Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

I. liga
14. kolo: Godzily – Iskra 11:4 (6:1), M. Turčan 3, A. Dubovický 2, J. Beer 2, R. Puliš 2, Š. Marko 2 – M. Harmaniak 2, M. Spišák, M. Maďar, ŽK: J. Beer (Godzily) – P. Holinec (Iskra), Trend - FK Exel 10:9 (4:3), N. Dikacz 4, R. Machala 4, M. Janík, T. Barobrjak – S. Šeliga 3, P. Ščepko 2, M. Hudec 2, M. Valentíny, T. Ondrejka, Ariola - Lucerna 1:4 (0:3), R. Gašpar – P. Kulišiak, E. Kulfas, J. Slobodník, D. Priadka, ŽK: R. Gašpar, J. Matyó (Ariola) – P. Lulišiak (Lucerna), Flamengo - Sosna Boys 4:9 (2:5), T. Styk 2, F. Vanka, M. Hrnčiar – M. Ivanič 4, M. Vajda 3, M. Barla 2, ŽK: M. Vajda, M. Barla (Sosna Boys), Arsenal - Skackavá Norplast 2:1 (1:0), M. Faško, Š. Gregor – J. Škovrán, ŽK: R. Kováčik, B. Bosák, Š. Gregor (Arsenal) – T. Konkoľ (Skackavá), ČK: T. Konkoľ (Skackavá), Erland - Torpédo Stavbár 2:3 (0:2), P. Gabaj, M. Oravec – T. Tuček 2, I. Tišliar, ŽK: D. Škubák (Torp./Stavbár), Lazio - AC Juniors 3:3 (2:1), M. Bursa 3 – Ľ. Potančok 2, J. Plško, ŽK: J. Solivajs (Lazio), 1.FC Podlavice – Alien 3:11 (2:4), J. Rosík, I. Babic, F. Kurčík – M. Moncoľ 4, P. Sokol 3, I. Turčan 2, M. Huťka, R. Babčan, ŽK: R. Babčan (Alien), Royal Brusno-kúpele - Royal 94 2:5 (1:1), R. Strieš, S. Pecník – Z. Binder 2, P. Mažgut, P. Necpal, J. Baran, ŽK: R. Strieš (Royal - BK) – Z. Binder (Royal 94). Stretnutia rozhodovali A. Gluch a I. Sadovský.
1. Lucerna 14 10 3 1 97 : 35 33
2. Juniors 14 10 2 2 77 : 29 32
3. Exel 14 9 2 3 89 : 65 29
4. Trend 14 9 2 3 78 : 60 29
5. Flamengo 14 8 1 5 71 : 53 25
6. Iskra 14 8 1 5 84 : 78 25
7. T./Stavbár 14 8 1 5 81 : 79 25
8. Alien 14 6 3 5 63 : 50 21
9. Lazio 14 6 3 5 65 : 52 21
10. Godzily 14 6 2 6 68 : 51 20
11. Ariola 14 6 2 6 52 : 56 20
12. Sos. Boys 14 6 2 6 77 : 85 20
13. Royal – BK 14 5 0 9 72 : 86 15
14. Royal 94 14 4 2 8 57 : 70 14
15. Erland 14 3 3 8 31 : 49 12
16. Skackavá 14 3 1 10 44 : 90 10
17. Arsenal 14 3 0 11 41 : 65 9
18. Podlavice A 14 1 0 13 41 : 135 3
Program 15. kola, 4. mája: Royal 94 – Arsenal (16:30), FK Exel – Ariola (17:30), Sosna Boys – Lazio (18:30), AC Juniors – Godzily (19:30), Alien – Trend (20:30), 5. mája 2007: RK Studio – Flamengo (8:00), Royal Brusno-kúpele – Erland (9:00), Skackavá Norplast - 1.FC Podlavice A (10:00), Iskra - Torpédo Stavbár (11:00)

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
14. kolo: Fofo 99 - ŠK Remio 3:6 (2:4), Ľ. Chmelík, A. Kmeť, K. Ambróš – M. Ponický 2, I. Bulík, J. Faško, R. Szászi, T. Rosina, ŽK: M. Smitka (Fofo), Atak – Unios 5:1 (2:1), M. Žabka 3, R. Žabka, R. Vrbiar – Ján Šustek, ŽK: M. Jonáček (Atak) – P. Rackovský (Unios), ČK: P. Rackovský (Unios), North Stars – Chalani 2:8 (2:3), J. Turek, M. Turan – M. Mesík 3, J. Biely 2, J. Bucholcer, M. Murgaš, Z. Muríň, 1.FC Dodna - Mládežnícka 4:8 (3:3), Mi. Kováč 2, Ma. Kováč 2 – J. Hrušovský 3, P. Ďurčík, W. Poliak, R. Paučo, J. Mazár, Arias - FC Nemce 7:5 (1:2), J. Rusko 2, J. Gaško 2, M. Šikula, J. Golecký, M. Strečok – J. Chrastina 3, M. Adam, M. Dian, ŽK: M. Šikula, J. Rusko (Arias) – J. Chrastina (Nemce), Absint – Iron 5:2 (3:2), P. Šipula 3, V. Barna, Ľ. Šidlo - R. Havran, L. Amrich, ŽK: J. Zemko, S. Lunter (Absint), AC Chaos – Iveco 7:3 (2:0), J. Čampa 2, F. Tomčo 2, J. Paľa, S. Černák, Ľ. Babčan - P. Katko 2, P. Tréger, ŽK: P. Katko, R. Časnocha (Iveco), Starí páni - FK Húsenice 8:2 (4:0), Z. Rusko 4, V. Tomčík 2, L. Gerö, P. Čajka st. - F. Šovčík, M. Slančík, I.Q. - Real Madrid 0:9 (0:5), M. Ursíny 6, R. Uhrín 3. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a P. Kosec.
1. Real 14 11 1 2 87 : 34 34
2. St. páni 14 10 2 2 64 : 27 32
3. Arias 14 9 1 4 91 : 68 28
4. Atak 14 9 0 5 68 : 28 27
5. Húsenice 14 8 0 6 116 : 94 24
6. Remio 14 7 2 5 66 : 56 23
7. Nemce 14 7 1 6 88 : 85 22
8. Chalani 14 7 1 6 61 : 59 22
9. Absint 14 7 1 6 52 : 56 22
10. North Stars 14 7 0 7 70 : 68 21
11. Chaos 14 7 0 7 54 : 70 21
12. I.Q. 14 6 1 7 49 : 53 19
13. Iron 14 6 1 7 49 : 68 19
14. FC Dodna 14 6 0 8 58 : 72 18
15. Unios 14 4 1 9 37 : 67 13
16. Mládežnícka 14 4 0 10 71 : 77 12
17. Iveco 14 3 1 10 51 : 93 10
18. Fofo 14 1 1 12 35 : 88 4
Program 15. kola, 5. mája 2007: Real Madrid – Arias (12:00), Unios - North Stars (13:00), Mládežnícka 82 - AC Chaos (14:00), Iveco - Fofo 99 (15:00), FK Húsenice – Atak (16:00), Chalani - 1.FC Dodna (17:00), I.Q. – Absint (18:00), FC Nemce - Starí páni (19:00), ŠK Remio – Iron (20:00)

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
17. kolo: ŠK Hellius – Gemo 5:1 (1:0), M. Kenický 2, B. Végh, M. Mochnáč, R. Račák - I. Vilímek, Mladosť - 1.FC Horná 1:4 (1:2), M. Puclík - Š. Dudáš 2, M. Bošeľa 2, ŽK: I. Bačko, R. Janko (Mladosť) - M. Bošeľa (Horná), SISEP – Riečka 1:4 (0:3), M. Ligač - M. Karlík 2, M. Necpal, R. Petrík, ŽK: A. Petrovič (Sisep), Jarný vánok - Electric Blue 2:5 (2:0), P. Kukučka, I. Vereš – J. Francisty, M. Kohút, Mi. Francisty, Ma. Francisty, P. Slaný, ŽK: F. Lukáč (Jarný vánok), FC Dan - FC Alice 4:8 (2:4), J. Valent 3, J. Beník – R. Radoš 3, M. Kaliský 2, J. Kamenský, R. Kubina, D. Petrík, BB Aqex - ŠKP Kobok Brezno 0:5 (0:2), P. Kováčik 3, M. Ďuriš, M. Giertl, Küster Wolves - Mladé svište 2:1 (1:0), R. Bystriansky, J. Hudoba - P. Chmelík, D.P.H. – Enzo 3:3 (0:3), M. Kušniar 3 - M. Hudec, Ľ. Soják, M. Longauer, ŽK: Ľ. Lovecký (Enzo), Radvaň – Absolut 5:6 (1:5), D. Fridrich, P. Podhradský, J. Navrátil, J. Abrahám, P. Konkoľ - R. Čaučík 3, M. Zbyňovský 2, M. Zein, Ateeray - Otava Slovenská Ľupča 3:1 (1:0), J. Baka 2, L. Szomor - Ľ. Bulla, Ajax mal voľno. Stretnutia rozhodovali R. Weiss a V. Kosec st.
1. D.P.H. 16 11 2 3 85 : 41 35
2. El. Blue 16 11 1 4 77 : 53 34
3. Absolut 17 10 2 5 79 : 50 32
4. Kobok BR 16 9 4 3 85 : 47 31
5. J. vánok 16 9 2 5 74 : 52 29
6. BB Aqex 16 9 2 5 62 : 49 29
7. Riečka 16 8 3 5 78 : 73 27
8. Alice 16 8 2 6 62 : 54 26
9. Küster 16 8 2 6 53 : 50 26
10. 1.FC Horná 16 8 2 6 42 : 47 26
11. Hellius 16 6 6 4 51 : 41 24
12. 1.FC Dan 16 7 2 7 69 : 79 23
13. SISEP 16 7 1 8 49 : 53 22
14. Ajax 16 5 4 7 52 : 57 19
15. Ateeray 17 5 4 8 52 : 66 19
16. Otava 16 5 3 8 55 : 62 18
17. Mladosť 17 4 3 10 60 : 84 15
18. Enzo 16 4 2 10 51 : 73 14
19. GEMO 17 4 2 11 47 : 74 14
20. Ml. svište 16 4 1 11 35 : 68 13
21. Radvaň 16 3 0 13 41 : 54 9
Program 18. kola, 5. mája 2007: Otava Slovenská Ľupča – Mladosť (7:00), Absolut - ŠK Hellius (8:00), Mladé Svište – D.P.H. (9:00), FC Alice - Küster Wolves (10:00), Electric Blue - BB Aqex (11:00), Riečka - FC Dan (12:00), ŠKP Kobok Brezno – Radvaň (13:00), 1.FC Horná – SISEP (14:00), Enzo - Jarný vánok (15:00), Gemo - Ajax (16:00). Ateeray má voľno

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
14. kolo: Ken Homov Wok - ANK Pegi 5:0 – kontumačne, hostia sa na stretnutie nezišli v dostatočnom počte, Twister - Antira 1:0 (0:0), M. Mikuláš, ŽK: T. Šimiak (Antira), Baxx - Adrenalín 3:1 (2:0), R. Záhora 2, V. Tkáč – F. Čuma, Sparta BB - Zempra 3:3 (1:1), R. Zmajkovič, J. Hartiník, A. Greguš – A. Ľuptovčiak 2, R. Hermának, ŽK: A. Greguš, R. Zmajkovič (Sparta BB) – Mi. Repčín, R. Hermának (Zempra 37), Sosaurus - Elán Sásová 0:1 (0:0), J. Bendík, ŽK: J. Ždánsky (Sosaurus) – J. Vojtela (Elán Sásová), A je to - Betonári 6:4 (4:1), P. Mihálik 2, J. Martinec 2, D. Antal, G. Papillon – M. Heško, L. Neuschl, A. Ďuriš, M. Štefanovie, Hrča - 1.FC Run 2:6 (1:3), J. Balkovic, I. Danko – M. Kanka 4, S. Kachnič, E. Valent, Trapas - Capanegra 1:5 – nedohrané, pre nízky počet hráčov domácich, M. Král – P. Kobora 3, P. Kohár, L. Berec, Žihadlá - San Marconi 3:4 (0:1), I. Guzman 2, E. Mlynarčík – Ma. Lichý 2, Mi. Lichý 2. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a S. Riša.
1. Twister 14 12 1 1 62 : 9 37
2. Sparta BB 14 10 2 2 46 : 19 32
3. Zempra 14 9 2 3 60 : 38 29
4. A je to 14 9 2 3 52 : 32 29
5. Žihadlá 14 9 1 4 48 : 26 28
6. Capanegra 14 9 0 5 62 : 29 27
7. Elán 14 9 0 5 52 : 25 27
8. Sosaurus 14 9 0 5 42 : 23 27
9. Antira 14 8 1 5 43 : 23 25
10. K.H.W. 14 7 2 5 30 : 25 23
11. Trapas 14 7 1 6 58 : 51 22
12. Baxx 14 6 1 7 42 : 34 19
13. San Marconi 14 4 4 6 33 : 35 16
14. 1.FC Run 14 2 2 10 17 : 44 8
15. Adrenalín 14 2 2 10 24 : 59 8
16. Betonári 14 2 1 11 33 : 87 7
17. Hrča 14 1 0 13 22 : 106 3
18. Pegi 14 0 0 14 18 : 80 0
Program 15. kola, 5. mája 2007: San Marconi - Sosaurus (8:00), Antira - Baxx (9:00), Zempra 37 - Hrča (10:00), 1.FC Run - Ken Homov Wok (11:00), Trapas - Twister (12:00), Adrenalín - Sparta BB (13:00), Žihadlá - A je to (14:00), Elán Sásová - Capanegra (15:00), ANK Pegi - Betonári (16:00 - S)

IV. B liga
14. kolo: N.S. Team - Dromedári 1:3 (1:2), J. Pĺžik – M. Ondrejka, B. Michalech, P. Kán, ŽK: J. Pĺžik, M. Majer (N.S. Team) – L. Daubner (Dromedári), Kotalští orli - AC Beercelona 3:7 (1:7), M. Machel 2, M. Cesnak – D. Vidiečan 3, R. Teliar 2, M. Karako, M. Krajč, ŽK: T. Valuška (Kot. orli) – M. Bubelíny (Beercelona), Speleo - FK Tajov 2:1 (1:0), P. Timčo, Ľ. Kováč – R. Turák, ŽK: G. Čižmárik (Speleo), Viking Stavanger - Erima 1:3 (0:2), M. Bajs – M. Bučko, A. Brštiak, Ľ. Turek, FK Matiz - Drink Team 1:2 (0:1), Š. Majerský – M. Barančík 2, ŽK: Š. Majerský (Matiz), Bezvetrie – Grupáci 8:0 (4:0), M. Michal 2, D. Kvasna 2, V. Bais 2, R. Fejfar, H. Syč-Kriváňová, ŽK: J. Véber (Grupáci), Juniperus - Adrian Tornádo 2:0 (2:0), M. Filipko, B. Blaško, ŽK: E. Rusko (Juniperus), ČK: V. Kulfas (Adrian Tornádo), Hi-Fi - Nové toto 1:10 (1:2), R. Kaniak – L. Mesík 4, M. Uhrík 2, P. Mesík 2, Ľ. Caban 2, ŽK: J. Koctúr (Nové toto), Alcatraz - Simaček 2:2 (1:2), J. Frgelec, J. Mojžita – M. Miartuš, M. Kucbeľ, ŽK: M. Kubiš (Alcatraz) – M. Miartuš (Simacek), ČK: M. Kubiš (Alcatraz). Stretnutia rozhodovali M. Danielisz a M. Hlaváček.
1. Simacek 14 11 1 2 52 : 23 34
2. Dromedári 14 10 1 3 64 : 19 31
3. Beercelona 14 10 1 3 74 : 30 31
4. Alcatraz 14 9 2 3 49 : 26 29
5. Bezvetrie 14 9 1 4 56 : 33 28
6. Nové toto 14 9 0 5 70 : 32 27
7. N.S. Team 14 9 0 5 50 : 27 27
8. Viking 14 7 2 5 45 : 28 23
9. Adrian 14 6 3 5 33 : 34 21
10. Juniperus 14 6 2 6 42 : 42 20
11. Drink Team 14 5 4 5 37 : 56 19
12. Speleo 14 6 0 8 29 : 52 18
13. Erima 14 5 0 9 47 : 56 15
14. Grupáci 14 3 2 9 18 : 45 11
15. Tajov 14 3 2 9 22 : 58 11
16. Kot. orli 14 2 1 11 16 : 37 7
17. Matiz 14 2 1 11 24 : 71 7
18. Hi-Fi 14 2 1 11 20 : 79 7
Program 15. kola, 5. mája 2007: Simaček - FK Matiz (8:00), AC Beercelona - Speleo (9:00), Erima - Juniperus (10:00), Adrian Tornádo - NS Team (11:00), Nové toto - Kotalští orli (12:00), FK Tajov - Viking Stavanger (13:00), Alcatraz - Bezvetrie (14:00), Drink Team - Hi-Fi (15:00), Dromedári - Grupáci (16:00 - S)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 442
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 092
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 561
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 223
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 784
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 698
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 483
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 414
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 374
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 241
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Celoplošné testovanie.

Okres Brezno sa dostal do prvej desiatky slovenských okresov s najvyšším percentom pozitivity.

48m
Vtedajší transplantačný tím

Prvým pacientom bol v tom čase 39- ročný František z Podkoníc.

1 h

Lyžiarske strediská sú v zložitej situácii, niektoré avizujú prepúšťanie zamestnancov. Dotkne sa to zrejme aj zamestnancov stredísk z Horehronia.

2 h
Július Koval

Rozhovor aj o tom, prečo musel skončiť pri mužstve tréner Miroslav Chudý

3 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

8 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Skríningové testovanie na Kysuciach prebehlo bez problémov.

24. jan

Už ste čítali?