Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS II. triedy sk. „A“ 23. kola Šalková - Dukla „C“ dňa 31. mája 2008 o 19.30 hod. na ihrisku FK Šalková.
2. Nariaďujeme odohrať MFS I. triedy žiakov 17. kola Poniky – Králiky dňa 15. júna 2008 o 10.00 hod. na ihrisku FK Poniky (vzájomná dohoda).
3. Nariaďujeme nahlásiť termíny neodohratých MFS súťaže ml. žiakov:
4. kolo Zvolen – Šalková
11. kolo Savon „C“ – Zvolen
12. kolo Savon „C“ – Ľubietová
4. Nariaďujeme odohrať MFS II. triedy sk. „B“ 17. kola H. Lehota – Polomka dňa 1. júna 2008 o 15.00 hod. na ihrisku FK H. Lehota, (vzájomná dohoda).
5. Kontumujeme nedohrané MFS II. triedy sk. „A“ 22. kola Harmanec – Dukla „C“. Podľa článku 100 pis. e. SP priznávame 3 body FK Harmanec. Výsledok 9:0 ostáva v platnosti, (počet hráčov hostí klesol pod povolenú hranicu).
6. Finálový turnaj prípraviek sa odohrá na ihrisku FK Partizán Č. Balog dňa 15. júna 2008 (nedeľa). Žiadame garantov skupín nahlásiť výsledky turnajov a mená postupujúcich družstiev.
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-108 Polóny Peter, 810210 FK Podkonice 1 MFS nepod. podľa 1-5a. od 28. 5. 2008.
D-I-109 Barla Zoroslav, 820213 FK Podkonice 2 MFS nepod. podľa 1-4a. od 28. 5. 2008.
D-I-110 Daniš Rastislav, 860406 FK Malachov 2 MFS nepod. podľa 1-4a. od 28. 5. 2008.
D-I-111 Čief Ondrej, 860403 FK Malachov 1 MFS nepod. podľa 1-5a. od 28. 5. 2008.
D-I-112 Lipmičan Ľubomír, 650207 FK Michalová 2 MFS nepod. podľa 1-3a. od 28. 5. 2008.
D-I-113 Babic Ondrej, 740211 FK D. Lehota 4 MFS nepod. podľa 1-3b. od 28. 5. 2008. Poplatok 200 + 200,- Sk. uhradiť do 11. 6. 2008.
D-I-114 Číž Jordán, 961130 FK Šalková (Ž) 1 MFS nepod. podľa 1-5a. od 28. 5. 2008.
D-I-115 Koštál Michal, 860221 FK Heľpa 1 MFS nepod. podľa 1-4a. od 21. 5. 2008.
Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 MFS nepod. od 21. 5. 2008: Dvorovenko Ján 741206 FK Dúbravica.
Neprerokované: Gažík Tomáš 960127 FK Kremnička (Ž) chýba poplatok za ČK.
Voči rozhodnutiu DK je možne sa odvolať do 15 dní od zverejnenia spravodaja.
Delegačný list č. 24
I. trieda 24. kolo 8. 6. 08 o 17.00
Priechod – Jasenie (Kučera – Riša st. – Pecník)
Lučatín – Mýto (Hikker – Lepieš – Weiss)
Braväcovo – Jakub (Sitarčík J. – Gemzický – Kupec)
Nemecká - Sl. Ľupča (Baka – Belko – Prochádzka)
Hronec - T. Č. Balog (Mecele – Macko – Kotrán)
Riečka – Beňuš (Koctúr – Žubor – Piar)
Šalková – Heľpa (Kosec – Mišány – Veky)
II. trieda sk. „A“ 24. kolo 8. 6. 08 o 17.00
Harmanec - Šalková „B“ (Caban – Túry)
Dukla „C“ – Malachov (Krupa)
St. Hory – Baláže (Dírer – Šimko)
Podkonice – Dúbravica (Mukera)
H. Pršany – Hronsek (Vaník - Dráždik)
Tajov – Hiadeľ (Roupec)
Medzibrod – Strelníky (Suchý)
II. trieda sk. „B“ 18. kolo 8. 6. 08 o 17.00
Polomka - D. Lehota (Kubančík – Pribylina)
P. Polhora – Michalová (Zeman – Haviarová)
Šumiac – Pohorelá (Skladaný)
Osrblie - Závadka n/Hr. (Daniš - Medveď)
Mládežnícke stretnutia:
I. trieda dorast 20. kolo 8. 6. 08 o 14.30
Kremnička - Hrochoť / Malachov/ (Túry – Caban)
Ľubietová - Medzibrod So 14.30 (Žubor – Krupa)
Braväcovo - Telgárt So 17.00 (Baka – Gemzický)
I. trieda starší žiaci 18. kolo 8. 6. 08 o 10.00
Králiky - Michalová / Riečka/ o 14.30 (Žubor - Koctúr)
Savon „B“ - P. Polhora / Šalková/ o 9.30 (Žubor – Biely)
Kremnička - Podbrezová „C“ / Hrochoť/ (Lepieš)
Medzibrod – Poniky (Kubančík)
Mladší žiaci 19. kolo 7. 6. 08 o 10.00
Šalková - Zvolen o 14.00 (Repiský- Adamec)
Nemecká - Savon „B“ (Haviarová)
Kremnička – Ľubietová (Biely)
Stretnutia riadené SsFZ:
III. LSD a III. LMD 28. kolo 7. 6. 08 o 10.00/12.30
Savon B.B. – P. Č. Balog /Badín/ (AR 2 – Lepieš)
V. liga dorast sk. „C“ 24. kolo 7. 6. 08 o 17.00
Sl. Ľupča – Jakub (AR – Roupec)