Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

II. liga východ

Rezervy Dukly a Podbrezovej víťazne

Dukla B. Bystrica B - Lipany 2:0 (1:0)
Góly: 26. Džubák (vl.), 88. Bušík. ŽK: Kamas, Libič T., Saini - Schevchuk, Angelovič, Desiatnik. Rozhodoval Korista, 100 divákov.
DUKLA B. BYSTRICA B: Petrík - Farkaš, Daško, Štuber, Kamas, Ondrejka (24. Očovan) (73. Hoferica), Šulek (46. Murín), Rusnák, Libič T. Saini, Bušík. Tréner: Dzúrik.
LIPANY: Schevchuk - Ševčovič, Janič (83. Izak), Hudý (61. Radačovský), Angelovič, Jacko, Pončák, Džubák, Desiatnik, Bartoš (75. Šott), Vajda. Tréner: Jacko.
V prvom polčase Dukla zatlačila súpera, ktorý sa zameral len na obranu, výsledkom bol v 27. min gól, ktorý si po trestnom kope do vlastnej brány zrazil Džubák.
V druhom polčase hostia v snahe vyrovnať predvázdali útočný futbal, vytvárali si šance, v 57. min z 10 m Angelovič strelil vedľa. Dukla prevzala iniciatívu a Bušík v 88. min stanovil konečný výsledok na 2:0.

Podbrezová B - Čadca 2:0 (0:0)
Góly: 48. Giertl M., 86. Chrenovský. ŽK: Ďurajka - Piňo, Macášek, Kaličák. ČK: 81. Macášek, 82. Kaličák. Rozhodoval Čiernik, 230 divákov.
PODBREZOVÁ B: Ihradský - Melicher, Kostelný, Ďurajka, Turňa M., Haviar (62. Giertl T.), Kitaš, Masár (72. Chrenovský), Giertl M., Murín (88. Hauer), Ševčík. Tréner: Bíreš.
ČADCA: Gavlák M. - Piňo, Kľago, Kavuliak, Novotný, Maňák, Macášek, Kaličák, Jaroš (76. Kubišta), Serafin (58. Vnuk), Sidora. Tréner: Zaťko.
Domáci vedomí si dôležitosti zápasu od úvodných minút zatlačili súpera pred vlastnú šestnástku. V prvom polčase ešte nepremenili svoje šance Masár a Giertl. V 47. min však už Giertl nezaváhal a v 87. min Chrenovský upravil na konečných 2:0. Hostia napriek prehre zanechali veľmi dobrý dojem a hrali otvorenú partiu s domácimi.

Ostatné výsledky: Žiar nad Hronom - Spišská Nová Ves 0:0, D. Kubín - Trebišov 1:2 (1:0), St. Ľubovňa - Vranov 3:0 (1:0), Ružomberok B – Turňa 2:0 (1:0), L. Mikuláš - Stropkov 3:0 (1:0)
1. S. Ľubovňa 24 15 5 4 41 : 29 50
2. Ružomberok B 24 13 4 7 42 : 23 43
3. Trebišov 24 12 6 6 36 : 22 42
4. L. Mikuláš 24 12 4 8 39 : 28 40
5. S. N. Ves 24 11 7 6 34 : 26 40
6. Žiar 24 11 4 9 40 : 31 37
7. B. Bystrica B 24 9 7 8 32 : 34 34
8. Vranov 24 9 6 9 27 : 30 33