Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Kontumujeme MFS ml. žiakov 14. kola Zvolen – Šalková podľa RS čl. 9 pis. k. a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Šalková.
2. Kontumujeme MFS I. triedy dorastu 16. kola Priechod – Telgárt a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Priechod. Hostia sa na stretnutie nedostavili.
3. Tabuľka strelcov I. triedy:
17 gólov - Kliment M. (T. Č. Balog)
16 gólov - Urbančok J. (Sl. Ľupča)
11 gólov - Weisembacher J. (Jasenie), Gajdoš J. (Hronec), Jančiar P. (Šalková), Ivanič M. (Priechod).
Tabuľky mládeže:
I. trieda dorast
1. Medzibrod 12 9 2 1 63:20 29
2. Braväcovo 11 9 1 1 54:13 28
3. Hrochoť 12 8 0 4 50:28 24
4. Telgárt 14 6 2 6 28:32 20
5. Dúbravica 13 5 2 6 25:36 17
6. Kremnička 12 5 1 6 22:28 16
7. Priechod 14 5 1 8 31:59 16
8. Ľubietová 11 2 1 8 15:43 7
9. Králiky 13 2 0 11 18:47 6
I. trieda žiaci
1. Podbrezová „C“ 15 15 0 0 75:12 45
2. Kremnička 14 10 0 4 64:12 30
3. Savon „B“ 14 8 1 5 51:23 25
4. Michalová 15 8 0 7 45:41 24
5. Poniky 15 6 1 8 25:34 19
6. Závadka 14 5 2 7 36:37 17
7. Sásová 15 5 2 8 50:56 17
8. P.Polhora 15 5 1 9 33:73 16
9. Králiky 14 4 1 9 41:71 13
10. Medzibrod 15 3 0 12 23:84 9
Mladší žiaci
1. Zvolen 13 10 2 1 64:10 32
2. Nemecká 14 8 0 6 56:20 24
3. Šalková 14 7 1 6 27:39 22
4. Savon „C“ 13 5 1 7 46:46 16
5. Kremnička 15 4 2 9 31:62 14
6. Ľubietová 13 4 0 9 14:61 12
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-105 Makový Miroslav 800117 FK Michalová 4 MFS nepod. podľa 1-3b. od 21. 5. 2008.
D-I-106 Huťka Róbert 930518 FK Medzibrod (Ž) 1 MFS nepod. podľa 1-1a. od 21. 5. 2008
D-I-107 Meškan Miroslav 731014 FK Hronec 5 MFS nepod. podľa 1-3b. od 21. 5. 2008.
Zastavenie činnosti na 1 MFS za 4 ŽK od 21. 5. 2008: Weisembacher Ján 741105 FK Jasenie, Caban Martin 740820 FK Mýto, Solivaj Ján 780331 FK Šalková.
Oznamujeme FK Šalková, že hráč Lübeck Peter 830911 ma dosiaľ len 1 ŽK.
Neprerokované: Babic Ondrej 740211 FK D.Lehota - chýba poplatok za ČK, Koštiaľ Michal 860221 FK Heľpa - chýba poplatok za ČK.
Žiadosť o zmenu trestu: Dian Ondrej 570407 FK Hronsek 1 MFS pod. do 30. 9. 2008, Sedliak Michal 810109 FK Lučatín 2 MFS pod. do 31. 10. 2008.
Voči rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodaja.
Správa KR predseda – Ján Hrčka
Na nominačnú listinu R pre súťažný ročník 2007/08 bol zaradený p. Milan Kučera, adr. Centrum 2408/19 960 01 Zvolen. Tel. 0902 061428, 0911 515477.
Delegačný list č. 23
I. trieda 23. kolo 1. 6. 08 o 17.00
Heľpa – Priechod (Vaník – Kosec – Weiss)
Beňuš – Šalková (Zeman – Gemzický, Kubančík - Prochádzka)
T. Č. Balog – Riečka (Belko – Roštár, Baka – Kupec)
Sl. Ľupča – Hronec (Kučera – Sitarčík P., Sitarčík J. – Piar)
Jakub - Nemecká So 31.5.08 (Roupec – Melicher, Faber – Pecník)
Mýto – Braväcovo (Caban – Mojžiš, Daniš – Veky)
Jasenie – Lučatín So 31.5.08 (Baka – Šimko, Belko – Hrčka)
II. trieda sk. „A“ 23. kolo 1. 6. 08 o 17.00
Strelníky – Harmanec (Dírer – Riša st.)
Hiadeľ – Medzibrod (Mišány – Dráždik – Pecník)
Hronsek – Tajov (Macko – Šimko)
Dúbravica - H. Pršany (Túry – Hikker)
Baláže - Podkonice Ne 10.30 (Kleniar – Lepieš – Piar)
Malachov - St. Hory (Melicher - Mukera)
Šalková „B“ - Dukla „C“ So 17.00 (Kleniar - Lepieš)
II. trieda sk. „B“ 17. kolo 1. 6. 08 o 17.00
Pohorelá – Osrblie (Mecele – Lepieš)
Michalová – Šumiac (Suchý – Pribylina)
D. Lehota - P. Polhora (Roupec – Martinka)
H. Lehota – Polomka (Krupa – Skladaný)
Mládežnícke stretnutia
I. trieda dorast 19. kolo 1. 6. 08 o 14.30
Králiky - Kremnička / Harmanec/ (Mukera - Melicher)
Dúbravica – Braväcovo (Hikker – Túry)
Hrochoť – Ľubietová (SsFZ – SsFZ)
I. trieda starší žiaci 17. kolo 1. 6. 08 o 10.00
Poniky – Králiky (Kubančík – Biely)
Podbrezová „C“- Sásová (Daniš)
P. Polhora – Kremnička (Belko)
Michalová - Savon „B“ (Skladaný)
Mladší žiaci 18. kolo 31. 5. 08 o 10.00
Zvolen - Ľubietová
Savon „C“ - Kremnička / Bakossova/ (Biely)
Šalková – Nemecká(Haviarová)
Medzi oblastný turnaj žiakov 27. 5. 2008 o 9.00 Rakytovce
Králka – Melicher, Martinka
Stretnutia riadené SsFZ
III. LSD a III. LMD 26. kolo 31. 5. 08. o 10.00/12.30
Rakytovce – Martin /Radvaň/ (AR 2 – Martinka)
V. liga dorast sk. „C“ 23. kolo 31. 5. 08 o 14.30
Jakub – Lutila (AR – Melicher)
III. LSŽ a III. LMŽ sk. „C“ 23. kolo 1. 6. 08 o 10.00/12.00
Sl. Ľupča – Brusno / 13.00/15.00 (R – Sitarčík P. + AR – Sitarčík J.), Heľpa – Zvolen „B“ (R – Baka + AR – Gemzický)