Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Hrča nastrieľala súperovi šesť gólov, 23 dostala

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
14. kolo: Flamengo - Juniors AC 6:0 (4:0), V. Lehocký 2, M. Hrnčiar 2, M. Gerö, P. Dobrík, Torpédo Stavbár - Royal Brusno kúpele 9:8 (7:4), I. Tišliar 3, T. Tuček 2, P. Špirka 2, P. Kvaltíny 2 - S. Pecník 3, P. Vida 2, M. Gibala, M. Markuš, R. Tiller, Royal 94 – Godzily 4:5 (2:4), M. Chromek 2, P. Necpál, Z. Binder - R. Dočkal 2, M. Turčan, Š. Marko, M. Lipták, Trend – Erland 5:7 (2:3), J. Bednár 2, J. Bohinský, V. Kosec st., R. Maďar - M. Oravec 3, P. Gabaj, R. Prašovský, I. Šúr, A. Moravec, ŽK: I. Šúr (Erland), Remio ŠK - Starí páni 6:1 (3:0), I. Bulík 4, M. Ponický, R. Szászi - L. Gerö, Real Madrid - Atak 8:2 (3:0), M. Ursíny 3, M. Tuček 3, M. Šimčík, R. Uhrín - R. Vrbiar, M. Jonáček, Alien – Lazio 2:5 (2:2), M. Caban, D. Vaník - P. Čtvrtníček 2, J. Kubuš, M. Bursa, J. Medveď, Iskra – Exel 4:4 (1:2), R. Paučo 2, M. Harmaniak, M. Darida - P. Ščepko 4, ŽK: S. Šeliga (Exel), Skackavá – Ariola 1:2 (0:2), M. Ščepko - R. Gašpar 2, ŽK: P. Belko (Skackavá).

Skryť Vypnúť reklamu

1. Godzily 14 10 2 2 92:44 32
2. Lazio 14 8 3 3 71:44 27
3. Torp./Stavb. 14 9 0 5 98:72 27
4. Skackavá 14 8 3 3 66:41 27
5. Flamengo 14 8 3 3 73:50 27
6. Erland 14 8 2 4 53:43 26
7. Alien 14 8 1 5 78:58 25
8. Royal – BK 14 6 5 3 73:74 23
9. Juniors 14 6 2 6 63:62 20
10. Royal 94 14 6 1 7 66:59 19
11. Exel 14 5 3 6 62:60 18
12. Remio 14 4 4 6 63:67 16
13. Ariola 14 5 1 8 41:55 16
14. Iskra 14 5 1 8 58:79 16
15. Real Madrid 14 5 0 9 65:70 15
16. Starí páni 14 4 1 9 44:82 13
17. Trend 14 3 0 11 39:106 9
18. Atak 14 2 0 12 45:68 6

Program 15. kola, piatok 23. mája 2008: Ariola - Remio ŠK (16:30), Royal Brusno kúpele - Royal 94 (17:30), Erland – Alien (18:30), Lazio – Flamengo (19:30), Exel - Torpédo Stavbár (20:30), sobota 24. mája 2008: Godzily – Trend (8:00), Skackavá - Real Madrid (9:00), Starí páni – Iskra (10:00), Juniors AC - Atak 97 (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
14. kolo: Chaos AC – Chalani 4:2 (0:1), M. Niškuf 2, J. Čampa, F. Tomčo - M. Mesík, J. Bucholcer, ŽK: J. Môcik (Chalani), Arsenal F.C. - Nemce FC 5:4 (2:3), M. Faško 3, P. Fazekaš, P. Vikarský - M. Chaban 2, M. Gavalda, J. Brhlík, ŽK: P. Ondrejka (Arsenal), Kobok Brezno - Podlavice 1.FC 8:1 (5:0), P. Urbančok 4, M. Giertl 2, R. Faško 2 - I. Babic, ŽK: R. Faško (Kobok), Dodna 1.FC - Húsenice FK 9:1 (5:0), Mi. Kováč 4, J. Sršeň 2, Ma. Kováč, J. Bubaník, J. Hrušovský - M. Slančík, Unios - North Stars 3:4 (1:3), J. Bílek, R. Kováč, L. Kucbel - D. Mozola 2, I. Gašparík, R. Kapustík, ŽK: R. Kapustík, J. Varecha (North Stars), D.P.H. – Arias 4:6 (1:2), J. Valent 2, J. Purc, M. Kušniar - J. Rusko 3, M. Strečok 3, I.Q. - Horná 1.FC 2:0 (0:0), M. Zvalo, M. Tučnák, ŽK: M. Kosák (Horná), Inovation Absint - Electric Blue 1:5 (1:2), S. Lunter - M. Kohút 2, J. Francisty, P. Uhliarik, P. Mozoláni, Absolut 03 – Iron 9:1 (2:1), R. Čaučík 4, M. Zbyňovský 2, P. Uhrik, P. Joščák, P. Ryša - J. Kotorík.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Arsenal 14 10 3 1 69:31 33
2. Dodna 14 10 3 1 71:42 33
3. Absolut 14 10 2 2 89:49 32
4. Electric Blue 14 10 0 4 73:43 30
5. North Stars 14 9 2 3 86:71 29
6. Nemce FC 14 7 2 5 80:56 23
7. Chaos 14 7 2 5 64:63 23
8. Kobok BR 14 7 1 6 68:41 22
9. Arias 14 6 2 6 64:65 20
10. Inov. Absint 14 5 4 5 64:61 19
11. Iron 14 6 1 7 47:69 19
12. I.Q. 14 5 2 7 50:60 17
13. Unios 14 5 1 8 65:55 16
14. D.P.H. 14 5 1 8 59:69 16
15. Chalani 14 4 3 7 63:51 15
16. Horná 14 3 0 11 34:63 9
17. Podlavice 14 2 1 11 40:106 7
18. Húsenice 14 0 0 14 42:141 0

Program 15. kola, sobota 24. mája 2008: Iron – Unios (12:00), Nemce FC - Kobok Brezno (13:00), Húsenice FK – I.Q. (14:00), Horná 1.FC - Chaos AC (15:00), Electric Blue - Arsenal F.C. (16:00), Podlavice 1.FC - Dodna 1.FC (17:00), Absolut 03 - D.P.H. (18:00), North Stars - Inovation Absint (19:00), Chalani – Arias (20:00).

III. liga
15. kolo: Capanegra - FC Corgoň Pub Riečka 6:5 (3:2), P. Zehnal 2, M. Kmeť 2, V. Giertl 2 - M. Petráň 2, R. Fodor, M. Necpal, M. Snopko, SISEP – Ateeray 8:0 (3:0), M. Andrejko 4, A. Petrovič 2, M. Matoušek 2, Ajax – Alcatraz 0:0, Adrian Tornádo – Twister 0:5 (0:2), J. Ťakuš 4, M. Kapusta, ŽK: M. Kliment (Adrian), Jarný vánok – Simaček 3:7 (0:1), J. Michálek - F. Korda 2, M. Kucbeľ 2, M. Miartuš, P. Mesík, M. Sláva, Kleso – Bezvetrie 2:7 (2:3), M. Hruška 2 - V. Bais 3, H. Syč-Kriváňová, M. Glončák, Z. Večerík, M. Michal, FC Alice – Mladosť 14:2 (6:2), W. Poliak 5, M. Kaliský 4, D. Plech 2, J. Weisháb 2, D. Petrík - M. Vigaš 2, FC Dan - BB Aqex 4:1 (1:1), P. Mesík 2, A. Skaloš, Du. Balon - T. Bacúšan, Sparta BB – Iveco 2:4 (0:1), J. Hartiník, R. Zmajkovič - J. Sojka 3, M. Horčin, ŽK: J. Hartiník (Sparta BB) - M. Horčin, J. Hegyi (Iveco), Fofo 99 - ŠK Hellius 2:2 (0:0), V. Zemko 2 - P. Kúdelka 2, ŽK: J. Kočan (Hellius), Küster Wolves mal voľno.

1. Simaček 14 12 1 1 74:33 37
2. Dan FC 14 11 1 2 65:34 34
3. Iveco 14 10 3 1 55:24 33
4. Sparta BB 15 10 0 5 68:40 30
5. Alcatraz 14 9 2 3 49:45 29
6. Alice FC 15 9 1 5 91:51 28
7. SISEP 14 7 2 5 61:42 23
8. BB Aqex 15 7 1 7 49:52 22
9. Capanegra 14 5 5 4 63:53 20
10. Ajax 14 5 4 5 42:42 19
11. Hellius ŠK 14 4 6 4 38:39 18
12. Kleso 14 5 2 7 45:56 17
13. Bezvetrie 15 5 2 8 53:65 17
14. Fofo 15 4 3 8 48:62 15
15. Riečka CP 15 4 2 9 51:74 14
16. Jarný vánok 14 4 1 9 63:71 13
17. Twister 14 3 4 7 40:53 13
18. Küs. Wolves 14 3 3 8 40:66 12
19. Adrian 14 4 0 10 39:70 12
20. Mladosť 14 3 2 9 55:72 11
21. Ateeray 14 2 3 9 32:78 9

Program 16. kola, 24. mája 2008: Hellius - Sparta BB (7:00), BB Aqex – Capanegra (8:00), Ateeray - Tornádo Adrian (9:00), Simaček – Ajax (10:00), Twister – Kleso (11:00), Mladosť - Jarný vánok (12:00), Bezvetrie - FC Dan (13:00), Iveco - FC Alice (14:00), Alcatraz – SISEP (15:00), FC Corgoň Pub Riečka - Küster Wolves (16:00, B). Fofo 99 má voľno.

IV. A liga
15. kolo: 1.FC Run - Žihadlá 7:3 (5:1), J. Ličák 3, M. Kulich 2, M. Šimon, I. Frgelec - E. Mlynarčík 2, J. Bulla, San Marconi - Traktor United 5:4 (3:2), I. Lagovský 2, M. Kiaba 2, M. Lichý - I. Podhradský st., P. Podhradský, V. Laco, D. Fridrich, Enzo - Legia BB 13:2 (6:0), Ľ. Soják 4, M. Kotleba 3, M. Hudec 2, M. Longauer, M. Škamla, Ľ. Lovecký, B. Babula - P. Šimo, M. Kuruc, ŽK: A. Karkoška, P. Renčo (Légia BB), Sosaurus - Hrča 23:6 (13:4), M. Chriašteľ 8, M. Hraško 4, J. Ždánsky 3, M. Cenkov 3, Z. Stančík 2, P. Červienka 2, M. Striežovský - Š. Majerský 2, S. Hraško, P. Meňhár, M. Herda, Ľ. Mihula, FK Dixon BB - Gemo 5:8 (2:4), D. Pokoš 3, V. Túry 2 - M. Vilímek 3, T. Hrnčiar 2, J. Krnáč, J. Hlucháň, M. Kováčik, ŽK: T. Hrnčiar (Gemo), BAXX - AS Uhlisko 5:5 (2:3), R. Tkáč 3, V. Tkáč 2 - M. Naštický 2, M. Snopko, Mi. Boroviak, Ma. Boroviak, ŽK: M. Naštický (Uhlisko), Atletico - Duklička BB 2:2 (1:1), J. Mráz 2 - J. Bielik, Š. Ľahký, ŽK: R. Kočvara, M. Štefík (Atletico) - T. Považan (Duklička BB), Elán Sásová - FC Adrenalín 7:7 (3:4), P. Karas-Miklo 2, J. Gažúr 2, L. Vešelényi 2, M. Muroň - M. Najdek 5, M. Handula, V. Bodinger, ŽK: J. Vojtela (Elán Sásová) - M. Greško, P. Lalík (Adrenalín), Antira - A je to 2:18 (2:9), M. Mušuka, M. Kováč - J. Martinec 4, M. Žubor 4, D. Antal 3, D. Andraščík 2, Mart. Martinec 2, Marek Martinec 2, M. Mala, ŽK: R. Oláh, I. Bučko ml. (Antira), Betonári mali voľno.

1. A je to 15 13 2 0 114:26 41
2. Duklička BB 14 11 2 1 79:22 35
3. 1.FC Run 15 10 3 2 54:27 33
4. Atletico 14 9 2 3 51:20 29
5. Sosaurus 14 8 1 5 62:32 25
6. GEMO 14 8 1 5 44:33 25
7. San Marconi 15 8 0 7 40:47 24
8. Enzo 14 6 3 5 60:30 21
9. Traktor Utd. 14 7 0 7 59:40 21
10. Betonári 14 6 2 6 47:33 20
11. Antira 14 6 2 6 52:60 20
12. Dixon BB 14 6 1 7 68:65 19
13. BAXX 14 5 4 5 36:64 19
14. Elán Sásová 14 4 4 6 43:49 16
15. Žihadlá 14 3 1 10 29:51 10
16. Legia BB 14 2 2 10 29:75 8
17. Uhlisko 14 2 1 11 22:73 7
18. Adrenalín 15 2 1 12 44:112 7
19. Hrča 14 1 2 11 30:109 5

Program 16. kola, piatok 23. mája 2008: A je to - Betonári (16:30), Traktor United - Enzo (17:30), Legia BB - Sosaurus (18:30), Hrča - FK Dixon BB (19:30), Gemo - BAXX (20:30), sobota 24. mája 2008: AS Uhlisko - Atletico (8:00), Duklička BB - Elán Sásová (9:00), FC Adrenalín - Antira (10:00), Žihadlá - San Marconi (11:00), 1.FC Run má voľno.
IV. B liga
15. kola: Juniperus - Kotalští orli 4:3 (1:1), M. Filipko 4 - J. Cheban, M. Cesnak, S. Vágner, Hradec 07 - Dromedári 1:16 (0:7), J. Lamper - T. Konkoľ 5, M. Ondrejka 4, K. Rozim 3, L. Daubner 2, Z. Michalech, A. Patráš, Hi-Fi - Drink Team 8:1 (2:0), P. Ďurfina 2, D. Eliáš 2, M. Tomášik 2, T. Styk, M. Patráš - M. Tichý, ANK Pegi - Grupáci 5:3 (2:0), P. Poláček 3, M. Kupec, J. Orel - R. Vaľko, M. Kuna, R. Kojnok, Erima 07 - Dinamo BB 12:1 (3:1), J. Považanec 7, R. Šúr 2, P. Vyhnička, M. Šajdák, M. Gregor - L. Klibáni, Speleo - Androméda 5:10 (1:4), M. Lupták 2, Ľ. Jablonovský, M. Kopic, M. Majer - M. Rýs 3, M. Chovan 3, Z. Valašťan 2, R. Haring 2, FK Matiz - No veť toto 0:7 (0:2), L. Mesík ml. 3, P. Mesík 2, L. Mesík st. 2, N.S. Team - Fun Team 8:2 (4:1), J. Gajdošík 4, J. Pĺžik 4 - J. Minár, R. Ivanov, ŽK: J. Pĺžik (N.S. Team), AC Beercelona - Viking Stavanger 8:2 (4:2), D. Vidiečan 3, M. Karako 2, M. Vollmann, Ľ. Illéš, M. Krajč - R. Halaj, D. Rybár, Úsvit 07 mal voľno.

1. N.S. Team 14 12 1 1 86:30 37
2. Beercelona 14 11 2 1 59:24 35
3. Dinamo BB 14 11 2 1 62:39 35
4. Erima 14 11 1 2 100:30 34
5. Dromedári 14 11 1 2 89:28 34
6. Androméda 14 9 2 3 58:38 29
7. Drink Team 14 7 2 5 62:50 23
8. No veť toto 14 7 1 6 73:43 22
9. Juniperus 15 6 2 7 53:63 20
10. Speleo 14 6 0 8 51:56 18
11. Úsvit 14 6 0 8 44:55 18
12. Viking St. 15 5 2 8 39:46 17
13. Pegi ANK 14 5 2 7 42:51 17
14. Fun Team 15 5 1 9 49:62 16
15. Hi Fi 14 4 1 9 42:71 13
16. Kotalští orli 14 3 0 11 28:72 9
17. Hradec 15 3 0 12 25:99 9
18. Matiz 14 2 0 12 16:66 6
19. Grupáci 14 1 0 13 24:78 3

Program 16. kola, sobota 24. mája 2008: Viking Stavanger - Úsvit 07 (12:00), Dromedári - Hi-Fi (13:00), Drink Team - ANK Pegi (14:00), Grupáci - Erima 07 (15:00), Dinamo BB - Speleo (16:00), Androméda - FK Matiz (17:00), No veť toto - N.S. Team (18:00), Fun Team - AC Beercelona (19:00), Kotalští orli - Hradec 07 (20:00), Juniperus má voľno.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  2. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
  3. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
  4. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  5. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  6. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
  8. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  1. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  2. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  3. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
  5. Aj panelák môže byť Smart
  6. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
  7. Pri uzatváraní PZP už nedominuje január
  8. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
  9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  10. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 453
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 8 931
  3. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 270
  4. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 589
  5. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 531
  6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 139
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 046
  8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 700
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 854
  10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 807
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Stanislav Mičev.

Múzeum čakajú organizačné zmeny.


TASR 12 h

V dnešnej časti sa dozviete aj to, ako sa darilo našim hokejistom v zámorí, aký úspech získali naši vodáci a ďalšie atraktívne informácie zo slovenského športu.


21 h
Ponická dúbrava.

V národnej prírodnej rezervácii v okrese Banská Bystrica nájdete aj 170-ročné stromy.


TASR 19. sep
Bernolákova – Radvanská.

Projekt Zelené sídliská zameraný na revitalizáciu siedmich vnútroblokov v rôznych častiach mesta Banská Bystrica sa dostáva do ďalšej fázy.


TASR 19. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z miesta činu unikalo biele auto.


19 h

Obnova mosta cez Váh v Hlohovci sa už onedlho rozbehne.


19 h

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


15 h

Epidemická situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy sú už oranžové.


19 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu