Pondelok, 26. júl, 2021 | Meniny má Anna, HanaKrížovkyKrížovky

V. liga - skupina C

Líder doma zaváhal, bodovo sa naň dotiahla Hrochoť

P. Č. Balog – Sásová 2:1 (2:0)
V prvom polčase boli domáci lepším mužstvom, zo sľubných akcií premenili dve – peknou strelou sa prezentoval Štulajter - 1:0 a po zahraní štandardnej situácie zvýšil hlavou Pečovský – 2:0. V druhom polčase hostia v snahe o vyrovnanie prevzali iniciatívu a zatlačili domácich pred ich šestnástku. V 58. minúte sa podarilo znížiť Vidiečanovi. Po góle začala zápasu chýbať plynulosť – o kúsok viac z hry mali domáci, početné šance nepremenil Štulajter, no gól už nepadol.
Góly: 13. M. Štulajter, 45. Pečovský – 58. D. Vidiečan. ŽK: Pečovský, P. Turňa st. – Kubina, Lipták, Vidiečan. ČK: Kubina (po 2 ŽK). Pred 350 divákmi rozhodoval Doboš. PARTIZÁN: Müller – Podstavek, P. Turňa ml., Auxt, Pečovský – Pančík, Medveď, Rusnák (85. Kováčik), P. Turňa st. - Babela, Štulajter. SÁSOVÁ: Dubovický – Striežovský, Spišiak, Dočkal, Turčan, Kubina, Lipták, Haring, Kováč, Vidiečan, Svetkovský (78. Ďuriš).

Poniky – Hrochoť 0:1 (0:0)
V derby stretnutí hráči hostí po celozápasovej prevahe priklonili misky váh na svoju stranu gólom striedajúceho Pejka z 80. minúty.
Gól: 80. Pejko. ŽK: Hrčka – Priadka. Pred 200 divákmi rozhodoval Bariak. PONIKY: Kánoš – Karkalík, Javorčík, Potkan, Hrčka, Hakel, Radoš, Bračo (64. Madoš), Valent, J. Maľa, V. Maľa. HROCHOŤ: Mikuláš – Baitar, P. Považanec, J. Selecký, Uhliar (46. J. Dorotovič), Priadka, S. Selecký, M. Považanec, Venglarčík (62. R. Dorotovič), Škamla, Poničan (57. Pejko).

Žarnovica – Radvaň 2:1 (1:1)
Hostia hrou v útoku sklamali. Domáci sa zase predbiehali v zahadzovaní šancí, výsledok 2:1 je pre hostí lichotivý.
Góly: 44. Nasvetr, 70. Mičík - 38. Országh. ŽK: Lavrov – Gibala, Struhárik. Pred 150 divákmi rozhodoval Grenčík. RADVAŇ: Mojžiš – Uličný, Kaščák, Dlhoš, Kocka – Baláž, Gibala (75. Dovčiak), Országh, Kollár – Ondrejka, Martinec (46. Struhárik).

Badín - Ban. Štiavnica 0:1 (0:0)
V iba priemernom zápase si šance vypracovali obe mužstvá. Jediný gól padol v 62. minúte, po akcii silne zaváňajúcej ofsajdom.
Gól: 62. Šimko. ŽK: Kulišiak, Galát, Andraščák – Kminiak, Pajerský, Macko. Pred 250 divákmi rozhodoval Dado. BADÍN: Kubajda – Kováčik, Kulišiak, Galát (73. Martinec), Andraščík, Dikacz, Strelec, Nichta (82. Masaryk), Vigaš, Blaško, Hrnčíř.

Ďalšie výsledky 8. kola: Kováčová - Dol. Hámre 4:0 (3:0), Jesenský 2, Homola, Koreň, Sliač - Žiar B/Lad. Vieska 0:2 (0:1), Šimon 2, Št. Bane – Dudince 2:2 (1:2), Michálek 2 – M. Harach, Kralina.
14. Poniky 8 1 1 6 5 : 29 4
Program 9. kola (30. septembra 2007 o 15.00 hod.): Ban. Štiavnica – Kováčová, Sásová – Badín, Dudince - P. Č. Balog, Hrochoť - Št. Bane, Radvaň – Poniky, Lad. Vieska/Žiar B – Žarnovica, Dol. Hámre – Sliač.