Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

I. liga
11. kolo: Alien - Royal 94 9:3 (4:2), R. Babčan 3, M. Pejko 3, S. Mišečka, M. Mihuliak, M. Longauer – J. Baran 2, Z. Binder, Sosna Boys - 1.FC Podlavice 19:5 (9:3), M. Ivanič 6, P. Chaban 5, M. Barla 4, M. Chaban 3, M. Vajda – I. Babic, F. Kurčík, S. Petro 2, M. Kmeť, Lucerna – Arsenal 6:2 (2:1), E. Kulfas 2, J. Slobodník 2, D. Priadka, I. Országh – P. Vikarský, T. Roháč, Skackavá Norplast – Erland 6:1 (1:0), M. Ščepko 3, E. Šulko 2, J. Škorván – P. Gabaj, ŽK: P. Štefančík (Skackavá), AC Juniors – Trend 4:6 (2:2), J. Móres 2, I. Mišáni, Ľ. Potančok – R. Ďurík 3, N. Dikacz 2, R. Maďar, FK Exel - Royal Brusno-kúpele 8:5 (4:1), P. Ščepko 3, P. Lübeck 3, M. Valentíny, T. Ondrejka – M. Markuš 4, M. Bajnok, ŽK: M. Iliaš (Exel) – S. Pecník, J. Piliar (Royal Pub / BK), Torpédo Stavbár – Flamengo 4:2 (1:2), P. Pozníček 2, I. Tišliar, D. Škubák – B. Pikula, B. Gerö, ŽK: I. Tišliar, I. Sokáč (Torp. Stavbár), Iskra – Ariola 7:2 (1:2), M. Darida 3, B. Navrátil 2, M. Harmaniak, Š. Greško – P. Wiessinger, R. Jakab, ŽK: M. Darida (Iskra), Godzily – Lazio 2:4 (2:2), M. Lipták, A. Dubovický – M. Bursa 2, R. Žlkovan, B. Herkel, ŽK: A. Dubovický, R. Puliš (Godzily). Stretnutia rozhodovali R. Weiss a I. Sadovský.

1. Juniors 11 9 1 1 68 : 24 28
2. Lucerna 11 8 2 1 76 : 29 26
3. Iskra 11 8 1 2 71 : 48 25
4. Exel 11 7 2 2 70 : 50 23
5. Trend 11 7 1 3 60 : 48 22
6. Flamengo 11 6 1 4 54 : 37 19
7. Lazio 11 5 2 4 48 : 34 17
8. Ariola 11 5 2 4 47 : 44 17
9. Sosna Boys 11 5 2 4 65 : 72 17
10. Godzily 11 5 1 5 52 : 38 16
11. T./Stavbár 11 5 1 5 59 : 68 16
12. Alien 11 4 3 4 44 : 40 15
13. Royal – BK 11 5 0 6 64 : 71 15
14. Royal 94 11 2 2 7 47 : 63 8
15. Erland 11 2 2 7 23 : 41 8
16. Skackavá 11 2 1 8 37 : 82 7
17. Arsenal 11 1 0 10 31 : 55 3
18. Podlav. A 11 1 0 10 34 : 106 3

Skryť Vypnúť reklamu

Program 12. kola – 14. apríla 2007: Lazio - Torpédo Stavbár (12:00), Royal Brusno-kúpele – Alien (13:00), Flamengo –Iskra (14:00), Arsenal - FK Exel (15:00), 1.FC Podlavice A - RK Studio (16:00), Trend - Sosna Boys (17:00), Erland – Godzily (18:00), Ariola - AC Juniors (19:00), Royal 94 - Skackavá Norplast (20:00)

II. liga
11. kolo: FK Húsenice - Real Madrid 6:7 (4:4) - nedohrané, Pe. Keller 3, Pa. Keller 3 – M. Ursíny 3, K. Ratica 2, M. Kalman, J. Šimčík, ŽK: E. Longauer (Húsenice) – J. Šimčík (Real Madrid), ČK: P. Oboril, Pe. Keller (Húsenice), Mládežnícka 82 - Starí páni 3:5 (1:3), P. Ďurčík, M. Koman, J. Hrušovský – Pe. Čajka 2, Z. Rusko 2, M. Rusko, Chalani – Arias 2:10 (0:5), O. Riša, Z. Muríň – J. Rusko 3, M. Strečok 2, Ľ. Kolesár 2, J. Vetrák, J. Gaško, J. Šimko, FC Nemce – Absint 4:4 (2:0), M. Dian 2, M. Gavalda, M. Adam – P. Šipula 4, ČK: J. Brhlík (Nemce), Iveco – Atak 4:5 (0:2), J. Šimčík 2, D. Očenáš, P. Tréger – R. Vrbiar 2, J. Vozár, M. Jonáček, J. Mišura, ŽK: J. Hegyi (Iveco) – J. Vozár (Atak), ČK: J. Hegyi (Iveco), Unios – I.Q. 4:3 (2:1), Ján Šustek 2, M. Pašák 2 – M. Bais, M. Tučnák, M. Kurjan, Iron - 1.FC Dodna 5:4 (2:1), L. Amrich 2, J. Pančík 2, J. Vozár – Ma. Kováč 3, Mi. Kováč, ŽK: L. Amrich (Iron), ŠK Remio - North Stars 5:3 (2:1), I. Bulík 4, M. Schwarz – R. Kapustík 2, M. Berko, ŽK: M. Schwarz (Remio) – R. Kapustík (North Stars), Fofo 99 - AC Chaos 6:8 (4:5), P. Šalamún 2, K. Ambróš, A. Kmeť, V. Zemko, Ľ. Chmelík – M. Miškuf 3, J. Čampa 2, J. Paľa, Ľ. Babčan, P. Styk. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a P. Kosec.

Skryť Vypnúť reklamu

1. St. páni 11 8 2 1 50 : 20 26
2. Real 10 8 1 1 65 : 25 25
3. Húsenice 10 8 0 2 102 : 65 24
4. Arias 11 7 1 3 71 : 52 22
5. Chalani 11 6 1 4 50 : 46 19
6. Atak 11 6 0 5 51 : 26 18
7. Remio 11 5 2 4 52 : 43 17
8. I.Q. 11 5 1 5 37 : 30 16
9. Nemce 11 5 1 5 68 : 69 16
10. Absint 11 5 1 5 40 : 47 16
11. Iron 11 5 1 5 38 : 56 16
12. North Stars 11 5 0 6 54 : 54 15
13. FC Dodna 11 5 0 6 44 : 54 15
14. Chaos 11 4 0 7 38 : 62 12
15. Iveco 11 3 1 7 41 : 71 10
16. Mládežnícka 11 3 0 8 58 : 62 9
17. Unios 11 2 1 8 30 : 58 7
18. Fofo 11 1 1 9 26 : 71 4
Program 12. kola – 13. apríla 2007: AC Chaos – Iron (16:30), I.Q. - FK Húsenice (17:30), 1.FC Dodna - ŠK Remio (18:30), Arias – Unios (19:30), Starí páni – Chalani (20:30), 14. apríla 2007: Atak - Mládežnícka 82 (8:00), Absint - Fofo 99 (9:00), North Stars – Iveco (10:00), Real Madrid - FC Nemce (11:00)

Skryť Vypnúť reklamu


III. liga
14. kolo: Riečka - Otava Slovenská Ľupča 3:3 (2:2), P. Gašpar 2, M. Karlík – J. Chovanec, M. Stanko, M. Hruška, ŽK: V. Mikloš, J. Chovanec (Otava), Gemo - Jarný vánok 0:6 (0:3), I. Vereš 2, P. Kukučka 2, A. Mišún, F. Lukáč, ŠKP Kobok Brezno - Küster Wolves 5:0 (2:0), M. Caban 2, Ľ. Budovec, I. Berčík, M. Giertl, ŽK: J. Mak (Küster Wolves), Ajax - BB Aqex 1:3 (0:1), L. Dvorský – M. Bíreš 3, ŽK: J. Slabecius (BB Aqex), FC Alice – Ateeray 3:3 (2:1), J. Kamenský, J. Weisháb, M. Kaliský – P. Kosťov, M. Hrobák, M. Predmeský, Absolut – D.P.H. 6:2 (4:0), M. Zbyňovský 3, R. Čaučík 3 – M. Kušniar, J. Valent, ŽK: R. Čaučík (Absolut) – S. Srnka (D.P.H.), Enzo – SISEP 1:4 (0:3), J. Blaško – J. Petrovič 3, M. Andrejko, ŽK: T. Párička, M. Ligač (Sisep), Electric Blue - FC Dan 2:4 (1:1), J. Francisty, P. Heric – P. Mesík 2, V. Horný 2, ŽK: B. Koczkáš, M. Kohút, J. Francisty (El. Blue) – P. Mesík (FC Dan), ČK: J. Francisty (El. Blue) – O. Štefanica (FC Dan), Mladé svište – Mladosť 1:6 (1:1), M. Žila – J. Čief 3, J. Ondrejka, P. Ondrejka, R. Janko, ŽK: R. Vavro (Mladosť), ŠK Hellius – Radvaň 7:1 (6:1), M. Longauer, M. Mochnáč 2, M. Kenický 2, M. Čunderlík, F. Garaj – P. Podhradský. 1.FC Horná mala voľno. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a M. Hlaváček.

1. D.P.H. 13 11 0 2 75 : 29 33
2. J. vánok 13 9 1 3 66 : 37 28
3. El. Blue 13 9 1 3 65 : 42 28
4. Kobok BR 13 8 2 3 73 : 40 26
5. BB Aqex 13 8 2 3 55 : 36 26
6. Absolut 14 7 2 5 60 : 41 23
7. Hellius 14 5 5 4 44 : 38 20
8. SISEP 13 6 1 6 37 : 39 19
9. 1.FC Dan 13 6 1 6 55 : 64 19
10. Riečka 13 5 3 5 58 : 61 18
11. Otava 14 5 3 6 53 : 56 18
12. FC Alice 13 5 2 6 41 : 41 17
13. K. Wolves 13 5 2 6 37 : 43 17
14. Horná 13 5 2 6 32 : 43 17
15. Ateeray 14 4 4 6 42 : 56 16
16. Ajax 14 4 3 7 45 : 55 15
17. Mladosť 14 4 3 7 48 : 64 15
18. GEMO 14 4 2 8 45 : 58 14
19. Ml. svište 13 4 1 8 28 : 53 13
20. Enzo 13 4 0 9 40 : 58 12
21. Radvaň 13 2 0 11 31 : 73 6

Program 15. kola – 14. apríla 2007: Radvaň – Ajax (7:00), Küster Wolves - Electric Blue (8:00), FC Dan – Enzo (9:00), D.P.H. - ŠKP Kobok Brezno (10:00), SISEP - Mladé svište (11:00), Jarný vánok – Absolut (12:00), Mladosť - FC Alice (13:00), BB Aqex – Gemo (14:00), Ateeray – Riečka (15:00), Otava Slovenská Ľupča - 1.FC Horná (16:00). ŠK Hellius má voľno.


IV. A liga
11. kolo: Trapas - San Marconi 5:4 (1:2), D. Valent 5 – Ma. Lichý, I. Lagovský, M. Lagovský, Mi. Lichý, Zempra 37 – Capanegra 2:3 (2:1), M. Tuček, V. Zelník – P. Kobora 2, A. Výboh, ŽK: M. Tuček (Zempra), Adrenalín - Sosaurus 1:2 (1:2), M. Ivanič – P. Cenkov, M. Cenkov, Elán Sásová - A je to 1:2 (1:1), J. Bartolovič – D. Antal, M. Mala, ŽK: M. Mala (A je to), 1.FC Run - Twister 0:5 (0:0), M. Mikuláš 3, J. Ťakuš, Ľ. Ihring, Žihadlá - Antira 0:4 (0:2), M. Drdoš 3, M. Kováč, ŽK: I. Bučko (Antira), Betonári - Sparta BB 4:6 (1:2), M. Štefanovie 2, L. Neuschl, T. Pažout – R. Zmajkovič 2, J. Hartiník 2, Š. Ondrek, V. Köböl, ŽK: R. Zmajkovič, Š. Ondrek (Sparta BB), ANK Pegi – Baxx 0:4 (0:1), O. Horváth, R. Tkáč, V. Tkáč, V. Jazbec, Ken Homov Wok - Hrča 7:4 (3:2), M. Kálus 2, J. Kollár 2, J. Blaško, D. Rybár, M. Peter – T. Kurek 3, J. Balkovic. Stretnutia rozhodovali M. Matoušek, M. Danielisz a I. Kleniar.

1. Twister 11 10 0 1 57 : 8 30
2. Zempra 11 9 0 2 56 : 29 27
3. Sparta BB 11 9 0 2 36 : 13 27
4. Sosaurus 11 8 0 3 38 : 15 24
5. Žihadlá 11 7 1 3 36 : 18 22
6. Trapas 11 7 1 3 52 : 36 22
7. A je to 11 7 1 3 41 : 26 22
8. Elán 11 7 0 4 47 : 21 21
9. Capanegra 11 7 0 4 47 : 25 21
10. Antira 11 6 1 4 37 : 22 19
11. K.H.W. 11 5 1 5 21 : 22 16
12. Baxx 11 4 1 6 33 : 31 13
13. San Marconi 11 3 4 4 27 : 26 13
14. Adrenalín 11 2 2 7 22 : 43 8
15. Betonári 11 1 1 9 21 : 77 4
16. 1.FC Run 11 0 1 10 7 : 39 1
17. Pegi 11 0 0 11 17 : 66 0
18. Hrča 11 0 0 11 15 : 93 0

Program 12. kola – 14. apríla 2007: Hrča - Betonári (8:00), Žihadlá - Trapas (9:00), Sparta BB - ANK Pegi (10:00), Sosaurus - Antira (11:00), Capanegra - Adrenalín (12:00), Twister - Zempra 37 (13:00), A je to - Ken Homov Wok (14:00), Baxx - 1.FC Run (15:00), San Marconi - Elán Sásová (16:00 - S)


IV. B liga
11. kolo: Nové Toto – Simaček 0:1 (0:0), M. Kucbeľ, Erima - Hi-Fi 7:2 (4:2), A. Brštiak 2, P. Vyhnička 2, M. Beke 2, Ľ. Turek – E. Lenárt, V. Ivan, FK Tajov - FK Matiz 2:4 (0:1), J. Minár 2 – M. Fáber 2, M. Peťko, Š. Majerský, ŽK: Š. Majerský, M. Fáber (Matiz), Drink Team - Bezvetrie 0:10 (0:3), H. Syč-Kriváňová 4, M. Michal 3, M. Glončák, M. Husár, V. Bajs, AC Tornádo - Kotalští orli 1:0 (0:0), V. Kulfas, ŽK: M. Machel (Kot. orli), AC Beercelona - Alcatraz 2:2 (2:0), M. Krajč, R. Teliar – J. Grík, P. Zelienka, ŽK: T. Lörinčík, M. Karako, Ľ. Illéš (Beercelona) – P. Zelienka, J. Mojžita (Alcatraz), Grupáci - Viking Stavanger 1:2 (0:1), Mikuláš – P. Faško, R. Halaj, ŽK: R. Halaj (Vik. Stavanger), Dromedári - Speleo 7:3 (2:2), M. Ondrejka 3, A. Patráš 2, L. Daubner, M. Slobodník – M. Majer, R. Valo, L. Baláž, ŽK: L. Daubner (Dromedári), N.S. Team – Juniperus 5:1 (1:0), J. Pĺžik 2, M. Majer 2, J. Gajdošík – M. Adamský. Stretnutia rozhodovali S. Riša a I. Faško.

1. Simacek 11 10 0 1 43 : 15 30
2. Bezvetrie 11 8 1 2 45 : 24 25
3. Alcatraz 11 8 1 2 39 : 19 25
4. N.S. Team 11 8 0 3 45 : 22 24
5. Dromedári 11 7 1 3 49 : 15 22
6. Beercelona 11 7 1 3 53 : 24 22
7. V. Stavanger 11 7 1 3 43 : 21 22
8. Nové toto 11 6 0 5 45 : 25 18
9. Adrian 11 5 2 4 29 : 30 17
10. Juniperus 11 4 2 5 36 : 33 14
11. Drink Team 11 3 4 4 31 : 49 13
12. Speleo 11 4 0 7 21 : 44 12
13. Erima 11 3 0 8 38 : 50 9
14. Grupáci 11 2 2 7 15 : 34 8
15. Kotalští orli 11 2 1 8 12 : 26 7
16. Matiz 11 2 1 8 17 : 49 7
17. Hi-Fi 11 2 1 8 19 : 62 7
18. FK Tajov 11 1 2 8 18 : 56 5

Program 12. kola – 14. apríla 2007: Juniperus – Grupáci (8:00), Alcatraz - Nové toto (9:00), Viking Stavanger - Dromedári (10:00), FK Matiz - AC Beercelona (11:00), Hi-Fi - FK Tajov (12:00), Kotalští orli - Erima (13:00), Bezvetrie – N.S. Team (14:00), Speleo - AC Tornádo (15:00), Simaček - Drink Team (16:00 - S)
Milo Hlaváček

Extraliga
16. kolo: Altys QPR - Nera Devils 11:5 (5:4), góly: P. Stacho 6, R. Turčan 5 – D. Arandelovič 2, M. Kubát 2, M. Barla, ŽK: M. Barla (Nera Devils), Fuchs - Rock Extremum Fortka 5:12 (2:4), góly: P. Venglarčík 4, M. Babjar – R. Čipčala 4, M. Prostredný 4, I. Šišiak 2, M. Náter 2, FC Krakatit Securiton - Celtic Sásová 3:1 (0:1), góly: P. Hric 2, M. Gašpar – M. Kučera, ŽK: M. Javorčík, Z. Ondrejka (obaja Celtic Sásová), Gardena 96 – Unios Severná 5:9 (4:4), góly: R. Ševčík 2, R. Briš 2, P. Vajda – P. Zlevský 5, P. Maďar 2, Ľ. Štelcl 2, ŽK: J. Caban (Gardena) – P. Zlevský, J. Dzúrik (Unios Severná), BT-Detox - FC Aqua Izol 5:12 (1:3), góly: Z. Cimerman 2, R. Kovalčík, J. Náčin – R. Slobodník 4, R. Beňak 3, M. Majer 2, J. Urbančok 2, D. Mačkovič. Stretnutia rozhodovali K. Poláček a V. Kosec st.
1. Severná 16 11 2 3 115 : 87 35
2. Securiton 16 11 1 4 110 : 81 34
3. Altys QPR 16 10 2 4 110 : 84 32
4. Celtic 16 10 2 4 76 : 53 32
5. Aqua Izol 16 8 1 7 88 : 78 25
6. BT-Detox 16 8 1 7 90 : 87 25
7. Gardena 16 8 0 8 78 : 69 24
8. Nera Devils 16 5 1 10 64 : 110 16
9. Fuchs 16 3 0 13 73 : 122 9
10. R.E. Fortka 16 1 0 15 75 : 135 3
Program 17. kola, 10. apríla 2007: FC Aqua Izol - FC Krakatit Securiton (19.00), Severná - BT-Detox (20.00), Nera Devils - Gardena 96 (21.00), 12. apríla 2007: Celtic Sásová - Fuchs (19.00), Rock Extremum Fortka - Altys QPR (20.00).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 575
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 742
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 639
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 248
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 798
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 719
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 524
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 442
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 414
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 283
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Celoplošné testovanie.

Okres Brezno sa dostal do prvej desiatky slovenských okresov s najvyšším percentom pozitivity.

1 h
Vtedajší transplantačný tím

Prvým pacientom bol v tom čase 39- ročný František z Podkoníc.

2 h

Lyžiarske strediská sú v zložitej situácii, niektoré avizujú prepúšťanie zamestnancov. Dotkne sa to zrejme aj zamestnancov stredísk z Horehronia.

3 h
Július Koval

Rozhovor aj o tom, prečo musel skončiť pri mužstve tréner Miroslav Chudý

4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

9 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Skríningové testovanie na Kysuciach prebehlo bez problémov.

24. jan

Už ste čítali?