Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Mestská únia malého futbalu vo výsledkoch

Extraliga
2. kolo: Viťo Team - Celtic Sásová 4:6 (3:1), D. Hrnčíř 2, I. Országh 2 – Ma. Majling 2, M. Libič 2, M. Rusnák, Z. Ondrejka, ŽK: J. Saktor (Viťo Team), BT Detox - Aqua Izol 4:6 (2:4), M. Sásik 3, M. Palúch – M. Majer 2, R. Slobodník 2, M. Patráš, D. Mačkovič, Nera Devils - FC Securiton 3:10 (2:4), M. Janík 2, V. Kosec ml. - M. Fojtík 4, P. Stacho 3, M. Gašpar 2, P. Ružbacký, Rock Extremum Fortka - Altys QPR 5:3 (1:3), M. Prostredný 3, S. Marko, R. Čipčala – N. Polievka, M. Ronec, P. Dovčiak, ŽK: R. Čipčala, D. Prostredný (R.E. Fortka) - A. Ernek (Altys QPR), Zempra 37 - Gardena 96 5:6 (2:3), P. Konček 3, M. Holécy, A. Ľuptovčiak - M. Tomčík 2, R. Uličný, J. Caban, R. Ševčík, Š. Karásek, ŽK: P. Konček (Zempra). Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a K. Poláček.
1. Gardena 96 2 2 0 0 12 : 8 6
2. Celtic 2 2 0 0 9 : 5 6
3. Aqua Izol 2 2 0 0 12 : 9 6
4. Securiton 2 1 1 0 13 : 6 4
5. Nera Devils 2 1 0 1 12 : 12 3
6. R.E. Fortka 2 1 0 1 8 : 9 3
7. Viťo Team 2 0 1 1 7 : 9 1
8. Zempra 2 0 0 2 10 : 12 0
9. Detox 2 0 0 2 5 : 9 0
10. Altys QPR 2 0 0 2 5 : 14 0

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga
8. kolo: Royal 94 – Alien 6:11 (1:4), P. Kapusta 4, P. Mažgut, M. Chromek – D. Vaník 4, M. Pejko 3, I. Turan 2, Ľ. Molnár, M. Huťka, Remio ŠK - Juniors AC 6:3 (2:2), M. Ponický 3, P. Raffay, R. Hríbik – M. Valigura 2, I. Mišáni, ŽK: I. Bulík (Remio) – M. Valigura (Juniors), Skackavá – Lazio 2:2 (1:1), M. Ščepko, R. Calpáš – M. Bursa, P. Wiesinger, Ariola – Erland 1:4 (0:0), J. Matyó – M. Rybár 3, M. Oravec, Iskra - Atak 9:4 (4:1), M. Darida 3, A. Kočvara, M. Harmaniak, P. Výbošťok, R. Paučo, P. Holinec, J. Chudý – T. Brštiak 2, M. Jonáček, V. Knopp, Starí páni – Godzily 3:10 (0:4), A. Dubovický 4, R. Dočkal 3, M. Lipták 2, R. Puliš (za Godzily), Torpédo Stavbár – Flamengo 8:7 (3:3), P. Špirka 3, I. Tišliar 3, T. Tuček, I. Sokáč – J. Murgaš 2, M. Hrnčiar 2, J. Sanitrár 2, R. Šulek, Real Madrid – Trend 9:2 (6:1), M. Ursíny 4, M. Šimčík 3, J. Šimčík, R. Uhrín – J. Kučerák 2, Exel - Royal Brusno kúpele 10:3 (3:1), S. Šeliga 3, J. Vidiečan 2, T. Ondrejka 2, B. Strelec 2, M. Valentíny – R. Dlhoš, M. Gibala, S. Pecník. Stretnutia rozhodovali J. Adamek a R. Wiess.
1. Tor./Stavbár 8 7 0 1 69 : 28 21
2. Godzily 8 6 1 1 46 : 19 19
3. Alien 8 6 0 2 48 : 31 18
4. Lazio 8 5 2 1 39 : 20 17
5. Skackavá 8 5 2 1 35 : 19 17
6. Iskra 8 5 0 3 40 : 39 15
7. Flamengo 8 4 2 2 42 : 35 14
8. Royal – BK 8 4 2 2 39 : 43 14
9. Exel 8 3 1 4 38 : 37 10
10. Erland 8 3 1 4 27 : 29 10
11. Royal 94 8 3 0 5 41 : 40 9
12. Remio 8 3 0 5 35 : 43 9
13. Ariola 8 3 0 5 26 : 35 9
14. Starí páni 8 3 0 5 23 : 40 9
15. Juniors 8 2 1 5 26 : 40 7
16. Trend 8 2 0 6 20 : 53 6
17. Real 8 1 0 7 31 : 51 3
18. Atak 8 1 0 7 25 : 52 3

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
8. kolo: Kobok Brezno – I.Q. 4:0 (1:0), Ľ. Budovec 2, R. Faško, P. Urbančok, Unios – Chalani 3:7 (1:3), P. Zlevský 3 – J. Biely 4, M. Mesík 2, M. Murgaš, Absolut 03 - Horná 1.FC 5:2 (1:1), P. Uhrík 2, P. Výbošťok 2, M. Janoško – M. Mlynarčík, M. Parobek, ŽK: P. Kajda (Horná), Iron - Húsenice FK 5:0, kontumačne, Inovation Absint – Arias 3:7 (2:2), P. Šipula, J. Zajac, S. Lunter – J. Gaško 2, M. Hrčka 2, R. Valent, J. Dobrík, J. Rusko, North Stars - 1.FC Podlavice 15:4 (6:1), D. Mozola 6, R. Kapustík 5, J. Turek 4 – F. Kurčík 3, J. Knižka, Arsenal F.C. - Chaos AC 5:0, kontumačne, D.P.H. - Dodna 1.FC 6:7 (3:4), J. Purc 2, H. Lehotský 2, J. Valent, M. Danko – Ma. Kováč 4, Mi. Kováč, J. Bubaník, J. Hrušovský, Electric Blue - Nemce FC 2:6 (2:4), P. Slaný 2 – M. Adam 4, J. Brhlík, M. Chaban, ŽK: M. Kohút, J. Francisty (El. Blue) – M. Gavalda, M. Chaban (Nemce), ČK: M. Chaban (Nemce). Stretnutia rozhodovali P. Dírer a A. Gluch.
1. El. Blue 8 7 0 1 47 : 17 21
2. Arsenal 8 6 2 0 35 : 15 20
3. Dodna 8 6 1 1 38 : 23 19
4. North Stars 8 6 0 2 56 : 43 18
5. Nemce 8 5 1 2 47 : 25 16
6. Absolut 8 5 1 2 36 : 27 16
7. Kobok 8 4 1 3 38 : 23 13
8. Arias 8 4 1 3 41 : 40 13
9. Iron 8 4 0 4 29 : 33 12
10. D.P.H. 8 4 0 4 33 : 38 12
11. Chalani 8 3 1 4 45 : 28 10
12. Chaos 8 3 1 4 33 : 41 10
13. Absint In. 8 2 3 3 23 : 37 9
14. 1.FC Horná 8 2 0 6 21 : 35 6
15. Podlavice 8 2 0 6 23 : 58 6
16. Unios 8 1 1 6 22 : 36 4
17. I.Q. 8 1 1 6 26 : 41 4
18. Húsenice 8 0 0 8 30 : 69 0

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
8. kolo: Alcatraz – Mladosť 4:2 (2:1), J. Grík 2, J. Mojžita, P. Sládeček – J. Ondrejka, J. Čief, FC Corgoň Pub Riečka - FC Alice 2:12 (1:5), Ľ. Snopko, M. Necpal – J. Weisháb 4, W. Poliak 2, D. Plech 2, R. Kubina, V. Švantner, J. Markovič, FC Dan – SISEP 5:3 (3:1), D. Balón 3, P. Mesík 2 – M. Matoušek 2, M. Andrejko, ŽK: D. Lichý (SISEP), Küster Wolves - Jarný vánok 3:3 (2:2), J. Masaryk 2, J. Mak – A. Mišún, I. Vereš, Pe. Kukučka, Capanegra – Ajax 3:3 (2:1), L. Berec 2, P. Kobora – V. Bacúlik, R. Sečkár, M. Dobrota, ŽK: P. Kobora (Capanegra) – M. Dobrota (Ajax), Ateeray – Iveco 1:6 (1:2), J. Meško – P. Tréger 3, M. Horčin 2, P. Katko, BB Aqex - Sparta BB 6:3 (3:3), M. Bíreš 3, T. Bacúšan 2, S. Drahoň – R. Zmajkovič 2, Ľ. Chmelík, Twister – Hellius 3:3 (1:0), J. Ťakuš 2, M. Víglaský – M. Grančaj 2, R. Račák, Bezvetrie - Fofo 4:4 (2:2), Z. Večerík 2, M. Husár, H. Syč-Kriváňová – M. Pitel 2, K. Ambróš, M. Lipták, Otava - Tornádo Adrian 7:1 (2:0), M. Stanko 3, M. Bulla, M. Danielisz, M. Hruška, Ľ. Bulla – V. Kulfas. Simaček mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a M. Danielisz.
1. Iveco 8 6 2 0 30 : 10 20
2. Dan FC 8 6 1 1 34 : 25 19
3. Alice 8 6 0 2 51 : 21 18
4. Simacek 7 6 0 1 40 : 18 18
5. Alcatraz 7 6 0 1 31 : 20 18
6. Otava Kleso 8 5 1 2 30 : 24 16
7. Sparta BB 8 5 0 3 29 : 24 15
8. Mladosť 8 3 2 3 42 : 32 11
9. Fofo 8 3 2 3 29 : 33 11
10. Hellius 8 2 4 2 23 : 22 10
11. BB Aqex 8 3 1 4 25 : 26 10
12. SISEP 7 3 0 4 30 : 22 9
13. Bezvetrie 8 2 2 4 26 : 33 8
14. Küster 8 2 2 4 25 : 38 8
15. Riečka CP 8 2 1 5 20 : 34 7
16. Capanegra 8 1 3 4 30 : 36 6
17. Adrian 7 2 0 5 22 : 35 6
18. Ajax 7 1 2 4 16 : 29 5
19. Ateeray 7 1 2 4 16 : 34 5
20. Jar. vánok 7 1 1 5 25 : 38 4
21. Twister 7 0 2 5 13 : 33 2
Program 9. kola, 27. októbra 2007: Tornádo Adrian - FC Dan (7:00), Fofo 99 – Twister (8:00), Sparta BB – Bezvetrie (9:00), Jarný vánok - FC Corgoň Pub Riečka (10:00), FC Alice - BB Aqex (11:00), SISEP – Capanegra (12:00), Iveco – Alcatraz (13:00), Ajax - Küster Wolves (14:00), Hellius – Ateeray (15:00), Mladosť - Simaček (16:00, S). Otava má voľno.
IV. A liga
8. kolo: Atletico – BAXX 0:1 (0:1), V. Jazbec, AS Uhlisko – Traktor United 0:6 (0:2), D. Fridrich 3, J. Abraham 2, I. Podhradský, ŽK: M. Pernický (Traktor Utd.), Duklička BB – Žihadlá 4:0 (0:0), P. Šulaj 3, T. Považan, FC Adrenalín – 1.FC Run 2:4 (1:2), M. Geško, M. Najdek – M. Šimon 2, I. Frgelec, M. Kanka, A je to – San Marconi 4:0 (4:0), T. Pondela, D. Antal, M. Žubor, M. Mala, Betonári – Enzo 2:4 (0:2), J. Macho 2 – Ľ. Lovecký 2, M. Havrla, M. Vitek, Antira - Sosaurus 4:2 (1:1), M. Mušuka 3, T. Záslav – E. Jančo, M. Chriašteľ, Elán Sásová – FK Dixon BB 3:1 (1:0), L. Vešelényi 2, J. Gažúr – D. Pokoš, Gemo – 1.FC Čaptavá 2:1 (2:1), M. Kováčik, T. Hrnčiar – R. Demian, ŽK: J. Hlucháň (Gemo). Hrča mala voľno. Stretnutia rozhodovali J. Faško, M. Matoušek a M. Hlaváček.
1. A je to 8 7 1 0 45 : 8 22
2. Duklička BB 8 7 1 0 38 : 7 22
3. BAXX 7 4 3 0 16 : 10 15
4. Gemo 7 5 0 2 15 : 13 15
5. Elán Sásová 8 4 2 2 25 : 17 14
6. Antira 8 4 1 3 27 : 18 13
7. Atletico 7 4 1 2 8 : 5 13
8. Sosaurus 7 4 0 3 16 : 10 12
9. 1.FC Run 8 3 3 2 16 : 15 12
10. Traktor Utd. 8 3 0 5 18 : 22 9
11. San Marconi 8 3 0 5 10 : 19 9
12. Enzo 7 2 2 3 13 : 14 8
13. Betonári 8 2 2 4 10 : 15 8
14. Žihadlá 8 2 1 5 16 : 23 7
15. Adrenalín 8 2 0 6 19 : 38 6
16. Hrča 7 1 2 4 12 : 24 5
17. Čaptavá 8 1 2 5 13 : 34 5
18. Dixon BB 7 1 1 5 12 : 20 4
19. Uhlisko 7 1 0 6 4 : 31 3

IV. B liga
7. kolo: Grupáci - Dinamo BB 0:7 (0:2), M. Stoklas 3, L. Klibáni 2, P. Krnáč, Z. Krnáč, ŽK: J. Véber 8. kolo: FK Matiz – Speleo 2:0 (0:0), J. Majerský, P. Klučka, ŽK: P. Timčo (Speleo), Androméda – Dromedári 0:3 (0:3), M. Ondrejka, A. Patráš, K. Rozim, ŽK: P. Krnáč, Ľ. Jendrišák (Androméda) – K. Rozim (Dromedári), ČK: K. Rozim (Dromedári), No veť toto - Kotalští orli 2:3 (1:0), P. Mesík 2 – S. Stračina, J. Caban, J. Zelina, Fun Team – Juniperus 4:1 (2:1), P. Spišiak, M. Caban, R. Ivanov, J. Minár – P. Zemko, ŽK: R. Blaško (Juniperus), Viking Stavanger - Hradec 0:2 (0:1), P. Handzuš, M. Mrváň, ŽK: M. Mrváň, J. Berky (Hradec), Úsvit - Hi Fi 6:3 (2:0), T. Cimerman 3, D. Kupec, P. Železník, P. Budinský – M. Zima 2, M. Tomášik, ŽK: P. Železník, P. Budinský (Úsvit) – P. Ďurfina, P. Dupej (Hi Fi), ČK: J. Surový (Úsvit), AC Beercelona - ANK Pegi 2:2 (1:1), D. Vidiečan 2 – A. Buranovský, M. Kupec, ŽK: D. Vidiečan (Beercelona) – A. Bystran, J. Orel (Pegi), N.S. Team - Erima 4:2 (3:1), P. Karcel 3, J. Pĺžik – M. Bučko, A. Brštiak, ŽK: J. Sokáč (N.S. Team), Dinamo BB - Drink Team 4:1 (2:1), L. Klibáni 2, T. Klibáni, R. Fryščin – M. Slama, Grupáci mali voľno. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský, I. Kleniar a M. Štelcl.

1. N.S. Team 8 8 0 0 52 : 14 24
2. Beercelona 8 7 1 0 28 : 8 22
3. Dromedári 8 6 0 2 33 : 15 18
4. Dinamo BB 7 5 2 0 31 : 15 17
5. Erima 7 5 0 2 36 : 10 15
6. Drink Team 8 5 0 3 25 : 18 15
7. Fun Team 8 4 1 3 29 : 19 13
8. Úsvit 8 4 0 4 24 : 25 12
9. Androméda 7 3 2 2 21 : 16 11
10. Viking 8 3 1 4 17 : 15 10
11. No veť toto 8 3 1 4 25 : 25 10
12. Pegi ANK 7 3 1 3 14 : 19 10
13. Juniperus 8 3 1 4 22 : 28 10
14. Hradec 8 3 0 5 15 : 30 9
15. Speleo 7 2 0 5 11 : 20 6
16. Matiz 7 1 0 6 5 : 19 3
17. Hi-Fi 7 1 0 6 13 : 38 3
18. Kot. orli 8 1 0 7 7 : 38 3
19. Grupáci 7 0 0 7 5 : 40 0

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  3. Zázračná škola so zelenou strechou
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 618
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 714
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 682
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 443
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 381
  6. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 081
  7. Po Slovensku na motorke 6 106
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 5 537
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 267
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 3 926
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Do troch základných škôl v Brezne zapísali 193 detí, z toho 50 na Mazorníkove, 73 v ZŠ s MŠ Karola Rapoša a 70 na Pionierskej 2.


MONIKA DOLŇANOVÁ 19m
Ako si vybrať turistickú obuv? Poradí vám Lukáš Majerčák, expert z Intersportu.

Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.


8 h
Ján Nosko - odovzdávanie Ceny primátora.

Špeciálnym poďakovaním si vo štvrtok podvečer v Cikkerovej sieni historickej radnice v Banskej Bystrici uctilo mesto všetkých zdravotníckych pracovníkov.


TASR 20 h

Diskusiu sledujte naživo vo štvrtok o 14. hodine.


15. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nečakaná správa o skone Júliusa Kohúta zasiahla mnohých.


23 h

Mladý medveď navštevuje v dedine včelára.


6 h

Zásahový tím evidoval o výskyte medvedice v dedine vyše 70 hlásení a sťažností.


17. jún

Počet kolízií elektrokolobežiek s chodcami v Trnave stúpol, pribudli aj vážne zranenia.


24 h

Už ste čítali?