Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Oznamujeme FK, že Memoriál Jána Petroviča v kategórii starších mladších žiakov sa uskutoční v sobotu, 28. júna 2008. Prípadné prihlášky zasielajte na KM ObFZ do 15. mája 2008.
2. Na základe kolidovania stretnutí nariaďujeme odohrať MFS ml. žiakov 15. kolo Šalková – Savon „C“ dňa 10. 5. 2008 o 14.00 hod. na ihrisku FK Šalková.
3. Na základe kolidovania stretnutí nariaďujeme odohrať MFS ml. žiakov 19. kolo Šalková – Zvolen dňa 7. 6. 2008 o 14.00 hod. na ihrisku FK Šalková.
4. Námietka FK Nemecká z MFS I. triedy 18. kola Priechod – Nemecká bola prerokovaná ako neopodstatnená.
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-92 Tešlár Pavel 781016 FK Hronsek 1 MFS nepod. od 30. 4. 2008 podľa 1-5a.
D-I-93 Pančík Andrej 810105 FK Podkonice 1 MFS nepod. od 30. 4. 2008 podľa 1-5a.
D-I-94 Murgaš Marián 860622 FK Jakub 1 MFS nepod. od 23. 4. 2008 podľa 1-4a.
D-I-95 Čatloš Adrian 761130 FK Jasenie 1 MFS nepod. od 30. 4. 2008 podľa 1-4a.
D-I-96 Sedliak Michal 810109 FK Lučatín 5 MFS nepod. od 30. 4. 2008 podľa 1-3b.
D-I-97 Smugala Milan 850607 FK P.Polhora 1 MFS nepod. od 30. 4. 2008 podľa 1-5a.
Zastavenie činnosti na 1 MFS nepod. za 4 ŽK od 30. 4. 2008:
Lukáč Miroslav 791205 FK Dúbravica, Amrich Lukáš 840627 FK Beňuš
Neprerokované: Schubert Andrej 930101 (Ž) FK Savon Ban. Bystrica (chýba poplatok).
Voči rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodajca.
Správa KR predseda - Ján Hrčka
Upozorňujeme R, že v zápise o stretnutí napomínaní a vylúčení hráči sa zaznamenávajú len v kolonke napomínaní a vylúčení hráči, napomínaní bez popisu trestu. Uvedie sa čas, udelená karta, číslo dresu, meno hráča a RČ (bez lomítka).
Správa TMK predseda – Rastislav Kollár
Dňa 6. 5. 2008 o 14.00 hod. sa na ihrisku Partizán Č. Balog uskutoční výberový turnaj žiakov ročník 1996. Nominačnú listinu zašle TMK ObFZ na materské kluby hráčov.
V mesiaci máj 2008 sa uskutoční prvé kolo NIKE PREMIER CUP 2008/2009. Štartujú žiaci narodení po 1. 1. 1994. Prihlášku zasielajte na adresu TMK SsFZ Partizánska cesta 93, 974 01 Ban. Bystrica.
Delegačný list č. 20
I . trieda 20. kolo 11. 5. 08 o 16.30: Priechod - Braväcovo (Králka – Martinka – Pecník), Nemecká - Lučatín (Belko – Mišány - Piar), Hronec - Jasenie (Baka – Zeman - Kupec), Riečka - Mýto (Hikker – Túry - Veky), Šalková - Jakub (Mecele – Medveď - Prochádzka), Heľpa - S. Ľupča (Koctúr – Caban - Kotrán), Beňuš - T. Č. Balog (Dírer – Vaník - Weiss).
II. trieda sk. „A“ 20. kolo 11. 5. 08 o 16.30: Harmanec - St. Hory (Kosec - Dráždik), Podkonice - Dukla „C“ (Melicher - Gajdoš), H. Pršany - Šalková „B“ (Roupec – Šimko), Tajov - Malachov (Žubor - Krupa), Medzibrod - Baláže (Suchý – Riša st.), Strelníky - Dúbravica (Macko - Lepieš), Hiadeľ - Hronsek (Mukera).
II. trieda sk. „B“ 14. kolo 11. 5. 08 o 16.30: Šumiac - Polomka (Skladaný), Osrblie - H. Lehota (Kubančík), Závadka n/Hr. - D. Lehota (Daniš), Pohorelá - Michalová (Sitarčík J.- Pribylina).
Mládežnícke stretnutia:
I. trieda dorastu 16. kolo 11. 5. 08 o 14.00: Braväcovo - Ľubietová (So 16.30, Daniš - Skladaný), Rakytovce „B“ - Hrochoť (Radvaň, Šimko - Roupec), Králiky - Dúbravica (Harmanec, Dráždik - Kosec), Priechod - Telgárt (Martinka - Králka).
I. trieda starší žiaci 14. kolo 11. 5. 08 o 10.00: Králiky - Kremnička (Riečka, o 14.00, Túry - Hikker), Sásová - Savon „B“ (Melicher - Biely), Medzibrod - Michalová (Kubančík), Poniky - P. Polhora (Caban), Závadka n/Hr. - Podbrezová „C“ (o 14.30, Daniš).
Mladší žiaci 15. kolo 10. 5. 08 o 10.00: Kremnička - Zvolen (Biely), Nemecká - Ľubietová (Krupa), Šalková - Savon „C“ (So 14.00, Šimko).
Stretnutia riadené SsFZ:
III. LSD a III. LMD 23. kolo 10. 5. 08 o 10.00/12.30: P. Č. Balog - K. N. Mesto (AR 2 – Belko).
Dohrávané stretnutie: III. LSD a III. LMD 19. kolo 8. 5. 08. (Štvrtok) o 10.00/12.30: P. Č. Balog - Čadca (UT B. B., AR 2 – Roupec). V. liga dorast sk. „C“ 20. kolo 11. 5. 08 o 14.00: Šalková - Kremnica (R – Medveď, AR – Mecele), S. Ľupča - H. Hámre (9. 5. 08 o 16.00, AR - Krupa), Badín - H. Nemce (Ne 10.30, AR – Medveď). III. LSŽ a III. LMŽ sk. „C“ 20. kolo 11. 5. 08 o 10.00/12.00: Heľpa - Podlavice „B“ (R - Macko, AR – Lepieš). I. liga žiačky 12. kolo 11. 5. 08 o 15.00: Selce - Banka (R - Gajdoš).