Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

V St. Horách hetrik, Malachov valcoval

II. trieda A - 19. kolo

Hronsek – Harmanec 0:2 (0:0)
V zápase solídnej úrovne boli domáci hosťom viac ako vyrovnaným súperom. Po bezgólovom polčase sa hostia v 52. minúte ujali vedenia gólom Hudáčeka. Vytvorili si viacero šancí, avšak druhý gól dali až v 90. minúte, keď domáci hrali v oslabení o vylúčeného Kišíka. V 70. minúte hostia nepremenili pokutový kop, ktorý chytil domáci brankár.
Góly: 52. Hudáček, 90. Čičmanec, ŽK: Majer, ČK: Kišík. Pred 60 divákmi rozhodoval Mecele.
HRONSEK: Klimáček- Šabo, Majer, Kišík, Tomaška, Dian, Maruškin, Makóny, Garaj, Šulek, Martinec (62. Moravčík).
HARMANEC: Gregor- Matejka, Katko, Babjak, Rýs, P. Rečkovič, Kiedžuch, Hudáček (82. M. Rečkovič), D. Rečkovič, Martiška (46. Čičmanec), Murgaš.

Baláže – Strelníky 2:2 (1:1)
Na Balážoch sa hral zápas dobrej úrovne so šancami na obidvoch stranách. Domáci sa ujali vedenia, ale hostia po chybe domáceho brankára stačili do prvého polčasu vyrovnať. V druhom polčase sa domáci dostali opäť do vedenia, ale hosťom sa opäť podarilo v závere vyrovnať na konečných 2:2.
Góly: Kenický, Dian – Poroš, Filadelfy, ŽK: Latina. Pred 50 divákmi rozhodoval Králka.
BALÁŽE: Chaban- D. Rusko, Heric, Latinák, Slobodník, Karcel, P. Rusko, Dian, číž, Kenický (60. Vavrek), Jablonovský (31. Rumanovský).
STRELNÍKY: R. Majer, M. Moncoľ, D. Majer, Boroš, Mi. Majer, R. Majer (68. Mi. Majer), M. Moncoľ, čief, Filadelfy, Hronec, M. Debnár (44. J. Debnár).

Malachov – Medzibrod 8:1 (4:0)
Zápas možno charakterizovať ako deň otvorených dverí obrany Medzibrodu. Technickejší hostia si nevypracovali počas zápasu žiadne významné príležitosti. Domáci ťažili z veľkých chýb obrany z rýchlych protiútokov. Veľmi dobre viedli zápas rozhodcovia.
Góly: 44., 58., 65. Sečkár, 39.65 Caban, 11. 89. Kapusta 42. Dobrota – 68. Mi. Huťka, ŽK: 45. Vaník. Pred 100 divákmi rozhodoval Lepieš..
MALACHOV: O. Dvorský, Chmelík, Cimerman, Matoušek, Klinčík, L. Dvorský, Šečkár, Sanitra (80. Kontra), Dobrota, Caban (65. Kučerák), Kapusta.
MEDZIBROD: Sekereš (74. Tonhajzer)- Zeman, Prievalský, Vaník, Chrastina, Matikovský, M. Huťka, Lupták, Grexa (63. Sokol), Hirka, Ma. Huťka (46. Haviar).

Šalková ,,B" - Tajov 3:2 (2:1)
V pohodovom zápase domáci konečne po troch prehrách zabrali a zvíťazili. Bojovnosťou upútal domáci Štvrtníček a v drese domácich nastúpili otec Bačík Miloš so synom Bačíkom Tomášom.
Góly: 2. Najdek, 43. Hrnčiar, 79. Debnár – 25. M. Mesík (11m), 85. P. Ursíny, ŽK: 90. P. Ursíny. Pred 50 divákmi rozhodoval Belko.
ŠALKOVÁ: P. Ursíny- M. Najdek (46. Tóth), J. Obuch, Kupec, Hrnčiar (60. Slobodník), Karás, Paršo, M. Ursíny (73. Debnár), T. Bačík, M. Bačík, Štvrtníček.
TAJOV: Mesík- Muríň, Soják, Rončák, D. Murgaš, Biely, Zmajkovič, P. Ursíny, Krivuš (72. Varecha), Horný, M. Murgaš.

Dukla „C“ – H. Pršany 1:1 (1:1)
Na vynikajúco pripravenom ihrisku sa hral zápas priemernej úrovne. Oslabení domáci svojou bojovnosťou a množstvom šancí nedotiahli zápas do víťazného konca.
Góly: 1. Ondrejka – 30. Kapusta. Pred 100 divákmi rozhodoval Macko.
DUKLA: Čavoj- Štubniak, Považanec, I. Marko (35. Sámel), Kolofík, Straka (60. Prostredník), Ondrejka (65. Paľa), Saktor, Rončák, Martinec, M. Marko.
H. PRŠANY: Šorec- Tokár, Dobrota, Odrek, Orovčík, Rybarský, Rýs, Smutný (70. Rafaj), Kapusta (85. Novánsky), Miartuš, Kanka.

St. Hory – Podkonice 3:1 (0:0)
Zápas mal remízový priebeh. Aj domáci, aj hostia zahodili niekoľko čistých príležitostí. Starým Horám sa podarilo striedanie, keď striedajúci Žabka hetrikom rozhodol o zápase. Ku koncu zápasu sa napätie stupňovalo, z čoho vznikla aj červená karta.
Góly: 47., 66., 88., Žabka – 68. Z. Barla, ŽK: 70. Štulrajter – 31. P. Polóny, 50. Klinec, 65. M. Barla, ČK: 68. M. Barla. Pred 150 divákmi rozhodoval Riša.
ST. HORY: Jaroušek- Antoš, Štulrajter, Hudec, Brhlík, Antal (46. Žabka), Kováč, Gavalda, Zeman, Štrba, Babiak.
PODKONICE: M. Barla- Homola, Kukučka, Klinec, L. Barla, Svintek, Fridrich, Kvačkaj, P. Polóny, Kmeť, Z. Barla.
14. Hronsek 18 3 1 14 22:64 10
Program 20. kola 11. 5. 08 o 16.30: Harmanec - St. Hory, Podkonice - Dukla „C“, H. Pršany - Šalková „B“, Tajov - Malachov, Medzibrod - Baláže, Strelníky - Dúbravica, Hiadeľ - Hronsek.

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?