Hráči Balážov nedali Podkoniciam šancu

II. trieda A - 23. kolo

Hiadeľ – Medzibrod 1:5 (0:3)
Za slnečného počasia sa hostia v 10. minúte ujali vedenia, čo domácich utlmilo a v 36. minúte vyhrávali 0:3. Druhý polčas sa odohral za daždivého počasia a domácim sa podarilo výsledok skorigovať len na 1:5.
Góly: 72. Fúdor– 10. Hirka 24., 36. Chrastina, 57. Haviar, 82. Sokol. Pred 120 divákmi rozhodoval Ján Sitarčík.
HIADEĽ: Mikloš- Mlynarčík, Mir. Štefanovie, A. Brodek, Fúdor, Chomič, Vajs, Mar. Štefanovie, Srniak, Mich. Štefanovie, Kostúr.
MEDZIBROD: Tonhajzer- Zeman, Prievalský, Vaník, Chrastina, Sobol (45. P. Sobol), Huťka, Lupták, Grexa, Hirka, Haviar.

SkryťVypnúť reklamu

Hronsek – Tajov 1:4 (1:0)
V prvom polčase sa hral priemerný futbal. Hra sa väčšinou pohybovala medzi 16-kami. Domácim sa podarilo v 16. minúte prebrať vedenie gólom Martinca a v 35. minúte nastrelil Moravčík brvno hosťujúcej brány. V druhom polčase hostia spresnili kombinácie a v rozpätí 20-tich minút strelili 2 góly. O zápase bolo rozhodnuté. Na 4:1 v poslednej minúte upravil Targoš.
Góly: 17. Martinec – 53. Pipka, 56. Biely, 70. 89 Targoš. ŽK: P. Garag, Majer, Tupý (H). Pred 50 divákmi rozhodoval Macko.
HRONSEK: Kíšik- P. Garaj, Majer, Moravčík (50. Jaďuď), R. Garaj, Dian, Maruškin, Makóny, Tupý, Šulek, Martinec.
TAJOV: Mesík- Murín (71. Matuščin), Soják, Rončák (82. Krivuš), D. Murgaš, M. Murgaš (46. Zmajkovič), Ursíny, Pipka, Targoš, Biely, Čermák.

Dúbravica – H. Pršany 5:0 (3:0)
Domáci sa konečne prebudili aj strelecky. Za celý zápas, za miernej prevahy. Vypracovali si aj viac šancí. K dobrej hre prispeli aj hostia. Rozhodca podal taktiež výborný výkon.
Góly: 5. R. Habány, 22.,26. J. Mala, 69. M. Karkalík, 80. A. Chramec. Pred 100 divákmi rozhodoval laik.
DÚBRAVICA: Gregor- Pinka, Makan, Maľa, Habány (78. Chramec), Drako, Majer, Lukáč, Krahulec (80. Kiš), Karkalík, Kocka.
H. PRŠANY: Šorec- Tokár, Pejko, Dobrota, Ondrek (65. Rafaj), Orovčík, Rybársky, Smutný (75. Novanský), Kapusta, Miartuš, Kanka.

Baláže – Podkonice 9:0 (4:0)
Za slnečného počasia sa hralo susedské derby, keď hostia nastúpili na zápas desiati, domáci rozhodli o výsledku v prvom polčase a v druhom ho iba dokrášlili.
Góly: 33., 85. Kenický, 8. 55. Čunderlík, 28. V. Chaban, 35. P. Číž, 78. R. Chaban, 87. Rusko, 90. Heric. Pred 80 divákmi rozhodoval Kleniar.
BALÁŽE: Kostiviar- Slobodník, Rusko, Karcel, Čunderlík, Číž, V. Chaban (68. R. Chaban), Heric, Dian, Latinák, Kenický.
PODKONICE: Pavlák- Kukučka, Pančík, J. Chaban, Barla, Čilík, Fridrich, Tóth, Polóny, Bodzík, Svintek, Lipa.

Malachov – St. Hory 1:1 (0:1)
Vo veľmi dusnom počasí podal Malachov jeden zo svojich slabších výkonov. Hostia sa ujali vedenia v 15. minúte gólom Gavaldu, po peknej kombinačnej akcii. Malachov sa snažil vyrovnať, ale všetky šance, ktoré si vypracoval, trestuhodne zahodil.
Góly: 75. O. Dvorský (11m) - 15. Gavalda. ŽK: 70. Kováč, 69. Gavlda (S). Pred 50 divákmi rozhodoval Melícher.
MALACHOV: O.Dvorský- Chmelík, Cimerman, Matoušek, Klinčík, M. Kapusta (46. Bacúlik), Sečkár, Dobrota, Murín, Caban, L. Dvorský.
ST. HORY: Jaroušek- Antoš, Ulehla, Maďar, Štulrajter, Lovás (46. Debnár), Kováč, Hudec, Olejár, Gavalda, Babjak.

Šalková B – Dukla C 5:2 (2:2)
Mičiná, posilnená o hráčov Dukly, sa ujala vedenia a bola celý prvý polčas Šalkovej vyrovnaným súperom. V druhom polčase domáci zlepšenou hrou strhli víťazstvo na svoju stranu. Zápas sa musel páčiť aj náročnému divákovi.
Góly: 31. M. Hrnčiar, 33. J. Paršo, 53. J. Debnár, 55. J. Obuch, 76. T. Tuček – 11. Ondrejka, 45. Palovič. ŽK: P. Koček (D). Pred 100 divákmi rozhodoval Kleniar.
ŠALKOVÁ: P. Ursíny- M. Ursíny (70. T. Tuček), M. Kaščák, J. Obuch, M. Šimčík, M. Hrnčiar, P. Pilko, J. Paršo (46. P. Tóth), Z. Binder, P. Čtvrtníček, K. Ratica (46. J. Debnár).
DUKLA: T. Zachar- J. Štubniak, J. Paľa, M. Štubniak, J. Ľupták, M. Rončák, Z. Ondrejka (61. J. Vránsky), B. Saktor, P. Konček, L. Palovič, M. Marko.

14. Hronsek 23 3 1 19 26:92 10
Program 24. kola 8. júna o 17.00: Harmanec - Šalková „B“, Dukla „C“ – Malachov, St. Hory – Baláže, Podkonice – Dúbravica, H. Pršany – Hronsek, Tajov – Hiadeľ, Medzibrod – Strelníky.