Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

II. trieda - sk. A

Staré Hory „valcujú“ súperov, na čele Baláže a Medzibrod

Podkonice – Harmanec 2:2 (0:1)
V prvom polčase boli lepší hostia, čo potvrdili aj gólom. Po prestávke vsietili druhý gól, po ktorom akoby sa ich hra zastavila. Následne domáci znížili a v 75. min po pokutovom kope vyrovnali na konečných 2:2. Kvalita zápasu bola primeraná úrovni súťaže.
Góly: 59. Polóny, 75. Pavlák – 5. D. Rečkovič, 56. Gregor.
ŽK: Kukučk, Šára, Leško – Babiak, Hudáček, Rečkovič.
Pred 120 divákmi rozhodoval Žubor.
PODKONICE: Mir. Barla – M. Polóny, Pančík, Kukučka, Pavlák, Kvačkaj, L. Barla, Kmeť, Šára, Leško, Svintek (46. Homola).
HARMANEC: Žabka – Matejka, Katko, Babiak, Pa. Rečkovič, Hudacek, D. Rečkovič, M. Rečkovič, Gregor, Kiedžuch, Murgaš.

St. Hory – H. Pršany 3:0 (2:0)
Hostia sa po celý zápas snažili o kombinačnú hru, ale ich akcie končili na výborne organizovanej obrane domáceho mužstva. Domáci sa snažili o rýchle protiútoky a zahodili veľké množstvo čistých príležitostí. Zápas mal slušnú úroveň a výborný výkon podal aj rozhodca Kosec.
Góly: 20. Debnár, 36. Fraňo, 53. Olejár.
Pred 40 divákmi rozhodoval Kosec.
ST. HORY: Jaroušek – Antoš, Olejár, Grajzer, Brhlík, Debnár, Fraňo, Gavalda, Filip (80. Hýsek), Kováč, Babjak.
H. PRŠANY: Sorek – Pejko, Tokár, Búry (14. Novanský), Dobrota (83. Rafaj), Miartuš, Orovčík, Rybársky, Ondrek, Rýs, Smutný.

Šalková B – Medzibrod
1:2 (1:1)
I keď výsledok nevyjadruje priebeh hry, v tomto zápase bola zreteľná nesmierna snaha domácej Šalkovej konečne sa presadiť a získať tak cenné body. V prvom polčase sa šance striedali na oboch stranách. Aktívnu hru Medzibrodu kompenzovala radosť a chuť z hry domácich hráčov, ktorým chýbala efektívna koncovka.
Góly: 41. Fraňo – 5., 47. Zeman.
Pred 70 divákmi rozhodoval Kosec.
ŠALKOVÁ B: Hrnčiar – Selecký, Fraňo, Kaščák, Bella, Maršal, Pánik, Trnkuš, Čtvrtníček, Šurány, Oršulík.
MEDZIBROD: Donhajzer – Zeman, Plavec, Mir. Huťka, Chrastina (79. Mar. Huťka), Sokol, Štefanovie, Lupták, Vaník, Hirka, P. Sokol.

Malachov – Strelníky
2:1 (2:0)
Hostia začali zápas lepšie, svoje šance však nevyužili, a preto prišiel trest v podobe dvoch pekných gólov Dobroty. Celý prvý polčas bol potom vyrovnaný, aj keď domáci nepremenili ďalšie dve čisté gólové šance. V druhom polčase po góle hosťujúceho mužstva. Domáci disciplinovanou hrou víťazstvo udržali.
Góly: 26., 43. Dobrota – 59. Mar. Moncoľ.
ŽK: 45. Daniš, 4. Hudoba – 18. Filadelfi.
ČK: 85. Mar. Moncoľ.
Pred 80 divákmi rozhodoval Hikker.
MALACHOV: O. Dvorský – Dobrota, Cimerman, Sanitra, Klinčík (78. Bobor), Daniš, Matoušek, Mi. Kapusta (85. Ma. Kapusta), Ambróš (46. Caban), Hudoba.
STRELNÍKY: R. Majer – Mi. Moncoľ, D. Majer, Šimončík (46. Debnár), M. Majer, J. Debnár (46. J. Moncoľ), Matyó, Ma. Moncoľ, Ľ. Čief, R. Čief, Filadelfi.

Baláže – Hiadeľ 3:1 (2:1)
Na kvalitnom teréne za pekného počasia sa hral zápas dobrej úrovne z obidvoch strán. Domáci si vypracovali viac šancí, z toho však nedokázali všetky využiť. Hostia zanechali príjemný dojem, ale víťazstvo Balážov je plne zaslúžené.
Góly: 8. Kenický, 30. Latinák, 66. Číž – 31. Brodek (11m).
ŽK: Strhák.
Pred 40 divákmi rozhodoval Kleniar.
BALÁŽE: Kostiviar – Jablonovský, Slobodník, Heric, Latinák, Čunderlík (Rumanovský), Karcel (Bučko), Dian, Chaban, Číž, Kenický (R. Chaban).
HIADEĽ: Mikloš – Mlynarčík, Mir. Štefanovie, Chomič, Fúdor, Vajs, Strhák (Mar. Štefanovie), Brna, Mich. Štefanovie, Ľ. Brodek, A. Brodek.

Dúbravica – Hronsek 3:2 (0:1)
Na výborne pripravenom ihrisku sa domáci trápia strelecky. Z maxima svojich šancí domáci využili len tri.
Góly: 60. Maľa, 74. Kováč, 83. Kohút – 36. Miartuš, 77. Šabo.
Pred 100 divákmi rozhodoval Dráždik.
DÚBRAVICA: Gregor – Dvorovenko, Pinka, Smädo, Kohút, Maľa, Lukáč (75. Karkalík), Majer, Nesteš, Kováč (80. Drako), Kocka (86. Krahulec).
HRONSEK: M. Garaj – Tešlár, Majer, Kišík, R. Garaj, Dian, Miartuš, Pe. Garaj, Makóny, Šulek, Šabo.

Dukla C – Tajov 4:3 (1:1)
Mičiná mala prevahu prvý polčas. Druhú časť hry domáci prehrávali, no dokázali sa vzchopiť a v 88. minúte stanovili konečný výsledok. Bojovný výkon podali obe mužstvá.
Góly: 28., 88. M. Čiliak, 54., 64. P. Konček – 43. Murín, 50. M. Murgaš, 59. D. Murgaš.
Pred 100 divákmi rozhodoval Caban.
DUKLA C: Krnáč – Ľupták, Považanec, I. Marko, Štubniak, Konček, J. Saktor, Čiliak, B. Saktor, Hrušovský, M. Marko.
TAJOV: Dlhoš – Rončák, Minár, Zmajkovič, D. Murgaš, Wiesinger, Z. Murín, Čermák, M. Murgaš, Antal, Krivuš.
Dohrávané stretnutie: St. Hory – Medzibrod 1:0 (0:0), jediný gól v zápase dal Kováč z pokutového kopu.
1. Baláže 4 4 0 0 12 : 3 12
2. Medzibrod 5 4 0 1 12 : 5 12
3. Dukla C 5 3 1 1 17 : 8 10
4. St. Hory 5 3 1 1 10 : 3 10
5. Malachov 5 3 0 2 13 : 10 9
6. Strelníky 5 2 2 1 12 : 7 8
7. Podkonice 5 2 2 1 12 : 8 8
8. Harmanec 5 2 1 2 12 : 9 7