Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu vo výsledkoch

I. liga
6. kolo: Torpédo Stavbár – Trend 14:2 (5:0), P. Kováčik 5, T. Tuček 3, I. Sokáč 3, T. Komora 3 - R. Zúbek 2, ŽK: V. Makovník (Trend), Skackavá - Atak 8:4 (4:1), M. Ščepko 3, J. Škovrán 2, P. Lübeck 2, V. Moravčík - T. Brštiak 2, R. Vrbiar, M. Žabka, Remio ŠK – Flamengo 4:7 (2:4), M. Schwarz 2, R. Hríbik, M. Ponický - M. Hrnčiar 3, J. Murgaš 2, R. Šulek, B. Navrátil, Real Madrid - Royal 94 1:7 (1:2), R. Uhrín - Z. Binder 2, I. Svrčina 2, P. Necpál, M. Chromek, P. Mažgut, ŽK: K. Ratica, M. Tuček, M. Ursíny, M. Kalman (Real) - I. Svrčina (Royal 94), Ariola - Juniors 3:6 (1:2), J. Matyó 2, M. Náter - J. Móres 2, P. Jančiar 2, J. Kaľavský, M. Valigura, ŽK: P. Gubka (Ariola), Iskra – Alien 3:7 (1:2), M. Maďar, P. Výbošťok, P. Holinec - D. Vaník 2, I. Turan 2, M. Pejko 2, P. Sokol, ŽK: P. Výbošťok (Iskra) - M. Mihuliak (Alien), Exel – Erland 1:7 (0:1), P. Ščepko - R. Prašovský 2, M. Oravec 2, P. Gabaj, I. Šúr, A. Moravec, ŽK: M. Oravec (Erland), Starí páni – Lazio 1:5 (1:3), P. Čajka ml. - R. Žlkovan 2, D. Priadka, J. Medveď, P. Wiesinger, ŽK: P. Čajka ml. (St. páni), Royal Brusno kúpele – Godzily 4:4 (2:2), M. Markuš 2, S. Pecník, R. Dlhoš - R. Dočkal 2, R. Puliš, M. Lipták. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a I. Sadovský.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Lazio 6 5 1 0 35 : 15 16
2. Tor./Stavbár 6 5 0 1 57 : 19 15
3. Alien 6 5 0 1 35 : 21 15
4. Godzily 6 4 1 1 31 : 14 13
5. Skackavá 6 4 1 1 28 : 17 13
6. Iskra 6 4 0 2 30 : 31 12
7. Flamengo 6 3 2 1 31 : 26 11
8. Royal – BK 6 3 2 1 28 : 28 11
9. Erland 6 2 1 3 22 : 24 7
10. Exel 6 2 1 3 26 : 29 7
11. Juniors 6 2 1 3 23 : 29 7
12. Royal 94 6 2 0 4 23 : 28 6
13. Ariola 6 2 0 4 22 : 29 6
14. Starí páni 6 2 0 4 16 : 29 6
15. Trend 6 2 0 4 17 : 32 6
16. Remio 6 1 0 5 23 : 37 3
17. Atak 6 1 0 5 18 : 37 3
18. Real Madrid 6 0 0 6 17 : 41 0

Program 7. kola, 12. októbra 2007: Godzily – Exel (16:30), Flamengo – Iskra (17:30), Erland - Starí páni (18:30), Alien - Torpédo Stavbár (19:30), Royal Brusno kúpele - Real Madrid (20:30), 13. októbra 2007: Lazio – Ariola (8:00), Juniors AC – Skackavá (9:00), Atak 97 - Remio ŠK (10:00), Trend - Royal 94 (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
6. kolo: Arsenal F.C. - Dodna 1.FC 5:1 (1:0), Ľ. Potančok 2, P. Vikarský 2, Š. Gregor - R. Fejfar, ŽK: M. Faško (Arsenal) - Ma. Gazdík (Dodna), Absolut 03 – Arias 6:3 (1:1), R. Čaučík 3, M. Janoško, P. Výbošťok, P. Joščák - J. Golecký, J. Gaško, J. Vetrák, Unios - Chaos AC 6:9 (3:4), P. Zlevský 2, P. Rackovský 2, J. Šustek, P. Giertl - F. Tomčo 4, J. Čampa 3, S. Černák 2, ŽK: J. Čampa (Chaos), D.P.H. - Kobok Brezno 7:4 (3:2), S. Srnka 3, J. Purc 2, M. Kušniar, M. Danko - P. Kováčik 3, M. Caban, Iron – Chalani 5:1 (2:0), J. Kotorík 2, L. Amrich 2, E. Hippík - M. Targoš, ŽK: E. Hippík (Iron) - M. Targoš (Chalani), Inovation Absint – I.Q. 4:4 (3:3), J. Zemko, Ľ. Šidlo, V. Barna, J. Zajac - M. Tučnák 3, M. Kurjan, Electric Blue - Húsenice 9:4 (5:3), P. Slaný 3, J. Francisty 2, P. Uhliarik 2, M. Kohút, P. Heric - Pa. Keller 4, ŽK: P. Varga (El. Blue), North Stars - 1.FC Horná 7:3 (5:1), D. Mozola 3, M. Turan 2, J. Turek , I. Gašparík - P. Kajda, M. Tomaníček, M. Slobodník, ŽK: J. Varecha (North Stars) - M. Mlynarčík (Horná), ČK: Š. Dudáš (Horná), Nemce FC - 1.FC Podlavice 0:0 - nedohrané (5:0 kontumačne). Stretnutia rozhodovali P. Dírer a I. Sadovský.

Skryť Vypnúť reklamu

1. El. Blue 6 6 0 0 34 : 10 18
2. Arsenal 6 4 2 0 27 : 13 14
3. Dodna 1.FC 6 4 1 1 27 : 14 13
4. North Stars 6 4 0 2 35 : 32 12
5. D.P.H. 6 4 0 2 27 : 26 12
6. Kobok 6 3 1 1 31 : 19 10
7. Nemce FC 6 3 1 2 36 : 23 10
8. Absolut 6 3 1 2 27 : 23 10
9. Arias 6 3 0 3 31 : 34 9
10. Chaos 6 3 0 3 30 : 33 9
11. Iron 6 3 0 3 23 : 30 9
12. Absint In. 6 2 2 2 17 : 27 8
13. Chalani 6 2 1 3 36 : 21 7
14. Podlavice 6 2 0 4 18 : 32 6
15. I.Q. 6 1 1 4 24 : 34 4
16. Unios 6 1 0 5 16 : 26 3
17. 1.FC Horná 6 1 0 5 16 : 29 3
18. Húsenice 6 0 0 6 24 : 57 0
Program 7. kola, 13. októbra 2007: Podlavice 1.FC - Electric Blue (12:00), Chaos AC - Inovation Absint (13:00), Húsenice FK - North Stars (14:00), IQ - Arsenal F.C. (15:00), Nemce FC - D.P.H. (16:00), Horná 1.FC – Iron (17:00), Chalani - Absolut 03 (18:00), Arias – Unios (19:00), Dodna 1.FC - Kobok Brezno ŠKP (20:00).

III. liga
6. kolo: Ateeray – Simaček 1:9 (0:5), P. Kosťov - M. Kucbeľ 3, P. Mesík 3, F. Korda 2, M. Sláva, FC Dan - Jarný vánok 6:4 (1:2), P. Mesík 2, J. Beník, A. Skaloš, L. Hakel, Du. Balón - I. Vereš 2, Pe. Kukučka 2, ŽK: P. Kukučka (J. vánok), Bezvetrie – Iveco 1:6 (0:3), M. Polgár - P. Katko 3, P. Tréger 2, P. Kohút, ŽK: M. Michal (Bezvetrie), Küster Wolves - Sparta BB 3:5 (1:3), J. Polonyi 2, J. Mak - J. Hartiník 2, R. Zmajkovič, Š. Ondrek, A. Greguš, FC Corgoň Pub Riečka - Fofo 2:3 (1:2), P. Gašpar, M. Petráň - V. Zemko, K. Ambróš, B. Stacho, Twister – Mladosť 4:10 (1:6), I. Bačko 4, J. Ondrejka 2, R. Vavro, M. Vigaš, M. Snopko, J. Čief (za hostí), ŽK: M. Drdoš, J. Ťakuš (Twister) - P. Ondrejka (Mladosť), BB Aqex – Hellius 3:6 (1:3), M. Pavlík, T. Bacúšan, S. Drahoň - M. Kenický 2, F. Garaj 2, M. Longauer, P. Kúdelka, Capanegra - FC Alice 4:5 (2:2), P. Kobora 3, M. Giertl - J. Kamenský 2, D. Petrík, J. Weisháb, J. Markovič, Otava – Ajax 5:2 (1:1), M. Hruška 3, Ľ. Bulla, M. Stanko - L. Dvorský, V. Bacúlik, Tornádo Adrian - SISEP 7:1 (2:1), V. Kulfas 2, P. Giertl, Ľ. Barto, L. Rakyta, A. Mišiak, M. Martinec - J. Petrovič. Alcatraz mal voľno. Stretnutia rozhodovali R. Weiss, P. Kosec a I. Kleniar.

1. Simacek 6 6 0 0 37 : 11 18
2. Dan FC 6 5 0 1 27 : 20 15
3. Iveco 6 4 2 0 21 : 10 14
4. Alice 6 4 0 2 30 : 19 12
5. Sparta BB 6 4 0 2 23 : 16 12
6. Alcatraz 5 4 0 1 20 : 15 12
7. Mladosť 6 3 1 2 36 : 24 10
8. Otava Kleso 6 3 1 2 18 : 19 10
9. Fofo 6 3 1 2 21 : 23 10
10. SISEP 5 3 0 2 23 : 12 9
11. Hellius 6 2 2 2 18 : 17 8
12. Riečka CP 6 2 1 3 16 : 19 7
13. Küster 6 2 1 3 22 : 26 7
14. Adrian 6 2 0 4 21 : 28 6
15. Bezvetrie 6 2 0 4 20 : 27 6
16. BB Aqex 6 1 1 4 13 : 19 4
17. Ateeray 5 1 1 3 11 : 24 4
18. J. vánok 5 1 0 4 17 : 28 3
19. Ajax 5 1 0 4 11 : 24 3
20. Capanegra 6 0 2 4 20 : 28 2
21. Twister 5 0 1 4 8 : 27 1
Program 7. kola, 13. októbra 2007: SISEP – Otava (7:00), Jarný vánok – Capanegra (8:00), FC Alice - Kuster Wolves (9:00), Hellius – Bezvetrie (10:00), Ajax - FC Dan (11:00), Fofo 99 - BB Aqex (12:00), Mladosť – Ateeray (13:00), Iveco – Twister (14:00), Sparta BB - FC Corgoň Pub Riečka (15:00), Simaček - Alcatraz (16:00, B). Tornádo Adrian má voľno.

IV. A liga
6. kolo: BAXX – FK Dixon BB 3:3 (2:0), O. Horváth, M. Hanuška, R. Záhora - L. Halás 2, J. Sninský, Duklička BB – 1.FC Čaptavá 10:1 (5:1), T. Považan 3, P. Šulaj 3, Ľ. Macko 2, J. Bielik, M. Šimo - P. Štulajter, FC Adrenalín – Traktor United 3:7 (0:4), M. Najdek 2, M. Švéda - I. Podhradský ml. 3, D. Fridrich 2, P. Podhradský, I. Podhradský st., A je to - Žihadlá 4:1 (1:1), D. Antal, M. Martinec, P. Mihálik, M. Žubor - M. Kohút, Betonári – 1.FC Run 0:0, ŽK: J. Hukel, I. Wágner (Betonári), Antira – San Marconi 1:2 (0:2), M. Mušuka - I. Lagovský, Ma. Lichý, Elán Sásová - Enzo 4:3 (2:1), J. Gažúr 2, P. Karas-Miklo, J. Bartolovič - M. Hudec 2, P. Lovecký, ŽK: P. Karas-Miklo (Elán Sásová), Atletico - Sosaurus 2:1 (0:1), J. Blaško 2 - P. Červienka, ŽK: M. Striežovský (Sosaurus), AS Uhlisko - Hrča 1:2 (1:1), Ľ. Mešťan - M. Fartel, Š. Majerský, ŽK: Ľ. Mešťan (Uhlisko). Gemo malo voľno. Stretnutia rozhodovali J. Faško, M. Danielisz a A. Gluch.

1. A je to 6 5 1 0 35 : 5 16
2. Duklička BB 6 5 1 0 31 : 6 16
3. Atletico 5 4 1 0 7 : 2 13
4. BAXX 6 3 3 0 15 : 10 12
5. Elán 6 3 2 1 21 : 14 11
6. Sosaurus 5 3 0 2 12 : 5 9
7. 1.FC Run 6 2 3 1 9 : 7 9
8. Gemo 5 3 0 2 10 : 11 9
9. Betonári 6 2 2 2 8 : 10 8
10. Antira 6 2 1 3 21 : 16 7
11. Žihadlá 6 2 1 3 16 : 14 7
12. San Marconi 6 2 0 4 9 : 15 6
13. Traktor Utd. 6 2 0 4 11 : 19 6
14. Adrenalín 6 2 0 4 17 : 29 6
15. Enzo 5 1 2 2 9 : 10 5
16. Hrča 6 1 2 3 11 : 21 5
17. Čaptavá 6 1 2 3 12 : 31 5
18. Dixon BB 5 0 1 4 9 : 16 1
19. Uhlisko 5 0 0 5 3 : 25 0

Program 7. kola, 13. októbra 2007: Hrča – Gemo (8:00), 1.FC Čaptavá – AS Uhlisko (9:00), Traktor United – Duklička BB (10:00), Žihaldlá – FC Adrenalín (11:00), 1.FC Run – A je to (12:00), San Marconi - Betonári (13:00), Enzo - Antira (14:00), Sosaurus – Elán Sásová (15:00), FK Dixon BB - Atletico (S, 16:00). BAXX má voľno.

IV. B liga
6. kolo: Speleo - Erima 0:5 - kontumačne, No veť toto - Drink Team 1:3 (0:2), L. Mesík st. - M. Barančík 2, M. Tichý, Fun Team – Dromedári 3:5 (2:2), J. Minár 3 - B. Michalech 2, M. Ondrejka, A. Patráš, T. Konkoľ, Viking Stavanger - Kotalští orli 3:1 (2:0), P. Jarko, M. Cihovič, T. Rajcsanyi - B. Starosta, Úsvit 07 – Juniperus 2:3 (1:1), M. Šudoma, D. Kupec - D. Frzon, O. Pavlovič, M. Gombík, ŽK: M. Šudoma, P. Železník (Úsvit) - D. Frzon, O. Pavlovič (Juniperus), ČK: O. Pavlovič (Juniperus), AC Beercelona - Hradec 3:1 (1:0), D. Vidiečan 2, P. Novoroľník - P. Kolla, N.S. Team - Hi Fi 5:4 (4:3), P. Karcel 2, J. Pĺžik 2, T. pančík - E. Lenárt 2, M. Zima 2, ŽK: J. Sokáč (N.S. Team), FK Matiz - ANK Pegi 1:3 (0:1), P. Terem - M. Kupec, J. Orel, A. Bystran, Androméda - Grupáci 3:0 (3:0), M. Rýs 2, M. Chovan, ŽK: J. Miháli (Grupáci). Dinamo BB malo voľno. Stretnutia rozhodovali M. Štelcl, M. Matoušek a M. Hlaváček.
Dohrávka 5. kola: Juniperus - Beercelona 1:4 (1:1), O. Pavlovič - D. Vidiečan 3, T. Lörončík. Stretnutie rozhodovali M. Hlaváček

1. N.S. Team 6 6 0 0 43 : 11 18
2. Beercelona 6 6 0 0 22 : 4 18
3. Drink Team 6 5 0 1 23 : 11 15
4. Erima 5 4 0 1 31 : 6 12
5. Dromedári 6 4 0 2 23 : 13 12
6. Dinamo BB 5 3 2 0 20 : 14 11
7. Viking 6 3 1 2 15 : 8 10
8. No veť toto 6 3 1 2 21 : 15 10
9. Pegi ANK 5 3 0 2 11 : 12 9
10. Androméda 5 2 2 1 18 : 12 8
11. Fun Team 6 2 1 3 21 : 16 7
12. Juniperus 6 2 1 3 16 : 22 7
13. Úsvit 6 2 0 4 17 : 22 6
14. Speleo 6 2 0 4 11 : 18 6
15. Hradec 6 2 0 4 13 : 29 6
16. Hi-Fi 5 1 0 4 8 : 28 3
17. Matiz 5 0 0 5 3 : 16 0
18. Grupáci 6 0 0 6 5 : 33 0
19. Kot. orli 6 0 0 6 2 : 32 0
Program 7. kola, 13. októbra 2007: Grupáci - Dinamo BB (8:00), Drink Team – Androméda (9:00), Dromedári - No veť toto (10:00), Kotalští orli - Fun Team (11:00), Juniperus - Viking Stavanger (12:00), Hradec 07 - Úsvit 07 (13:00), Hi Fi - AC Beercelona (14:00), ANK Pegi - N.S. Team (15:00), Erima 07 - FK Matiz (16:00, S). Speleo má voľno.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  2. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  3. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  4. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  5. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  6. Desať najkrajších pláží na Korfu
  7. Vážení poslanci, to naozaj?
  8. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  9. Stiahnite si stovky e-kníh
  10. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  1. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  2. Najnovšie dezinfekčné prostriedky
  3. Desať najkrajších pláží na Korfu
  4. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  5. Vážení poslanci, to naozaj?
  6. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  8. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  9. Vážení poslanci, to naozaj?
  10. Koniec čakania na kuriéra
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 6 256
  2. Stiahnite si stovky e-kníh 6 161
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 5 534
  4. Vážení poslanci, to naozaj? 5 002
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 4 282
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 940
  7. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 712
  8. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 474
  9. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli 3 103
  10. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot 3 100
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Kultúrne leto otvorí kapela Gott Forever Band.

S nástupom letných prázdnin a uvoľnením epidemiologických opatrení zavíta na námestie Breznianske kultúrne leto.


MONIKA DOLŇANOVÁ 1 h
Podobná veža so šmýkačkou pribudne v priestoroch dvoch škôlok v Brezne.

Dobudovaním areálu škôlok sa zvýši kvalita a bezpečnosť hier detí.


MONIKA DOLŇANOVÁ 4 h
Katolícky kostol sv. Filipa v obci Pohorelá, časti Pohorelská Maša, ktorý dal postaviť Ferdinand Coburg.

História Coburgovcov na Horehroní ožije 26. júna počas celoslovenského podujatia Víkend otvorených parkov a záhrad.


TASR 5 h
Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.

Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.


6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická dopravná nehoda uzatvorila rýchlostnú cestu. Policajti pripomínajú, čo robiť, ak vás na diaľnici sklame auto.


a 1 ďalší 22. jún

Vodič pravdepodobne nedal prednosť autu, ktoré išlo po hlavnej ceste.


24. jún

Predajňa bude po celý týždeň otvorená do 21. hodiny.


20 h

Zástupcovia ministerstva aj poľovníkov tvrdia, že pomôcť môže radikálne zníženie stavov diviačej zveri.


23. jún

Už ste čítali?