Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

IV. liga - JUH

Bodovalo iba Brusno, Selce o gól podľahli v Tisovci

FK 34 Brusno – MFK Revúca 2:0 (2:0)
Góly: 11.a 40. Gregor. ŽK. Gregor – Varholák, Majerčík, rozhodoval Fábry, 180 divákov.
BRUSNO: Maškara - Gregor, Ernek, Švidráň, Sopko, Luptovčiak (85. Čatloš), Kováč, Turanský, Vaník (60. Hermánek), Smida, Pipich (65. Francisty) Tréner: Petrík Jaroslav ml.

Stretnutie sa nieslo v znamení prevahy domáceho mužstva. Už v 6. min mieril po úniku Vaník vedľa brány spoľahlivo chytajúceho brankára hostí. V 11. min Pipich rozohral štandardnú situáciu a Gregor nezadržateľne skóroval - 1:0. V ďalšej hre domáci Vaníkom a Švidráňom nevyužili ponúknuté šance. V 40. min vystrelil opäť Gregor a hosťujúci Medvec nechytateľne zmenil smer lopty - 2:0.
V druhom polčase svoju prevahu domáci nezúžitkovali a stav zostal nezmenený, hoci striedajúci Hermánek mal v 73. a 88. min dobré príležitosti na skórovanie.

MFK Nová Baňa – JUPIE Ban. Bystrica - Podlavice 4:1 (1:1)
Góly: 30. Laco, 50. Rybár, 57. Švec, 65. Guláš - 30. Kollár. ŽK: Guláš, Krivočenko – Krnáč, Kollár, Samuelčík, Giertl, rozhodoval Poliak, 200 divákov.
PODLAVICE: Krnáč – Šanko (72. Štulajter), Šimčík, Šatánek, Kollár, Tkáč, Selecký, Zvalo (53. Zátroch), Uhliarik, Samuelčík, Giertl (63. Smekal). Tréner: Ivan Štulajter.
Za príjemného jesenného počasia na zrekonštruovanom trávniku sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domáceho mužstva. Hostia sa ujali vedenia v 30. min po strele kapitána mužstva Kollára. Z vedenia sa však netešili dlho, pretože v tej istej minúte domáci hráč vyrovnal. O výsledku zápasu rozhodlo úvodných pätnásť minút druhého polčasu, keď hostia po individuálnych chybách dostali dva góly. Štvrtý gól padol v 65. min. Domáci mali viac z hry, čoho dôkazom okrem strelených gólov boli aj dve brvná hosťujúcej brány.

CSM Tisovec – ŠK Selce 1:0 (0:0)
Gól: 77. Horák, rozhodoval Galád, 250 divákov.
SELCE: Čavoj – Pokoš, Adam, Homola, Pinter, Kmeť, Uhliar, Rakyta, Túry, Mořingl, Mesík. Tréner: Peter Pinter.
Domáci začali tlakom, čoho výsledkom boli strely, ktoré skončili mimo bránu alebo v rukách spoľahlivého Čavoja. Hostia sa postupne osmelili, ale polčas skončil zaslúženou remízou 0:0.
V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a paradoxne, keď hostia vyrovnali hru, domáci sa z brejku v 77. min ujali vedenia. V zapätí nato Selce pritlačili domácich a v 78. min Kmeť nastrelil spojnicu a v 83. min Mořinglova strela len tesne minula bránu hostí. V nadstavenom čase hlavičku Túryho zázračne zlikvidoval brankár Tokár. Jeho hlavičku vytlačil na roh a po následnom rohovom kope si takmer domáci strelili vlastný gól. V slušnom zápase bez žltých kariet vynikla rozhodcovská trojica na čele s Galádom.

Ostatné výsledky 8. kola: Jesenské - Hajnáčka 1:0 (0:0), Kalinovo - Tomášovce 0:0 (0:0). Poltár - V. Krtíš 2:1 (2:1), Hliník n/Hr. - Ružiná 2:0 (0:0),

Podlavice - Jesenské

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 961

Mesto Brezno cez víkend zriadilo 20 odberných miest, k dispozícii bola aj mobilná jednotka. Na testovaní sa v sobotu zúčastnilo 5267 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych, v nedeľu 2904, 29 bolo pozitívnych.