 12 0 0 12 16 : 100 0
Program 13. kola – 21. apríla 2007: Elán Sásová - Žihadlá (8:00), Adrenalín - Twister (9:00), San Marconi - A je to (10:00), Trapas - Sosaurus (11:00), 1.FC Run - Sparta BB (12:00), ANK Pegi - Hrča (13:00), Antira - Capanegra (14:00), Zempra 37 - Baxx (15:00), Betonári - Ken Homov Wok (16:00 - S)

IV. B liga
12. kolo: Juniperus – Grupáci 2:1 (2:1), B. Blaško, Ľ. Kučera – L. Kršteník, Alcatraz - Nové toto 3:4 (1:3), J. Mojžita 2, M. Kubiš – I. Patráš, P. Mesík, L. Mesík, Ľ. Caban, Viking Stavanger - Dromedári 1:4 (1:2), L. Bohuš – A. Patráš 2, B. Michalech, D. Hubert, ŽK: R. Bajs (Vik. Stavanger) – L. Daubner (Dromedári), FK Matiz - AC Beercelona 3:9 (1:3), Š. Majerský 2, M. Fáber – D. Vidiečan 5, M. Karako 3, R. Teliar, ŽK: M. Peťko (Matiz), Hi-Fi - FK Tajov 0:2 (0:1), J. Minár, M. Trnkus, Kotalští orli - Erima 1:3 (0:2), M. Cesnak – A. Brštiak, P. Vyhnička, D. Dudáš, ŽK: J. Caban (Kot. orli), Bezvetrie – N.S. Team 0:3 (0:1), J. Gajdošík, J. Pĺžik, V. Kendi, Speleo - AC Adrian 2:4 (0:1), M. Lupták, L. Krnáč – V. Kulfas 2, P. Giertl, J. Teliar, Simaček - Drink Team 1:3 (0:1), L. Žambor – M. Tichý, M. Michalovič, P. Káloši, ŽK: M. Michalovič (Drink Team). Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a M. Hlaváček.
1. Simacek 12 10 0 2 44 : 18 30
2. N.S. Team 12 9 0 3 48 : 22 27
3. Dromedári 12 8 1 3 53 : 16 25
4. Beercelona 12 8 1 3 62 : 27 25
5. Alcatraz 12 8 1 3 42 : 23 25
6. Bezvetrie 12 8 1 3 45 : 27 25
7. Viking 12 7 1 4 44 : 25 22
8. Nové toto 12 7 0 5 49 : 28 21
9. Adrian 12 6 2 4 33 : 32 20
10. Juniperus 12 5 2 5 38 : 34 17
11. Drink Team 12 4 4 4 34 : 50 16
12. Erima 12 4 0 8 41 : 51 12
13. Speleo 12 4 0 8 23 : 48 12
14. Grupáci 12 2 2 8 16 : 36 8
15. Tajov 12 2 2 8 20 : 56 8
16. Kot. orli 12 2 1 9 13 : 29 7
17. Matiz 12 2 1 9 20 : 58 7
18. Hi-Fi 12 2 1 9 19 : 64 7

Program 13. kola – 21. apríla 2007: Drink Team - Alcatraz (8:00), FK Tajov - Kotalští orli (9:00), Simaček - Bezvetrie (10:00), Nové toto - FK Matiz (11:00), AC Tornádo - Viking Stavanger (12:00), Dromedári - Juniperus (13:00), AC Beercelona - Hi-Fi (14:00), Erima - Speleo (15:00), Grupáci – N.S. Team (16:00 - S)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 743
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 524
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 12 364
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 391
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 249
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 743
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 856
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 771
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 670
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 4 967
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Komunitné testovanie v Ľubietovej: Ani jeden pozitívny prípad

Deň pred spustením komunitného testovania v Banskej Bystrici testovali dnes aj v Ľubietovej. Výsledok ich príjemne prekvapil.

Na kritiku Remišovej ministerstva reaguje primátor Nosko

Ak sa neuskutoční korektná diskusia a vysvetlenie si vzájomných postojov, mesto Banská Bystrica a ani mesto Zvolen nebudú mať záujem o "bezprecedentne vnútený, neodkonzultovaný a

Ilustračná fotografia.

Pre veľký záujem o komunitné testovanie mesto navýšilo počet odberných tímov

Banskobystrická samospráva otvorí počas nadchádzajúceho víkendu 12 odberných miest.

Zdravotníčka testuje odobratú vzorku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Polícia sa k sankciám za porušenie lockdownu v Nitre nevyjadruje

Kto nemá potrebné doklady, otočia ho a nevpustia do mesta.

Majiteľ pohrebníctva: Nárast úmrtí je taký veľký, aký si za 20 rokov praxe nepamätám

Ivan Fontáni, majiteľ pohrebných služieb Silencia v Martine potvrdil, že úmrtnosť za november a december vzrástla oproti minulému roku o 70%. Nie všetci sú však „covidoví zosnulí“. Chladiace boxy si musia prenajímať v okolitých obciach.

Už ste čítali?