Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu v Banskej Bystrici vo výsledkoch

Stavbári vsietili Realu Madrid trinásť gólov a sú druhí

I. liga
4. kolo: Royal Brusno kúpele – Lazio 5:12 (2:9), S. Pecník 2, M. Markuš, M. Gibala, J. Tiliar - D. Priadka 4, J. Solivajs 3, J. Kubuš, J. Medveď, M. Hanzel, ŽK: M. Gibala (Royal BK), Iskra - Royal 94 7:5 (3:3), M. Piško 3, R. Paučo 2, P. Výbošťok 2 - P. Necpál 2, I. Horniak, Z. Binder, P. Kapusta, ŽK: T. Šatánek (Iskra) - R. Ďuriančik (Royal 94), Exel - Juniors AC 4:7 (1:5), T. Ondrejka 3, M. Iliaš - M. Valigura 4, T. Klinec 3, ŽK: D. Kohút (Exel), Ariola – Flamengo 3:5 (1:3), R. Gašpar, P. Gubka, M. Škamla - M. Hrnčiar 2, B. Navrátil 2, M. Gerö, ŽK: R. Gašpar (Ariola) - R. Šulek (Flamengo), Skackavá – Alien 6:1 (4:0), J. Škovrán 2, M. Ščepko 2, V. Moravčík, P. Lübeck - P. Straka, ŽK: M. Ščepko (Skackavá), Starí páni - Atak 3:5 (1:2), O. Zeleňanský, P. Škapinec, P. Čajka ml. - T. Brštiak 2, M. Žabka, M. Jonáček, J. Mišura, Remio ŠK – Trend 3:4 (1:3), J. Faško, R. Szászi, P. Porubský - S. Baláž 3, R. Maďar, Real Madrid - Torpédo Stavbár 4:13 (1:8), J. Šimčík 3, K. Ratica - T. Tuček 4, I. Tišliar 4, I. Sokáč 2, M. Tomáš, P. Špirka, P. Kvaltíny, Godzily – Erland 7:0 (3:0), A. Dubovický 2, M. Turčan 2, M. Lipták 2, R. Dočkal. Stretnutia rozhodovali A. Gluch a R. Weiss.
1. Lazio 4 4 0 0 28 : 12 12
2. Tor./Stavbár 4 3 0 1 33 : 14 9
3. Godzily 4 3 0 1 21 : 7 9
4. Skackavá 4 3 0 1 16 : 9 9
5. Alien 4 3 0 1 21 : 15 9
6. Iskra 4 3 0 1 22 : 24 9
7. Flamengo 4 2 1 1 20 : 18 7
8. Royal – BK 4 2 1 1 20 : 21 7
9. Exel 4 2 0 2 23 : 20 6
10. Trend 4 2 0 2 15 : 13 6
11. Erland 4 1 1 2 12 : 19 4
12. Juniors 4 1 1 2 14 : 22 4
13. Royal 94 4 1 0 3 13 : 17 3
14. Remio 4 1 0 3 16 : 23 3
15. Ariola 4 1 0 3 11 : 20 3
16. Atak 4 1 0 3 11 : 21 3
17. Starí páni 4 1 0 3 11 : 21 3
18. Real 4 0 0 4 13 : 28 0
Program 5. kola, 28. septembra 2007: Erland - Royal Brusno kúpele (16:30), Godzily - Real Madrid (17:30), Trend – Iskra (18:30), Lazio – Exel (19:30), Alien - Remio ŠK (20:30), 29. septembra 2007: Juniors AC - Starí páni (8:00), Atak 97 – Ariola (9:00), Flamengo – Skackavá (10:00), Royal 94 - Torpédo Stavbár (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
4. kolo: Inovation Absint - Kobok Brezno 1:9 (1:5), J. Zemko - P. Urbančok 4, M. Giertl 3, J. Skoumal, P. Kováčik, ŽK: J. Zachar (Absint), Iron - Chaos AC 7:10 (2:5), J. Vozár 4, L. Amrich 2, J. Pančík - J. Čampa 4, J. Paľa 2, M. Miškuf 2, P. Černák, F. Tomčo, Electric Blue – Chalani 3:2 (2:0), P. Slaný 2, M. Kohút - O. Riša, M. Murgaš, Absolut 03 – I.Q. 6:2 (2:1), M. Zbyňovský 4, R. Čaučík 2 - M. Tučnák 2, North Stars – Arias 6:5 (2:3), R. Kapustík 3, D. Mozola 2, J. Varecha - R. Valent, M. Hrčka, J. Golecký, M. Šikula, M. Strečok, Unios - Dodna 1.FC 1:4 (1:1), R. Šauko - Ma. Kováč 2, M. Gazdík, J. Bubeník, ŽK: Mi. Kováč (Dodna), Nemce FC - Horná 1.FC 3:0 (0:0), M. Adam 3, D.P.H. - Arsenal F.C. 1:7 (0:4), D. Srnka - Ľ. Potančok 3, T. Kolár 3, P. Vikarský, ŽK: M. Pavelka (D.P.H.), Podlavice 1.FC - Húsenice FK 7:4 (2:2), J. Botoš 3, J. Knižka, M. Oltner, F. Kurčík, D. Sliacky - J. Gomboš 2, F. Šovčík, M. Tagaj, ČK: J. Rosík (Podlavice). Stretnutia rozhodovali P. Kosec a I. Sadovský.
1. El. Blue 4 4 0 0 21 : 6 12
2. Dodna 4 3 1 0 21 : 9 10
3. Arsenal 4 3 1 0 19 : 9 10
4. Kobok 4 3 0 1 24 : 9 9
5. Chalani 4 2 1 1 31 : 9 7
6. Absint 4 2 1 1 13 : 18 7
7. Arias 4 2 0 2 24 : 26 6
8. Chaos 4 2 0 2 20 : 22 6
9. D.P.H. 4 2 0 2 17 : 20 6
10. North Stars 4 2 0 2 21 : 25 6
11. Podlavice 4 2 0 2 16 : 24 6
12. Iron 4 2 0 2 16 : 25 6
13. Nemce 4 1 1 2 17 : 18 4
14. Absolut 4 1 1 2 16 : 19 4
15. Horná 4 1 0 3 13 : 18 3
16. I.Q. 4 1 0 3 19 : 26 3
17. Unios 4 0 0 4 6 : 16 0
18. Húsenice 4 0 0 4 15 : 34 0
Program 5. kola, 29. septembra 2007: Húsenice FK - Nemce FC (12:00), Podlavice 1.FC - D.P.H. (13:00), Dodna 1.FC - Inovation Absint (14:00), Horná 1.FC - Electric Blue (15:00), IQ – Unios (16:00), Chalani - North Stars (17:00), Arias – Iron (18:00), Chaos AC - Absolut 03 (19:00), Kobok Brezno ŠKP - Arsenal F.C. (20:00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
4. kolo: Twister – Alcatraz 0:3 (0:0), J. Grík 3, BB Aqex – Mladosť 4:4 (1:1), M. Bíreš 2, M. Sasák 2 - I. Bačko 2, M. Vigaš, J. Čief, ŽK: P. Kupec (BB Aqex), FC Corgoň Pub Riečka – Iveco 1:1 (0:1), M. Karlík - P. Časnocha, ŽK: P. Kohút (Iveco), Capanegra - Fofo 4:5 (1:3), P. Kohár 2, A. Výboh, L. Berec - P. Murňák 2, M. Lipták, V. Zemko, K. Ambroš, Küster Wolves – Hellius 3:3 (3:3), M. Zamboj 2, M. Dzúrik - M. Kenický 2, P. Lichý, ŽK: J. Masaryk (Küster), FC Dan - Sparta BB 4:2 (1:1), P. Mesík, O. Štefaniga, L. Hakel, D. Balon - J. Hartiník, V. Köböl, ŽK: J. Valent (Dan) - M. Hlaváček (Sparta), Tornádo Adrian - Jarný vánok 8:5 (3:3), P. Giertl 4, A. Mišiak, M. Martinec, M. Machovič - I. Vereš 2, Pe. Kukučka 2, F. Lukáč, ŽK: M. Kliment (Tornádo) - P. Bulla (Jarný vánok), Otava - FC Alice 1:8 (1:4), J. Chovanec - J. Kamenský 3, R. Radoš 2, J. Weisháb 2, M. Kaliský, ŽK: M. Klinec, V. Mikloš (Otava), ČK: M. Klinec (Otava), Bezvetrie – Simaček 4:6 (2:4), M. Husár 2, M. Michal, D. Kvasna - P. Mesík 3, F. Korda 2, L. Žambor, ŽK: M. Husár, M. Martin (Bezvetrie), ČK: M. Miartuš (Simaček), SISEP - Ajax 10:0 (4:0), M. Andrejko 4, A. Petrovič 2, M. Matoušek 2, J. Petrovič, R. Klementík. Ateeray mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec, J. Adamek a V. Kosec.
1. Simacek 4 4 0 0 21 : 10 12
2. SISEP 4 3 0 1 22 : 5 9
3. Alice 4 3 0 1 22 : 10 9
4. Dan FC 4 3 0 1 16 : 13 9
5. Alcatraz 4 3 0 1 14 : 12 9
6. Iveco 4 2 2 0 13 : 6 8
7. Fofo 4 2 1 1 14 : 14 7
8. Bezvetrie 4 2 0 2 17 : 12 6
9. Sparta BB 4 2 0 2 11 : 10 6
10. Hellius 4 1 2 1 11 : 12 5
11. Mladosť 4 1 1 2 17 : 18 4
12. BB Aqex 4 1 1 2 10 : 11 4
13. Ateeray 3 1 1 1 7 : 9 4
14. Riečka CP 4 1 1 2 12 : 15 4
15. Küster 4 1 1 2 12 : 17 4
16. Otava Kleso 4 1 1 2 8 : 15 4
17. Jar. vánok 3 1 0 2 11 : 17 3
18. Adrian 4 1 0 3 13 : 24 3
19. Capanegra 4 0 2 2 13 : 16 2
20. Twister 3 0 1 2 4 : 10 1
21. Ajax 3 0 0 3 6 : 18 0
Program 5. kola, 29. septembra 2007: Ajax - Tornádo Adrian (7:00), Hellius - FC Corgoň Pub Riečka (8:00), Sparta BB – Capanegra (9:00), Mladosť – Bezvetrie (10:00), Fofo 99 - Küster Wolves (11:00), FC Alice - FC Dan (12:00), Simaček – Twister (13:00), Jarný vánok – Otava (14:00), Iveco - BB Aqex (15:00), Alcatraz - Ateeray (16:00, B). SISEP má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
4. kolo: FK Dixon BB - Sosaurus 1:3 (0:1), M. Demčík - M. Hraško, J. Ždánsky, P. Červienka, FC Adrenalín - Hrča 5:3 (2:0), M. Najdek 3, M. Geško 2 - I. Kostúr, Š. Majerský, M. Ivanič, A je to – 1.FC Čaptavá 11:1 (3:1), M. Žubor 4, P. Mihálik 2, M. Martinec 2, D. Andraščík 2, M. Mala - P. Štulajter, Betonári – Traktor United 2:0 (1:0), M. Kršňák, J. Hukeľ, Antira - Žihadlá 2:3 (1:2), M. Kováč, R. Oláh - L. Rusko, M. Kaštiel, M. Kohút, Elán Sásová – 1.FC Run 2:2 (1:1), J. Gažúr, L. Vešelényi - M. Šimon, M. Kanka, Atletico – San Marconi 2:0 (1:0), P. Lengyel, M. Kálus, BAXX - Enzo 3:2 (0:0), R. Tkáč, V. Jazbec, M. Selecký - Ľ. Soják 2, Duklička BB - Gemo 3:0 (2:0), T. Považan 3. AS Uhlisko malo voľno. Stretnutia rozhodovali S. Riša, J. Faško a I. Kleniar.
1. A je to 4 3 1 0 26 : 4 10
2. Duklička BB 4 3 1 0 18 : 5 10
3. Sosaurus 4 3 0 0 10 : 1 9
4. Atletico 3 3 0 0 4 : 0 9
5. Elán Sásová 4 2 2 0 15 : 7 8
6. BAXX 4 2 2 0 10 : 6 8
7. Antira 4 2 1 1 19 : 11 7
8. Žihadlá 4 2 1 1 13 : 7 7
9. Adrenalín 4 2 0 2 13 : 15 6
10. Gemo 4 2 0 2 8 : 10 6
11. 1.FC Run 4 1 2 1 6 : 6 5
12. Enzo 3 1 1 1 5 : 5 4
13. Betonári 4 1 1 2 5 : 8 4
14. Traktor Utd. 4 1 0 3 4 : 11 3
15. Hrča 4 0 2 2 9 : 17 2
16. Čaptavá 4 0 2 2 4 : 20 2
17. Dixon BB 4 0 0 4 6 : 13 0
18. San Marconi 4 0 0 4 3 : 12 0
19. Uhlisko 3 0 0 3 1 : 21 0
Program 5. kola, 29. septembra 2007: Gemo – AS Uhlisko (8:00), Hrča – Duklička BB (9:00), 1.FC Čaptavá – FC Adrenalín (10:00), Traktor United – A je to (11:00), Žihadlá - Betonári (12:00), 1.FC Run - Antira (13:00), San Marconi – Elán Sásová (14:00), Enzo - Atletico (15:00), Sosaurus - BAXX (S, 16:00). FK Dixon BB má voľno.

IV. B liga
4. kolo: Erima 07 - ANK Pegi 6:1 (2:1), A. Brštiak 3, J. Považanec 2, M. Bučko - A. Bystran, ŽK: A. Buranovský, I. Chmelík (Pegi), Fun Team – Grupáci 8:1 (3:0), M. Trnkus 2, P. Spišiak ml. 2, J. Minár 2, R. Ivanov, M. Caban - R. Vaľko, ŽK: Z. Valuška (Fun Team), Viking Stavanger - Drink Team 1:2 (0:0), P. Straka - M. Tichý, M. Barančík, Úsvit 07 – Dromedári 3:8 (1:3), T. Cimerman, P. Budinský, L. Štanda - M. Slobodník 4, T. Konkoľ 3, A. Patráš, ŽK: D. Durič, M. Čenteš, T. Cimerman (Úsvit) - M. Mikušinec (Drimedári), ČK: M. Čenteš (Úsvit), AC Beercelona - Kotalští orli 5:0 (3:0), M. Gazdarica 3, Ľ. Illéš 2, ŽK: M. Gazdarica, Ľ. Illéš (Beercelona), N.S. Team – Juniperus 7:3 (2:1), J. Pĺžik 4, M. Majer, J. Gajdošík, F. Fejdmajer - D. Frzon 2, B. Blaško, FK Matiz - Hradec 2:3 (1:1), M. Peťko, M. Fáber - Ľ. Kundrata, T. handzuš, M. Mrváň, ŽK: J. Majerský (Matiz), Speleo - Hi Fi 5:2 (4:0), M. Lupták 3, G. Čižmárik, M. Kopic - M. Zima, J. Klimeš, ŽK: Ľ. Kováč (Speleo) - D. Eliáš, P. Dupej (Hi Fi), No veť toto - Dinamo BB 2:3 (1:1), L. Mesík ml., Ľ. Caban - J. Bílek 2, L. Klibáni. Androméda mala voľno. Stretnutia rozhodovali M. Štelcl, M. Matoušek a M. Hlaváček.
1. N.S. Team 4 4 0 0 26 : 6 12
2. Beercelona 4 4 0 0 15 : 2 12
3. Dinamo BB 4 3 1 0 13 : 7 10
4. Erima 4 3 0 1 26 : 6 9
5. Drink Team 4 3 0 1 16 : 8 9
6. Fun Team 4 2 1 1 17 : 9 7
7. Viking 4 2 1 1 11 : 4 7
8. No veť toto 4 2 1 1 14 : 9 7
9. Dromedári 4 2 0 2 15 : 9 6
10. Speleo 4 2 0 2 11 : 11 6
11. Hradec 07 4 2 0 2 11 : 14 6
12. Androméda 3 1 1 1 8 : 5 4
13. Juniperus 4 1 1 2 12 : 16 4
14. Pegi ANK 3 1 0 2 6 : 11 3
15. Úsvit 4 1 0 3 9 : 19 3
16. Matiz 3 0 0 3 2 : 12 0
17. Hi-Fi 3 0 0 3 3 : 23 0
18. Grupáci 4 0 0 4 2 : 24 0
19. Kotalští orli 4 0 0 4 1 : 23 0
Program 5. kola, 29. septembra 2007: Dinamo BB – Androméda (8:00), Grupáci - No veť toto (9:00), Drink Team - Fun Team (10:00), Dromedári - Viking Stavanger (11:00), Kotalští orli - Úsvit 07 (12:00), Juniperus - AC Beercelona (13:00), Hradec 07 - N.S. Team (14:00), Hi Fi - FK Matiz (15:00), ANK Pegi - Speleo (16:00, S). Erima 07 má voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 30 021
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 806
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 741
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 107
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 709
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 516
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 592
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 512
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 405
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 337
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Bude mať ešte kto do straníckej centrály v Banskej Bystrici - Novom svete chodiť?

Viacerí členovia Kotlebovcov po spore s predsedom zvažujú odchod zo strany.

2 h
Starostlivosť o pacientov s ochorením Covid-19 na OAIM - Oddelenie anesteziológie a intenzívnej medicíny v nemocnici v Galante.

Na Slovensku však pribudlo takmer 200 obetí koronavírusu.

2 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

22 h
Celoplošné testovanie.

Okres Brezno sa dostal do prvej desiatky slovenských okresov s najvyšším percentom pozitivity.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

24 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

19 h

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

20 h

Už ste čítali?