Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Godzily sa opäť dostali na prvú priečku 1. ligy

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga - 12. kolo: Alien - Atak 7:2 (2:1), D. Vaník 6, M. Moncoľ - T. Brštiak, R. Žabka, ŽK: D. Vaník (Alien) - V. Knopp (Atak), Skackavá – Exel 7:6 (4:2), J. Škovran 3, V. Moravčík, P. Löbeck, M. Ščepko, M. Račanský - Š. Šeliga 3, P. Ščepko 2, M. Bobor, ŽK: M. Ščepko (Skackavá), Trend - Juniors AC 2:9 (0:6), J. Barboriak, R. Zúbek - P. Jančiar 4, J. Móres 2, I. Mišáni, M. Antoš, J. Káľavský, Remio ŠK - Royal Brusno kúpele 7:7 (4:1), M. Kučera 2, P. Raffay 2, I. Bulík 2, J. Faško - J. Piliar 2, M. Gibala 2, S. Pecník 2, R. Strieš, ŽK: M. Kučera, I. Bulík (Remio) - V. Kanda (Royal BK), ČK: V. Kanda (Royal BK), Iskra – Godzily 3:13 (1:3), R. Paučo 2, P. Holinec - A. Dubovický 5, M. Turčan 5, R. Dočkal 2, J. Beer, ŽK: M. Harmaniak (Iskra) - M. Turčan (Godzily), Torpédo Stavbár – Erland 4:6 (2:3), I. Tišliar 3, P. Špirka - A. Moravec 2, I. Šúr, P. Kováč, M. Hudáček, P. Gabaj, ŽK: P. Gabaj (Erland), Real Madrid – Flamengo 3:4 (2:1), K. Ratica 2, M. Tuček - R. Šulek, J. Murgaš, I. Hrnčiar, B. Navrátil, ŽK: J. Šimčík (Real Madrid), Royal 94 – Lazio 5:2 (2:0), M. Chromek 2, P. Kapusta, P. Necpál, I. Horniak - J. Medveď, J. Solivajs, ŽK: P. Roháč (Royal 94), ČK: P. Necpál, Ariola - Starí páni 3:5 (2:2), M. Škamla 2, P. Gubka - M. Ruisko 2, L. Gerö, P. Čajka ml., P. Čajka st. Dohrávka 9. kola: Erland - Skackavá 2:1 (1:1), P. Gabaj 2 - M. Ščepko, ŽK: M. Račanský (Skackavá). R: P. Plavec a P. Kosec.
1. Godzily 12 8 2 2 77:36 26
2. Alien 12 8 1 3 72:46 25
3. Torp./Stavb. 12 8 0 4 85:54 24
4. Skackavá 12 7 3 2 53:36 24
5. Lazio 12 6 3 3 56:38 21
6. Flamengo 12 7 3 3 62:47 21
7. Erland 12 6 2 4 41:38 20
8. Royal – BK 12 5 5 2 59:62 20
9. Royal 94 12 6 1 5 62:49 19
10. Juniors 12 5 2 5 56:52 17
11. Iskra 12 5 0 7 51:69 15
12. Exel 12 4 2 6 56:55 14
13. Remio 12 3 4 5 56:64 13
14. Starí páni 12 4 1 7 40:64 13
15. Real Madrid 12 4 0 8 56:65 12
16. Ariola 12 3 1 8 36:53 10
17. Trend 12 3 0 9 30:89 9
18. Atak 12 2 0 10 40:55 6
Program 13. kola, piatok 9. mája 2008: Starí páni – Skackavá (16:30), Godzily - Torpédo Stavbár (17:30), Ariola - Real Madrid (18:30), Exel - Remio ŠK (19:30), Lazio – Trend (20:30), sobota 10. mája 2008: Juniors AC – Alien (8:00), Royal Brusno kúpele – Iskra (9:00), Erland - Royal 94 (10:00), Atak 97 – Flamengo (11:00).
II. liga -12. kolo: I.Q. – Arias 4:2 (2:0), M. Tučnák 2, P. Dobiáš 2 - J. Gaško 2, ŽK: P. Dobiáš (I.Q), Absolut 03 - Electric Blue 6:4 (5:3), R. Čaučík 3, M. Zbyňovský 3 - M. Kohút, P. Heric, P. Uhliarik, Z. Valašťan, ŽK: M. Zbyňovský, R. Čaučík (Absolut) - P. Uhliarik (El. Blue), Dodna 1.FC – Chalani 4:4 (2:3), J. Hrušovský 3, Ma. Kováč - M. Mesík 2, O. Riša, J. Bucholcer, ŽK: J. Bubeník (Dodna) - O. Riša (Chalani), Unios - Nemce FC 2:9 (2:5), L. Kucbel, R. Kováč - M. Chaban 3, B. Dian 2, M. Gavalda 2, M. Dian, R. Lukáč, Inovation Absint - Podlavice 1.FC 7:7 (4:1), V. Barna 3, P. Šipula 3, J. Babeľa - D. Sliacky 4, J. Botoš 2, M. Solivajs, Arsenal F.C. - Húsenice FK 8:1 (2:0), Ľ. Potančok 5, P. Fazekaš 2, M. Faško - M. Slančík, D.P.H. - Chaos AC 4:8 (2:3), S. Srnka 2, J. Purc 2 - J. Čampa 5, M. Miškuf 2, F. Tomčo, Kobok Brezno - Horná 1.FC 3:4 (1:1), P. Kováčik, R. Faško, Ľ. Budovec - J. Orovčík 2, M. Slobodník, M. Parobek, Iron - North Stars 6:5 (4:1), P. Kán 3, J. Kotorík 2, L. Amrich - R. Kapustík 3, M. Dohnan, D. Mozola. R: J. Adamek a R. Weiss.
1. Absolut 12 9 1 2 76:44 28
2. Arsenal 12 8 3 1 55:26 27
3. Dodna 12 8 3 1 57:38 27
4. North Stars 12 8 1 3 78:64 25
5. Electric Blue 12 8 0 4 62:37 24
6. Nemce FC 12 7 2 3 81:45 23
7. Inov. Absint 12 5 4 3 60:52 19
8. Arias 12 5 2 5 54:55 17
9. Iron 12 6 0 6 43:57 18
10. Chaos 12 5 2 5 54:57 17
11. Kobok BR 12 5 1 6 53:39 16
12. D.P.H. 12 5 0 7 52:60 15
13. Chalani 12 4 2 6 57:43 14
14. Unios 12 4 1 7 54:54 13
15. I.Q. 12 4 1 7 44:56 13
16. Horná 12 3 0 9 31:56 9
17. Podlavice 12 2 1 9 38:89 7
18. Húsenice 12 0 0 12 40:125 0
Program 13. kola, sobota 10. mája 2008: North Stars - Absolut 03 (12:00), Podlavice 1.FC - Arsenal F.C. (13:00), Iron - D.P.H. (14:00), Electric Blue – Unios (15:00), Horná 1.FC - Dodna 1.FC (16:00), Chalani – I.Q. (17:00), Nemce FC - Inovation Absint (18:00), Húsenice FK - Kobok Brezno (19:00), Arias - Chaos AC (20:00).
III. liga - 13. kolo: FC Dan - Küster Wolves 5:0 - kontumačne, hostia sa na stretnutrie nedostavili v dostatočnom počte, Ajax – Twister 3:3 (0:1), V. Bacúlik, M. Kršiak, L. Dvorský - M. Kapusta 2, M. Víglaský, Fofo 99 – Mladosť 4:3 (1:3), V. Zemko 2, P. Virág, B. Stacho - I. Bačko 2, M. Vigaš, ŽK: B. Stacho (Fofo), Sparta BB – Simaček 2:3 (0:3), A. Greguš, V. Köböl - F. Korda 2, M. Kucbel, ŽK: R. Zmajkovič (Sparta BB), Kleso - FC Corgoň Pub Riečka 3:6 (1:5), T. Brna, M. Stanko, J. Chovanec - M. Necpal 2, M. Karlík 2, R. Fodor, P. Gašpar, ŽK: Ľ. Bulla (Kleso), FC Alice – Alcatraz 3:4 (3:1), M. Kaliský, R. Kubina, D. Petrík - M. Kubiš 3, J. Frgelec, ŽK: D. Petrík - M. Kubiš (Alcatraz), Tornádo Adrian - BB Aqex 4:2 (4:0), V. Kulfas 4 - M. Sasák, M. Bíreš, ŽK: M. Mokrý - S. Drahoň, SISEP – Bezvetrie 8:3 (3:2), M. Cimerman 3, M. Kmeť 2, M. Andrejko 2, M. Ligač - V. Bajs 2, H. Syč-Kriváňová, Jarný vánok – Ateeray 12:2 (2:0), F. Lukáč 3, S. Hlísnik, J. Michalek, M. Galajda, A. Mišún 2, I. Vereš, Pe. Kukučka 3 - P. Jurinec, I. Dropčo, Hellius - Iveco 1:7 (0:3), P. Kúdelka - J. Hegyi 2, P. Časnocha 2, J. Sojka 3. R: I. Sadovský, J. Darida a A. Gluch.
1. Simaček 12 10 1 1 62:30 31
2. Dan FC 12 9 1 2 53:30 28
3. Alcatraz 12 9 1 2 45:40 28
4. Iveco 12 8 3 1 47:20 27
5. Sparta BB 13 9 0 4 60:34 27
6. Alice FC 13 8 1 4 77:44 25
7. SISEP 12 6 1 5 52:41 19
8. BB Aqex 13 6 1 6 43:44 19
9. Hellius ŠK 13 4 5 4 36:37 17
10. Kleso 12 5 2 5 39:44 17
11. Capanegra 12 4 4 4 53:44 16
12. Ajax 12 4 3 5 39:41 15
13. Fofo 13 4 2 7 44:56 14
14. Riečka CP 13 4 2 7 43:60 14
15. Adrian 12 4 0 8 37:59 12
16. Mladosť 12 3 2 7 51:52 11
17. Bezvetrie 13 3 2 8 40:61 11
18. Küs. Wolves 13 3 2 8 36:62 11
19. Jarný vánok 12 3 1 8 55:60 10
20. Twister 12 2 3 7 34:52 9
21. Ateeray 12 2 3 7 31:67 9
IV. A liga - 13. kolo: Žihadlá - Traktor United 1:3 (0:1), L. Rusko - D. Fridrich 2, I. Podhradský, ŽK: V. Koc (Žihadlá), 1.FC Run - Legia BB 6:2 (4:1), M. Šimon 5, J. Ličák - R. Bukna, J. Rosinský, San Marconi - Hrča 7:2 (2:1), Ma. Lichý 4, I. Lagovský, M. Lagovský, M. Kiaba - J. Kostúr, Š. Majerský, ŽK: R. Maršálik (San Marconi) - Š. Majerský (Hrča), Enzo - Gemo 2:4 (2:2), Ľ. Lovecký, M. Hudec - J. Krnáč 2, M. Staňo, L. Rontšinský, Sosaurus - AS Uhlisko 9:1 (3:1), B. Šabo 2, Z. Stančík, J. Ždánsky, E. Jančo, P. Červienka, M. Cenkov, J. Jablonovský - M. Naštický, ŽK: M. Striežovský (Sosaurus), FK Dixon BB - Duklička BB 8:6 (4:3), D. Pokoš 4, M. Demčík 3, L. Halás - P. Šulaj 3, M. Starší 2, Ľ. Macko, BAXX - FC Adrenalín 12:4 (5:3), V. Tkáč 5, O. Horváth 3, J. Lovíšek, R. Tkáč, V. Jazbec - M. Najdek 2, M. Handula, F. Čuma, Atletico - A je to 0:5 (0:1), P. Mihálik 2, Marek Martinec 2, J. Martinec, ŽK: J. Blaško, J. Mráz (Atletico) - T. Pondela (A je to), Elán Sásová - Betonári 0:5 (0:0), M. Štefanovie 2, M. Kršák, M. Gažo, J. Lokša, ŽK: J. Vajs (Elán Sásová) - T. Pažout (Betonári), R: M. Hlaváček, I. Sadovský a M. Štelcl.
1. A je to 13 11 2 0 85:20 35
2. Duklička BB 12 10 1 1 67:20 31
3. Atletico 12 8 1 3 27:17 25
4. 1.FC Run 13 8 3 2 43:21 27
5. Antira 12 6 2 4 46:37 20
6. GEMO 12 7 1 4 35:25 22
7. Traktor Utd. 12 7 0 5 52:31 21
8. Sosaurus 12 6 1 5 36:25 19
9. San Marconi 13 6 0 7 30:42 18
10. BAXX 12 5 3 4 31:49 18
11. Betonári 13 5 2 6 42:29 17
12. Dixon BB 12 5 1 6 54:53 16
13. Enzo 12 4 3 5 37:26 15
14. Elán Sásová 12 4 3 5 32:31 15
15. Žihadlá 13 3 1 9 26:44 10
16. Legia BB 12 2 2 8 26:57 8
17. Uhlisko 12 2 0 10 13:59 6
18. Adrenalín 13 2 0 11 36:83 6
19. Hrča 12 1 2 9 22:76 5
IV. B liga - 13. kolo: Kotalští orli - Dromedári 2:12 (1:7), M. Cesnak, R. Mazúch - T. Konkoľ 3, M. Ondrejka 2, A. Patráš 2, K. Rozim 4, M. Branko, Juniperus - Drink Team 11:11 (4:6), M. Adamský 4, B. Blaško, R. Blaško, F. Komarek, I. Koštial, M. Koštial, M. Očenáš, O. Pavlovič - M. Michalovič 3, I. Podkonický 3, M. Tichý, M. Podkonický, B. Gažo, P. Káloši, M. Hudec, Hradec 07 - Grupáci 1:3 (1:0), H. Ngujen-Trung, - M. Obrončík, R. Kojnok, M. Mikuláš, ŽK: M. Mrváň (Hradec), ČK: M. Mrváň (Hradec), Hi-Fi - Dinamo BB 0:5 - kontumačne, nízky počet hráčov domácich, ANK Pegi - Androméda 3:5 (2:2), M. Chmelík, J. Orel, Š. Klimo - M. Rýs 2, J. Navrátil 2, Z. Valašťan, ŽK: Š. Klimo, J. Orel (ANK Pegi) - M. Rýs (Androméda), Erima 07 - No veť toto 6:4 (3:2), P. Vyhnička 2, R. Šúr 2, A. Brštiak, J. Turek - P. Mesík 3, Ľ. Urban, Speleo - Fun Team 6:3 (3:2), M. Kopic 2, J. Grančaj 2, M. Grančaj, Ľ. Jablonský - M. Trnkus 2, J. Minár, ŽK: M. Grančaj (Speleo), FK Matiz - Viking Stavanger 4:5 (2:1), M. Caban 2, P. Klučka, T. Chranček - R. Halaj 3, J. Tenkel, D. Rybár, N.S. Team - Úsvit 07 1:4 (1:2), P. Karcel - M. Šudoma 2, T. Cimerman, T. Zachar, ŽK: D. Ďurič (Úsvit), ČK: M. Čenteš (Úsvit), Dohrávka 11. kola: Speleo - Úsvit 11:2 (5:1), M. Grančaj 3, Ľ. Jablonovský 3, R. Čipka 2, M. Lupták 2, M. Kopic - M. Šudoma, M. Čenteš, ŽK: M. Čenteš, L. Štanda (Úsvit). R: Kleniar, Faško a V. Kosec st..
1. Dinamo BB 12 10 2 0 54:21 32
2. N.S. Team 12 10 1 1 72:25 31
3. Beercelona 12 9 2 1 48:20 29
4. Erima 12 9 1 2 81:26 28
5. Dromedári 12 9 1 2 65:24 28
6. Androméda 12 8 2 2 45:26 26
7. Drink Team 12 6 2 4 47:40 20
8. No veť toto 12 6 1 5 61:36 19
9. Úsvit 13 6 0 7 42:52 18
10. Viking St. 13 5 2 6 34:32 17
11. Juniperus 13 5 2 6 46:52 17
12. Pegi ANK 12 4 2 6 31:41 14
13. Fun Team 13 4 1 8 40:54 13
14. Speleo 12 5 0 7 39:41 15
15. Kotalští orli 13 3 0 10 25:68 9
16. Hradec 13 3 0 10 22:69 9
17. Hi Fi 12 2 1 9 25:63 7
18. Matiz 12 2 0 10 16:52 6
19. Grupáci 12 1 0 11 14:64 3

Skryť Vypnúť reklamu

Turnaj O pohár MÚMF
Skupina A: SISEP - Duklička BB 3:3, Celtic Sásová - I.Q. 3:2, SISEP - I.Q. 0:2, Duklička BB - Celtic Sásová 0:7, SISEP - Celtic Sásová 2:9, Duklička BB - I.Q. 3:4. Postupuje Celtic a I.Q.
Skupina B: Jarný vánok - Gemo 0:0, Alien - ŠK Remio 1:2, Jarný vánok - ŠK Remio 1:5, Gemo - Alien 0:3, Jarný vánok - Alien 0:5, Gemo - ŠK Remio 3:5. Postupuje Remio a Alien.
Skupina C: Grupáci - Capanegra 1:8, ŠK Hellius - FK Exel 2:2, Grupáci - FK Exel 1:8, Capanegra - ŠK Hellius 2:2, Grupáci - ŠK Hellius 0:7, Capanegra - FK Exel 2:3. Postupuje Hellius a Capanegra (*Exel sa vzdal postupu.).
Skupina D: Fun Team - Légia BB 1:3, Sparta BB - Flamengo 0:1, Fun Team - Flamengo 3:3, Légia BB - Sparta BB 0:5, Fun Team - Sparta BB 0:2, Légia BB - Flamengo 1:8.
Do ďalšej fázy postupujú mužstvá umiestnené na prvých dvoch miestach v každej skupine. Vo štvrtok, 8. mája 2008 sa mužstvá stretnú v dvoch skupinách - skupina A: Celtic Sásová, Alien, Capanegra (namiesto Exelu) a Sparta BB, skupina B: I.Q., ŠK Remio, Hellius a Flamengo. Časový rozpis finálového turnaja - skupina A: Celtic - Alien (10:00), Capanegra - Sparta BB (10:35), Alien - Sparta BB (11:10), Celtic - Capanegra (11:45), Sparta BB - Celtic Sásová (12:20), Remio - Capanegra (12:55), stretnutie žiakov základných škôl (od 13:45 do 14:45), skupina B: I.Q. - Remio (14:45), Hellius - Flamengo (15:20), Remio - Flamengo (15:55), I.Q. - Hellius (16:30), Flamengo - I.Q. (17:05), Remio - Hellius (17:40).

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  2. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  4. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  5. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  6. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  8. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  10. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 902
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 651
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 4 984
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 246
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 081
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 335
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 165
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 974
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 913
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 813
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pohľad z banskobystrickej Šikmej veže.

Výsledky vyplynuli z prieskumu nadácie.


TASR 8 h
Minister školstva Branislav Gröhling dnes navštívil zvolenské gymnázium, sprevádza ho podpredseda BBSK Ondrej Lunter.

Očkovať ich budú priamo na školách.


TASR 16 h

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


21 h
Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Projekt pomoci považujú jeho iniciátori za doteraz najvýznamnejší.


MOJ 16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 16 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred dažďom.


16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu