Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
6. kolo: Torpédo Stavbár – Trend 14:2 (5:0), P. Kováčik 5, T. Tuček 3, I. Sokáč 3, T. Komora 3 - R. Zúbek 2, ŽK: V. Makovník (Trend), Skackavá - Atak 8:4 (4:1), M. Ščepko 3, J. Škovrán 2, P. Lübeck 2, V. Moravčík - T. Brštiak 2, R. Vrbiar, M. Žabka, Remio ŠK – Flamengo 4:7 (2:4), M. Schwarz 2, R. Hríbik, M. Ponický - M. Hrnčiar 3, J. Murgaš 2, R. Šulek, B. Navrátil, Real Madrid - Royal 94 1:7 (1:2), R. Uhrín - Z. Binder 2, I. Svrčina 2, P. Necpál, M. Chromek, P. Mažgut, ŽK: K. Ratica, M. Tuček, M. Ursíny, M. Kalman (Real) - I. Svrčina (Royal 94), Ariola - Juniors 3:6 (1:2), J. Matyó 2, M. Náter - J. Móres 2, P. Jančiar 2, J. Kaľavský, M. Valigura, ŽK: P. Gubka (Ariola), Iskra – Alien 3:7 (1:2), M. Maďar, P. Výbošťok, P. Holinec - D. Vaník 2, I. Turan 2, M. Pejko 2, P. Sokol, ŽK: P. Výbošťok (Iskra) - M. Mihuliak (Alien), Exel – Erland 1:7 (0:1), P. Ščepko - R. Prašovský 2, M. Oravec 2, P. Gabaj, I. Šúr, A. Moravec, ŽK: M. Oravec (Erland), Starí páni – Lazio 1:5 (1:3), P. Čajka ml. - R. Žlkovan 2, D. Priadka, J. Medveď, P. Wiesinger, ŽK: P. Čajka ml. (St. páni), Royal Brusno kúpele – Godzily 4:4 (2:2), M. Markuš 2, S. Pecník, R. Dlhoš - R. Dočkal 2, R. Puliš, M. Lipták. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a I. Sadovský.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Lazio 6 5 1 0 35 : 15 16
2. Tor./Stavbár 6 5 0 1 57 : 19 15
3. Alien 6 5 0 1 35 : 21 15
4. Godzily 6 4 1 1 31 : 14 13
5. Skackavá 6 4 1 1 28 : 17 13
6. Iskra 6 4 0 2 30 : 31 12
7. Flamengo 6 3 2 1 31 : 26 11
8. Royal – BK 6 3 2 1 28 : 28 11
9. Erland 6 2 1 3 22 : 24 7
10. Exel 6 2 1 3 26 : 29 7
11. Juniors 6 2 1 3 23 : 29 7
12. Royal 94 6 2 0 4 23 : 28 6
13. Ariola 6 2 0 4 22 : 29 6
14. Starí páni 6 2 0 4 16 : 29 6
15. Trend 6 2 0 4 17 : 32 6
16. Remio 6 1 0 5 23 : 37 3
17. Atak 6 1 0 5 18 : 37 3
18. Real Madrid 6 0 0 6 17 : 41 0

Program 7. kola, 12. októbra 2007: Godzily – Exel (16:30), Flamengo – Iskra (17:30), Erland - Starí páni (18:30), Alien - Torpédo Stavbár (19:30), Royal Brusno kúpele - Real Madrid (20:30), 13. októbra 2007: Lazio – Ariola (8:00), Juniors AC – Skackavá (9:00), Atak 97 - Remio ŠK (10:00), Trend - Royal 94 (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
6. kolo: Arsenal F.C. - Dodna 1.FC 5:1 (1:0), Ľ. Potančok 2, P. Vikarský 2, Š. Gregor - R. Fejfar, ŽK: M. Faško (Arsenal) - Ma. Gazdík (Dodna), Absolut 03 – Arias 6:3 (1:1), R. Čaučík 3, M. Janoško, P. Výbošťok, P. Joščák - J. Golecký, J. Gaško, J. Vetrák, Unios - Chaos AC 6:9 (3:4), P. Zlevský 2, P. Rackovský 2, J. Šustek, P. Giertl - F. Tomčo 4, J. Čampa 3, S. Černák 2, ŽK: J. Čampa (Chaos), D.P.H. - Kobok Brezno 7:4 (3:2), S. Srnka 3, J. Purc 2, M. Kušniar, M. Danko - P. Kováčik 3, M. Caban, Iron – Chalani 5:1 (2:0), J. Kotorík 2, L. Amrich 2, E. Hippík - M. Targoš, ŽK: E. Hippík (Iron) - M. Targoš (Chalani), Inovation Absint – I.Q. 4:4 (3:3), J. Zemko, Ľ. Šidlo, V. Barna, J. Zajac - M. Tučnák 3, M. Kurjan, Electric Blue - Húsenice 9:4 (5:3), P. Slaný 3, J. Francisty 2, P. Uhliarik 2, M. Kohút, P. Heric - Pa. Keller 4, ŽK: P. Varga (El. Blue), North Stars - 1.FC Horná 7:3 (5:1), D. Mozola 3, M. Turan 2, J. Turek , I. Gašparík - P. Kajda, M. Tomaníček, M. Slobodník, ŽK: J. Varecha (North Stars) - M. Mlynarčík (Horná), ČK: Š. Dudáš (Horná), Nemce FC - 1.FC Podlavice 0:0 - nedohrané (5:0 kontumačne). Stretnutia rozhodovali P. Dírer a I. Sadovský.

Skryť Vypnúť reklamu

1. El. Blue 6 6 0 0 34 : 10 18
2. Arsenal 6 4 2 0 27 : 13 14
3. Dodna 1.FC 6 4 1 1 27 : 14 13
4. North Stars 6 4 0 2 35 : 32 12
5. D.P.H. 6 4 0 2 27 : 26 12
6. Kobok 6 3 1 1 31 : 19 10
7. Nemce FC 6 3 1 2 36 : 23 10
8. Absolut 6 3 1 2 27 : 23 10
9. Arias 6 3 0 3 31 : 34 9
10. Chaos 6 3 0 3 30 : 33 9
11. Iron 6 3 0 3 23 : 30 9
12. Absint In. 6 2 2 2 17 : 27 8
13. Chalani 6 2 1 3 36 : 21 7
14. Podlavice 6 2 0 4 18 : 32 6
15. I.Q. 6 1 1 4 24 : 34 4
16. Unios 6 1 0 5 16 : 26 3
17. 1.FC Horná 6 1 0 5 16 : 29 3
18. Húsenice 6 0 0 6 24 : 57 0
Program 7. kola, 13. októbra 2007: Podlavice 1.FC - Electric Blue (12:00), Chaos AC - Inovation Absint (13:00), Húsenice FK - North Stars (14:00), IQ - Arsenal F.C. (15:00), Nemce FC - D.P.H. (16:00), Horná 1.FC – Iron (17:00), Chalani - Absolut 03 (18:00), Arias – Unios (19:00), Dodna 1.FC - Kobok Brezno ŠKP (20:00).

III. liga
6. kolo: Ateeray – Simaček 1:9 (0:5), P. Kosťov - M. Kucbeľ 3, P. Mesík 3, F. Korda 2, M. Sláva, FC Dan - Jarný vánok 6:4 (1:2), P. Mesík 2, J. Beník, A. Skaloš, L. Hakel, Du. Balón - I. Vereš 2, Pe. Kukučka 2, ŽK: P. Kukučka (J. vánok), Bezvetrie – Iveco 1:6 (0:3), M. Polgár - P. Katko 3, P. Tréger 2, P. Kohút, ŽK: M. Michal (Bezvetrie), Küster Wolves - Sparta BB 3:5 (1:3), J. Polonyi 2, J. Mak - J. Hartiník 2, R. Zmajkovič, Š. Ondrek, A. Greguš, FC Corgoň Pub Riečka - Fofo 2:3 (1:2), P. Gašpar, M. Petráň - V. Zemko, K. Ambróš, B. Stacho, Twister – Mladosť 4:10 (1:6), I. Bačko 4, J. Ondrejka 2, R. Vavro, M. Vigaš, M. Snopko, J. Čief (za hostí), ŽK: M. Drdoš, J. Ťakuš (Twister) - P. Ondrejka (Mladosť), BB Aqex – Hellius 3:6 (1:3), M. Pavlík, T. Bacúšan, S. Drahoň - M. Kenický 2, F. Garaj 2, M. Longauer, P. Kúdelka, Capanegra - FC Alice 4:5 (2:2), P. Kobora 3, M. Giertl - J. Kamenský 2, D. Petrík, J. Weisháb, J. Markovič, Otava – Ajax 5:2 (1:1), M. Hruška 3, Ľ. Bulla, M. Stanko - L. Dvorský, V. Bacúlik, Tornádo Adrian - SISEP 7:1 (2:1), V. Kulfas 2, P. Giertl, Ľ. Barto, L. Rakyta, A. Mišiak, M. Martinec - J. Petrovič. Alcatraz mal voľno. Stretnutia rozhodovali R. Weiss, P. Kosec a I. Kleniar.

1. Simacek 6 6 0 0 37 : 11 18
2. Dan FC 6 5 0 1 27 : 20 15
3. Iveco 6 4 2 0 21 : 10 14
4. Alice 6 4 0 2 30 : 19 12
5. Sparta BB 6 4 0 2 23 : 16 12
6. Alcatraz 5 4 0 1 20 : 15 12
7. Mladosť 6 3 1 2 36 : 24 10
8. Otava Kleso 6 3 1 2 18 : 19 10
9. Fofo 6 3 1 2 21 : 23 10
10. SISEP 5 3 0 2 23 : 12 9
11. Hellius 6 2 2 2 18 : 17 8
12. Riečka CP 6 2 1 3 16 : 19 7
13. Küster 6 2 1 3 22 : 26 7
14. Adrian 6 2 0 4 21 : 28 6
15. Bezvetrie 6 2 0 4 20 : 27 6
16. BB Aqex 6 1 1 4 13 : 19 4
17. Ateeray 5 1 1 3 11 : 24 4
18. J. vánok 5 1 0 4 17 : 28 3
19. Ajax 5 1 0 4 11 : 24 3
20. Capanegra 6 0 2 4 20 : 28 2
21. Twister 5 0 1 4 8 : 27 1
Program 7. kola, 13. októbra 2007: SISEP – Otava (7:00), Jarný vánok – Capanegra (8:00), FC Alice - Kuster Wolves (9:00), Hellius – Bezvetrie (10:00), Ajax - FC Dan (11:00), Fofo 99 - BB Aqex (12:00), Mladosť – Ateeray (13:00), Iveco – Twister (14:00), Sparta BB - FC Corgoň Pub Riečka (15:00), Simaček - Alcatraz (16:00, B). Tornádo Adrian má voľno.

IV. A liga
6. kolo: BAXX – FK Dixon BB 3:3 (2:0), O. Horváth, M. Hanuška, R. Záhora - L. Halás 2, J. Sninský, Duklička BB – 1.FC Čaptavá 10:1 (5:1), T. Považan 3, P. Šulaj 3, Ľ. Macko 2, J. Bielik, M. Šimo - P. Štulajter, FC Adrenalín – Traktor United 3:7 (0:4), M. Najdek 2, M. Švéda - I. Podhradský ml. 3, D. Fridrich 2, P. Podhradský, I. Podhradský st., A je to - Žihadlá 4:1 (1:1), D. Antal, M. Martinec, P. Mihálik, M. Žubor - M. Kohút, Betonári – 1.FC Run 0:0, ŽK: J. Hukel, I. Wágner (Betonári), Antira – San Marconi 1:2 (0:2), M. Mušuka - I. Lagovský, Ma. Lichý, Elán Sásová - Enzo 4:3 (2:1), J. Gažúr 2, P. Karas-Miklo, J. Bartolovič - M. Hudec 2, P. Lovecký, ŽK: P. Karas-Miklo (Elán Sásová), Atletico - Sosaurus 2:1 (0:1), J. Blaško 2 - P. Červienka, ŽK: M. Striežovský (Sosaurus), AS Uhlisko - Hrča 1:2 (1:1), Ľ. Mešťan - M. Fartel, Š. Majerský, ŽK: Ľ. Mešťan (Uhlisko). Gemo malo voľno. Stretnutia rozhodovali J. Faško, M. Danielisz a A. Gluch.

1. A je to 6 5 1 0 35 : 5 16
2. Duklička BB 6 5 1 0 31 : 6 16
3. Atletico 5 4 1 0 7 : 2 13
4. BAXX 6 3 3 0 15 : 10 12
5. Elán 6 3 2 1 21 : 14 11
6. Sosaurus 5 3 0 2 12 : 5 9
7. 1.FC Run 6 2 3 1 9 : 7 9
8. Gemo 5 3 0 2 10 : 11 9
9. Betonári 6 2 2 2 8 : 10 8
10. Antira 6 2 1 3 21 : 16 7
11. Žihadlá 6 2 1 3 16 : 14 7
12. San Marconi 6 2 0 4 9 : 15 6
13. Traktor Utd. 6 2 0 4 11 : 19 6
14. Adrenalín 6 2 0 4 17 : 29 6
15. Enzo 5 1 2 2 9 : 10 5
16. Hrča 6 1 2 3 11 : 21 5
17. Čaptavá 6 1 2 3 12 : 31 5
18. Dixon BB 5 0 1 4 9 : 16 1
19. Uhlisko 5 0 0 5 3 : 25 0

Program 7. kola, 13. októbra 2007: Hrča – Gemo (8:00), 1.FC Čaptavá – AS Uhlisko (9:00), Traktor United – Duklička BB (10:00), Žihaldlá – FC Adrenalín (11:00), 1.FC Run – A je to (12:00), San Marconi - Betonári (13:00), Enzo - Antira (14:00), Sosaurus – Elán Sásová (15:00), FK Dixon BB - Atletico (S, 16:00). BAXX má voľno.

IV. B liga
6. kolo: Speleo - Erima 0:5 - kontumačne, No veť toto - Drink Team 1:3 (0:2), L. Mesík st. - M. Barančík 2, M. Tichý, Fun Team – Dromedári 3:5 (2:2), J. Minár 3 - B. Michalech 2, M. Ondrejka, A. Patráš, T. Konkoľ, Viking Stavanger - Kotalští orli 3:1 (2:0), P. Jarko, M. Cihovič, T. Rajcsanyi - B. Starosta, Úsvit 07 – Juniperus 2:3 (1:1), M. Šudoma, D. Kupec - D. Frzon, O. Pavlovič, M. Gombík, ŽK: M. Šudoma, P. Železník (Úsvit) - D. Frzon, O. Pavlovič (Juniperus), ČK: O. Pavlovič (Juniperus), AC Beercelona - Hradec 3:1 (1:0), D. Vidiečan 2, P. Novoroľník - P. Kolla, N.S. Team - Hi Fi 5:4 (4:3), P. Karcel 2, J. Pĺžik 2, T. pančík - E. Lenárt 2, M. Zima 2, ŽK: J. Sokáč (N.S. Team), FK Matiz - ANK Pegi 1:3 (0:1), P. Terem - M. Kupec, J. Orel, A. Bystran, Androméda - Grupáci 3:0 (3:0), M. Rýs 2, M. Chovan, ŽK: J. Miháli (Grupáci). Dinamo BB malo voľno. Stretnutia rozhodovali M. Štelcl, M. Matoušek a M. Hlaváček.
Dohrávka 5. kola: Juniperus - Beercelona 1:4 (1:1), O. Pavlovič - D. Vidiečan 3, T. Lörončík. Stretnutie rozhodovali M. Hlaváček

1. N.S. Team 6 6 0 0 43 : 11 18
2. Beercelona 6 6 0 0 22 : 4 18
3. Drink Team 6 5 0 1 23 : 11 15
4. Erima 5 4 0 1 31 : 6 12
5. Dromedári 6 4 0 2 23 : 13 12
6. Dinamo BB 5 3 2 0 20 : 14 11
7. Viking 6 3 1 2 15 : 8 10
8. No veť toto 6 3 1 2 21 : 15 10
9. Pegi ANK 5 3 0 2 11 : 12 9
10. Androméda 5 2 2 1 18 : 12 8
11. Fun Team 6 2 1 3 21 : 16 7
12. Juniperus 6 2 1 3 16 : 22 7
13. Úsvit 6 2 0 4 17 : 22 6
14. Speleo 6 2 0 4 11 : 18 6
15. Hradec 6 2 0 4 13 : 29 6
16. Hi-Fi 5 1 0 4 8 : 28 3
17. Matiz 5 0 0 5 3 : 16 0
18. Grupáci 6 0 0 6 5 : 33 0
19. Kot. orli 6 0 0 6 2 : 32 0
Program 7. kola, 13. októbra 2007: Grupáci - Dinamo BB (8:00), Drink Team – Androméda (9:00), Dromedári - No veť toto (10:00), Kotalští orli - Fun Team (11:00), Juniperus - Viking Stavanger (12:00), Hradec 07 - Úsvit 07 (13:00), Hi Fi - AC Beercelona (14:00), ANK Pegi - N.S. Team (15:00), Erima 07 - FK Matiz (16:00, S). Speleo má voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  2. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 425
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 962
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 048
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 993
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 493
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 427
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 058
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 759
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 504
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 490
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Mičovský odvolal šéfa Lesov SR Mateja Vigodu

Vigoda bol za nového riaditeľa štátnych lesov menovaný v júni tohto roka.

Matej Vigoda, už bývalý generálny riaditeľ štátneho podniku Lesy SR.

V Brezne zachytili len v prvých dňoch testovania 73 pozitívnych

V objekte bývalej transfúznej stanice pred poliklinikou breznianskej nemocnice je viac ako týždeň zriadené mobilné odberné miesto.

Pohľad do laboratória s tretím stupňom biologickej bezpečnosti vo Virologickom ústave Biomedicínskeho centra Slovenskej akadémie vied, kde sa virológom podarilo izolovať prvé slovenské kmene nového koronavírusu SARS-CoV-2.

Tradičné vianočné trhy nebudú, mesto však pripravuje viacero aktivít

Mikuláš rozsvieti vianočný stromček bez detí, primátorský punč pripravujú, no trochu odlišným spôsobom.

Mesto najprv zvažovalo, že by tohtoročný ohňostroj odpálilo z Urpína. Napokon sa rozhodlo využiť peniaze radšej na pomoc tým ktorí to najviac potrebujú.
Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Pátrajú po dvoch odsúdených mužoch

Obaja hľadaní pochádzajú z Hlohovca.

Už ste čítali?