Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Štvrtoligové Atletico deklasovalo Adrenalín

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga - 13. kolo: Starí páni – Skackavá 3:12 (0:7), P. Čajka st., O. Zeleňanský, Z. Rusko - J. Škovrán 8, R. Škarba 3, V. Moravčík, Godzily - Torpédo Stavbár 10:4 (2:3), A. Dubovický 3, R. Puliš 2, R. Dočkal 2, M. Lipták, J. Beer, M. Turčan - I. Tišliar, T. Tuček, P. Kvaltíny, T. Komora, Ariola - Real Madrid 3:1 (1:0), M. Škamla 2, P. Gubka - M. Tuček, ŽK: M. Škamla - M. Kálman, Exel - Remio ŠK 2:1 (1:0), M. Štelcl, B. Strelec - M. Kučera, Lazio – Trend 10:4 (6:4), J. Solivajs 4, M. Šipula 2, J. Hybský, J. Kubuš, P. Čtvrtníček, B. Herkel - R. Zúbek 3, Ľ. Faktor, ŽK: J. Rusnák (Trend), Juniors AC – Alien 7:4 (2:1), P. Jančiar 3, M. Chudý 2, I. Mišáni, J. Móres - S. Mišečka, M. Longauer, M. Mihuliak, D. Vaník, ŽK: M. Mihuliak (Alien), Royal Brusno kúpele – Iskra 6:3 (3:3), S. Pecník 3, M. Gibala, R. Tiller, P. Vida - M. Spišák 3, Erland - Royal 94 5:0 kontumačne, Atak 97 – Flamengo 3:5 (2:4), M. Jonáček 3 - J. Murgaš 3, P. Dobrík 2. R: I. Sadovský a P. Dírer.
1. Godzily 13 9 2 2 87:40 29
2. Skackavá 13 8 3 2 65:39 27
3. Alien 13 8 1 4 76:53 25
4. Torp./Stavb. 13 8 0 5 89:64 24
5. Lazio 13 7 3 3 66:42 24
6. Flamengo 13 7 3 3 67:50 24
7. Erland 13 7 2 4 46:38 23
8. Royal – BK 13 6 5 2 65:65 23
9. Juniors 13 6 2 5 63:56 20
10. Royal 94 13 6 1 6 62:54 19
11. Exel 13 5 2 6 58:56 17
12. Iskra 13 5 0 8 54:75 15
13. Remio 13 3 4 6 57:66 13
14. Ariola 13 4 1 8 39:54 13
15. Starí páni 13 4 1 8 43:76 13
16. Real Madrid 13 4 0 9 57:68 12
17. Trend 13 3 0 10 34:99 9
18. Atak 13 2 0 11 43:60 6
Program 14. kola, sobota 17. mája Flamengo - Juniors AC (12:00), Torpédo Stavbár - Royal Brusno kúpele (13:00), Royal 94 – Godzily (14:00), Trend – Erland (15:00), Remio ŠK - Starí páni (16:00), Real Madrid - Atak 97 (17:00), Alien – Lazio (18:00), Iskra – Exel (19:00), Skackavá – Ariola (20:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga - 13. kolo: North Stars - Absolut 4:4 (3:1), M. Dohnan 2, M. Turan, J. Turek, - P. Joščák 3, P. Riša, ŽK: M. Dohnan (North Stars), Podlavice 1.FC - Arsenal F.C. 1:9 (0:3), J. Botoš - S. Selecký 3, Š. Gregor 2, Ľ. Potančok 2, R. Kováčik, M. Faško, ŽK: S. Selecký (Arsenal), Iron - D.P.H. 3:3 (2:2), J. Vozár 2, M. Potkány - J. Valent 2, M. Danko, Electric Blue – Unios 6:5 (3:2), M. Kohút 2, J. Francisty 2, P. Slaný, M. Francisty - L. Kucbel 2, P. Konder, J. Žambor, J. Varga, ŽK: M. Kohút, P. Uhliarsky - L. Kucbel, ČK: J. Francisty (EB), Horná 1.FC - Dodna 1.FC 3:5 (1:3), M. Tomaníček, M. Mlynarčík, M. Parobek - Mi. Kováč, J. Sršeň, Ma .Kováč, M. Gazdík, J. Hrušovský, ŽK: M. Mlynarčík - Ma. Kováč, J. Hrušovský, Chalani – I.Q. 4:4 (3:0), M. Mesík 3, J. Môcik - M. Zvalo 2, P. Dobiáš, M. Tučnák, Nemce FC - Inovation Absint 4:3 (2:2), M. Adam 2, B. Dian, M. Dian - P. Šipula, J. Bábela, Ľ. Bidlo, ČK: M. Dian - Ľ. Šidlo, Húsenice FK - Kobok Brezno 1:7 (0:4), D. Bacík - Ľ. Budovec 3, I. Berčík 2, P. Kováčik, M. Giertl, ŽK: J. Gomboš - R. Faško, Ľ. Nepšinský, Arias - Chaos AC 4:6 (1:2), M. Strečok, J. Rusko, R. Valent, M. Hrčka - M. Miškuf 2, Ľ. Babčan 2, J. Čampa, F. Tomčo. R: P. Plavec a I. Sadovský.
1. Arsenal 13 9 3 1 64:27 30
2. Dodna 13 9 3 1 62:41 30
3. Absolut 13 9 2 2 80:48 29
4. Electric Blue 13 9 0 4 68:42 27
5. Nemce FC 13 8 2 3 85:48 26
6. North Stars 13 8 2 3 82:68 26
7. Chaos 13 6 2 5 60:61 20
8. Kobok BR 13 6 1 6 60:40 19
9. Inov. Absint 13 5 4 4 63:56 19
10. Iron 13 6 1 6 46:60 19
11. Arias 13 5 2 6 58:61 17
12. D.P.H. 13 5 1 7 55:63 16
13. Chalani 13 4 3 6 61:47 15
14. I.Q. 13 4 2 7 48:60 14
15. Unios 13 4 1 8 59:60 13
16. Horná 13 3 0 10 34:61 9
17. Podlavice 13 2 1 10 39:98 7
18. Húsenice 13 0 0 13 41:132 0
Program 14. kola, piatok 16. mája: Chaos AC – Chalani (16:30), Arsenal F.C. - Nemce FC (17:30), Brezno - Podlavice 1.FC (18:30), Dodna 1.FC - Húsenice FK (19:30), Unios - North Stars (20:30), sobota 17. mája: D.P.H. – Arias (8:00), I.Q. - Horná 1.FC (9:00), Inovation Absint - Electric Blue (10:00), Absolut 03 – Iron (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga - 14. kolo: Iveco - Fofo 4:2 (3:1), M. Horčin, P. Katko, P. Tréger, J. Hegyi - V. Zemko, V. Močáry, ŽK: P. Katko (Iveco), BB Aqex – Kleso 5:4 (3:0), M. Sasák 3, T. Bacúšan, M. Bíreš - M. Hruška 2, J. Svintek, D. Homola, ŽK: M. Blažek, M. Pavlík, M. Bíreš - M. Stanko, M. Hruška, J. Homola, Twister – SISEP 1:1 (0:1), M. Kapusta - M. Kmeť, ŽK: J. Ťakuš, M. Kapusta - D. Lichý , FC Corgoň Pub Riečka - FC Dan 3:8 (2:5), M. Karlík, R. Necpal, M. Necpal - Du. Balon 3, P. Mesík 2, M. Koman 2, M. Patráš, ŽK: V. Horný (FC Dan), Mladosť - Sparta BB 2:6 (0:2), J. Čief, J. Slaný - J. Hartiník 4, R. Zmajkovič, Š. Ondrek, Bezvetrie - Tornádo Adrian 6:2 (2:1), M. Škadra 2, V. Bais, M. Polgár, Z. Večerík, M. Michal - V. Kulfas 2, Alcatraz - Jarný vánok 4:5 (3:3), J. Mojžita 2, P. Zelienka, I. Michálek - I. Vereš 2, Pe. Kukučka 2, A. Mišún, ŽK: P. Sládeček, J. Mojžita - S. Hlísnik, I. Vereš, Ateeray – Ajax 1:3 (0:1), P. Kosťov - M. Dobrota, M. Kršiak, R. Sečkár, ČK: Z. Krnáč (Ateeray), Simaček - FC Alice 3:1 (1:1), M. Miartuš, M. Kucbeľ, F. Korda - M. Kaliský, Küster Wolves - Capanegra 4:4 (1:3), J. masaryk 2, A. Ďurfina, R. Ďurfina - M. Kmeť 2, V. Giertl, P. Kobora, R: I. Kleniar a M. Štelcl.
1. Simaček 13 11 1 1 65:31 34
2. Dan FC 13 10 1 2 61:33 31
3. Sparta BB 14 10 0 4 66:36 30
4. Iveco 13 9 3 1 51:22 30
5. Alcatraz 13 9 1 3 49:45 28
6. Alice FC 14 8 1 5 78:47 25
7. BB Aqex 14 7 1 6 48:48 22
8. SISEP 13 6 2 5 53:42 20
9. Ajax 13 5 3 5 42:42 18
10. Capanegra 13 4 5 4 57:48 17
11. Hellius ŠK 13 4 5 4 36:37 17
12. Kleso 13 5 2 6 43:49 17
13. Fofo 14 4 2 8 46:60 14
14. Bezvetrie 14 4 2 8 46:63 14
15. Riečka CP 14 4 2 8 46:68 14
16. Jarný vánok 13 4 1 8 60:64 13
17. Adrian 13 4 0 9 39:65 12
18. Küs. Wolves 14 3 3 8 40:66 12
19. Mladosť 13 3 2 8 53:58 11
20. Twister 13 2 4 7 35:53 10
21. Ateeray 13 2 3 8 32:70 9
Program 15. kola, 17. mája: Capanegra - FC Corgoň Pub Riečka (7:00), SISEP – Ateeray (8:00), Ajax – Alcatraz (9:00), Tornádo Adrian – Twister (10:00), Jarný vánok – Simaček (11:00), Kleso – Bezvetrie (12:00), FC Alice – Mladosť (13:00), FC Dan - BB Aqex (14:00), Sparta BB – Iveco (15:00), Fofo 99 - Hellius (16:00, B).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga - 14. kolo: Betonári - Antira 5:4 (2:3), T. Pažout 2, A. Ďuriš, M. Heško, J. Hukeľ - M. Mušuka 3, I. Bučko ml., ŽK: M. Štefanovie - R. Oláh, Legia BB - San Marconi 1:5 (0:3), J. Rosinský - Ma. Lichý, M. Kiaba, I. Lagovský, M. Lagovský, K. Koubek, ŽK: A. Karkoška, P. Renčo (Legia BB), Hrča - Enzo 2:10 (1:2), T. Ivanovič 2 - Ľ. Lovecký 2, Ľ. Soják 2, B. Babula 2, M. Hudec 2, M. Škamla, M. Belán, Gemo - Sosaurus 1:3 (1:1), M. Vilímek - M. Chriašteľ, M. Cenkov, P. Cenkov, AS Uhlisko - FK Dixon BB 4:9 (2:6), M. Snopko 2, M. Naštický, I. Fraňo - D. Pokoš 6, V. Túry 2, M. Demčík, ŽK: V. Túry (FK Dixon), Duklička BB - BAXX 10:0 (6:0), P. Šulaj 4, T. Považan 3, Da. Balon ml. 2, J. Bielik, FC Adrenalín - Atletico 1:22 (1:10), P. Lalík - J. Blaško 7, J. Kollár 6, J. Mráz 3, P. Michal 3, M. Štefík, M. Kálus, R. Kopic, A je to - Elán Sásová 11:4 (5:2), M. Žubor 4, M. Mala 3, D. Andraščík 2, J. Martinec, P. Michálek - J. Klus 2, P. Karas-Miklo, J. Gažúr, Traktor United - 1.FC Run 3:4 (3:3), J. Abrahám 2, D. Fridrich - M. Šimon 3, J. Ličák, R: A. Gluch a J. Faško.
1. A je to 14 12 2 0 96:24 38
2. Duklička BB 13 11 1 1 77:20 34
3. 1.FC Run 14 9 3 2 47:24 30
4. Atletico 13 9 1 3 49:18 28
5. Sosaurus 13 7 1 5 39:26 22
6. GEMO 13 7 1 5 36:28 22
7. Traktor Utd. 13 7 0 6 55:35 21
8. San Marconi 14 7 0 7 35:43 21
9. Betonári 14 6 2 6 47:33 20
10. Antira 13 6 2 5 50:42 20
11. Dixon BB 13 6 1 6 63:57 19
12. Enzo 13 5 3 5 47:28 18
13. BAXX 13 5 3 5 31:59 18
14. Elán Sásová 13 4 3 6 36:42 15
15. Žihadlá 13 3 1 9 26:44 10
16. Legia BB 13 2 2 9 27:62 8
17. Uhlisko 13 2 0 11 17:68 6
18. Adrenalín 14 2 0 12 37:105 6
19. Hrča 13 1 2 10 24:86 5

IV. B liga - 14. kolo: Úsvit 07 - AC Beercelona 2:3 (1:1), D. Kupec, T. zachar - M. Karako, M. Krajč, R. Teliar, ŽK: D. Ďurič - M. Gazdarica, ČK: J. Surový (Úsvit), Drink Team - Hradec 14:2 (5:1), I. Podkonický 4, M. Tichý 2, M. Michalovič 2, M. Barančík 2, M. Podkonický, V. Gibala, B. Gažo, V. Škulec - J. Lamper, M. Cisár, ŽK: J. Lamper, T. Handzuš (Hradec), Grupáci - Hi-Fi 7:9 (5:1), R. Gašo 3, L. Uhliar 2, R. Kojnok, J. Véber - M. Zima 5, T. Styk 3, E. Lenárt, ŽK: V. Berky, R. Kojnok - E. Lenárt, P. Dupej, Dinamo BB - ANK Pegi 7:6 (4:4), L. Klibáni 3, P. Krnáč 2, Z. Krnáč, M. Vlčko - J. Orel 3, P. Poláček 2, M. Kupec, Androméda - Erima 3:7 (0:3), Z. Valašťan, R. Haring, M. Rýs - J. Považanec 3, R. Šúr 2, M. Kurčík, P. Vyhnička, No veť toto - Speleo 5:7 (2:5), L. Mesík ml. 4, P. Číž - M. Grančaj 3, R. Čipka 2, M. Čunderlík, G. Čižmárik, Fun Team - FK Matiz 7:0 (5:0), J. Minár 3, M. Trnkus, M. Caban, R. Ivanov, P. Spišiak, Viking Stavanger - N.S. Team 3:6 (1:3), R. Halaj 2, D. Rybár - J. Gajdošík 2, P. Karcel 2, J. Sokáč, T. Pančík, ŽK: T. Pančík (N.S. Team), Dromedári - Juniperus 8:3 (2:1), T. Konkoľ 2, A. Patráš 2, D. Hubert 2, K. Rozim, B. Michalech - E. Rusko 2, M. Filipko, ŽK: T. Konkoľ (Dromedári). R: J. Darida, M. Hlaváček a Ľ. Chmelík.
1. Dinamo BB 13 11 2 0 61:27 35
2. N.S. Team 13 11 1 1 78:28 34
3. Beercelona 13 10 2 1 51:22 32
4. Erima 13 10 1 2 88:29 31
5. Dromedári 13 10 1 2 73:27 31
6. Androméda 13 8 2 3 48:33 26
7. Drink Team 13 7 2 4 61:42 23
8. No veť toto 13 6 1 6 66:43 19
9. Speleo 13 6 0 7 46:46 18
10. Úsvit 14 6 0 8 44:55 18
11. Viking St. 14 5 2 7 37:38 17
12. Juniperus 14 5 2 7 49:60 17
13. Fun Team 14 5 1 8 47:54 16
14. Pegi ANK 13 4 2 7 37:48 14
15. Hi Fi 13 3 1 9 34:70 10
16. Kotalští orli 13 3 0 10 25:68 9
17. Hradec 14 3 0 11 24:83 9
18. Matiz 13 2 0 11 16:59 6
19. Grupáci 13 1 0 12 21:73 3
Program 15. kola, piatok 16. mája: Juniperus - Kotalští orli (16:30), Hradec 07 - Dromedári (17:30), Hi-Fi - Drink Team (18:30), ANK Pegi - Grupáci (19:30), Erima 07 - Dinamo BB (20:30), sobota 17. mája 2008: Speleo - Androméda (8:00), FK Matiz - No veť toto (9:00), N.S. Team - Fun Team (10:00), AC Beercelona - Viking Stavanger (11:00), Úsvit 07 majú voľno.
Pohár MÚMF opäť pre „Keltov“
Víťazmi turnaja O pohár MÚMF (kvalifikácie na Superpohár) sa stal, rovnako ako vlani Celtic Sásová. Skupina A: Celtic Sásová - Alien 8:0 (3:0), ŠK Hellius - Sparta BB 2:3 (0:2), Alien - Sparta BB 3:6 (0:2), Celtic Sásová - ŠK Hellius 12:2 (7:1), Sparta BB - Celtic Sásová 3:5 (3:3), Alien - Hellius 3:2 (2:1)
1. Celtic 3 3 0 0 25:5 9
2. Sparta 3 2 0 1 12:10 6
3. Alien 3 1 0 2 6:16 3
4. Hellius 3 0 0 3 6:18 0
Skupina B: I.Q. - ŠK Remio 6:3 (1:0), Capanegra - Flamengo 3:4 (2:1), ŠK Remio - Flamengo 2:5 (2:2), I.Q. - Capanegra 3:2 (2:1), Flamengo - I.Q. 2:2 (1:2) - dodatočné p.k. 1:2, ŠK Remio - Capanegra 3:6 (2:1),
1. I.Q. 3 2 1 0 11:7 7
2. Flamengo 3 2 1 0 11:7 7
3. Capanegra 3 1 0 2 11:10 3
4. Remio 3 0 0 3 8:17 0
O o 3. miesto: Sparta BB - Flamengo 3:3 (1:1, 0:2 p.k.), finále: Celtic Sásová - I.Q. 7:2 (5:1).
Výber KIA arény - Výbor/rozhodcovia MÚMF 2:4 (1:3), P. Pinter, Ľ. Pinter - V. Kosec st. 2, R. Zmajkovič, J. Adamek.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 247
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 320
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 11 376
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 241
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 129
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 081
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 365
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 124
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 931
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 825
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Registračný formulár je otvorený aj počas celého dnešného dňa.

1 h

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

13 h
Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

15 h
Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

19 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

20 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

14 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

14 h

Už ste čítali?