21. kolo: Gemo - ŠKP Kobok Brezno 0:5 (0:4), P. Kováčik 3, M. Giertl, J. Skoumal, BB Aqex - FC Alice 11:5 (5:2), M. Bíreš 5, T. Bacúšan 3, M. Sasák 2, P. Harazín – J. Kamenský 2, J. Šiandor, J. Wiesháb, M. Kaliský, Radvaň - Mladé svište 1:7 (0:3), J. Turek – R. Pondelík 2, P. Chmelík 2, M. Olšavský, M. Žila, P. Mareček, Jarný vánok – Corgoň Pub Riečka 7:10 (2:3), F. Lukáč 3, Pe. Kukučka 2, Pa. Kukučka, I. Vereš – M. Necpal 3, R. Necpal 3, M. Karlík 2, P. Gašpar 2, D.P.H. - 1.FC Horná 5:6 (4:3), J. Purc 3, J. Valent, S. Srnka – J. Krištek 3, M. Tomaníček 2, J. Orovčík, ŠK Hellius – Enzo 11:3 (6:1), M. Mochnáč 4, M. Longauer 3, R. Račák, M. Kejmar, J. Kočan, M. Fillo – T. Vach 2, M. Belák, Küster Wolves - Otava Slovenská Ľupča 6:12 (5:5), R. Bystriansky 2, J. Hudoba 2, P. Koppa, R. Škvarek – M. Hruška 6, Ľ. Bulla 3, M. Klinec 2, M. Stanko, Ajax - Electric Blue 1:4 (0:0), R. Sanitra – J. Francisty 3, M. Kohút, ŽK: R. Terem (El. Blue), FC Dan – Ateeray 8:3 (6:2), L. Hakel 3, M. Škamla 2, J. Beník 2, P. Mesík – P. Jurinec, J. Meško, I. Dropčo, SISEP - Mladosť 7:3 (2:3), M. Ligač 3, J. Petrovič 2, A. Petrovič, M. Kmeť – J. Čief, M. Vigaš, R. Vavro. Absolut mal voľno. Stretnutia rozhodovali I. Kleniar, M. Danielisz a . Adamek.
1. D.P.H. 20 14 2 4 113 : 61 44
2. Kobok BR 20 13 4 3 112 : 51 43
3. El. Blue 20 13 3 4 93 : 61 42
4. J. vánok 20 12 2 6 108 : 71 38
5. BB Aqex 20 11 3 6 86 : 63 36
6. Riečka 20 11 3 6 101 : 91 36
7. Absolut 20 11 2 7 89 : 63 35
8. 1.FC Horná 20 10 3 7 63 : 66 33
9. 1.FC Dan 20 9 4 7 89 : 94 31
10. Hellius 20 8 6 6 69 : 56 30
11. SISEP 20 9 1 10 68 : 71 28
12. Koster 20 8 3 9 64 : 73 27
13. Alice FC 20 8 3 9 80 : 83 27
14. Otava 20 7 4 9 78 : 81 25
15. Ajax 20 6 4 10 59 : 76 22
16. Ateeray 20 6 4 10 61 : 79 22
17. Mladost 20 5 4 11 68 : 94 19
18. Ml. svište 20 6 1 13 51 : 86 19
19. Enzo 20 5 2 13 64 : 102 17
20. GEMO 20 4 2 14 52 : 90 14
21. Radvaň 20 3 1 16 50 : 82 10
I. liga
Postupujúce mužstvo do extraligy – Lucerna (42 b.), vypadávajúce mužstvá do II. ligy Arsenal (12 b.) a 1. FC Podlavice (3 b.). Najlepší strelec I. ligy sa stal M. Ivanič (Sosna Boys) 37 gólov.
II. liga
Postupujúce mužstvá do I. ligy - Real Madrid (40 b.), Atak (36 b.) a Starí páni (35 b.). Zostupujúce mužstvá do III. ligy – Iveco (11 b.) a Fofo (8 b.). Najlepší strelec II. ligy sa stal Pa. Keller (Húsenice) 62 gólov.
III. liga
Postupujúce mužstvá do II. ligy – D.P.H. (44 b.), ŠKP Kobok Brezno (43 b.) a Electric Blue (42 b.). Najlepší strelci III. ligy sú R. Čaučík (Absolut / Sosaurus) a Pe. Kukučka (Jarný vánok) obaja po 35 gólov.
IV. A liga
Postupujúce mužstvá do III. ligy – Twister (46 b.), Sparta BB (41 b.) a Zempra 37 (38 b.). Najlepším strelcom IV. A ligy sa stal P. Kobora (Capanegra) - 31 gólov.
IV. B liga
Postupujúce mužstvá do III. ligy – Simacek (43 b.) a Alcatraz (38 b.). Najlepším strelcom IV. B ligy sa stal D. Vidiečan (Beercelona) 42 gólov.