Správa sekretariátu
Oznamujeme FK, že vzhľadom krátkeho časového obdobia 1.9. - 2.9. (št. sviatok, nedeľa) je možné uhradiť poplatok (+ 50%) a predložiť prestupový lístok na matričný úkon pre prestupový termín september 2007 už v piatok 31.8.2007. Jedná sa len o matričný úkon - súhlas oboch FK.
Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Nariaďujeme FK Dukla Ban.Bystrica „C“ (Mičiná) do 5.9.2007 na zasadnutie ŠTK predložiť RP. hráča Ján Kvasna 630426.
2. Predvolávame na zasadnutie ŠTK dňa 5.9.2007 o 16.00 hod. k preriešeniu nedohraného MFS II. triedy sk. „A“ 3. kola Baláže – Dúbravica : FK Baláže: hl.usporiadaťeľ – Vl.Čunderlík 20.1.1963 ved. mužstva – Maroš Kubiš 2.12.1968 kap.mužstva - Vl.Chaban 750812 FK Dúbravica : ved. mužstva – Ľubomír Kiš 14.7.1963 kap.mužstva – Ľubomír Pinka 730107 hráč – Miroslav Makan 850805
Rozhodca stretnutia : Tomáš Koctúr.
3. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS II. triedy sk. „A“ 7. kola Baláže - Medzibrod dňa 16.9.2007 o 15.00 hod na ihrisku FK Baláže.
4. Žiadame FK Kremnička a Nemecká predložiť náhradný termín neodohraného MFS 1. kola ml. žiakov zo dňa 19.8.2007. Termín do 29.8.2007.
5. Z dôvodu nepredloženia zoznamov hráčov dospelých FK. Jakub, Hronec, Šumiac, Polomka a Pohorelá postupujeme na doriešenia DK.
6. Upozorňujeme FK, že posledný termín odovzdania súpisiek resp. zoznamov hráčov mládeže je 29.8.2007.
7. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS 4. kola ml. žiakov Savon „C“ – Nemecká 9.9.2007 o 10.00 na ihrisku Bakossova.
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-8 Makan Miroslav 850805 FK Dúbravica zastavená činnosť dňom 22.8.2007 do vyriešenia prípadu.
D-I-9 Mažgút Peter 760704 FK Priechod zvyšok trestu 2 MFS zmenený na podmienečný do 31.10.2007.
D-I-10 Holécy Matúš 870803 FK Sl.Ľupča 3 MFS nepod. od 22.8.2007 podľa 1-4a.
D-I-11 Sarvaš Igor 830426 FK Mýto zvyšok trestu 1 MFS zmenený na podmienečný do 31.10.2007.
D-I-12 Ľupták Štefan 801227 FK Braväcovo zastavená činnosť dňom 22.8.2007 do vyriešenia prípadu.
D-I-13 Gašperan Jaroslav 820217 FK Braväcovo 1 MFS nepod. od 22.8.2007 podľa 1-5a.
D-I-14 Ľupták Leonard 860917 FK Braväcovo 4 MFS nepod. od 22.8.2007 podľa 1-3b.
D-II-3 Trestáme FK Heľpa pokutou 500,- Sk. + 300,- Sk. za prerokovanie pre nedostatočnú usporiadateľskú službu v MFS I. triedy 2. kola Heľpa – Braväcovo podľa 2-1a. Splatnosť do 6.9.2007.
Prípis FK Riečka berieme na vedomie a postupujeme na doriešenie KR ObFZ.
Neprerokované : Bognár Jakub 910212 FK Ľubietová (chýba poplatok za ČK)
Kmeť Matej 920513 FK Priechod (chýba poplatok za ČK).
Predvolávame na deň 5.9.2007 o 15.00 hod. z MFS I. triedy 3. kola Braväcovo – Šalková : Braväcovo – hl. usporiadateľ Divok Stanislav 11.10.1972 ved. mužstva Šperka Peter 22.4.1980 kap. mužstva Brenkus František 710124 hráč mužstva Ľupták Štefan 801227 Šalková - ved. mužstva Tuček Alexander 6.8.1958 kap. mužstva Tuček Tomáš 821018
Rozhodca stretnutia – Jozef Sitarčík a DZ Ondrej Pecník.
Voči rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodajcu.
Správa KR predseda – Ján Hrčka
1. Žiadame všetkých rozhodcov v rámci ObFZ Ban. Bystrica o zaslanie Preukazu rozhodcu v termíne do 5.9.2007 za účelom administratívnych úkonov.
Delegačný list č.5
I. trieda 5. kolo 2. 9. 07 o 15.30
Nemecká – Priechod Turňa Pa. - Mišány – Piar
Braväcovo – Hronec Zázrivec – Baka – Kotrán
Lučatín – Riečka Múkera st. – Túry, - Prochádzka
Jasenie – Šalková Dírer. - Sitarčík Jozef - Pecník
Mýto – Heľpa Králka - Zeman, Medveď
Jakub - Beňuš (So) Zeman - Jagnešák, Kleniar - Kotrán
Sl. Ľupča - T. Č. Balog Mecele – Golian, Koctúr - Weiss
II. trieda sk. „A“ 5. kolo 2. 9. 07 o 15.30
Podkonice – Harmanec Žubor - Jagnešák.
St. Hory - H. Pršany Kosec - Martinka
Dukla „C“ – Tajov Caban - Melicher
Šalková „B“ - Medzibrod o 11.30 Kosec - Koctúr
Malachov – Strelníky Hikker
Baláže - Hiadeľ o 10.30 Kleniar - Hikker
Dúbravica – Hronsek Dráždik
II. trieda sk. „B“ 3. kolo 2. 9. 07 o 15.30
P. Polhora – Osrblie Sitarčík Ján
Polomka - Závadka n/Hr. Krupa
H. Lehota – Pohorelá Kubančík
D. Lehota – Michalová Šišiak
Mládežnícke stretnutia:
I. trieda dorast 3. kolo 2. 9. 07 o 13.00
Braväcovo - Kremnička So 15.30 Zázrivec
Badín „B“ - Rakytovce „B“ So 13.00 Bodinger – Melicher
Hrochoť – Králiky Caban - Melicher
Medzibrod - Priechod So 15.30 Kosec - Martinka
Dúbravica – Telgárt Dráždik - Žubor
I. trieda starší žiaci 3. kolo 2. 9. 07 o 10.00
Sásová – Králiky Martinka
Kremnička - Medzibrod /Hrochoť/ Caban - Melicher
Savon „B“ - Poniky /Šalková 09.30/ Bodinger
Michalová - Závadka n/Hr. Zázrivec
P. Polhora - Podbrezová „C“ Sitarčík Ján
Mladší žiaci 3. kolo 1. 9. 07 o 10.00
Ľubietová – Zvolen Šišiak
Kremnička - Savon „C“ Martinka
Nemecká – Šalková Kubančík
Stretnutia riadené SsFZ:
III. liga SD a MD 5. kolo 1. 9. 07 o 10.00/12.15
Savon B. B. - Krásno / Kremnička/ AR 2- Kleniar
P. Č. Balog – Martin AR 2- Mojžiš M.
IV. liga dorast sk. „JUH“ 5. kolo 1. 9. 07 o 15.30
Selce – Tornaľa AR - Žubor
V. liga dorast sk. „C“ 5. kolo 2. 9. 07 o 13.00
Jakub - H. Nemce AR - Mecele
II. liga SŽ a MŽ sk. „JUH“ 5. kolo 2. 9. 07 o 10.00/12.00
Podbrezová „B“ - Krupina /Brezno/ R- Medveď AR - Zázrivec
III. liga ŠŽ a MŽ sk. „C“ 5. kolo 2. 9. 07 o 10.00/12.00
Podlavice „B“ - Sl. Ľupča / Selce/ AR - Šišiak
Dohrávka:
I. trieda 2. kolo 5. 9. 07 o 15.30 /streda/
Riečka – Hronec Caban - Koctúr, Mišány
I. trieda dorast 1. kolo 4.9.07 o 16.00
Rakytovce - Kremnička / Rakytovce/ Dírer - Martinka