Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Obhajca začal víťazne

torpédo s brusnom sa rozišli vysokou remízou

Druhým kolom pokračovala Zimná liga v malom futbale, v ktorom sa zrodili zaujímavé výsledky.

V skupine A sa zrodili dva nerozhodné výsledky, a to v zápasoch Torpédo stavbár – Brusno Kúpele 7:7 a Gardena – Exel 4:4. Prvé víťazstvo zaknihovalo mužstvo STB, ktoré porazilo Flamengo 7:3. V skupine B zdolala Iskra Dodnu 8:3, Lentilky podľahli Tatranke 6:9 a v zápase Erland – Bafuna sa body delili po remíze 2:2. V predohrávke skupiny C si zvolenský MaPoTeam pripísal ďalšie 3 body po víťazstve nad DPH 9:2.

Skupina A

Torpédo stavbár – Brusno kúpele 7:7 (5:3)
n Góly: Tišliar 3, Špirka 2, Tuček, Komora – Gibala 5, Tiller, Pecník
V stretnutí prvoligistov Torpédo viedlo celý zápas a ešte päť minút pred koncom bol priebežný stav 7:5.Avšak Brusno kúpele enormným úsilím dokázalo vyrovnať na 7:7 a to ešte v posledných sekundách stretnutiach nepremenilo čistú gólovú šancu. Nakoniec sa zrodila spravodlivá remíza vo výbornom stretnutí.

STB – Flamengo 7:3 (3:2)
n Góly: Fojtík 3, Murín 2, Stacho, Keler – Murgaš 2, Navrátil
Obhajca narazil na mimoriadne nebezpečného súpera, keď Flamengo dokázalo hrať vyrovnanú partiu so svojím súperom do polovice druhého polčasu, kde bol ešte priebežný stav 3:3. V závere zápasu favorit štyrmi gólmi strhol víťazstvo na svoju stranu.

Gardena – Exel 4:4 (2:3)
n Góly: Lipták 2, Tomčík, Caban – Kohút, Ondrejka, Valentíni, Ščepko
Vo vyrovnanom a dosť nervóznom zápase Gardena prehrávala do polčasu najtesnejším rozdielom, avšak zvýšeným úsilím dokázala stretnutie aspoň vyrovnať, a tak sa body delili.

Skupina B

Lentilky – Tatranka 6:9 (3:2)
n Góly: P.Rečkovič 2, Kiedžuch 2, D. Rečkovič, Hudáček – Patráš 3, Sásik 3, Klinec, Plavec, Koppa
Keď Lentilky v druhom polčase zvyšovali svoje vedenie na 6:3, nikto z prítomných by neočakával, že Tatranka by mohla toto stretnutie ešte vyhrať. Opak však bol pravdou, keď obrovskou ofenzívou Tatranka obrátila konečný stav vo svoj prospech šiestimi gólmi.

Erland – Bafuna 2:2 (1:1)
n Góly: Oravec 2 – Bubeník 2
Prvoligistovi sa podaril zopakovať ten istý scenár z minulého týždňa, keď hral s Lentilkami, kde do polčasu bol rovnaký výsledok 1:1 a v druhej časti hry dlho držal najtesnejšie víťazstvo, avšak opäť nevyhral, keď Bafuna v poslednej minúte zápasu strelila vyrovnávajúci gól na 2:2.

Iskra – Dodna 8:3 (4:3)
n Góly: Darida 3, Spišák 2, Mazár 2, Piško – Martin Kováč 3
Favorizovaná Iskra sa potrápila so svojím súperom hlavne v prvom polčase, po ktorom viedla najtesnejším výsledkom 4:3. O zisku troch bodov rozhodol favorit v prvej polovici druhého polčasu, keď v priebehu dvoch minút strelil dva góly, čím súperovi odskočil na rozdiel troch gólov.

Skupina C

DPH – MaPoTeam ZV 2:9 (1:2)
n Góly: Brozman, Kušniar – Bosák 5, Koreň, Polgár, Frlajs, Strapec
Zvolenčania sa opäť predstavili ako kompaktný tím a bez problémov zvíťazili nad svojim súperom rozdielom triedy, keď sa v zápase strelecky darilo hlavne Bosákovi, ktorý strelil päť gólov.

Vianočný turnaj
– Pre mužstvá malého futbalu v Banskej Bystrici a okolí sa pripravuje v športovej hale Badín Vianočný turnaj v malom futbale, ktorý sa uskutoční 25.12.2007. Mužstvá, ktoré majú záujem sa na turnaji zúčastniť, kontaktujte organizátora turnaja p. Dušana Balona na t.č. 0905 784 393.

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?