Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

Riečka dokázala doma deklasovať Mýto

I. FUTBALOVÁ TRIEDA, BAN. BYSTRICA - 20. KOLO

Priechod – Braväcovo 5:3 (3:0)
Už v tretej minúte zápasu sa ujali vedenia domáci, najlepším hráčom na ihrisku Ivaničom, ktorý bol v dnešnom zápase autorom štyroch gólov. Prvý polčas, ktorý skončil 3:0 mali domáci drvivú prevahu a niekoľko vyložených šancí na zvýšenie skóre, keď nastrelili štyri tyčky. V druhom polčase domáci nepochopiteľne poľavili, čo hostia dokonale využili na vyrovnanie. Ale znovu to boli domáci, respektíve Ivanič, ktorý zabezpečil, aby ostali tri body doma.
Góly: 3., 43., 90., 90. Ivanič, 37. Štelcl – 51. Vajda, 66. Lupták, 85. Radóc. ŽK: Kmeť – Bubelíny. Pred 200 divákmi rozhodoval Kosec. PRIECHOD: Kurčík – Strečok (80. Barla), Bíreš (66. Kmeť), Homola, Babiak, Mažgut, Štelcl, Kucka (76. Kováč), Ivanič, Kopic, Heric. BRAVÄCOVO: Patráš – J. Gašperan, Bubelíny, Krajan, Radóc, Vajda, Srnka, Brenkus, M. Gašperan, Lupták (76. Harvanka), Zelenčík (60. Švančara).
Nemecká – Lučatín 2:1 (0:1)
Za pekného počasia sa v derby stretnutí stretli dve vyrovnané mužstvá. Šťastnejší nakoniec boli domáci. Tí sa celý prvý polčas nevedeli presadiť, hra im vôbec nešla. Ako keby ich stále ťažil gól z minulého kola v Braväcove v 95. minúte. Lučatín získal vedenie po priamom kope Šišiaka už v 8. minúte, keď hostia dorazili zle vyrazenú loptu. V druhom polčase Nemecká vyrovnala krásnou strelou do šibenice navrátilca Rasťa Ružinského. Potom sa akcie striedali na oboch stranách, ale v 82. minúte Jablonský hlavičkou prehodil brankára hostí a loptu do brány dokopol Rosina a zabezpečil tak víťazstvo Nemeckej.
Góly: 55. Ružinský, 82. Rosina – 8. Šišiak. ŽK: Mokroš, Hlinka. Pred 170 divákmi rozhodoval Belko. NEMECKÁ: Halgaš – Múka, Ružinský, Koštial, Kováč, Šrot (46. Jablonský), Búda (90. Gajdoš), Rosina, Bartoš (86. Halaj), Bobok, Vančo. LUČATÍN: Sitara – Uhrík, Ľ. Hruška, Mokroš, Hraško, I. Hruška, Šišiak (86. Oboňa), Selecký, Hlinka, Garaj, Turčan.
Hronec – Jasenie 2:1 (1:1)
Obe mužstvá nastúpili v oslabení o niekoľkých hráčov základnej zostavy, a tak to vyzeralo aj na ihrisku. Začiatok zápasu patril hosťom, ktorí sa v 6. minúte ujali vedenia. Domácim sa v 45. minúte podarilo vyrovnať gólom Pišoju. Víťazstvo aj body ostali doma až po 89. minúte gólom Hasillu.
Góly: 45. Pišoja, 89. Hasilla – 6. Kordík. ŽK: Parobek, Černák. Pred 200 divákmi rozhodoval Baka. HRONEC: Radovič – Frimm, Kučerák, Oláh, Václavík, R. Gajdoš, Gromus (70. Kováčik), Hasilla, J. Gajdoš, Pišoja. JASENIE: Harvan – Parobek, Kordík, Šaling, Gaboň, Černák, Čatloš, Kochan, Gondáš (38. Pikula), Jakubec, M. Gaboň.
Riečka – Mýto 3:0 (1:0)
Vyrovnaný priebeh zápasu s veľmi dobrým súperom, Mýtom. Riečka dala v prvom polčase gól po krásnej krídelnej akcii. Po výmene strán skôr len udržiavala priebeh v strede ihriska a neskôr udrela dvomi ďalšími gólmi
Góly: J. Šustek 2, J. Šimčík. Pred 120 divákmi rozhodoval Hikker. RIEČKA: Babušák – Seleštiansky, Necpal, Pataj, M. Petráň, Sásik, Šporka, Náčin, Ráno, Šimčík, I. Petráň (44. J. Šustek). MÝTO: Jurina – Kerestény, Giertl, Botoš, Kurek, Makuša, Caban (Roháč), Kochan, Kleskeň, Smola, Kučerák.
Šalková – Jakub 6:0 (5:0)
Domáci sa na tento zápas dôkladne pripravovali. Radosť z hry, dynamika, neustály pohyb a chuť hrať sa podpísali pod raketový nástup do tohto dôležitého duelu. Prvý gól padol už v prvej minúte a v 15. minúte už bolo 4:0. S istotou a ľahkosťou hrajúca Šalková svoj disciplinovaný a pre fanúšikov lahodiaci výkon zavŕšila víťazným koncom, keď v 90. minúte padol šiesty gól a cenne tri body zostali doma.
Góly: 1. Tuček, 5., 26. Jančiar, 8., 15. Šimčík, 90. Baran. ŽK: Ratica, Tomčík. Pred 200 divákmi rozhodoval Mecele. ŠALKOVÁ: Vraneš – Pa. Dobrík, Pe. Dobrík (52. Solivaj), Pilko, Ratica, Lübeck, Baran, Šimčík, Špirka, Jančiar (45. Štefanka), Tuček (67. Bursa). JAKUB: Lačný – Balúch, Rubint, Jeziorski, Maďar (77. Köre), Andrejko (9. Plavec), Čipčala, Balon, Porubský, (53. Víglaský), Tomčík, Mati.
Heľpa – Sl. Ľupča 0:5 (0:2)
Hostia si výhru zaslúžili. Boli lepším mužstvom. Domáci si nevedeli poradiť s obranou hostí. Domáci ďakujú za podporu divákom, ktorí povzbudzujú práve vtedy, keď to hráči najviac potrebujú.
Góly: 13., 78., 89. Urbančok 2, 19. Oravec, 70. Giertl. ŽK: Košťál, 73. Hlaváč. Pred 100 divákmi rozhodoval Koctúr. HEĽPA: Šajša – Mak, Ďurajda, Berky, J. Kukuľa (46. Bošeľa), M. Kukuľa (85. Málik), Košťál, Riapoš, R. Puška, Lilko (46. Hlahoň), Skladaný. SL. ĽUPČA: Žlkovan – Hurík, Hlaváč (75. Koctúr), Mačkovič, Urbančok, Oravec, Giertl, Lipa, Majer, Beňák (85. Svetlík), Patráš (83. Sandány).
Beňuš – T. Č. Balog 1:2 (1:1)
Domáci bez piatich hráčov základnej zostavy len s jedným náhradníkom, sa snažili s pohyblivejšími hosťami držať krok, čo sa im darilo až do 88. minúty. Kým vládali, bránili do stavu 1:1, ale hosťujúci hráč M. Kliment rozhodol o ich tesnom víťazstve. Diváci odchádzali zo zápasu spokojní, pretože videli tri utešené góly do šibenice.
Góly: 11. Kováčik – 7. M. Potkány, 88. Kliment. ŽK: Ámrich, Škantár – T. Švantner, Ľ. Budovec, M. Kováčik, P. Švantner. Pred 150 divákmi rozhodoval Dírer.
BEŇUŠ: Kupec – Plieštik, Košík, Čutka, Škantár, Kováčik, Berčík, Scherer, Kšačok, Ámrich (85. Kaločai), Potkány.
T. Č. BALOG: Úradník – P. Švantner, M. Kováčik, Budovec, Kvietok, P. Kováčik (76. Pečovský), Sitarčík (55. Betka), T. Švantner, Kliment, Turňa, Auxt (39. S. Švantner).
Dohrávka 16. kola: Beňuš – Jasenie 0:0 (0:0).

14. Riečka 20 4 3 13 25:48 15

Program 21. kolo 18. 5. 2008 o 17:00 hod.: Beňuš – Priechod, T. Č. Balog – Heľpa, S. Ľupča – Šalková, Jakub – Riečka So 17:00, Mýto – Hronec, Jasenie – Nemecká, Lučatín – Braväcovo.

1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne