Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

I. liga
15. kolo: Royal 94 – Arsenal 9:1 (3:1), P. Mažgut 3, J. Baran, Z. Binder 3, P. Necpál, M. Chromek – M. Lipa, ŽK: R. Lauro (Arsenal), FK Exel – Ariola 6:5 (4:1), P. Ščepko 4, T. Ondrejka, B. Strelec – P. Gubka 2, P. Wiessinger 2, M. Selecký, Sosna Boys – Lazio 6:1 (1:0), M. Ivanič 4, P. Chaban 2 – B. Herkel, ŽK: P. Chaban (Sosna Boys), AC Juniors – Godzily 4:3 (2:1), Ľ. Potančok 4 – A. Dubovický 2, R. Dočkal, Alien – Trend 2:4 (1:2), T. Petro, M. Gregor – M. Janík, R. Machala, M. Prostredník, R. Rubint, Lucerna – Flamengo 8:4 (6:2), E. Kulfas 3, J. Slobodník 2, P. Kulišiak, M. Beháň, Mart. Porubský – M. Hrnčiar 3, J. Sanitrár, ŽK: P. Kulišiak (Lucerna) – T. Styk (Flamengo), Royal Brusno-kúpele – Erland 2:5 (1:3), M. Markuš, S. Pecník – P. Joščák 2, I. Šúr, M. Rybár, R. Prašovský, ŽK: P. Joščák (Erland), Skackavá Norplast - 1.FC Podlavice 10:1 (3:0), M. Ščepko 3, V. Moravčík 3, P. Štefančík 2, R. Calpáš, J. Škovrán – D. Sliacky, Iskra - Torpédo Stavbár 6:7 (4:5), M. Darida 3, M. Spišák 2, M. Harmaniak – I. Tišliar 3, T. Tuček 2, M. Tomáš 2. Stretnutia rozhodovali R. Weiss a V. Kosec st.
1. Lucerna 15 11 3 1 105 : 39 36
2. Juniors 15 11 2 2 81 : 32 35
3. Exel 15 10 2 3 95 : 70 32
4. Trend 15 10 2 3 82 : 62 32
5. Torp./Stavbár 15 9 1 5 88 : 85 28
6. Flamengo 15 8 1 6 75 : 61 25
7. Iskra 15 8 1 6 90 : 85 25
8. Sosna Boys 15 7 2 6 83 : 86 23
9. Alien 15 6 3 6 65 : 54 21
10. Lazio 15 6 3 6 66 : 58 21
11. Godzily 15 6 2 7 71 : 55 20
12. Ariola 15 6 2 7 57 : 62 20
13. Royal 94 15 5 2 8 66 : 71 17
14. Erland 15 4 3 8 36 : 51 15
15. Royal – BK 15 5 0 10 74 : 91 15
16. Skackavá 15 4 1 10 54 : 91 13
17. Arsenal 15 3 0 12 42 : 74 9
18. Podlavice 15 1 0 14 42 : 145 3
Program 16. kola – 12. mája 2007: Torpédo Stavbár - AC Juniors (12:00), Flamengo - FK Exel (13:00), Trend - Skackavá Norplast (14:00), Ariola – Alien (15:00), Erland – Iskra (16:00), 1.FC Podlavice A - Royal 94 (17:00), Lazio - RK Studio (18:00), Godzily - Sosna Boys (19:00), Arsenal - Royal Brusno-kúpele (20:00)

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
15. kolo: Real Madrid – Arias 8:3 (4:1), R. Uhrin 4, M. Ursíny 3, J. Šimčík – J. Gaško 2, J. Rohár, ŽK: R. Uhrin (Real Madrid), Unios - North Stars 9:5 (2:3), R. Kováč 4, J. Varga 2, L. Kucbel 2, J. Bílek – J. Varecha 3, M. Turan, M. Müller, Mládežnícka 82 - AC Chaos 8:5 (5:3), J. Hrušovský 4, R. Paučo 2 W. Poliak, R. Medveď – M. Miškuf 2, P. Styk 2, F. Tomčo, ŽK: J. Žabka (Chaos), ČK: J. Žabka (Chaos), Iveco - Fofo 2:2 (1:2), M. Horčin, P. Časnocha – V. Zemko, P. Murňák, ŽK: M. Horčin (Iveco) – Ľ. Chmelík (Fofo), FK Húsenice – Atak 3:5 (3:4), Pa. Keller 2, D. Bacík – M. Žabka 3, R. Vrbiar, T. Brštiak, ŽK: D. Bacík, M. Slančík (Húsenice) – J. Mišura (Atak), Chalani - 1.FC Dodna 7:6 (2:6), M. Murgaš 4, J. Biely 2, M. Solivajs – Ma. Kováč 4, Mi. Kováč 2, I.Q. – Absint 4:11 (0:3), T. Puliš, M. Tučnák, P. Dobiáš, F. Feldmajer – Ľ. Šidlo 4, P. Šipula 4, S. Lunter 3, ŽK: T. Puliš (I.Q.), FC Nemce - Starí páni 4:6 (2:3), J. Chrastina 2, B. Dian, M. Adam – P. Čajka st. 3, P. Škapinec, P. Čajka ml., V. Tomčík, ŠK Remio – Iron 7:2 (3:2), I. Bulík 2, M. Schwarz 2, P. Raffay, R. Szászi, M. Ponický – J. Vozár 2. Stretnutia rozhodovali P. Dírer, R. Weiss a J. Adamek.
1. Real 15 12 1 2 95 : 37 37
2. Starí páni 15 11 2 2 70 : 31 35
3. Atak 15 10 0 5 73 : 31 30
4. Arias 15 9 1 5 94 : 76 28
5. Remio 15 8 2 5 73 : 58 26
6. Chalani 15 8 1 6 68 : 65 25
7. Absint 15 8 1 6 63 : 60 25
8. Húsenice 15 8 0 7 119 : 99 24
9. Nemce 15 7 1 7 92 : 91 22
10. North Stars 15 7 0 8 75 : 77 21
11. Chaos 15 7 0 8 59 : 78 21
12. I.Q. 15 6 1 8 53 : 64 19
13. Iron 15 6 1 8 51 : 75 19
14. FC Dodna 15 6 0 9 64 : 79 18
15. Unios 15 5 1 9 46 : 72 16
16. Mládežnícka 15 5 0 10 79 : 82 15
17. Iveco 15 3 2 10 53 : 95 11
18. Fofo 15 1 2 12 37 : 90 5
Program 16. kola – 11. mája 2007: Iron – Iveco (16:30), 1.FC Dodna – Unios (17:30), Atak - FC Nemce (18:30), North Stars - FK Húsenice (19:30), Absint - ŠK Remio (20:30), 12. mája 2007: Starí páni - Real Madrid (8:00), AC Chaos – Chalani (9:00), Fofo 99 - Mládežnícka 82 (10:00), Arias – I.Q. (11:00)

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
18. kolo: Otava Slovenská Ľupča – Mladosť 2:2 (0:1), M. Bulla, V. Mikloš – P. Acs, R. Janko, Absolut - ŠK Hellius 4:6 (2:3), P. Siheľský, P. Uhrík, M. Janoško, R. Čaučík – M. Longauer 2, M. Fillo 2, R. Suráni, M. Grančaj, ŽK: P. Peržel (Hellius), Mladé Svište – D.P.H. 3:5 (1:1), R. Pondelík 2, P. Chmelík – M. Kušniar 2, P. Brozman, S. Srnka, J. Purc, FC Alice - Küster Wolves 1:1 (1:0), J. Kamenský – J. Masaryk, Electric Blue - BB Aqex 4:4 (0:3), P. Uhliarik, P. Heric, J. Francisty, Mi. Francisty - M. Sasák 2, J. Roháč, M. Pavlík, ŽK: P. Maruniak (BB Aqex), Riečka - FC Dan 5:1 (3:0), R. Necpal 2, Ľ. Snopko, M. Karlík, R. Fodor – P. Mesík, ŠKP Kobok Brezno – Radvaň 12:3 (5:3), M. Caban 4, P. Kováčik 3, Ľ. Budovec 3, M. Spišiak, M. Giertl – P. Podhradský, J. Abrahám, I. Podhradský, 1.FC Horná – SISEP 5:6 (1:0), M. Slobodník 2, R. Sládeček 2, P. Mlynarčík – M. Cimerman 2, J. Petrovič 2, M. Kmeť 2, ŽK: P. Mlynarčík (Horná) – A. Petrovič, M. Matoušek, M. Kmeť (SISEP), ČK: P. Mlynarčík (Horná) – M. Matoušek (SISEP), Enzo - Jarný vánok 2:8 (0:4), M. Hudec, M. Kotleba – Pe. Kukučka 2, Pa. Kukučka 2, I. Vereš, J. Vavruš, J. Galajda, J. Michalek, Ajax - Gemo 5:3 (5:1), M. Dobrota 2, J. Bajdich, R. Sečkár, R. Sanitra – J. Hlucháň 2, M. Staňo, Ateeray malo voľno. Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček, P. Kosec, V. Kosec a M. Danielisz.
1. D.P.H. 17 12 2 3 90 : 44 38
2. El. Blue 17 11 2 4 81 : 57 35
3. Kobok 17 10 4 3 98 : 50 34
4. J. vánok 17 10 2 5 82 : 54 32
5. Absolut 18 10 2 6 83 : 56 32
6. BB Aqex 17 9 3 5 66 : 53 30
7. Riečka 17 9 3 5 83 : 74 30
8. Hellius 17 7 6 4 57 : 45 27
9. FC Alice 17 8 3 6 63 : 55 27
10. Küster 17 8 3 6 54 : 51 27
11. 1.FC Horná 17 8 2 7 47 : 53 26
12. SISEP 17 8 1 8 55 : 58 25
13. 1.FC Dan 17 7 3 7 70 : 84 23
14. Ajax 17 6 4 7 57 : 60 22
15. Otava 17 5 4 8 57 : 64 19
16. Ateeray 17 5 4 8 52 : 66 19
17. Mladosť 18 4 4 10 62 : 86 16
18. Enzo 17 4 2 11 53 : 81 14
19. GEMO 18 4 2 12 50 : 79 14
20. Ml. svište 17 4 1 12 38 : 73 13
21. Radvaň 17 3 0 14 44 : 66 9
Program 19. kola – 12. mája 2007: Ajax – Absolut (7:00), Jarný vánok - Mladé svište (8:00), SISEP - Otava Slovenská Ľupča (9:00), BB Aqex – Enzo (10:00), Küster Wolves – Riečka (11:00), Radvaň - Electric Blue (12:00), FC Dan - 1.FC Horná (13:00), ŠK Hellius - ŠKP Kobok Brezno (14:00), D.P.H. - FC Alice (15:00), Mladosť - Ateeray (16:00). Gemo má voľno

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
15. kolo: San Marconi - Sosaurus 4:0 (1:0), Mi. Lichý 2, M. Lagovský, I. Lagovský, Antira - Baxx 3:2 (2:0), L. Adamovič 2, , M. Mušuka – O. Horváth, V. Tkáš, ŽK: R. Záhora (Baxx), Zempra 37 - Hrča 18:1 (9:0), A. Ľuptovčiak 5, J. Svintek 4, M. Tuček 4, M. Holécy 4, L. Majer – S. Perichta, ŽK: L. Majer (Zempra), 1.FC Run - Ken Homov Wok 1:4 (1:1), J. Smädo – M. Štefík, M. Kálus, P. Lengyel, P. Michal, ŽK: P. Lengyel (K.H.W.), Trapas - Twister 3:10 (2:4), Z. Barla 2, M. Bobák – P. Potančok 5, J. Ťakuš 2, R. Ráno 2, M. Viglaský, ŽK: J. Jamrich (Trapas), Adrenalín - Sparta BB 2:4 (1:1), M. Handula, M. Najdek – J. Hartiník 3, Š. Ondrek, ŽK: M. Ivanič (Adrenalín), Žihadlá - A je to 0:5 (0:3), M. Žubor 4, D. Antal, Elán Sásová - Capanegra 2:2 (0:1), J.Bartolovič, R. Vešelenyi – P. Kobora 2, ANK Pegi - Betonári 1:5 (1:2), J. Mikloško – M. Gažo 2, M. Majer, A. Ďuriš, M. Heško. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský, A. Gluch a J. Faško.
1. Twister 15 13 1 1 72 : 12 40
2. Sparta BB 15 11 2 2 50 : 21 35
3. Zempra 15 10 2 3 78 : 39 32
4. A je to 15 10 2 3 57 : 32 32
5. Capanegra 15 9 1 5 64 : 31 28
6. Elán 15 9 1 5 54 : 27 28
7. Antira 15 9 1 5 46 : 25 28
8. Žihadlá 15 9 1 5 48 : 31 28
9. Sosaurus 15 9 0 6 42 : 27 27
10. K.H.W. 15 8 2 5 34 : 26 26
11. Trapas 15 7 1 7 61 : 61 22
12. Baxx 15 6 1 8 44 : 37 19
13. San Marconi 15 5 4 6 37 : 35 19
14. Betonári 15 3 1 11 38 : 88 10
15. 1.FC Run 15 2 2 11 18 : 48 8
16. Adrenalín 15 2 2 11 26 : 63 8
17. Hrča 15 1 0 14 23 : 124 3
18. Pegi 15 0 0 15 19 : 85 0
Program 16. kola – 12. mája 2007: Betonári - 1.FC Run (8:00), Sparta BB – Antira (9:00), Twister - Elán Sásová (10:00), Baxx - Trapas (11:00), A je to - ANK Pegi (12:00), Capanegra - San Marconi (13:00), Hrča - Adrenalín (14:00), Ken Homov Wok - Zempra 37 (15:00), Sosaurus - Žihadlá (16:00 - S)

IV. B liga
15. kolo: Simaček - FK Matiz 4:1 (2:0), L. Žambor 2, M. Kucbeľ, M. Sláva – G. Bukový, AC Beercelona – Speleo 3:3 (3:0), D. Vidiečan, M. Karako, R. Teliar – P. Tomčo 2, R. Valo, Erima - Juniperus 5:6 (2:3), A. Brštiak 2, M. Bučko, P. Vyhnička, M. Kurčík – M. Filipko 3, B. Blaško, P. Zemko, I. Koštial, Adrian Tornádo – N.S. Team 5:3 (1:3), M. Martinec 4, V. Kulfas – P. Karcel 2, V. Kendi, ŽK: P. Giertl (Adrian Tornádo), Nové toto - Kotalští orli 1:4 (0:1), M. Kúdelka – J. Caban 3, M. Cesnak, FK Tajov - Viking Stavanger 4:2 (2:0), R. Turák 3, J. Minár – M. Cihovič, R. Halaj, Alcatraz - Bezvetrie 3:2 (2:1), J. Grík 2, J. Mojžita – M. Glončák, D. Kvasna, ŽK: J. Grík (Alcatraz), ČK: R. Fejfar (Bezvetrie), Drink Team - Hi-Fi 7:3 (4:1), M. Tichý 2, M. Barančík 2, B. Gažo 2, M. Podkonický – M. Patráš 3, Dromedári - Grupáci 3:1 (2:0), M. Ondrejka, B. Michalech, M. Slobodník – L. Kršteník, ŽK: P. Mozoláni (Grupáci). Stretnutia rozhodovali M. Matoušek, I. Kleniar a S. Riša.
1. Simacek 15 12 1 2 56 : 24 37
2. Dromedári 15 11 1 3 67 : 20 34
3. Beercelona 15 10 2 3 77 : 33 32
4. Alcatraz 15 10 2 3 52 : 28 32
5. Bezvetrie 15 9 1 5 58 : 36 28
6. Nové toto 15 9 0 6 71 : 36 27
7. N.S. Team 15 9 0 6 53 : 32 27
8. Adrian 15 7 3 5 38 : 37 24
9. Viking 15 7 2 6 47 : 32 23
10. Juniperus 15 7 2 6 48 : 47 23
11. Drink Team 15 6 4 5 44 : 59 22
12. Speleo 15 6 1 8 32 : 55 19
13. Erima 15 5 0 10 52 : 62 15
14. Tajov 15 4 2 9 26 : 60 14
15. Grupáci 15 3 2 10 19 : 48 11
16. Kot. orli 15 3 1 11 20 : 38 10
17. Matiz 15 2 1 12 25 : 75 7
18. Hi-Fi 15 2 1 12 23 : 86 7
Program 16. kola – 12. mája 2007: Grupáci - AC Tornádo (8:00), Viking Stavanger - AC Beercelona (9:00), Kotalští orli - Drink Team (10:00), Speleo - Nové toto (11:00), Bezvetrie - Dromedári (12:00), Hi-Fi - Simaček (13:00), Juniperus - FK Tajov (14:00), N.S. Team - Erima (15:00), FK Matiz - Alcatraz (16:00 - S).

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  3. Zázračná škola so zelenou strechou
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  4. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  5. Zázračná škola so zelenou strechou
  6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  7. Crème de la crème po slovensky
  8. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  9. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  10. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 557
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 13 522
  3. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 696
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 11 186
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 716
  6. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 266
  7. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 6 219
  8. Po Slovensku na motorke 5 887
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 252
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 4 454
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ján Nosko - odovzdávanie Ceny primátora.

Špeciálnym poďakovaním si vo štvrtok podvečer v Cikkerovej sieni historickej radnice v Banskej Bystrici uctilo mesto všetkých zdravotníckych pracovníkov.


TASR 11 h

Diskusiu sledujte naživo vo štvrtok o 14. hodine.


15. jún
Práce na výstavbe nového mosta do mestskej časti Iliaš.

Stavebné práce súvisiace s prekládkou pôvodného mosta ponad rieku Hron, ktorý spája mesto Banská Bystrica a jeho časť Iliaš, sa už začali.


TASR 13 h

Životná púť voňavej hviezdy, kávy Emília, začala v roku 1935 v talianskom prístavnom meste Terst, keď kávičkárski gurmáni v laboratóriách namiešali kávovú zmes z vyše 6 rôznych káv druhu Arabica.


16. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nečakaná správa o skone Júliusa Kohúta zasiahla mnohých.


14 h

Ľudia nemajú šancu na voľný prístup k vodnej ploche.


22 h

Medvede sa v minulosti v našom regióne nevyskytovali.


16. jún

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


15. jún

Už ste čítali?