Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

A je to otočilo v zápase s Dixonom z 0:5 na 16:7

ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BANSKÁ BYSTRICA

I. liga
Výsledky 10. kola: Trend – Flamengo 0:12 (0:4), M. Hrnčiar 4, B. Navrátil 4, B. Pikula, J. Sanitrár, M. Gerö, P. Dobrík, Royal 94 - Atak 97 7:3 (5:0), P. Kapusta 2, Z. Binder 2, J. Moravčík, P. Roháč, M. Chromek - R. Žabka 2, V. Knopp, ŽK: M. Chromek, Z. Binder (Royal 94), Iskra – Lazio 3:7 (2:3), M. Spišák 2, J. Mazár - J. Kubuš, J. Hybský, M. Hanzel, B. Herkel, M. Bursa, J. Medveď, J. Solivajs, Torpédo Stavbár - Juniors AC 4:11 (1:5), I. Tišliar 2, P. Kvaltíny 2 - T. Klinec 3, D. Soják 3, I. Mišáni 2, J. Móres 2, M. Antoš, Skackavá – Godzily 5:4 (3:1), P. Štepančík 3, M. Ščepko, M. Račanský - A. Dubovický 3, R. Puliš, Real Madrid – Alien 7:3 (0:1), R. Uhrin 3, M. Tuček 2, M. Šimčík, K. Ratica, - M. Pejko, M. Huťka, M. Mihuliak, ŽK: M. Pejko (Alien), ČK: M. Pejko (Alien), Remio ŠK – Erland 2:2 (0:1), M. Ponický, I. Bulík - P. Gabaj, M. Hudáček, ŽK: M. Ponický (Remio) - I. Šúr, M. Hudáček (Erland), Ariola - Royal Brusno kúpele 1:2 (0:0), R. Gašpar - R. Strieš, M. Markuš, Starí páni – Exel 2:6 (1:1), L. Gerö, O. Zeleňanský - S. Šeliga 5, M. Valentíny, ŽK: L. Gerö, M. Rusko, P. Čajka ml. (St. páni) - M. Valentíny, P. Ščepko, T. Ondrejka (Exel), ČK: P. Čajka ml. (St. páni). Stretnutia rozhodovali J. Adamek a I. Sadovský.
1. Godzily 10 7 1 2 58:27 22
2. Torp./Stav. 10 7 0 3 77:46 21
3. Lazio 10 6 3 1 52:29 21
4. Alien 10 7 0 3 62:41 21
5. Skackavá 9 6 2 1 40:23 20
6. Royal – BK 10 5 3 2 47:50 18
7. Flamengo 10 6 2 3 55:41 17
8. Royal 94 10 5 0 5 54:44 15
9. Iskra 10 5 0 5 46:52 15
10. Exel 10 4 1 5 47:45 13
11. Juniors 10 4 1 5 44:47 13
12. Erland 9 3 2 4 29:31 11
13. Remio 10 3 2 5 43:51 11
14. Starí páni 10 3 1 6 31:52 10
15. Real Madrid 10 3 0 7 44:57 9
16. Ariola 10 3 0 7 30:45 9
17. Atak 10 2 0 8 34:63 6
18. Trend 10 2 0 8 23:76 6
Program 11. kola, piatok 25. apríla 2008: Exel – Ariola (16:30), Erland – Iskra (17:30), Godzily - Remio ŠK (18:30), Starí páni - Real Madrid (19:30), Lazio - Torpédo Stavbár (20:30), sobota 26. apríla 2008: Royal Brusno kúpele – Skackavá (8:00), Atak 97 – Trend (9:00), Juniors AC - Royal 94 (10:00), Flamengo – Alien (11:00).
II. liga
Výsledky 10. kola: Dodna 1.FC - Chaos AC 5:5 (1:4), Ma. Kováč 3, Mi. Kováč 2 - F. Tomčo 2, M. Miškuf 2, S. Černák, ŽK: Ľ. Babčan, M. Kliment (Chaos), Kobok Brezno – Arias 3:4 (1:2), P. Kováčik 2, M. Ďuriš - M. Strečok, R. Valent, J. Vetrák, J. Gaško, ŽK: Ľ. Nepšinský, M. Caban (Kobok), Inovation Absint - Horná 1.FC 6:4 (4:3), Ľ. Šidlo 3, P. Šipula 2, P. Račák - Š. Dudáš 2, M. Parobek, M. Mlynarčík, ŽK: P. Račák (Absint) - M. Parobek (Horná), Arsenal F.C. – Chalani 1:4 (1:3), Ľ. Potančok - M. Mesík 2, M. Boháčik, J. Bucholcer, ŽK: S. Selecký (Arsenal) - M. Boháčik (Chalani), Absolut 03 - Podlavice 1.FC 8:3 (3:1), P. Joščák 3, M. Zbyňovský 2, R. Čaučík 2, P. Uhrík - J. Knižka 2, F. Kurčík, D.P.H. – I.Q. 4:5 (1:1), P. Brozman 2, S. Srnka, J. Valent - M. Bajs 2, M. Tučnák 2, M. Zvalo, ŽK: R. Holinec (D.P.H.), Unios - Húsenice FK 11:4 (3:2), J. Bílek 4, R. Kováč 4, L. Kucbel 2, V. Slávik - Pa. Keller 2, D. Bacík, M. Slančík, Iron - Nemce FC 1:13 (1:7), M. Potkány - J. Chrastina 4, M. Adam 3, R. Jamriška 3, B. Dian 2, M. Chaban, North Stars - Electric Blue 4:3 (1:3), D. Mozola 3, J. Turek - P. Heric 2, P. Slaný, ŽK: P. Varga (El. Blue), ČK: D. Mozola (North Stars). Stretnutia rozhodovali J. Adamek a R. Weiss.
1. Dodna 10 7 2 1 50:32 23
2. Absolut 03 10 7 1 2 60:33 22
3. North Stars 10 7 1 2 67:53 22
4. El. Blue 10 7 0 3 53:27 21
5. Arsenal 10 6 3 1 41:24 21
6. Nemce FC 10 6 2 2 67:33 20
7. Arias 10 5 2 3 50:48 17
8. D.P.H. 10 5 0 5 43:46 15
9. Inov. Absint 10 4 3 3 32:43 15
10. Iron 10 5 0 5 33:47 15
11. Chaos 10 4 2 4 44:48 14
12. Chalani 10 4 1 5 51:32 13
13. Kobok BR 10 4 1 5 43:33 13
14. Unios 10 3 1 6 39:41 10
15. I.Q. 10 2 1 7 35:52 7
16. Horná 10 2 0 8 26:47 6
17. Podlavice 10 2 0 8 27:69 6
18. Húsenice 10 0 0 10 37:96 0
Program 11. kola, sobota 26. apríla 2008: Electric Blue – Iron (12:00), Húsenice FK - Inovation Absint (13:00), Podlavice 1.FC – Unios (14:00), North Stars - D.P.H. (15:00), Horná 1.FC - Arsenal F.C. (16:00), Nemce FC - Absolut 03 (17:00), Arias - Dodna 1.FC (18:00), Chalani - Kobok Brezno (19:00), Chaos AC – I.Q. (20:00).
III. liga
Výsledky 11. kola: Kleso – Capanegra 3:3 (1:1), R. Melíšek 2, M. Klinec - M. Giertl 2, L. Berec, ŽK: M. Klinec (Kleso) - M. Giertl (Capanegra), ČK: M. Klinec (Kleso), Fofo 99 – Alcatraz 1:3 (1:1), M. Pitel - M. Kubiš, J. Mojžita, I. Michálek, Hellius – Simaček 1:3 (0:1), R. Šuráni - M. Miartuš, P. Mesík, Ľ. Zima, Ajax - BB Aqex 2:3 (1:1), M. Bacúlik 2 - M. Sasák 2, M. Blažek, Jarný vánok – Bezvetrie 1:2 (1:0), Pe. Kukučka (J. vánok), ŽK: M. Michal, V. Bajs, P. Polgar (Bezvetrie), Sparta BB – Ateeray 6:0 (0:0), R. Zmajkovič 3, J. Hartiník 2, D. Krajči, FC Alice – Twister 8:6 (4:3), D. Petrík 3, W. Poliak 2, M. Kaliský, R. Kubina, V. Švantner - J. Ťakuš 2, M. Kapusta 2, M. Pohančánik 2, ŽK: V. Švantner (Alice) - M. Kapusta (Twister), SISEP - FC Corgoň Pub Riečka 2:2 (2:1), M. Cimerman, M. Andrejko - M. Necpal, M. Petráň, ŽK: T. Párička (SISEP) - M. Petráň, R. Necpal (CP Riečka), Tornádo Adrian - Küster Wolves 4:1 (2:0), L. Rakyta 2, V. Kulfas, K. Strelec - J. Bulla, ŽK: R. Bystriansky (Küster Wolves), ČK: R. Bystriansky (Küster Wolves), Iveco - Mladosť 5:3 (4:0), P. Časnocha 2, P. Tréger, J. Sojka, M. Horčin - I. Bačko, M. Vigaš, J. Čief, FC Dan mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Darida a J. Adamek.
1. Simaček 10 8 1 1 52:23 25
2. Dan FC 10 8 1 1 46:27 25
3. Alcatraz 10 8 1 1 40:26 25
4. Alice FC 11 8 0 3 68:34 24
5. Iveco 11 7 3 1 40:19 24
6. Sparta BB 11 8 0 3 47:30 24
7. BB Aqex 11 6 1 4 39:36 19
8. Kleso 10 5 2 3 34:34 17
9. Hellius ŠK 11 3 5 3 31:29 14
10. Capanegra 11 3 4 4 50:42 13
11. SISEP 10 4 1 5 39:35 13
12. Mladosť 10 3 2 5 47:44 11
13. Ajax 10 3 2 5 32:36 11
14. Fofo 99 11 3 2 6 35:46 11
15. Bezvetrie 11 3 2 6 35:49 11
16. Adrian 10 3 0 7 28:51 9
17. Ateeray 10 2 2 6 23:49 8
18. Küs. Wolves 11 2 2 7 32:55 8
19. Riečka CP 11 2 2 7 30:51 8
20. Jarný vánok 10 2 1 7 40:54 7
21. Twister 10 1 2 7 27:46 5
Program 12. kola, 26. apríla 2008: Mladosť – Hellius (7:00), Alcatraz - Sparta BB (8:00), Ateeray - FC Alice (9:00), Twister - Jarný vánok (10:00), Küster Wolves – Kleso (11:00), FC Corgoň Pub Riečka - Tornádo Adrian (12:00), Bezvetrie – Ajax (13:00), Simaček - Fofo 99 (14:00), BB Aqex – SISEP (15:00), Capanegra - FC Dan (16:00, B), Iveco má voľno.
IV. A liga
Výsledky 11. kola: Traktor United - Legia BB 11:4 (5:2), Žihadlá - Hrča 7:2 (3:0), 1.FC Run - Gemo 3:2 (2:2), J. Ličák 3 (za Run), San Marconi - AS Uhlisko 6:2 (4:0), K. Koubek, P. Kužma, P. Sedílek, I. Lagovský, R. Maršalík, Ma. Lichý - L. Stacho, D. Roháč, Enzo - Duklička BB 1:6 (0:1), Ľ. Sojak - M. Starší 2, T. Považan 2, P. Šulaj, P. Bubniak, ŽK: T. Vach (Enzo) - M. Starší (Duklička BB), Sosaurus - FC Adrenalín 4:3 (1:2), P. Červienka, M. Hraško, M. Chriašteľ, M. Cenkov - M. Ivanič 2, M. Hromada, ČK: P. Maslík (Sosaurus), FK Dixon BB - A je to 7:16 (5:7), M. Demčík 3, L. Halás 2, D. Pokoš, V. Túry - P. Mihálik 3, M. Žubor 3, D. Andraščík 3, D. Antal 2, T. Pondela 2, M. Mala, G. Papillon, Marek Martinec, BAXX - Betonári 0:13 (0:7), M. Štefanovie 6, J. Hukel 3, J. Lokša 2, A. Ďuriš, L. Neuschl, Atletico - Antira 10:2 (3:0), P. Michal 5, J. Blaško 2, J. Kollár, R. Kopic, J. Mráz - M. Mušuka, T. Záslav, Elán Sásová mal voľno. Stretnutia rozhodovali M. Štelcl, M. Hlaváček a Ľ. Chmelík.
1. A je to 11 9 2 0 68:20 29
2. Duklička BB 10 9 1 0 56:9 28
3. Atletico 10 7 1 2 23:9 22
4. 1.FC Run 11 6 3 2 24:17 21
5. GEMO 10 6 1 3 28:19 19
6. Antira 11 6 1 4 42:33 19
7. Traktor Utd. 11 6 0 5 49:30 18
8. Sosaurus 10 5 1 4 24:19 16
9. BAXX 10 4 3 3 19:33 15
10. Betonári 11 4 2 5 34:25 14
11. Elán Sásová 10 4 2 4 28:22 14
12. Enzo 10 3 3 4 24:21 12
13. San Marconi 11 4 0 7 19:37 12
14. Dixon BB 10 3 1 6 31:41 10
15. Žihadlá 11 3 1 7 25:37 10
16. Uhlisko 10 2 0 8 11:39 6
17. Adrenalín 11 2 0 9 22:56 6
18. Legia BB 10 1 2 7 19:51 5
19. Hrča 10 1 2 7 18:56 5
Program 12. kola, piatok 25. apríla 2008: Antira - Elán Sásová (16:30), Hrča - 1.FC Run (17:30), Gemo - San Marconi (18:30), AS Uhlisko - Enzo (19:30), Duklička BB - Sosaurus (20:30), sobota 26. apríla 2008: FC Adrenalín - FK Dixon BB (8:00), A je to - BAXX (9:00), Betonári - Atletico (10:00), Legia BB - Žihadlá (11:00), Traktor United má voľno.
IV. B liga
Výsledky 11. kola: Dromedári - Drink Team 7:2 (2:2), K. Rozim 3, T. Konkoľ 2, L. Daubner, P. Kán - B. Gažo 2, ŽK: K. Rozim (Dromedári), ČK: Ľ. Viluda (Drink Team), Kotalští orli - Grupáci 5:1 (1:1), M. Machel 2, V. Slivka, J. Cheban, R. Mazúch - L. Uhliar, ŽK: S. Stračina, S. Vágner, R. Mazúch (Kotalští orli), Juniperus - Dinamo BB 1:3 (0:1), B. Blaško - T. Klibáni 2, P. Krnáč, Hradec 07 - Androméda 0:5 (0:0), M. Rýs 2, M. Chovan 2, M. Bartek, Hi-Fi - No veť toto 0:9 (0:5), P. Mesík 2, L. Mesík ml. 2, L. Mesík st. 2, P. Číž, P. Kmeť, I. Patráš, ANK Pegi - Fun Team 4:3 (1:2), Erima 07 - Viking Stavanger 4:4 (3:3), FK Matiz - AC Beercelona 2:9 (1:6), M. Caban, M. Peťko - D. Vidiečan 4, T. Lörinčík 2, M. Volman, M. Bubelíny, M. Karako, Speleo - Úsvit 07 odložené na 1. mája (8:00 hod.), N.S. Team mal voľno. Rozhodovali J. Faško, I. Kleniar.
1. Beercelona 11 9 2 0 46:16 29
2 N.S. Team 10 9 1 0 67:19 28
3. Dinamo BB 10 8 2 0 45:19 26
4. Dromedári 11 8 1 2 53:22 25
5. Erima 10 7 1 2 59:21 22
6. Androméda 10 6 2 2 36:21 20
7. No veť toto 10 5 1 4 52:27 16
8. Drink Team 10 5 1 4 28:26 16
9. Úsvit 10 5 0 5 33:36 15
10. Viking St. 11 4 2 5 25:23 14
11. Pegi ANK 10 4 2 4 25:31 14
12. Fun Team 11 4 1 6 36:32 13
13. Juniperus 11 4 1 6 30:38 13
14. Kotalští orli 11 3 0 8 20:48 9
15. Hradec 07 11 3 0 8 19:62 9
16. Hi Fi 10 2 1 7 23:54 7
17. Speleo 9 2 0 7 17:32 6
18. Matiz 10 1 0 9 8:44 3
19. Grupáci 10 0 0 10 8:58 0
Program 12. kola, sobota 26. apríla 2008: AC Beercelona - N.S. Team (12:00), Grupáci - Juniperus (13:00), Dinamo BB - Hradec 07 (14:00), Androméda - Hi-Fi (15:00), No veť toto - ANK Pegi (16:00), Fun Team - Erima 07 (17:00), Viking Stavanger - Speleo (18:00), Úsvit 07 - FK Matiz (19:00), Drink Team - Kotalští orli (20:00), Dromedári majú voľno.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 8 974
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 248
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 456
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 166
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 297
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 278
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 852
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 790
  9. Prvá dáma festivalu 1 641
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 549
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Malí pacienti dostanú pomoc zo zahraničia.


TASR 13 h
Ilustračné foto.

Zomrel po dlhej a ťažkej chorobe.


TASR 14 h
Rooseveltova nemocnica

Nemocnica je pravidelne certifikovaná od roku 2008.


SITA 16 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


14 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 18 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


18 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


16 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu