Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

A je to ako prvé mužstvo s istotou postupu

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
15. kola: Ariola - Remio ŠK 6:6 (4:4), R. Gašpar 3, P. Gubka 2, M. Škamla - P. Raffay 3, I. Bulík 2, M. Kučera, ŽK: M. Selecký - I. Bulík, ČK: I. Bulík, Royal Brusno kúpele - Royal 94 6:6 (2:4), S. Pecník 3, R. Tiller, J. Piliar, M. Gibala - J. Moravčík 2, Z. Binder 2, I. Horniak, P. Necpal, ŽK: M. Gibala, R. Tiller (Royal BK), Erland – Alien 4:4 (1:3), M. Oravec 2, P. Gabaj, I. Šúr - M. Longauer 2, M. Moncoľ, P. Sokol, ŽK: M. Caban (Alien), Lazio – Flamengo 4:7 (3:5), J. Solivaj 2, M. Bursa, B. Herkel - J. Murgaš 3, M. Hrnčiar 2, R. Šulek, M. Gerö, ŽK: M. Bursa, J. Kubuš (Lazio), Exel - Torpédo Stavbár 9:9 (4:6), J. Vidiečan 4, S. Šeliga 3, P. Ščepko 2 - I. Tišliar 7, P. Špirka, P. Kvaltíny, ŽK: J. Vidiečan (Exel), Godzily – Trend 3:1 (1:1), R. Dočkal, M. Turčan, Š. Marko - J. Bohinský, ŽK: J. Rusnák (Trend), Skackavá - Real Madrid 5:2 (2:0), J. Škovran 4, R. Calpaš - K. Ratica, M. Šimčík, ŽK: R. Škarba (Skackavá), Starí páni – Iskra 10:1 (6:0), L. Tomčík 4, J. Urgela 2, O. Zeleňanský, M. Rusko, P. Čajka st., L. Gerö - R. Paučo, Juniors AC - Atak 5:3 (2:1), P. Jančiar 3, J. Móres, D. Soják - M. Jonáček 2, Ma. Žabka, ČK: J. Brynych (Atak). R: P. Plavec a I. Sadovský.
1. Godzily 15 11 2 2 95:45 35
2. Skackavá 15 9 3 3 71:43 30
3. Flamengo 15 9 3 3 80:54 30
4. Torp./Stavb. 15 9 1 5 107:81 28
5. Lazio 15 8 3 4 75:51 27
6. Erland 15 8 3 4 57:47 27
7. Alien 15 8 2 5 82:62 26
8. Royal – BK 15 6 6 3 79:80 24
9. Juniors 15 7 2 6 68:65 23
10. Royal 94 15 6 2 7 72:65 20
11. Exel 15 5 4 6 71:69 19
12. Remio 15 4 5 6 69:73 17
13. Ariola 15 5 2 8 47:61 17
14. Starí páni 15 5 1 9 54:83 16
15. Iskra 15 5 1 9 59:89 16
16. Real Madrid 15 5 0 10 67:75 15
17. Trend 15 3 0 12 40:109 9
18. Atak 15 2 0 13 48:73 6
Program 16. kola, 31. mája: Atak 97 – Lazio (12:00), Trend - Royal Brusno (13:00), Torpédo Stavbár - Starí páni (14:00), Royal 94 – Exel (15:00), Real Madrid - Juniors AC (16:00), Iskra – Ariola (17:00), Alien – Godzily (18:00), Flamengo – Erland (19:00), Remio ŠK – Skackavá (20:00).
II. liga
15. kolo: Iron – Unios 3:5 (2:2), J. Vozár 2,J. Kotorík - R. Kováč 2, J. Šustek 2, V. Slávik, Nemce FC - Kobok Brezno 10:4 (4:4), M. Gavalda 3, J. Jamriška 4, B. Dian 2, M. Adam - P. Urbančok 3, M. Kováčik, ŽK: J. Jamriška - R. Faško, ČK: R. Faško, Húsenice FK – I.Q. 4:7 (4:2), J. Mikula 3, J. Gomboš - M. Zvalo 2, P. Ursíny 2, M. Bajs, M. Tučnák, ŽK: M. Tagaj - M. Roháč, M. Zvalo, Horná 1.FC - Chaos AC 5:3 (2:2), J. Orovčík 5 - J. Čampa, M. Kliment, M. Miškuf, ŽK: M. Mlynarčík, M. Kosák (Horná), Electric Blue - Arsenal F.C. 2:5 (1:3), J. Francisty, P. Heric - P. Fazekaš, Ľ. Potančok, Š. Gregor, P. Vikarský, M. Faško, ŽK: J. Francisty, M. Francisty (El. Blue), Podlavice 1.FC - Dodna 1.FC 3:6 (2:3), F. Kurčík, P. Oravec, M. Solivajs - Ma. Kováč 4, Mi. Kováč, M. Gazdík, ŽK: D. Sliacky (Podlavice), Absolut 03 - D.P.H. 8:4 (3:2), M. Zbyňovský 3, M. Janoško 3, R. Čaučík 2 - H. Lehotský 2, J. Valent, M. Danko, North Stars - Inovation Absint 8:4 (2:4), D. Roman 3, M. Turan 2, R. Kapustík 2, D. Mozola - J. Zemko 2, V. Barna, R. Račák, Chalani – Arias 5:6 (2:2), M. Murgaš 2, O. Riša, M. Mesík, J. Biely - M. Strečok 2, J. Rusko 2, J. Gaško, M. Hrčka, ŽK: O. Riša - J. Gaško, ČK: J. Môcik (Chalani). R: P. Kosec a A. Gluch.
1. Arsenal 15 11 3 1 74:33 36
2. Dodna 15 11 3 1 77:45 36
3. Absolut 15 11 2 2 97:53 35
4. North Stars 15 10 2 3 94:75 32
5. Electric Blue 15 10 0 5 75:48 30
6. Nemce FC 15 8 2 5 90:60 26
7. Arias 15 7 2 6 70:70 23
8. Chaos 15 7 2 6 67:68 23
9. Kobok BR 15 7 1 7 72:51 22
10. I.Q. 15 6 2 7 57:64 20
11. Unios 15 6 1 8 70:58 19
12. Inov. Absint 15 5 4 6 68:69 19
13. Iron 15 6 1 8 50:74 19
14. D.P.H. 15 5 1 9 63:77 16
15. Chalani 15 4 3 8 68:57 15
16. Horná 15 4 0 11 39:66 12
17. Podlavice 15 2 1 12 43:112 7
18. Húsenice 15 0 0 15 46:148 0
Program 16. kola, 30. mája: Arias - Horná 1.FC (16:30), Dodna 1.FC - Nemce FC (17:30), Arsenal F.C. - North Stars (18:30), Kobok Brezno - Electric Blue (19:30), D.P.H. – Chalani (20:30), sobota 31. mája 2008: Inovation Absint – Iron (8:00), I.Q. - Podlavice 1.FC (9:00), Chaos AC - Húsenice FK (10:00), Unios - Absolut 03 (11:00).
III. liga
15. kolo: Hellius - Sparta BB 5:1 (3:1), M. Kenický 2, M. Fillo, R. Račák, P. Kúdelka - J. Hartiník, BB Aqex – Capanegra 4:4 (2:3), M. Bíreš 2, M. Sasák 2 - M. Giertl 2, A. Výboh, P. Kohár, ŽK: P. Kohár (Capanegra), Ateeray - Tornádo Adrian 3:5 (1:2), L. Szomor, J. Halama, Z. Krnáč - V. Kulfas 3, M. Mokrý 2, ŽK: J. Meško (Ateeray), Simaček – Ajax 1:6 (0:2), L. Žambor - L. Dvorský 4, R. Sanitra, R. Sečkár, Twister – Kleso 4:1 (2:1), M. Kapusta 2, M. Pohančánik, J. Ťakuš - M. Stanko, Mladosť - Jarný vánok 5:4 (3:1), J. Čief 2, M. Vigaš, R. Janko, I. Bačko - F. Lukáč, A. Mišún, Pe. Kukučka, Pa. Kukučka, Bezvetrie - FC Dan 4:10 (1:7), H. Syč-Kriváňová 3, V. Bajs - P. Mesík 4, L. Hakel 3, Du. Balon 3, Iveco - FC Alice 4:5 (2:0), P. Kohút 2, P. Tréger, P. Časnocha - D. Petrík 3, M. Kaliský 2, ŽK: P. Kohút - W. Poliak, Alcatraz – SISEP 5:8 (2:3), P. Sládeček 2, J. Mojžita 2, P. Zelienka - D. Lichý 3, M. Andrejko 2, M. Kmeť M. Matoušek, M. Cimerman, ŽK: P. Sládeček, P. Zelienka - M. Kmeť, FC Corgoň Pub Riečka - Küster Wolves 5:5 (2:3), R. Fodor 2, M. Karlík, L. Snopko, M. Petráň - J. Polóny 2, A. Ďurfina 2, M. Zanovit, ŽK: M. Petráň (Riečka).
1. Dan FC 15 12 1 2 75:38 37
2. Simaček 15 12 1 2 75:39 37
3. Iveco 15 10 3 2 59:29 33
4. Alice FC 16 10 1 5 96:55 31
5. Sparta BB 16 10 0 6 69:45 30
6. Alcatraz 15 9 2 4 54:53 29
7. SISEP 15 8 2 5 69:47 26
8. BB Aqex 16 7 2 7 53:56 23
9. Ajax 15 6 4 5 48:43 22
10. Capanegra 15 5 6 4 67:57 21
11. Hellius ŠK 15 5 6 4 43:40 21
12. Kleso 15 5 2 8 46:60 17
13. Bezvetrie 16 5 2 9 57:75 17
14. Twister 15 4 4 7 44:54 16
15. Fofo 15 4 3 8 48:62 15
16. Riečka CP 16 4 3 9 56:80 15
17. Adrian 15 5 0 10 44:73 15
18. Mladosť 15 4 2 9 60:76 14
19. Jarný vánok 15 4 1 9 67:76 13
20. Küs. Wolves 15 3 4 8 45:71 13
21. Ateeray 15 2 3 10 35:83 9
Program 17. kola, 31. mája 2008: Küster Wolves - BB Aqex (7:00), FC Alice – Hellius (8:00), Jarný vánok – Iveco (9:00), Kleso – Ateeray (10:00), Ajax – Mladosť (11:00), FC Dan – Twister (12:00), SISEP – Simaček (13:00), Tornádo Adrian – Alcatraz (14:00), Capanegra – Bezvetrie (15:00), Sparta BB - Fofo 99 (16:00, B).
IV. A liga
16. kolo: A je to - Betonári 13:1 (5:0), D. Andraščík 3, M. Žubor 3, D. Antal 2, T. Pondela 2, Marek Martinec, Mart. Martinec 2 - T. Pažout, ŽK: T. Pondela - M. Kršňák, T. Pažout, Traktor United - Enzo 1:5 (1:4), I. Podhradský - M. Longauer, M. Škamla, Ľ. Lovecký, B. Babula, M. Hudec, ŽK: B. Babula (Enzo), Legia BB - Sosaurus 1:19 (1:7), P. Šimo - M. Cenkov 5, M. Chriašteľ 3, E. Jančo 2, M. Hraško 2, J. Ždánsky 2, J. Jablonovský 2, J. Filadelfi, B. Šabo, P. Cenkov, ŽK: P. Cenkov (Sosaurus), Hrča - FK Dixon BB 5:21 (2:10), I. Hák 2, Ľ. Mihula, S. Hraško, Š. Majerský - V. Túry 9, D. Pokoš 4, L. Halás 4, M. Demčík 3, J. Sninský, Gemo - BAXX 9:5 (3:2), J. Budaj ml. 4, M. Vilímek 2, M. Kováčik, J. Hlucháň, T. Hrnčiar - V. Tkáč 3, S. Krnáč 2, ŽK: R. Záhora (BAXX), AS Uhlisko - Atletico 2:10 (2:3), D. Roháč, I. Fraňo - P. Michal 3, J. Blaško 2, J. Mráz 2, R. Drienik, R. Kopic, J. Agirre, ŽK: P. Bohúň - M. Kálus, Duklička BB - Elán Sásová 8:2 (4:1), J. Bielik 3, M. Starší 3, P. Bubniak, P. Šulaj - J. Gažúr 2, ŽK: P. Bugáň - P. Karas-Miklo, M. Muroň, FC Adrenalín - Antira 2:8 (1:1), M. Mušuka 3, M. Kováč 3, T. Šimiak, J. Šimiak (Antira), ŽK: M. Kováč, L. Adamovič, T. Šimiak (Antira), ČK: L. Adamovič, Žihadlá - San Marconi 2:5 (1:2), R. Kamenský, P. Bulla - Ma. Lichý 2, M. Sládeček, I. Lagovský, P. SedílekR: J. Darida, M. Štelcl a M. Hlaváček.
1. A je to 16 14 2 0 127:27 44
2. Duklička BB 15 12 2 1 87:24 38
3. 1.FC Run 15 10 3 2 54:27 33
4. Atletico 15 10 2 3 61:22 32
5. Sosaurus 15 9 1 5 81:33 28
6. GEMO 15 9 1 5 53:38 28
7. San Marconi 16 9 0 7 45:49 27
8. Enzo 15 7 3 5 65:31 24
9. Antira 15 7 2 6 60:62 23
10. Dixon BB 15 7 1 7 89:70 22
11. Traktor Utd. 15 7 0 8 60:45 21
12. Betonári 15 6 2 7 48:46 20
13. BAXX 15 5 4 6 41:73 19
14. Elán Sásová 15 4 4 7 45:57 16
15. Žihadlá 15 3 1 11 31:56 10
16. Legia BB 15 2 2 11 30:94 8
17. Uhlisko 15 2 1 12 24:83 7
18. Adrenalín 16 2 1 13 46:120 7
19. Hrča 15 1 2 11 35:130 5
Program 17. kola, sobota 31. mája 2008: San Marconi - 1.FC Run (12:00), Enzo - Žihadlá (13:00), Sosaurus - Traktor United (14:00), FK Dixon BB - Legia BB (15:00), BAXX - Hrča (16:00), Atletico - Gemo (17:00), Elán Sásová - AS Uhlisko (18:00), Antira - Duklička BB (19:00), Betonári - FC Adrenalín (20:00), A je to má voľno.
IV. B liga
16. kolo: Viking Stavanger - Úsvit 5:8 (0:5), R. Halaj 3, M. Bajs 2 - M. Čenteš 2, M. Šudoma 2, T. Cimerman 2, P. Železník, T. Zachar, ŽK: M. Chmelík - M. Čenteš, Dromedári - Hi-Fi 12:4 (6:3), T. Konkol 6, A. Patráš 2, P. Kán 2, M. Ondrejka, L. Daubner - D. Eliáš, E. Lenárt, P. Ďurfina, P. Dupej, Drink Team - ANK Pegi 5:3 (3:1), I. Podkonický 2, M. Barančík, B. Gažo, M. Tichý - J. Knopp 2, A. Bystran, ŽK: M. Hudec - P. Poláček, P. Kamzík, Grupáci - Erima 2:15 (0:8), R. Kojnok, M. Mikuláš - J. Považanec 7, M. Šajdák 4, R. Šúr 2, P. Vyhnička, A. Brštiak, ŽK: R. Kojnok (Grupáci), Dinamo BB - Speleo 2:6 (1:2), P. Krnáč, M. Vlčko - M. Grančaj 3, R. Čipka 2, M. Lupták, Androméda - FK Matiz 9:3 (3:1), M. Rýs 5, M. Môcik, Z. Valašťan, M. Chovan, P. Krnáč - M. Caban, M. Fáber, M. Peťko, No veť toto - N.S. Team 3:10 (0:6), P. Číž, J. Koctúr, P. Mesík - J. Pĺžik 4, M. Kucharík 3, P. Karcel, T. Pančík, J. Sokáč, Fun Team - AC Beercelona 4:8 (2:4), J. Minár 2, S. Šnírer, M. Trnkus - D. Vidiečan 4, M. Karako 3, R. Teliar, ŽK: R. Ivanov - D. Vidiečan, R. Teliar, Kotalští orli - Hradec 14:2 (5:1), R. Mazúch 7, M. Machel 3, B. Starosta 2, D. Kľačko, M. Cesnak - M. Cisár, P. Kolla, ŽK: B. Strosta - J. Lamper. R: M. Hlaváček, I. Kleniar a J. Darida.
1. N.S. Team 15 13 1 1 96:33 40
2. Beercelona 15 12 2 1 67:28 38
3. Erima 15 12 1 2 115:32 37
4. Dromedári 15 12 1 2 101:32 37
5. Dinamo BB 15 11 2 2 64:45 35
6. Androméda 15 10 2 3 67:41 32
7. Drink Team 15 8 2 5 67:53 26
8. No veť toto 15 7 1 7 76:53 22
9. Speleo 15 7 0 8 57:58 21
10. Úsvit 15 7 0 8 52:60 21
11. Juniperus 15 6 2 7 53:63 20
12. Viking St. 16 5 2 9 44:54 17
13. Pegi ANK 15 5 2 8 45:56 17
14. Fun Team 16 5 1 10 53:70 16
15. Hi Fi 15 4 1 10 46:83 13
16. Kotalští orli 15 4 0 11 42:74 12
17. Hradec 16 3 0 13 27:113 9
18. Matiz 15 2 0 13 19:75 6
19. Grupáci 15 1 0 14 26:93 3
Oznam MÚMF
Odvetné stretnutie medzi Výberom KIA arény a Výberom Výboru a rozhodcovia MÚMF sa uskutoční v sobotu 31. mája 2008 od 21:00 hod. v KIA aréne na Tatranskej ulici (Sásová).
Barážové stretnutie medzi posledným mužstvom extraligy (Zempra 37) a víťazom I. ligy sa uskutoční 12. júna 2008 o 19:00 hod. v športovej hale na Štiavničkách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  3. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  4. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  5. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  9. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  1. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 16 293
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 585
  3. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 502
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 7 228
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 058
  6. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 6 746
  7. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 437
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 274
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 156
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 902
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

COVID pozitívni Brezňania môžu požiadať o nevyhnutné nákupy

Obyvateľom, ktorí sa pre koronavírus ocitli v karanténe, ponúka breznianska radnica novú službu. Záujem o ňu treba nahlásiť deň vopred.

Ilustračné foto

Dali by ste dieťaťu cigaretu? Mnohí áno

Dali by ste dieťaťu cigaretu, ak by si ju vypýtalo? Väčšina z nás áno. Dokumentuje to sociálny experiment a mystery shopping, ktoré zastrešila vzdelávacia iniciatíva NA VEKU ZÁLEŽÍ.

Blíži sa k nám arktický vzduch, k najchladnejším bude patriť náš región

Pre okresy Banská Bystrica a Brezno platí výstraha druhého stupňa, teploty môžu klesať až na mínus 22 stupňov.

Ilustračné foto.

Komunitné testovanie v Banskej Bystrici: 8 459 otestovaných, 72 pozitívnych

Odborníci sa zhodli, že komunitné testovanie zamestnancov z okresu Banská Bystrica malo význam.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

Už ste čítali?