Pondelok, 6. február, 2023 | Meniny má Dorota

Strelníky sa dostali pred Staré Hory

II. trieda A - 20. kolo

Harmanec – St. Hory 3:2 (0:0)
Od začiatku typický derby zápas. Domáci mali v prvom polčase viac z hry. Rovnako aj hostia si vypracovali nebezpečné situácie, ale ani jedno mužstvo do polčasu neskórovalo. Po prestávke Harmančania postupne valcovali súpera, za 3 minúty dali 2 góly. Hostia v zapätí znížili na 2:1. Domáci hneď odpovedali na 3:1. Zápas solídnej úrovne sa nakoniec skončil stavom 3:2.
Góly: 61. 69., Kiedžuch, 63. Martiška - 67. Kováč, 85. Babjak. Pred 200 divákmi rozhodoval Krälka. HARMANEC: Gregor- Matejka, Katko, Babjak (61. Čičmanec), Rýs (78. Čaba), P. Rečkovič, Hudáček, D. Rečkovič M. Rečkovič (46. Martiška), Kiedžuch, Murgaš. ST. HORY: Jaroušek, Grajzer, Štulajter, Olejár, Berhlík, Žabka, Kováč, Gavalda, Hudec, Lovas ( Zeman), Babjak.
Podkonice – Dukla C 1:1 (1:0)
Zápas sa odohrával za príjemného počasia, v prvom polčase za prevahy domácich. V druhom polčase hostia vyrovnali. Mužstvo domácich podržal brankár. Na hru sa prišla pozrieť početná diváka kulisa.
Góly: 11. T. Kvačkaj – 82. T. Kolofík Pred 100 divákmi rozhodoval A. Melifér. PODKONICE: J. Pavlák, J. Homola (80. J. Chaban), J. Faško, M. Klinec (65. M. Turčan), L. Barla, J. Svintek, D. Fridrich, T. Kvačkaj, M. Polóny, T. Kmeť, Z. Barla. DUKLA: J. Cavoj, J. Ľupták, J. Považanec, I. Marko, T. Kolofík, M. Straka, Z. Ondrejka, B. Saktor, P. Belaj (46. T. Marko), L. Palovič, M. Marko (89. J. Štubniak).
H. Pršany – Šalková B 2:2 (1:1)
Diváci videli futbal smutnej úrovne. V prvom polčase s ešte dvomi gólovými šancami na oboch stranách. V druhom polčase ešte vyrovnaný priebeh do 80. minúty. Hostia vrhli všetky sily do útoku. Domácim sa bohužiaľ nepodarilo ubrániť prvé víťazstvo.
Góly: 20. Ondrek - 72. Kiel (vlatný), 33. 93. Ursíny. ŽK: 80. Kapusta. Pred 40 divákmi rozhodoval Roupec.. H. PRŠANY: Šorec- Tokár, Pejko (79. Rafaj), Dobrota (61. Kosák), Ondrek, Rybársky, Rýs, Smutný (83. Novanský), Kapusta, Miartuš, Kanka. ŠALKOVÁ: P. Ursíny- M. Bačík, T. Bačík, Binder, Tóth (70. Slobodník), Gero (45. Debnár), M. Ursíny, Karas, Kaldan, Kiel, Šimček (80. Švantner).
Tajov – Malachov 2:1 (1:1)
Prvý polčas bol vyrovnaný po hráčskej stránke, ako aj gólovej. V druhom polčase domáci prevzali iniciatívu. V 53. minúte dali víťazný gól. Od hattricku Targoša delilo len šťastie.
Góly: 29., 53. Targoš – 42. Moravčík ŽK: 35. Cimerman, 65. Matoušek, 82. Klinčík, 51. Sečkár. Pred 70 divákmi rozhodoval Žubor.
TAJOV: Mesík- Muríň, Soják, Vaterka, Wiesinger (24. Pipka), Zmaqjkovič, D. Murgaš, M. Targoš, Krivuš (90. Kollár), Horný, Mar. Murgaš. MALACHOV: O. Dvorský, Chmelík, Cimerman, Matoušek, Klinčík, L. Dvorský, Sečkár, Dobrota, Čief, Caban, Kapusta.
Medzibrod – Baláže 1:0 (1:0)
Na kvalitnom teréne, za slnečného počasia v stretnutí „tretieho s prvým“ sa hral futbal dobrej úrovne. V prvom polčase boli aktívnejší domáci, vypracovali si niekoľko gólových príležitostí a zaslúžene strelil Chrastina gól v 29. minúte. V druhom polčase sa hra vyrovnala, útoky sa striedali na obidvoch stranách a domáci víťazstvo už udržali. Bojovným výkonom a víťazstvom domáci hrací čiastočne odčinili vysokú prehru minulého kola.
Góly: 29. Chrastina.(M) ŽK: 33. M. Huťka – 44. P. Rusko, 70. D. Rusko. Pred 150 divákmi rozhodoval Suchý. MEDZIBROD: Tonhajzer- Prievalský, Vaník, M. Huťka, Sokol, Lupták, Hirka, J. Huťka, Zeman, Chrastina, Haviar. BALÁŽE: Kostiviar, Karcel, D. Rusko, Rusko, Slobodník, Jablonovský, Chaban, Očenáš, Dian, Číž, Kenický.
Strelníky – Dúbravica 3:1 (1:1)
Zbytočne nervózny zápas so šancami na obidvoch stranách, ale zaslúženým víťazstvom domácich, do ktorého priebehu nezapadol slabučký výkon rozhodcu. Možné je dodať tiež, že domáci dali na 3:1 o desiatich hráčoch.
Góly: 31., 42.M. Moncoľ, 65. V. Debnár - 21. Makan, ŽK: M. Majer ml. -Kocka, Makan. Pred 120 divákmi rozhodoval Lepieš.. STRELNÍKY: R. Majer- Mi. Moncoľ, D. Majer, Boroš, M. Majer ml., R. Majer (46. Debnár, 65. Matyó), Moncoľ, Čief, Filadelfy, Hronec, V. Debnár (36. M. Majer st.). DÚBRAVICA: Chramec- Pinka, Makan (42. Mala), Kohút, Habány, Drako, Majer (60. Krahulec), Nesteš, Kováč, Lukáč, Kocka.
Hiadeľ – Hronsek 4:1 (1:1)
Cely polčas bol vyrovnanejší . Druhy polčas prebrali domáci iniciatívu na svoje kopačky, čo sa odzrkadlilo na výsledku. Druhý polčas boli lepším mužstvom a zaslúžene vyhrali.
Góly: 20., 70. M. Brna, 60 A. Brodek, 65. M Štefanovie, ŽK: V. Mikloš (Hi). Pred 80 divákmi rozhodoval Mukera. HIADEĽ: V. Mikloš- M. Mlynarčík, J. Štefanovie, A. Brodek, R. Fúdor (46. Ľ. Balík), M. Fúdor, P. Vajs, M. Štefanovie, Z. Srniak, M. Štefanovie, M. Brna. HRONSEK: M. Klimáček- P. Garaj, P. Majer, B. Herkel, O. Dian, J. Jaďuď, M. Makóny, Tupý, R. Šulek, A. Šabo.

14. Hronsek 19 3 1 15 23:68 10
Program 21. kola 18. 5. 08 o 17.00: Hiadeľ – Harmanec, Hronsek – Strelníky, Dúbravica – Medzibrod, Baláže - Tajov (Ne 10.30), Malachov - H. Pršany, Šalková B- Podkonice (So 17.00), Dukla „C“ - St. Hory.