Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Upozorňujeme všetky FK, ktoré majú družstvá zaradené v oblastných súťažiach mládeže na možnosť prevziať si na sekretariáte ObFZ metodické DVD zamerané na tréning mládežníckych družstiev.
2. Upozorňujeme FK na možnosť odohrať domáce stretnutia dospelých v sobotu alebo v nedeľu dopoludnia.
3. Nariaďujeme odohrať MFS II. triedy sk. „A“ 13. kola Hronsek – St.Hory dňa 28.10.2007 o 10.30 hod. na ihrisku FK Hronsek.
4. Nariaďujeme odohrať MFS I. triedy 10. kola Šalková – Beňuš dňa 6.10.2007 (sobota) o 18.00 hod. na ihrisku FK Šalková pri umelom osvetlení.
5. Nariaďujeme odohrať MFS I. triedy dorast 8. kolo Rakytovce „B“ – Telgárt 7.10.2007 o 14.30 hod. na ihrisku v Radvani.
6. Nariaďujeme odohrať MFS II. triedy sk. „A“ Medzibrod – Tajov po vzájomnej dohode dňa 27.10.2007 o 14.30 hod. na ihrisku FK Medzibrod.
7. Nariaďujeme odohrať MFS I. triedy dorast 11. kola Medzibrod – Kremnička dňa 27.10.2007 o 12.00 hod. na ihrisku FK Medzibrod.
Dorast I. trieda
1. Hrochoť 6 5 0 1 26 : 6 15
2. Medzibrod 6 4 2 0 35 : 12 14
3. Rakytovce „B“ 7 4 2 1 27 : 10 14
4. Braväcovo 6 4 2 0 23 : 7 14
5. Kremnička 6 3 1 2 13 : 18 10
6. Telgárt 6 2 2 2 13 : 15 8
7. Dúbravica 6 2 1 3 11 : 15 7
8. Badín „B“ 6 2 0 4 8 : 17 6
9. Králiky 6 1 0 5 5 : 23 3
10. Priechod 5 0 1 4 7 : 24 1
11. Ľubietová 6 0 1 5 1 : 22 1
Žiaci I. trieda
1. Podbrezová „C“ 7 7 0 0 37 : 5 21
2. Závadka 7 4 1 2 23 : 11 13
3. Michalová 7 4 0 3 23 : 22 12
4. Poniky 7 3 1 3 16 : 18 10
5. Kremnička 6 3 0 3 13 : 10 9
6. Sásová 6 3 0 3 20 : 23 9
7. P.Polhora 7 2 1 4 8 : 31 7
8. Medzibrod 7 2 0 5 18 : 22 6
9. Savon „B“ 5 1 1 3 8 : 12 4
Ml. žiaci
1. Zvolen 6 6 0 0 38 : 4 18
2. Nemecká 7 4 0 3 29 : 12 12
3. Šalková 5 3 0 2 12 : 10 9
4. Ľubietová 7 3 0 4 9 : 30 9
5. Savon „C“ 6 2 0 4 26 : 25 6
6. Kremnička 7 1 0 6 7 : 40 3
Chýbajúce zápisy:
Dorast – 6. kolo Kremnička – Priechod, 7. kolo Priechod – Králiky
Žiaci - 5. kolo Kremnička – Králiky, Savon „B“ – Sásová, 7. kolo Savon „B“ – Králiky
Ml. žiaci – 4. kolo Zvolen – Šalková, 5. kolo Šalková – Savon „C“.
Žiadame domáce družstvá obratom nahlásiť chýbajúce výsledky na sekretariát zväzu.
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-39 Kukuľa Mikuláš 850806 FK Heľpa 1 MFS nepod. od 3.10.07 podľa 1-5a.
D-I-40 Dobrík Pavol 840202 FK Šalková 2 MFS nepod. od 3.10.07 podľa 1-4a.
D-I-41 Kováčik Michal 810630 FK T.Č.Balog 2 MFS nepod. od 3.10.07 podľa 1-4a.
D-I-42 Predajňa Ľubomír 900814 FK Braväcovo (D) 3 MFS nepod. od 3.10.07 podľa 1-3b.
D.II-9 Trestá FK Heľpa podmienečným uzatvretím ihriska na 1 MFS do 30.6.2008 a pokutou 1.000,- + 300,- Sk za prerokovanie prípadu za hrubé nešportové správanie divákov a nesprávny výkon hlásateľa po stretnutí MFS Heľpa – T.Č.Balog hraného dňa 23.9.2007. Zároveň nariaďujeme preplatiť cestovné náklady na zasadnutie DK : Kupec Štefan Nálepkova 22 977 01 Brezno - 120,- Sk, Baka Michal Chalúpkova 491/20 976 46 Valaská - 82,- Sk. Splatnosť pokuty a cestovných nákladov do 17.10.2007. D-I-43 Dňom 3.10.2007 uvoľňujeme činnosť hráčovi FK Heľpa Ján Mak 810315. Predvolávame na deň 10.10.2007 o 15.00 hod. z MFS I. triedy dorast 7. kola Medzibrod- Braväcovo: FK Medzibrod – hl. usporiadateľ Jaroslav Oboňa nar. 5.1.1955 ved. družstva Jozef Hirka nar. 13.1.1975 FK Braväcovo – tréner družstva Jozef Srnka 16.4.1964 ved. družstva ktorý vykonával túto funkciu v menovanom MFS Rozhodca stretnutia – Rastislav Kubančík, AR1 – Krupa Ján.
Voči rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodajcu.
Správa KR predseda – Ján Hrčka
1. KR zaraďuje na nominačnú listinu R – Ivan Šimko Tulská 17 974 04 B.Bystrica - 0910 110709.
2. Pozýva na najbližšie zasadnutie KR dňa 17.10.2007 delegáta p. Štefana Kupca, účasť je bezpodmienečne nutná pod následkom disciplinárnych opatrení.
Delegačný list č.11
I. trieda 11. kolo 14.10.07 o 14.30
Jasenie – Priechod: Hikker – Tršo - Weiss
Mýto – Lučatín: Zázrivec - Kupec J. - Kupec
Jakub – Braväcovo (So): Zeman - Caban, Mecele - Hrčka
Sl. Ľupča – Nemecká: Mecele – Martinka - Piar
T. Č. Balog – Hronec: Kosec – Koctúr - Pecník
Beňuš – Riečka: Sitarčík P. – Baka - Prochádzka
Heľpa – Šalková: Caban – Dírer - Kotrán
II. trieda sk. „A“ 11. kolo 14.10.07 o 14.30
Šalková „B“ - Harmanec o 11.30: Mišány - Túry
Malachov - Dukla „C“: Túry - Mišány
Baláže - St. Hory o 10.30: Gajdoš - Žubor
Dúbravica – Podkonice: Kubančík – Melicher - Šimko
Hronsek - H. Pršany: Macko - Krupa
Hiadeľ – Tajov: Dráždik - Haviarová
Strelníky – Medzibrod: Žubor - Gajdoš
II. trieda sk. „B“ 9. kolo 14.10.07 o 14.30
D. Lehota – Polomka: Zeman
Michalová - P. Polhora: Sitarčík Ján
Pohorelá – Šumiac: Múkera st.
Závadka n/Hr. – Osrblie: Múkera ml.
Mládežnícke stretnutia:
I. trieda dorastu 9. kolo 14.10.07 o 12.00
Hrochoť – Kremnička: SsFZ - SsFZ
Medzibrod - Ľubietová So 14.30: Žubor - Martinka
Dúbravica - Badín „B“: Melicher - Šimko
Telgárt - Braväcovo Ne 14.30: Pribylina
Priechod - Rakytovce „B“: Krupa
I. trieda starší žiaci 9. kolo 14.10.07 o 10.00
Michalová – Králiky: Baka
P. Polhora - Savon „B“: Sitarčík Ján
Podbrezová „C“ - Kremnička / Brezno /: Zázrivec
Závadka n/Hr. - Sásová o 12.30: Múkera st. - Múrkera ml.
Poniky- Medzibrod: Melicher - Kubančík
Mladší žiaci 9. kolo 13.10.07 o 10.00
Šalková – Zvolen: Haviarová
Nemecká - Savon „C“: Melicher - Šimko
Kremnička – Ľubietová: Martinka
Stretnutia riadené S s F Z:
III .liga SD a MD 11. kolo 14.10.07 o 10.00/12.15
P. Č. Balog - Krásno n/Kys. 13.9.07: AR 2 - Baka
Podbrezová „B“ - Námestovo / v časti Skalica /: AR 2- Medveď
V. liga dorast sk. „C“ 11. kolo 14.10.07 o 12.00
Jakub - S. Ľupča: AR - Hikker
III. liga SŽ a MŽ sk. „C“ 11. kolo 14.10.07 o 10.00/12.00
Heľpa – Sliač: R – Dírer, AR – Caban