Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

II. trieda - skupina A

Baláže nedali Medzibrodu žiadnu šancu a sú stále na čele

St. Hory – Harmanec 0:1 (0:1)
Prvý polčas mali veľkú prevahu hráči hostí, no z mnohých šancí dokázali streliť len jeden gól. Druhý polčas bol viac vyrovnaný, do šancí sa dostávali aj domáci, ale nepremenili ani jednu, a tak hostia zaslúžene vyhrali. Výborne chytali obidvaja brankári.
Gól: 30. D. Rečkovič.
ŽK: 21. Gavalda.
Pred 200 divákmi rozhodoval Múkera.
ST. HORY: Jaroušek – Antoš (73. Fraňo), Mišány, Maďar, Brhlík, Debnár, Štrba, Gavalda, Zeman (70. Antal), Kováč, Babjak.
HARMANEC: Žabka – Matejka, Katko, Kohút, Babiak, Rýs (75. Bíreš), Pa. Rečkovič, Hudáček, D. Rečkovič (60. Murgaš), Gregor (45. Martiška), Kiedžuch.

Dukla C – Podkonice 1:1 (0:0)
V príjemnom jesennom počasí sa na vynikajúcom trávniku hral priemerný zápas za miernej prevahy domácich. Remíza je z obidvoch strán zaslúžená.
Góly: B. Saktor – Šára.
ŽK: B. Saktor.
Pred 100 divákmi rozhodoval Kubančík.
DUKLA C: Zachar – Štubniak, Považanec, I. Marko, Kvasna, Belaj, J. Saktor (75. Paľa), Galko, B. Saktor, Pinka (80. Krnáč), M. Marko.
PODKONICE: Mir. Barla – Kukučka, Pančík, L. Barla, Homoľa (M. Turčan), Faško, Z. Barla (L. Turčan), Zolóny, Kmeť, Svintek.

Šalková B – H. Pršany 6:1 (4:1)
Hráči Šalkovej si v tomto kole schuti zastrieľali, výsledkom čoho bolo šesť pekných gólov v bránke súpera. Hostia môžu ďakovať svojmu brankárovi, že gólový rozdiel nebol väčší.
Góly: 5., 83. Ursíny, 10. Švantner, 30. Gerö, 37. Fraňo (11m), 70. Očenáš – 38. Ondrek.
Pred 70 divákmi rozhodoval Kleniar.
ŠALKOVÁ B: Hanzel – Kaščák, Fraňo, Gerö, Obuch, Pa. Čtvrtníček (46. Trnkus), Očenáš, Klus, Kupec (58. Maršal, Ursíny, Švantner (46. Slobodník).
H. PRŠANY: Sorel – Tokár (70. Novanský), Sitka, Pejko, Dobrota (79. Raffay), Miartuš, Orovčík, Rybársky, Ondrek, Murín, Smutný.

Malachov – Tajov 0:3 (0:2)
Pokiaľ sa domáci futbalisti v prvom polčase stihli spamätať, prehrávali už 2:0. Druhý polčas začal Malachov so snahou streliť gól, čo tajovskí futbalisti využívali na nebezpečné protiútoky. V dnešnom zápase neboli Malachovci schopní streliť gól ani z vyložených príležitostí. Trest prišiel v podobe tretieho gólu Tajova z prísne nariadenej jedenástky. Tajov si za predvedenú hru a snahu víťazstvo zaslúžil.
Góly: 4. Targoš, 15., 79. Vaterka.
ŽK: L. Dvorský – Murgaš.
Pred 70 divákmi rozhodoval Múkera ml.
MALACHOV: O. Sdvorský – Čief, Cimerman, Klimo (25. Chmelík), Klinčík, Matoušek, Sanitra, L. Dvorský, Dobrota, Ambróš (46. Caban), Kapusta (46. Perončík).
TAJOV: Dlhoš – Murín, Sojak, Targoš (82. Varecha), Vaterka, Wiesinger, Zmajkovič, D. Murgaš, Krivuš, M. Murgaš (70. Matuščík), Čermák.

Baláže – Medzibrod 3:0 (0:0)
Bolo vidno, že sa stretli mužstvá z popredia tabuľky. Polčas bol vcelku vyrovnaný. Šance sa striedali na obidvoch stranách. V druhom polčase hostia tlačili na domácich, ktorí využívali brejky, z čoho rezultovali tri góly v sieti Medzibrodu.
Góly: 56. Slobodník, 80. Kenický, 90. Hrdina.
ŽK: 59. Očenáš – 68. Plavec.
Pred 40 divákmi rozhodoval Mišány.
BALÁŽE: Kostiviar – Jablonský, Číž, Rusko, Latinák, Slobodník, Kenický, Chaban, Karcel, Čunderlík, Vavrek, Očenáš, Pišliar, Bučko, Hrdina, Rumanovský.
MEDZIBROD: Donhajzer – Zeman, Plavec, Huťka, Chrastina, Sokol, Štefanovie, Lupták, Vaník, Hirka, Prievalský, Haviar, Huťka, Hlaváčik, Zázrivec, Sekereš.

Dúbravica – Strelníky 1:1 (1:0)
Domáci sa snažili, hrali technicky, väčšinou sa hralo na polovici hostí. V 30. minúte sa hra vyrovnávala. Druhý polčas hrali domáci nátlakovou hrou, vypracovali zopár šancí na gól, ale ani jednu z nich už využiť nedokázali.
Góly: Dvorovenko – Matyó.
ŽK: Dvorovenko, Smädo, Maľa, Majer, Kováč – Čief.
Pred 100 divákmi rozhodoval Macko.
DÚBRAVICA: Chramec – Dvorovenko, Pinka, Smädo, Kohút, Maľa, Lukáč (8. Nesteš), Drako, Majer, Kováč, Kocka (60. Karkalík).
STRELNÍKY: R. Majer – J. Moncoľ, D. Majer (67. V. Majer), M. Majer, J. Debnár, Matyó, R. Majer, M. Moncoľ, Čief, Filadelfi, Hronec.

Hronsek – Hiadeľ 1:5 (0:1)
Domáci po vysokej prehre v Harmanci v minulom kole súťaže, nastúpili s cieľom odčiniť túto prehru. Hostia sa však predstavili v dobrom svetle a od úvodu boli aktívnejší. V prvom polčase z viacerých šancí využili len jednu. Domáci mohli v 35. minúte vyrovnať, ale Kíšik nastrelil len žrď súperovej Brány. V druhom polčase hostia pokračovali v nastúpenom tempe a postupne aj po chybách domácich hráčov viedli 5:0. V 90. minúte zaznamenal čestný úspech Maruškin.
Góly: 90. Maruškin – 10., 50., 70., 88. Brna, 71. Fúdor.
Pred 50 divákmi rozhodoval laik.
HRONSEK: Herkel – Tešlár, Majer, Kíšik, Pe. Garaj, Šabo, Dian, R. Garaj, Makóny, Šulek, Maruškin.
HIADEĽ: Mikloš – Mlynarčík, Mir. Štefanovie, Brodek, Fúdor, Sedliak, Vajs, Lipa, Mar. Štefanovie, Mich. Štefanovie, Brna.
14. H. Pršany 7 1 1 5 8 : 24 4
Zápas tretieho kola Baláže – Dúbravica bol kontumovaný na 3:0 v prospech Balážov. Zápas prvého kola Dukla C – Hronsek bol kontumovaný na skóre 3:0 v prospech Hronseku.
Program ďalšieho kola: 23.9. o 15.00 hod.
Harmanec - Hiadeľ, Strelníky – Hronsek, Medzibrod – Dúbravica, Tajov – Baláže, H. Pršany – Malachov, Podkonice - Šalková „B“, St. Hory - Dukla „C“.

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.