Správa ŠTK predseda – Ján Šutka
1. Na základe SP čl. 100 pis. d. (inzultácia rozhodcu na hracej ploche) kontumujeme nedohraté MFS II. triedy sk. „A“ 21. kola Medzibrod – Podkonice. Priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Medzibrod. Prípad postupujeme na DK.
1. Badín 20 19 1 0 74 : 12 58
2. T.Č.Balog 19 13 1 5 56 : 29 40
3. Šalková 19 9 3 7 46 : 31 30
4. Beňuš 19 9 3 7 40 : 30 30
5. Mýto 20 9 2 9 49 : 36 29
6. Sl.Ľupča 19 9 1 9 31 : 36 28
7. Hronec 20 8 2 10 37 : 31 26
8. Heľpa 19 8 2 9 26 : 31 26
9. Jasenie 19 7 4 8 21 : 30 25
10. Jakub 19 7 3 9 34 : 45 24
11. Nemecká 19 6 1 12 30 : 64 19
12. Tajov 20 5 2 13 29 : 67 17
13. Lučatín 20 4 1 15 18 : 49 13
14. Podbrez. „C“ 0 0 0 0 0 : 0 0
Správa KM predseda Ľubomír Kratochvíla
1. Dôrazne žiadame družstva, ktoré usporiadali turnaje prípraviek, aby obratom doručili výsledky jednotlivých turnajov na sekretariát ObFZ.
2. Barážové stretnutie víťazov skupín žiakov ŠK Selce – Spartak Závadka n. Hr. sa uskutoční 13.6. 2007 (streda) o 16.00 hod. na ihrisku FK Jasenie. Víťaz stretnutia postupuje do III. ligy st. a ml. žiakov v súťaži SsFZ.
3. Záverečný turnaj prípraviek sa uskutoční 16.6.2007 na ihrisku Partizán Č. Balog.
4. MFS I. triedy žiakov 11. kola Medzibrod – P.Polhora sa odohrá 27.5.2007 o 10.00 na ihrisku FK Medzibrod.
Tabuľky mládeže
I. trieda dorast:
1. Jakub 16 14 1 1 81 : 12 43
2. Braväcovo 16 13 1 2 111 : 28 40
3. Hrochoť 16 11 2 3 53 : 20 35
4. Malachov 16 9 2 5 49 : 23 29
5. Telgárt 16 8 0 8 33 : 40 24
6. Králiky 16 5 5 6 29 : 35 20
7. Priechod 16 5 1 10 29 : 54 16
8. Polomka 16 4 2 10 20 : 49 14
9. Rakytovce 16 1 2 13 17 : 82 5
10. Dúbravica 16 1 2 13 11 : 92 5
I.trieda žiaci sk. „A“ :
1. Selce 11 11 0 0 58 : 11 33
2. Poniky 10 7 0 3 22 : 17 21
3. Rakytovce 11 6 1 4 24 : 14 19
4. Harmanec 11 6 1 4 29 : 30 19
5. Sav B.B.„B“ 10 6 0 4 25 : 10 18
6. Ľubietová 11 4 0 7 21 : 27 12
7. Sásová 11 1 1 9 9 : 44 4
8. Králiky 11 0 1 10 12 : 47 1
I.trieda žiaci sk. „B“
1. Závadka 10 6 3 1 49 : 14 21
2. P. Polhora 10 3 4 3 18 : 37 13
3. Michalová 10 3 3 4 24 : 28 12
4. Medzibrod 10 2 2 6 14 : 26 8
Ml. žiaci:
1. Jupie „C“ 10 9 0 1 54 3 27
2. Nemecká 11 5 2 4 25 : 27 17
3. Jasenie 11 4 1 6 22 : 39 13
4. Savon „B“ 12 1 3 8 11 : 43 6
Správa DK predseda Július Kliment
D-I-101 Krahulec Ján 690626 FK Dúbravica 1 MFS nepod. od 23.5.2007 podľa 1-5a.
D-I-102 Polóny Peter 810210 FK Podkonice 7 mesiacov nepod. od 16.5.07 do 15.12.2007 podľa 1-6/3. Poplatok 200,- Sk. uhradiť do 5.6.2007.
D-I-103 Slobodník Miroslav 741118 FK Jakub 1 MFS nepod. od 23.5.2007 podľa 1-5a.
D-II-30 FKPodkonice zastavenie činnosti na 1 MFS (-3 body) za inzultáciu rozhodcu hráčom na hracej ploche v MFS Medzibrod – Podkonice dňa 13.5.2007. Pokuta 500,- Sk. + 300,- Sk. za prerokovanie podľa 2-1c. Uhradiť do 5.6.2007.
D-II-31 FK Medzibrod trestá pokutou 200,- Sk. + 300,- Sk. za prerokovanie za nedostatočnú uspriadateľskú službu v MFS Medzibrod – Podkonice hraného dňa 13.5.2007 podľa 2-1a. Uhradiť do 5.6.2007.
D-II-32 Trestáme FK ŽP Šport Podbrezová poriadkovou pokutou 5.000,- Sk. za odhlásenie družstva dospelých „C“ zo súťaže I. triedy . Splatnosť do 5. 6. 2007.
Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 MFS od 16. 5. 2007:
Kukula Mikuláš 850806 FK Heľpa, Mak Ján 810315 FK Heľpa,
Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 MFS od 23. 5. 2007: Vaník Martin 880301 FK Sl.Ľupča, Zázrivec Miroslav 681013 FK Medzibrod, Matula Erik 850917 FK Mýto.
Predvolávame na deň 30. 5. 2007 o 15.00 hod.: FK Dúbravica – predseda FK Holík Ondrej Dúbravica č.d. 11, ved. mužstva Kiš Ľubomír 14. 7. 1963, kap. mužstva Pinka Ľubomír 730107, FK Baláže - ved. mužstva Chaban Vladimír 21. 6. 1951, kap. mužstva Heric Peter 800806, Hl. rozhodca + AR1: Berko Michal a Žubor Marek.
FK Dúbravica predloží kópiu zápisu o stretnutí ktorú obdržali od rozhodcu po stretnutí.
Voči rozhodnutia DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodaja.
Správa TMK predseda Rastislav Kollár.
TMK pri ObFZ Banská Bystrica oznamuje záujemcom o získanie najnižšej trénerskej kvalifikácie, aby svoje písomné prihlášky zasielali najneskôr do 31.5.2007 na adresu ObFZ Partizánska cesta 93 Ban. Bystrica 974 01.
Delegačný list č. 24
1. trieda 24. kolo 3.6.07 o 17.00
Šalková - Jasenie (Sitarčík Ján - Sitarčík Jozef, Mikloš - Weiss), Sl. Ľupča - Jakub (Kosec - Caban - Prochádzka), Nemecká - Heľpa (Mišány - Weiss M. - Marček), Badín - Beňuš (Berko – Zázrivec , SsFZ - Kratochvíla), Mýto - T. Č. Balog (Riša – Koctúr - Piar), Hronec - Lučatín (Golian – SsFZ, Macko - Kotrán).
2. trieda sk. „A“ 24. kolo 3.6.07 o 17.00
H. Pršany - Medzibrod (Dráždik - Palagyi), Dukla „C“ - Malachov (Hikker - Haviarová), Podkonice - Dúbravica (Zeman - Zverbík), Harmanec - Strelníky (Gajdoš - Mecele), Riečka - Hronsek (Túry - Kleniar), Hiadeľ - Baláže (Koreň - Žubor).
2. trieda sk. „B“ 18. kolo 3.6.07 o 17.00
P. Polhora - Michalová (Hláčik T. - Pavúk), Závadka n/Hr. - Osrblie (Krupa), Šumiac - H. Lehota (Zajak), Braväcovo - Pohorelá (Dírer - Baka).
Mládežnícke stretnutia:
1. trieda dorastu 18. kolo 3.6.07 o 14.30
Braväcovo - Malachov So o 17.00 (Sitarčík Ján - Sitarčík Jozef), Jakub - Králiky (Zázrivec), Polomka - Dúbravica (Krupa), Rakytovce - Hrochoť /Hronsek/ (Haviarová - Hikker), Telgárt - Priechod Ne o 14.30 (Pribylina).
1. trieda žiakov sk. „A“ 13. kolo 3.6.07 o 10.00
Harmanec - Ľubietová o 15.00 (Gajdoš - Mecele), Rakytovce - Poniky /Hronsek/ (Haviarová - Hikker), Selce - Savon B. B. „B“ (Túry - Palagyi), Králiky - Sásová /Riečka/ o 15.00 (Túry - Haviarová).
1. trieda žiakov sk. „B“ 12. kolo 3.6.07 o 10.00
P. Polhora - Michalová o 15.00 (Pavúk - Hláčik T.), Medzibrod - Závadka n/Hr. (Weiss M.)
Stretnutia riadené SsFZ:
III. liga SD a MD 27. kolo 2.6.07 o 10.00/12.30
P. Č. Balog - Sliač So (AR 2- Sitarčík Ján), Savon B.B. - Čadca /Šalková/ So (AR 2- Pavúk).
V. liga dorastu sk.“C“ 24. kolo 3.6.07 o 14.30
Šalková - Kováčová Ne (AR- Sitarčík Jozef), Sl. Ľupča - Badín (AR - Riša).
III. liga SŽ a MŽ sk. „C“ 24. kolo 2.6.07 o 10.00/12.00
Sl. Ľupča - Detva Ne o 13.00/15.00 (R - Kosec AR- Caban), Badín - H. Nemce So 13.00/15.00 (AR- Dírer).
V B. Bystrici 23. 5. 2007
Autor: Vladimír Lehoťan, Bruno Motyčka