Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Považanec strelil desiatku, Erina šestnásť

ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BANSKÁ BYSTRICA

OZNAM MÚMF
Vo štvrtok, 1. mája, sa na ihrisku ZŠ Tatranská (KIAARÉNA) uskutoční turnaj O pohár MÚMF. Uzávierka prihlášok je do 28. apríla 2008 (pondelok na výbore MÚMF, alebo tel. na č. 0905 330 132 - V. Kosec st.). Štartovné je 200,- Sk / mužstvo.

I. liga
11. kolo: Exel – Ariola 3:3 (1:2), B. Strelec 2, P. Ščepko - R. Gašpar, D. Trubiansky, J. Matyó, Erland – Iskra 4:2 (2:2), M. Oravec 2, P. Gabaj, M. Hudáček - Š. Greško, P. Ondrejka, ŽK: A. Moravec (Erland) - P. Výbošťok (Ariola), Godzily - Remio ŠK 6:6 (4:1), A. Dubovický 3, R. Dočkal 2, Š. Marko - I. Bulík 2, P. Raffay 2, M. Schwarz, R. Szászi, ŽK: I. Bulík (Remio), Starí páni - Real Madrid 4:9 (2:3), P. Čajka st., O. Zeleňanský, M. Rusko, Z. Rusko - M. Tuček 4, R. Uhrin 2, K. Ratica 2, M. Šimčík, ŽK: M. Rusko, Z. Rusko (St. páni), Lazio - Torpédo Stavbár 2:4 (0:1), M. Bursa, J. Kubuš - I. Tišliar 4, Royal Brusno kúpele – Skackavá 5:5 (3:1), R. Strieš, P. Vida, M. Gibala, R. Tiller, S. Pecník - P. Lübeck 3, J. Škovran, M. Račanský, ŽK: V. Kanda, M. Hríbik (Royal BK), Atak 97 – Trend 4:5 (1:0), T. Brštiak 2, R. Žabka 2 - J. Bohinský 4, V. Kosec st., ŽK: V. Knopp (Atak) - J. Bohinský (Trend), Juniors AC - Royal 94 3:3 (2:0), M. Chudý 2, M. Lovík - P. Kapusta, P. Necpal, P. Mažgut, Flamengo – Alien 3:3 (0:1), J. Murgaš 2, B. Pikula - M. Moncoľ 2, D, Vaník, ŽK: J. Murgaš (Flamengo). Stretnutia rozhodovali I. Sadovský a J. Adamek.
1. Torp./Stavb. 11 8 0 3 81:48 24
2. Godzily 11 7 2 2 64:33 23
3. Alien 11 7 1 3 65:44 22
4. Lazio 11 6 3 2 54:33 21
5. Skackavá 10 6 3 1 45:28 21
6. Royal – BK 11 5 4 2 52:55 19
7. Flamengo 11 6 3 3 58:44 18
8. Royal 94 11 5 1 5 57:47 16
9. Iskra 11 5 0 6 48:56 15
10. Exel 11 4 2 5 50:48 14
11. Erland 10 4 2 4 33:33 14
12. Juniors 11 4 2 5 47:50 14
13. Remio 11 3 3 5 49:57 12
14. Real Madrid 11 4 0 7 53:61 12
15. Ariola 11 3 1 7 33:48 10
16. Starí páni 11 3 1 7 35:61 10
17. Trend 11 3 0 8 28:80 9
18. Atak 11 2 0 9 38:68 6
Program 12. kola, sobota 3. mája 2008: Alien - Atak 97 (12:00), Skackavá – Exel (13:00), Trend - Juniors AC (14:00), Remio ŠK - Royal Brusno kúpele (15:00), Iskra – Godzily (16:00), Torpédo Stavbár – Erland (17:00), Real Madrid – Flamengo (18:00), Royal 94 – Lazio (19:00), Ariola - Starí páni (20:00).
II. liga
11. kola: Electric Blue – Iron 5:4 (0:1), P. Uhliarik 2, B. Koczkáš, P. Heric, P. Flasík - J. Kotorík 2, M. Kotorík, L. Amrich, ŽK: P. Mojžiš (El. Blue), Húsenice FK - Inovation Absint 2:21 (1:8), Pa. Keller 2 - P. Šipula 5, Ľ. Šidlo 5, J. Bábeľa 4, P. Račák 4, J. Zemko 2, S. Lunter, ŽK: M. Kováčik (Húsenice), Podlavice 1.FC – Unios 4:13 (2:4), F. Kurčík, D. Sliacky, J. Rosík, Ľ. Krnáč - R. Kováč 4, J. Varga 3, L. Kucbel 3, J. Bílek 2, J. Šustek, North Stars - D.P.H. 6:5 (3:2), M. Turan 4, D. Mozola 2 - J. Purc 3, I. Seleštiansky, J. Valent, ŽK: M. Turan (North Stars) - P. Brozman, ČK: M. Pavelka (D.P.H.), Horná 1.FC - Arsenal F.C. 1:6 (0:2), M. Parobek - R. Kováčik 2, P. Vikarský 2, P. Ondrejka, M. Faško, ŽK: Š. Dudáš (Horná) - P. Ondrejka (Arsenal), Nemce FC - Absolut 7:10 (2:6), M. Dian 4, M. Chaban 2, L. Roman - R. Čaučík 5, M. Zbyňovský 3, P. Uhrík 2, ŽK: L. Roman, M. Chaban (Nemce) - M. Zbyňovský (Húsenice), Arias - Dodna 1.FC 2:3 (2:1), M. Hrčka, R. Valent - M. Kováč, Ma. Gazdík, J. Hrušovský, Chalani - Kobok Brezno 2:7 (0:4), M. Boháčik,, M. Mesík - P. Kováčik 4, M. Ďuriš 2, M. Giertl, Chaos AC – I.Q. 2:5 (1:2), J. Žabka, J. Čampa - M. Tučnák 2, M. Zvalo 2, F. Garaj, ŽK: P. Ursíny (I.Q.). Stretnutia rozhodovali P. Kosec a V. Kosec st.
1. Dodna 11 8 2 1 53:34 26
2. Absolut 11 8 1 2 70:40 25
3. North Stars 11 8 1 2 73:58 25
4. El. Blue 11 8 0 3 58:31 24
5. Arsenal 11 7 3 1 47:25 24
6. Nemce FC 11 6 2 3 73:43 20
7. Inov. Absint 11 5 3 3 53:45 18
8. Arias 11 5 2 4 52:51 17
9. Kobok BR 11 5 1 5 50:35 16
10. D.P.H. 11 5 0 6 48:52 15
11. Iron 11 5 0 6 37:52 15
12. Chaos 11 4 2 5 46:53 14
13. Chalani 11 4 1 6 53:39 13
14. Unios 11 4 1 6 52:45 13
15. I.Q. 11 3 1 7 40:54 10
16. Horná 11 2 0 9 27:53 6
17. Podlavice 11 2 0 9 31:82 6
18. Húsenice 11 0 0 11 39:117 0
Program 12. kola, piatok 2. mája 2008: I.Q. – Arias (16:30), Absolut 03 - Electric Blue (17:30), Dodna 1.FC – Chalani (18:30), Unios - Nemce FC (19:30), Inovation Absint - Podlavice 1.FC (20:30), sobota 3. mája 2008: Arsenal F.C. - Húsenice FK (8:00), D.P.H. - Chaos AC (9:00), Kobok Brezno - Horná 1.FC (10:00), Iron - North Stars (11:00).
III. liga
12. kolo: Mladosť – Hellius 1:4 (1:2), M. Vigaš - M. Fillo 2, M. Longauer, R. Šuráni, ŽK: I. Bačko (Mladosť) - P. Peržel (Hellius), Alcatraz - Sparta BB 1:11 (1:5), P. Zelienka - J. Hartiník 4, Š. Ondrek 3, R. Zmajkovič 2, V. Köböl, M. Hlaváček, Ateeray - FC Alice 6:6 (4:3), L. Hraško 2, T. Kubiš 2, J. Meško, M. Predmerský - D. Petrík 3, M. Kaliský, W. Poliak, J. Markovič, ŽK: M. Predmeský (Ateeray), Twister - Jarný vánok 4:3 (2:1), M. Kapusta 2, M. Pohančánik, J. Ťakuš - Pe. Kukučka 2, J. Michálek, ŽK: J. Ťakuš (Twister) - M. Galajda (Jarný vánok), Küster Wolves – Kleso 4:2 (3:1), M. Dzúrik, A. Ďurfina, J. Masaryk, J. Mak - J. Svitek, Ľ. Bulla, ŽK: J. Mak , J. Masaryk (Küster Wolves), FC Corgoň Pub Riečka - Tornádo Adrian 6:5 (3:3), M. Petráň 3, M. Snopko 2, M. Karlík - P. Giertl, V. Kulfas 2, L. Rakyta, Ľ. Barto, Bezvetrie – Ajax 2:4 (1:3), M. Husár, M. Polgár - V. Bacúlik, R. Sečkár, R. Sanitra, M. Kršiak, ŽK: M. Husár, M. Michal (Bezvetrie), Simaček - Fofo 7:5 (5:1), L. Žambor 3, M. Miartuš, M. Kucbeľ, M. Sláva, F. Korda - V. Zemko 3, M. Pitel, B. Stacho, ŽK: M. Kucbeľ (Simaček) - P. Virág (Fofo), BB Aqex – SISEP 2:4 (1:2), T. Bacúšan, M. Bíreš - M. Andrejko 2, M. Ligáč, M. Kmeť, ŽK: M. Bíreš (BB Aqex) - A. Petrovič, M. Kmeť (SISEP), ČK: M. Kmeť (SISEP), Capanegra - FC Dan 3:2 (1:0), P. Kohár, M. Giertl, P. Zehnal - J. Valent 2. Iveco malo voľno. Stretnutia rozhodovali R. Weiss a M. Štelcl.
1. Simaček 11 9 1 1 59:28 28
2. Sparta BB 12 9 0 3 58:31 27
3. Alice FC 12 8 1 3 74:40 25
4. Dan FC 11 8 1 2 48:30 25
5. Alcatraz 11 8 1 2 41:37 25
6. Iveco 11 7 3 1 40:19 24
7. BB Aqex 12 6 1 5 41:40 19
8. Hellius ŠK 12 4 5 3 35:30 17
9. Kleso 11 5 2 4 36:38 17
10. Capanegra 12 4 4 4 53:44 16
11. SISEP 11 5 1 5 44:38 16
12. Ajax 11 4 2 5 36:38 14
13. Mladosť 11 3 2 6 48:48 11
14. Fofo 12 3 2 7 40:53 11
15. Bezvetrie 12 3 2 7 37:53 11
16. Riečka CP 12 3 2 7 37:57 11
17. Küs. Wolves 12 3 2 7 36:57 11
18. Adrian 11 3 0 8 33:57 9
19. Ateeray 11 2 3 6 29:55 9
20. Twister 11 2 2 7 31:49 8
21. Jar. vánok 11 2 1 8 43:58 7
Program 13. kola, 3. mája 2008: FC Dan - Küster Wolves (7:00), Ajax – Twister (8:00), Fofo 99 – Mladosť (9:00), Sparta BB – Simaček (10:00), Kleso - FC Corgoň Pub Riečka (11:00), FC Alice – Alcatraz (12:00), Tornádo Adrian - BB Aqex (13:00), SISEP – Bezvetrie (14:00), Jarný vánok – Ateeray (15:00), Hellius - Iveco (16:00, B).
IV. A liga
12. kolo: Antira - Elán Sásová 4:4 (2:0), M. Mušuka 2, T. Šimiak, M. Kováč - J. Gažúr 2, P. Karas-Miklo, J. Vojtela, ŽK: T. Šimiak, I. Bučko st. (Antira) - R. Vešelényi (Elána Sásová), ČK: T. Šimiak (Antira), Hrča - 1.FC Run 2:13 (1:5), Š. Majerský, I. Hák - J. Ličák 6, M. Kulich 3, E. Valent 2, J. Smädo, S. Kachnič, Gemo - San Marconi 3:4 (2:1), J. Krnáč 2, M. Kováčik - M. Lagovský 2, I. Lagovský, P. Kužma, ŽK: L. Rontšínsky (Gemo), ČK: L. Rontšínsky (Gemo), AS Uhlisko - Enzo 1:11 (1:7), M. Boroviak - M. Hudec 4, Ľ. Sojak 3, Ľ. Lovecký 2, B. Babuľa, M. Longauer, ŽK: R. Jonás, Ľ. Mešťan (Uhlisko) - M. Belán, M. Hudec (Enzo), Duklička BB - Sosaurus 5:3 (1:3), M. Starší 2, P. Bugáň, T. Považan, J. Bielik - M. Chriašteľ, B. Šabo, P. Červienka, ŽK: P. Cenkov, B. Šabo, M. Chriašteľ (Sosaurus), ČK: A. Smädo (Duklička) - P. Cenkov (Sosaurus), FC Adrenalín - FK Dixon BB 10:15 (2:7), M. Najdek 6, M. Hromada 3, F. Čuma - V. Túry 6, D. Pokoš 4, L. Halás 3, M. Demčík 2, ŽK: P. Prestyák (Dixon BB), A je to - BAXX 12:0 (3:0), M. Žubor 4, J. Martinec 2, P. Mihálik 2, Marek Martinec 2, M. Mala, D. Antal, ŽK: G. Papillon (A je to), Betonári - Atletico 3:4 (2:3), M. Štefanovie 2, A. Duriš - P. Lengyel 2, J. Blaško, J. Mráz, ŽK: M. Štefanovie (Betonári), Legia BB - Žihadlá 5:0, kontumačne, Traktor United mal voľno. Stretnutia rozhodovali J. Darida, I. Sadovský a Ľ. Chmelík.
1. A je to 12 10 2 0 80:20 32
2. Duklička BB 11 10 1 0 61:12 31
3. Atletico 11 8 1 2 27:12 25
4. 1.FC Run 12 7 3 2 37:19 24
5. Antira 12 6 2 4 46:37 20
6. GEMO 11 6 1 4 31:23 19
7. Traktor Utd. 11 6 0 5 49:30 18
8. Sosaurus 11 5 1 5 27:24 16
9. Enzo 11 4 3 4 35:22 15
10. Elán Sásová 11 4 3 4 32:26 15
11. San Marconi 12 5 0 7 23:40 15
12. BAXX 11 4 3 4 19:45 15
13. Betonári 12 4 2 6 37:29 14
14. Dixon BB 11 4 1 6 46:51 13
15. Žihadlá 12 3 1 8 25:41 10
16. Legia BB 11 2 2 7 24:51 8
17. Uhlisko 11 2 0 9 12:50 6
18. Adrenalín 12 2 0 10 32:71 6
19. Hrča 11 1 2 8 20:69 5
Program 13. kola, sobota 3. mája 2008: Žihadlá - Traktor United (12:00), 1.FC Run - Legia BB (13:00), San Marconi - Hrča (14:00), Enzo - Gemo (15:00), Sosaurus - AS Uhlisko (16:00), FK Dixon BB - Duklička BB (17:00), BAXX - FC Adrenalín (18:00), Atletico - A je to (19:00), Elán Sásová - Betonári (20:00), Antira má voľno.
IV. B liga
12. kolo: AC Beercelona - N.S. Team 2:4 (1:0), D. Vidiečan, M. Karako - J. Pĺžik 2, T. Pančík 2, ČK: M. Bubelíny (Beercelona) - J. Pĺžik (N.S. Team), Grupáci - Juniperus 3:5 (3:2), V. Berky, L. Uhliar, A. Mihály - M. Adamský 2, E. Rusko 2, M. Filipko, ČK: V. Sakál (Grupáci), Dinamo BB - Hradec 4:2 (1:1), L. Klibáni 2, M. Stoklas, P. Krnáč - Ľ. Kundrata 2, ŽK: B. Francisty, Ľ. Kundrata, M. Mrváň (Hradec), Androméda - Hi-Fi 4:2 (2:1), M. Rýs 2, M. Chovan 2 - M. Patráš, E. Lenárt, No veť toto - ANK Pegi 5:3 (1:1), L. Mesík ml. 5 - J. Orel, M. Kupec, P. Poláček, ŽK: M. Uhrík, L. Mesík ml. (No veť toto) - V. Škropek (Pegi), Fun Team - Erima 1:16 (0:7), J. Minár - J. Považanec 10, P. Vyhnička 3, M. Bučko 2, M. Šajdák, Viking Stavanger - Speleo 4:5 (2:3), T. Rajcsányi, R. Halaj, J. Tenkel, P. Straka - M. Grančaj 2, M. Lupták, Ľ. Grančaj, R. Čipka, Úsvit - FK Matiz 3:4 (1:0), M. Čenteš 2, L. Štanda - P. Klučka, M. Müller, T. Chranček, M. Fáber, Drink Team - Kotalští orli 8:3 (5:1), M. Tichý 2, M. Barančík 2, I. Podkonický 2, M. Podkonický, P. Káloši - R. Mazúch, B. Starosta, J. Cheban, Dromedári mali voľno. Stretnutia rozhodovali M. Hlaváček, Ľ. Chmelík, A. Gluch a J. Faško.
1. N.S. Team 11 10 1 0 71:21 31
2. Beercelona 12 9 2 1 48:20 29
3. Dinamo BB 11 9 2 0 49:21 29
4. Erima 11 8 1 2 75:22 25
5. Dromedári 11 8 1 2 53:22 25
6. Androméda 11 7 2 2 40:23 23
7. No veť toto 11 6 1 4 57:30 19
8. Drink Team 11 6 1 4 36:29 19
9. Juniperus 12 5 1 6 35:41 16
10. Úsvit 11 5 0 6 36:40 15
11. Viking St. 12 4 2 6 29:28 14
12. Pegi ANK 11 4 2 5 28:36 14
13. Fun Team 12 4 1 7 37:48 13
14. Speleo 10 3 0 7 22:36 9
15. Kotalští orli 12 3 0 9 23:56 9
16. Hradec 12 3 0 9 21:66 9
17. Hi Fi 11 2 1 8 25:58 7
18. Matiz 11 2 0 9 12:47 6
19. Grupáci 11 0 0 11 11:63 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 868
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 429
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 548
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 542
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 637
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 048
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 910
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 627
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 433
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 760
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pred dom Zajacovcov chodí líška, je to vždy zážitok

Občas si pobehá aj s mačkami. Je to veľká maškrtnica, neraz si na lúku odnesie celý hrniec.

Tréner Chudý skončil, prichádza Poikonen

Po desiatich rokoch na banskobystrickej lavičke ďalší tréner z Fínska

Tuuka Poikonen

Monument v Majeri môže získať prestížnu európsku cenu

V uplynulom období získal Monument na vojnovom cintoríne niekoľko významných ocenení na domácej scéne, teraz má šancu bodovať na medzinárodnej úrovni.

Bystrica hľadá zdravotníkov na plošné testovanie

Skríningové testovanie sa v meste uskutoční cez víkend.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Už ste čítali?