Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Oznamujeme FK, že Memoriál Jána Petroviča v kategórii starších mladších žiakov sa uskutoční v sobotu, 28. júna 2008. Prípadné prihlášky zasielajte na KM ObFZ do 15. mája 2008.
2. Upozorňujeme FK II. triedy skupina A, že MFS 17. kola Podkonice – H. Pršany sa odohrá v opačnom poradí na ihrisku FK H. Pršany.
3. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať neodohrané MFS I. triedy 16. kola Beňuš – Jasenie 8. 5. 2008 o 17.00 hod na ihrisku FK Beňuš.
4. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS I. triedy žiakov 12. kola Medzibrod – Kremnička 26. 4. 2008 (sobota) o 10.00 na ihrisku FK Medzibrod.
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-76 Žabka Vladimír 871007 FK St. Hory 1 MFS nepod. od 16. 4. 2008 podľa 1-5a.
D-I-77 Srnka Stanislav 830302 FK Riečka 1 MFS nepod. od 16. 4. 2008 podľa 1-5a.
D-I-78 Sandány Marián 811004 FK Sl. Ľupča 2 MFS nepod. od 16. 4. 2008.
D-I-79 Leško Kamil 890603 (D) FK Medzibrod 4 MFS nepod. od 16. 4. 2008 podľa 1-3b.
D-I-80 Oravkin Pavol 850921 FK Heľpa zvyšok trestu 1 MFS zmenený na pod. do 31. 8. 2008.
D-I-81 Šramko Andrej 891231 (D) FK Telgárt 1 MFS nepod. od 9. 4. 2008 podľa 1-4a.
D-I-82 Lunter Martin 890111 (D) FK Telgárt 1 MFS nepod. od 9. 4. 2008 podľa 1-4a.
D-I-83 Brna Miroslav 840602 FK Hiadeľ 1 MFS nepod. od 16. 4. 2008 podľa 1-5a.
Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 MFS nepod. od 9. 4. 2008: Meškan Miroslav 731014 FK Hronec.
Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 MFS nepod. od 16. 4. 2008: Gajdoš Robert 850620 FK Hronec, Hlinka Tomáš 821211 FK Lučatín, Kováčik Michal 810630 FK T. Č. Balog.
Neprerokované: Potkány Patrik 940109 (Ž) FK Podbrezová chýba poplatok za ČK, Gura Norbert 931103 (Ž) FK Savon B. B. chýba poplatok za ČK, Soják Maroš 710612 FK Nemecká chýba poplatok za 4 ŽK, Strečok Peter 730925 Priechod chýba poplatok za 4 ŽK.
Správa KR predseda - Ján Hrčka
Upozorňujeme R, že v zápise o stretnutí napomínaní a vylúčení hráči sa zaznamenávajú len v kolonke napomínaní a vylúčení hráči, napomínaní bez popisu trestu. Uvedie sa čas, udelená karta, číslo dresu, meno hráča a RČ (bez lomítka).
KR pozýva na zasadnutie komisie dňa 30. 4. 2008 o 15.30 hod. R pp. Adolfa Vaníka a Milana Krahulca.
Správa TMK predseda – Rastislav Kollár
Dňa 6. 5. o 14.00 hod. sa na ihrisku Partizán Č. Balog uskutoční výberový turnaj žiakov ročník 1996. Nominačnú listinu zašle TMK ObFZ na kluby hráčov.
V mesiaci máj 2008 sa uskutoční prvé kolo NIKE PREMIER CUP 2008/2009. Štartujú žiaci narodení po 1. 1. 1994. Prihlášku zasielajte na adresu TMK SsFZ Partizánska 93, 974 01 B. Bystrica.
Delegačný list č. 18
I. trieda - 18. kolo 27. 4. 08 o 16.00: Priechod - Nemecká (Mišány – Melicher - Prochádzka), Hronec - Braväcovo (Mecele – Sitarčík J. - Weiss), Riečka - Lučatín (Zeman – Martinka - Pecník), Šalková - Jasenie (Caban - Vaník - Veky), Heľpa - Mýto (Mukera – Macko - Kotrán), Beňuš - Jakub (Suchý – Dírer - Kupec), T. Č. Balog - Sl. Ľupča (Králka – Belko - Piar)
II. trieda sk. A - 18. kolo 27. 4. 08 o 16.00: Harmanec - Podkonice (Žubor - Túry), H. Pršany - St. Hory (Riša st. - Hikker), Tajov - Dukla C (Roupec - Krupa), Medzibrod - Šalková B (Gajdoš - Lepieš), Strelníky - Malachov (Kubančík), Hiadeľ - Baláže (Kosec - Šimko), Hronsek - Dúbravica (Koctúr)
II. trieda sk. B - 12. kolo 27. 4. 08 o 16.00: Osrblie - P. Polhora (Dráždik), Závadka - Polomka (Krahulec - Pribylina), Pohorelá - H. Lehota (Daniš), Michalová - D. Lehota (Baka - Skladaný)
Mládežnícke stretnutia
I. trieda dorast - 14. kolo 27. 4. 08 o 13.30: Kremnička - Braväcovo (Malachov, Lepieš – Riša st.), Králiky - Hrochoť (Harmanec, Túry - Žubor), Priechod - Medzibrod (Melicher - Mišány), Telgárt - Dúbravica (So 13.30 - Závadka n/H, Daniš – Sitarčík J.)
I. trieda starší žiaci - 12. kolo 27. 4. 08 o 10.00: Králiky - Sásová (13.30 - Riečka, Martinka - Zeman), Medzibrod - Kremnička (So 10.00, Lepieš - Roupec), Poniky - Savon B (Dírer - Biely), Závadka n/H - Michalová (14.00, Pribylina – Krahulec), Podbrezová C - P. Polhora (Brezno, Krahulec)
Predohrávka: Závadka n/H - Medzibrod (17. kolo 1. 5. 08 o 14.00 - Belko - Krahulec)
Mladší žiaci - 13. kolo 26. 4.08 o 10.00: Ľubietová - Zvolen (Krupa), Kremnička - Savon C (Biely), Nemecká - Šalková (Kubančík).
Stretnutia riadené SsFZ:
III. LSD a LMD 20. kolo 26. 4. 08 o 10.00/12.30: Rakytovce - Bytča (Radvaň, AR 2 - Žubor)
V. liga dorast sk. C - 18. kolo 27. 4. 08 o 13.30: Šalková - S. Ľupča (R - Vaník, AR - Caban), Badín - Bzovík (Ne 10.30, AR - Roupec)
III. LSŽ a LMŽ sk. C - 18. kolo 27. 4. 08 o 10.00/12.00: Heľpa - Rakytovce (R - Belko, AR - Baka), S. Ľupča - Podlavice B (12.00/14.00, R - Gajdoš, AR - Lepieš).