Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Na začiatok jarnej časti Lučatín zdolal Beňuš

Jakub – Priechod 2:0 (1:0)
Od úvodných minút sa hral zápas vo svižnom tempe. Útoky sa striedali na oboch stranách. Domáci sa ujali vedenia v 38. minúte po individuálnej akcii Matiho. Omladené mužstvo Jakuba spečatilo výsledok zápasu v 54. minúte po peknej akcii Račák – Golis a následným zakončením Matiho.
Góly: 38., 54. Mati. ŽK: Vajda, Čipčala, Maďar – Chaban, Barla, Štelcl. Pred 170 divákmi rozhodoval Kosec. JAKUB: Murgaš – Golis (71. Ondrejka), Mati, Palúch, Račák, Vajda (84. Jeziorski), Balon, Madar, Rybár (88. Víglaský), Čipčala, Rubint. PRIECHOD: Chromek – Mesík, Mažgut, Strečok, Babiak, Homola, Štelcl, Barla (60. Kováč), Chaban, Ivanič, Pucka.
Mýto – Sl. Ľupča 0:1 (0:0)
Vo vyrovnanom stretnutí sa o všetkom rozhodlo v 70. minúte, keď sa hosťujúci Majer najlepšie zorientoval v domácej šestnástke a perfektnou hlavičkou rozhodol zápas
Gól: Majer. Pred 150 divákmi rozhodoval Mecele. MÝTO: Jurina – Húsenica, Kerestény, Giertl, Botoš, Kurek, Makuša, Caban, Klesken, Smola, Kučerák. SL. ĽUPČA: Žlkovan, Hlaváč (72. Kostúr), Plško, Mačkovič, Urbančok, Oravec, Giertli, Lipa, Majer, Lakomčík, Patráš (90. Sandány).
Jasenie – T. Č. Balog 4:0 (3:0)
Domáci od úvodného hvizdu hlavného rozhodcu dali najavo, kto bude pánom na ihrisku. Skóre otvoril už v 4. minúte zápasu pohotovým lobom J. Weisenbacher. V 35. minúte zvýšil vedenie domácich dorážkou Kochan a v 43. minúte za ruku na bránkovej čiare hostí upravil opäť J. Weisenbacher na polčasových 3:0. V 66. min J. Weisenbacher opäť z pokutového kopu stanovil konečný výsledok na 4:0.
Góly: J. Weisenbacher 3, Kochan. ŽK: Sekáč, Malček, M. Gaboň – M. Kováčik. Pred 120 divákmi rozhodoval Koctúr. JASENIE: Havran – Šaling, Demeter, Sekáč, J. Gaboň, Kochan (67. Púpala), Čatloš, Štulajter, Parobek, Malček (69. Piliar), J. Weisenbacher (83. M. Gaboň). T. Č. BALOG: Medveď – Potkány, P. Švantner, M. Kováčik, Budovec, Kvietok, S. Švantner (46. P. Kováčik), Karlík, T. Švantner, Kliment, Turňa (67. Auxt).
Lučatín – Beňuš 2:1 (1:1)
Až v 30. minúte napriahol Mokroš z 25 metrov a nedal šancu brankárovi hostí. Títo vyrovnali gólom v 45. minúte, keď center spoza autovej čiary upresnil do siete domácich Šajgalík, čo rozhodcovia nepostrehli. V druhom polčase domáci pridali, nepustili hostí na vlastnú polovicu a bránu hostí chránili asi všetci svätí. Až v 90. minúte Šišiak spečatil zaslúžené víťazstvo domácich.
Góly: 30. Mokroš, +90. Šišiak – 45. Šajgalík. Pred 150 divákmi rozhodoval Caban. LUČATÍN: Citara – Uhrík, Šišiak, Turčan, Mokroš, Hlinka, Selecký (35. I. Hruška), M. Sedliak, J. Sedliak, Garaj, Hraško (70. Sauka). BEŇUŠ: Kupec – Čutka (67. Scherer), Škantar (58. Košík), Šperka (84. Potkány), Necpal, Krsačok, Kováčik, Šajgalík, Janko, Ámrich, Berčík.
Braväcovo – Heľpa 1:0 (0:0)
V prvom jarnom zápase narazili domáci na prehnane agresívneho súpera, za čo ho trestný rozhodca trestal kartami, výsledkom boli tri žlté a dve červené. Inak v priemernom zápase zaslúžene zvíťazili domáci.
Gól: 77. Švančara. ŽK: J. Gašperan, Vajda – Pa. Skladaný, Bošeľa, Pe. Skladaný. ČK: 14. Oravkin, 80. Pe. Skladaný. Pred 240 divákmi rozhodoval Sitarčík. BRAVÄCOVO: Martinec – J. Gašperan, Krajan, Radóc, Švančara, Vajda, M. Trnka, Brenkus, E. Srnka (70. Šperka), M. Gašperan, Vaník, Ľupták. HEĽPA: Šajšaj – Takács, Oravkin, Ďurajda, Kukuľa (78. Bošeľa), Pa. Skladaný, Koštiaľ, Riapoš, Mak, Berky, Pe. Skladaný.
Nemecká – Šalková 0:5 (0:3)
Domáce mužstvo nastúpilo proti favoritovi súťaže z Nemeckej s rešpektom a už v 7. minúte prehrávalo 2:0. Hostia boli počas celého prvého polčasu lepším mužstvom, a keď pridali v poslednej minúte tretí gól, bolo o zápase rozhodnuté. V druhom polčase Nemecká vyrovnala hru v poli, ale nijaké vyložené šance si nevypracovala. Naopak Šalková pridala z rýchlych protiútokov ďalšie dva góly.
Góly: 4. Šimčík, 7. Baran, 45. Jančiar, 75. Lübeck, 87. Štefanka. ŽK: Klinčík, Kováč – Pilko, Solivajs. Pred 130 divákmi rozhodoval Mišány. NEMECKÁ: Halgaš – Klinčík, Múka, Sojak, T. Kováč, Lokša, Halaj (50. M. Kováč), Búda, Jablonský (71. Šrot), Bobok, Vančo. ŠALKOVÁ: Vraneš – Pa. Dobrík, Pe. Dobrík, Pilko, Ratica, Solivajs, Baran, Šimčík (55. Lübeck), Špirka (61. Bursa), Jančiar (46. Štefanka), Tuček.
Hronec – Riečka 2:0 (1:0)
V priemernom stretnutí bolo vidieť všetky znaky dlhej prestávky. Domáci sa ujali vedenia v 24. minúte a od tej chvíle sa kopalo viac-menej v strede ihriska. Domáci boli o čosi lepší, čo sa týka šancí. Hostia v poslednej minúte zápasu zahodili aj pokutový kop.
Góly: 24. J. Gajdoš, 70. J. Kučerák (11m). ŽK: Meškan, R. Gajdoš – Necpal. Pred 150 divákmi rozhodoval Dírer. HRONEC: Radovič – Frimm, Kučerák, Sarvaš, Václavík, Náter, Kocúr (70. Gromus), Šnejt, J. Gajdoš, Ridzoň, Meškan. RIEČKA: Babušiak – Hirka, Necpal, Spišiak, Hromada, Srnka, Pataj, Ráno, Šporka, Sásik, Greško.
Dohrávka 14. kola: Jakub – Mýto 2:1 (1:1). Góly: 17. Tomčík, 61. Mati – 65. Kurek. Pred rekordnou návštevou 300 ľudí rozhodoval Zeman.
Program 16. kola 13. apríla 2008 o 15.30: Priechod – Hronec, Riečka – Nemecká, Šalková – Braväcovo, Heľpa – Lučatín, Beňuš – Jasenie, T. Č. Balog – Mýto, Sl. Ľupča – Jakub.

2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Sporné výsledky testov z Harmanca. Už o nich hovorí aj Matovič

V Harmaneckých papierňach použili podľa premiéra na testovanie zamestnancov testy Eko Test Covid od čínskej firmy Assure Tech z Hangzhou, ktoré nemajú nič spoločné s testami používanými pri plošnom testovaní.

Bystrica má prvý deň komunitného testovania za sebou, zistili 34 pozitívnych

Otestovali 4 645 ľudí, pričom 34 bolo pozitívnych na ochorenie COVID-19.

Pamätáte sa? Takto Bystricu zmenila unikátna svetelná expozícia

V roku 2015 sme zažili netradičný svetelný zážitok.

Bystrica do 12.00 h otestovala 2150 záujemcov, 13 je pozitívnych

Dobrovoľné cielené komunitné testovanie na ochorenie COVID-19 v Banskej Bystrici pokračuje bez problémov, tvrdí to primátor mesta Ján Nosko.