Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

III. liga stred

V derby Rakytovčania rozhodli už v prvom polčase

Rakytovce - Brusno 4:0 (3:0)
Góly: 7. Fojtík, 37. a 41. Schmidtmayer, 84. Marek Repčin. ŽK: Gašpar, Repčin Marek - Sedliak, Sokol M., Chudík. Rozhodoval Barenček, 150 divákov.
RAKYTOVCE: Vyskoč - Jobko, Čabala, Jarkulič, Mala (86. Repčin Miroslav), Fojtík, Turčan (77. Repčin Marek), Hric (79. Turák), Gašpar, Schmidtmayer, Kovalčík. Tréner: Miloš Targoš.
BRUSNO: Sokol J. (46. Kajda) - Jančík, Beňák (82. Bošela), Lehocký (86. Mrník), Sopko, Sedliak, Gregor, Sokol M., Chudík, Jančiar (77. Vaník), Kováč. Tréner: Ľubomír Lehocký.
Domáci rozhodli zápas po kvalitnom výkone už v prvom polčase, keď vyhrávali 3:0 a skóre mohlo byť vyššie. Brusnu vrátili jesennú prehru a pokračujú naďalej v domácej neporaziteľnosti.

Králiky - D. Ždaňa 1:1 (1:0)
Góly: 17. Klinec - 89. Sekereš. ŽK: Zlevský - Rozemberg. Rozhodoval Králik, 250 divákov.
KRÁLIKY: Filadelfi - Kubát, Tuharský, Ondrejka, Martinec, Cimerman, Klinec (90. Auxt), Beňák (72. Zlevský), Lenárd, Caban, Huťka. Tréner: Pavol Pilko.
D. ŽDAŇA: Gašpir - Krivjančin, Rozemberg, Kukučka (74. Lavrov), Sekereš, Sepeši, Urgela R., Pinka (62. Urgela S.), Demko, Chrappa, Miškov (57. Zuberník). Tréner: Ivan Dolinský.
Prvý polčas bol vyrovnaný. V 17. min prekrásnymi nožničkami Klinec do šibenice zabezpečil domácim vedenie.
V druhom polčase hostia prebrali iniciatívu na svoje kopačky, avšak v 80.min Cimermanovu strelu do vinkla brankár vyrazil a v 89. min po brejku domácich Klinec hlavou opečiatkoval brvno. Hostia vyrovnali v 89. min z trestného kopu. Výsledok je spravodlivým vyjadrením síl, aj keď počas druhého polčasu hostia mali viac z hry.

Ostatné výsledky: Žilina B - Námestovo 7:1 (2:0), Bytča - R. Sobota B 2:4 (1:1), Bánová - Krásno n. K. 1:1 (0:0), Liet. Lúčka - K. N. Mesto 2:1 (2:0), D. Strehová - Zvolen 2:2 (1:0), Rudinská - Kremnička - nehrali pre virózu domácich futbalistov.

2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  5. Crème de la crème po slovensky
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?

Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)

Mesto Banská Bystrica, ktoré postúpilo do druhého kola v rámci kandidatúry na titul Mesto kultúry 2022, robí všetko pre to, aby ho získalo.