Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Zempra sa dočkala, do baráže idú Godzily

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
16. kolo: Atak – Lazio 5:7 (1:4), M. Jonáček 2, T. Brštiak 3 - J. Medveď, J. Solivaj 4, P. Čtvrtníček 2, Trend - Royal Brusno kúpele 5:13 (1:9), R. Zúbek 3, T. Matiašovič, 2 - S. Pecník 4, M. Markuš 4, J. Tiller 3, M. Gibala 2, Torpédo Stavbár - Starí páni 7:11 (4:6), P. Špirka, I. Tišliar 6 - P. Čajka ml., K. Fraňo, V. Tomčík, M. Rusko 3, P. Čajka st. 3, L. Gerö, O. Zeleňanský, ŽK: T. Komora (Torp. Stavbár), Royal 94 – Exel 4:3 (3:1), J. Moravčík, P. Mažgut, P. Kapusta, Z. Binder - M. Valentíny, P. Ščepko, T. Ondrejka, ŽK: P. Roháč (Royal 94) - M. Béreš (Exel), ČK: P. Roháč (Royal 94), Real Madrid - Juniors AC 5:2 (2:0), K. Ratica 3, R. Uhrin 2 - M. Chudý 2, Iskra – Ariola 3:3 (2:2), M. Piško 2, M. Maďar - R. Gašpar, M. Selecký, K. Mikloško, Alien – Godzily 3:9 (1:6), D. Vaník 2, I. Turan - A. Dubovický 5, M. Lipták 2, R. Puliš, Š. Marko, Flamengo – Erland 3:5 (2:3), J. Murgaš 2, P. Dobrík - M. Hudáček 2, A. Moravec 2, P. Gabaj, Remio ŠK – Skackavá 5:2 (2:2), P. Raffay 3, M. Schwarz, M. Kučera - J. Škovran, R. Škarba. Stretnutia rozhodovali A. Gluch a R. Weiss.
1. Godzily 16 12 2 2 104:48 38
2. Lazio 16 9 3 4 82:56 30
3. Skackavá 16 9 3 4 73:48 30
4. Flamengo 16 9 3 4 83:59 30
5. Erland 16 9 3 4 62:50 30
6. Torp./Stavb. 16 9 1 6 114:92 28
7. Royal – BK 16 7 6 3 92:85 27
8. Alien 16 8 2 6 85:71 26
9. Royal 94 16 7 2 7 76:68 23
10. Juniors 16 7 2 7 70:70 23
11. Remio 16 5 5 6 74:75 20
12. Exel 16 5 4 7 74:73 19
13. Starí páni 16 6 1 9 65:90 19
14. Real Madrid 16 6 0 10 72:77 18
15. Ariola 16 5 3 8 50:64 18
16. Iskra 16 5 2 9 62:92 17
17. Trend 16 3 0 13 45:122 9
18. Atak 16 2 0 14 53:80 6
Program 17. kola, piatok 6. júna 2008: Skackavá – Iskra (16:30), Exel – Trend (17:30), Godzily – Flamengo (18:30), Royal Brusno kúpele – Alien (19:30), Erland - Atak 97 (20:30), sobota 7. júna 2008: Starí páni - Royal 94 (8:00), Ariola - Torpédo Stavbár (9:00), Remio ŠK - Real Madrid (10:00), Lazio - Juniors AC (11:00).

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga
16. kolo: Arias - Horná 1.FC 6:1 (3:1), L. Palovič 3, J. Vetrák 2, M. Hrčka - M. Parobek, Dodna 1.FC - Nemce FC 5:5 (3:3), Mi. Kováč 3, M. Gazdík, J. Bubeník - J. Chrastina 2, M. Adam 2, M. Chaban, ŽK: J. Sršeň (Dodna) - M. Gavalda (Nemce), Arsenal F.C. - North Stars 6:1 (1:0), Ľ. Potančok 2, P. Vikarský 2, M. Faško, M. Selecký - D. Mozola, ŽK: P. Ursíny (North Stars), Kobok Brezno - Electric Blue 0:5, kontumačne, domáci sa na stretnutie nezišli, D.P.H. – Chalani 3:2 (2:2), P. Brozman, J. Purc, M. Holinec - J. Môcik, M. Mesík, Inovation Absint – Iron 2:6 (0:4), Ľ. Šidlo, V. Barna - M. Kotorík 3, J. Vozár, Š. Kán, L. Amrich, ŽK: J. Vozár (Iron), I.Q. - Podlavice 1.FC 3:11 (1:6), M. Bajs, M. Tučnák, M. Roháč - F. Kurčík 3, J. Knižka 2, P. Oravec 2, S. Petro 2, Ľ. Krnáč 2, Chaos AC - Húsenice FK 5:0, kontumačne, hostia sa na stretnutie nezišli, Unios - Absolut 2:4 (0:3), J. Bílek, L. Kucbel - M. Zbyňovský, P. Joščák, R. Čaučík, P. Uhrík, ŽK: J. Bílek (Unios). Stretnutia rozhodovali P. Dírer a A. Gluch.
1. Arsenal 16 12 3 1 80:34 39
2. Absolut 16 12 2 2 101:55 38
3. Dodna 16 11 4 1 82:50 37
4. Electric Blue 16 11 0 5 80:48 33
5. North Stars 16 10 2 4 95:81 32
6. Nemce FC 16 8 3 5 95:65 27
7. Arias 16 8 2 6 76:71 26
8. Chaos 16 8 2 6 72:68 26
9. Kobok BR 16 7 1 8 72:56 22
10. Iron 16 7 1 8 56:76 22
11. I.Q. 16 6 2 8 60:75 20
12. Unios 16 6 1 9 72:62 19
13. Inov. Absint 16 5 4 7 70:75 19
14. D.P.H. 16 6 1 9 66:79 19
15. Chalani 16 4 3 9 70:63 15
16. Horná 16 4 0 12 40:72 12
17. Podlavice 16 3 1 12 54:115 10
18. Húsenice 16 0 0 16 46:153 0
Program 17. kola, sobota 7. júna 2008: Absolut 03 - Inovation Absint (12:00), Electric Blue - Dodna 1.FC (13:00), Podlavice 1.FC - Chaos AC (14:00), Nemce FC – I.Q. (15:00), Húsenice FK – Arias (16:00), North Stars - Kobok Brezno (17:00), Iron - Arsenal F.C. (18:00), Unios - D.P.H. (19:00), Horná 1.FC – Chalani (20:00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
17. kolo: Küster Wolves - BB Aqex 3:6 (0:2), R. Škvarek 2, J. Mak - S. Drahoň 2, M. Sasák 2, P. Maruniak, M. Bíreš, FC Alice – Hellius 5:3 (3:1), R. Radoš, J. Kamenský, W. Poliak, R. Kubina, M. Kaliský - M. Fillo, M. Kenický, P. Lichý, Jarný vánok – Iveco 1:1 (0:1), A. Mišún - D. Očenáš, Kleso – Ateeray 4:6 (1:2), M. Hruška 2, J. Hruška, T. Brna - M. Paňko 3, P. Jurinec, M. Predmeský, P. Kosťov, Ajax – Mladosť 6:3 (3:2), M. Dobrota 2, J. Cimerman, J. Bajdich, O. Dvorský, L. Dvorský - P. Ács 2, M. Snopko, FC Dan – Twister 4:3 (0:2), Du. Balon 2, J. Valent, L. Hakel - M. Kapusta, P. Potančok, J. Ťakuš, ŽK: P. Jelenčík, M. Pohančaník (Twister), SISEP – Simaček 4:2 (2:1), M. Cimerman 2, M. Andrejko 2 - P. Mesík, L. Žambor, ŽK: M. Miartuš (Simaček), Tornádo Adrian – Alcatraz 4:2 (2:1), V. Kulfas 3, L. Rakyta - J. Grík 2, Capanegra – Bezvetrie 11:8 (4:2), L. Berec 4, M. Kmeť 3, M. Chovan 2, V. Giertl 2 - V. bajs 5, M. Michal 2, V. Polgár, ŽK: M. Glončák (Bezvetrie), Sparta BB - Fofo 4:4 (2:0), R. Zmajkovič 3, J. Hartiník - M. Pitel 2, V. Zemko, V. Močáry, FC Corgoň Pub Riečka mala voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec, I. Kleniar a I. Sadovský.
1. Dan FC 16 13 1 2 79:41 40
2. Simaček 16 12 1 3 77:43 37
3. Alice FC 17 11 1 5 101:58 34
4. Iveco 16 10 4 2 60:30 34
5. Sparta BB 17 10 1 6 70:46 31
6. SISEP 16 9 2 5 73:49 29
7. Alcatraz 16 9 2 5 56:57 29
8. BB Aqex 17 8 2 7 59:59 26
9. Ajax 16 7 4 5 54:46 25
10. Capanegra 16 6 6 4 78:65 24
11. Hellius ŠK 16 5 6 5 46:45 21
12. Adrian 16 6 0 10 48:75 18
13. Kleso 16 5 2 9 50:66 17
14. Bezvetrie 17 5 2 10 65:86 17
15. Twister 16 4 4 8 47:58 16
16. Fofo 16 4 4 8 52:66 16
17. Riečka CP 16 4 3 9 56:80 15
18. Jarný vánok 16 4 2 9 68:77 14
19. Mladosť 16 4 2 10 63:82 14
20. Küs. Wolves 16 3 4 9 48:77 13
21. Ateeray 16 3 3 10 41:87 12
Program 18. kola, 7. júna 2008: Fofo 99 - FC Alice (7:00), Bezvetrie - Küster Wolves (8:00), Simaček - Tornádo Adrian (9:00), Mladosť – SISEP (10:00), Ateeray - FC Dan (11:00), Iveco – Ajax (12:00), Twister – Capanegra (13:00), Hellius - Jarný vánok (14:00), Alcatraz – Kleso (15:00), BB Aqex - FC Corgoň Pub Riečka (16:00, B), Sparta BB má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
17. kolo: San Marconi - 1.FC Run 3:6 (1:4), Ma. Lichý, P. Sedílek, P. Kvačkaj - J. Ličák 3, M. Kulich 2, M. Šimon, Enzo - Žihadlá 3:1 (2:1), Ľ. Soják 2, M. Belán - E. Mlynarčík, Sosaurus - Traktor United 3:6 (2:2), E. Jančo, M. Cenkov, Z. Stančík - I. Podhradský 2, Ř. Scharf, V. Laco, D. Fridrich, M. Pernický, FK Dixon BB - Legia BB 15:9 (9:4), V. Túry 6, D. Pokoš 5, J. Sninský 2, L. Halás 2 - A. Karkoška 4, J. Žigo 3, R. Demian 2, BAXX - Hrča 6:3 (3:0), V. Tkáč 5, R. Tkáč - Š. Majerský 2, I. Hák, Atletico - Gemo 3:2 (1:1), P. Michal 2, J. Kollár - M. Vilímek, J. Hlucháň, ŽK: I. Vilímek (Gemo), ČK: M. Kováčik (Gemo), Elán Sásová - AS Uhlisko 6:4 (4:0), J. Vojtela 2, J. Gažúr 2, M. Muroň, J. Vajs - M. Boroviak 2, I. Fraňo, M. Naštický, ŽK: J. Čupka (Elán), Antira - Duklička BB 3:16 (0:8), M. Kováč, L. Adamovič, M. Mušuka - P. Bubniak 4, P. Šulaj 4, T. Považan 4, J. Šnirc 2, Ľ. Macko, J. Bielik, ŽK: J. Bartoš, R. Oláh, L. Adamovič (Antira) - P. Bugáň (Duklička BB), ČK: R. Oláh (Antira), Betonári - FC Adrenalín 10:3 (6:1), T. Pažout 4, M. Heško 3, M. Štefanovie 2, A. Ďuriš - V. Bodinger 2, D. Zúbek, A je to malo voľno. Stretnutia rozhodovali Ľ. Chmelík, M. Danielisz a M. Štelcl.
1. A je to 16 14 2 0 127:27 44
2. Duklička BB 16 13 2 1 103:27 41
3. 1.FC Run 16 11 3 2 60:30 36
4. Atletico 16 11 2 3 64:24 35
5. Sosaurus 16 9 1 6 84:39 28
6. GEMO 16 9 1 6 55:41 28
7. Enzo 16 8 3 5 68:32 27
8. San Marconi 17 9 0 8 48:55 27
9. Dixon BB 16 8 1 7 104:79 25
10. Traktor Utd. 16 8 0 8 66:48 24
11. Betonári 16 7 2 7 58:49 23
12. Antira 16 7 2 7 63:78 23
13. BAXX 16 6 4 6 47:76 22
14. Elán Sásová 16 5 4 7 51:61 19
15. Žihadlá 16 3 1 12 32:59 10
16. Legia BB 16 2 2 12 39:109 8
17. Uhlisko 16 2 1 13 28:89 7
18. Adrenalín 17 2 1 14 49:130 7
19. Hrča 16 1 2 13 38:136 5
Program 18. kola, piatok 6. júna 2008: FC Adrenalín - A je to (16:30), Žihadlá - Sosaurus (17:30), Traktor United - FK Dixon BB (18:30), Legia BB - BAXX (19:30), Hrča - Atletico (20:30), sobota 7. júna 2008: Gemo - Elán Sásová (8:00), AS Uhlisko - Antira (9:00), Duklička BB - Betonári (10:00), 1.FC Run - Enzo (11:00), San Marconi má voľno.

IV. B liga
17. kolo: Hradec 07 - Juniperus 2:11 (0:4), Ľ. Kundrata, P. Handzuš - M. Filipko 3, E. Rusko 2, D. Frzon 2, M. Adamský, B. Blaško, I. Koštial, M. Lukáč, Hi-Fi - Kotalští orli 5:11 (3:6), D. Eliáš 2, J. Klimeš, M. Tomášik, T. Styk - M. Macheľ 5, R. Mazúch 3, J. Cheban 2, M. Cesnak, ŽK: B. Starosta, D. Kľačko, M. Cesnak (Kotal. orli), ANK Pegi - Dromedári 6:3 (3:1), A. Bystran 2, P. Poláček 2, M. Chmelík, M. Kupec - L. Daubner, T. Konkoľ, K. Rozim, ŽK: M. Chmelík, J. Orel (Pegi) - L. Daubner (Dromedári), Erima 07 - Drink Team 8:7 (3:4), A. Brštiak 2, P. Vyhnička 2, R. Šúr 2, M. Bučko, M. Brynych - M. Slama 3, M. Tichý, M. Michalovič, I. Podkonický, M. Podkonický, Speleo - Grupáci 3:1 (2:0), M. Lupták 2, P. Timčo - R. Kojnok, FK Matiz - Dinamo BB 0:5 (0:2), A. Krnáč 3, L. Klibáni 2, N.S. Team - Androméda 5:0 - kontumačne, hostia sa na stretnutie nezišli, AC Beercelona - No veť toto 10:4 (5:3), M. Karako 7, Ľ. Illéš 3 - L. Mesík 2, P. Číž, Ľ. Caban, Úsvit 07 - Fun Team 4:2 (1:0), M. Šudoma, T. Cimerman, L. Štanda, T. Zachar - J. Minár 2, Viking Stavanger mal voľno. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a Ľ. Chmelík.
1. N.S. Team 16 14 1 1 101:33 43
2. Beercelona 16 13 2 1 77:32 41
3. Erima 16 13 1 2 123:39 40
4. Dinamo BB 16 12 2 2 69:45 38
5. Dromedári 16 12 1 3 104:38 37
6. Androméda 16 10 2 4 67:46 32
7. Drink Team 16 8 2 6 75:61 26
8. Speleo 16 8 0 8 60:59 24
9. Úsvit 16 8 0 8 56:62 24
10. Juniperus 16 7 2 7 64:65 23
11. No veť toto 16 7 1 8 80:63 22
12. Pegi ANK 16 6 2 8 51:59 20
13. Viking St. 16 5 2 9 44:54 17
14. Fun Team 17 5 1 11 55:74 16
15. Kotalští orli 16 5 0 11 53:79 15
16. Hi Fi 16 4 1 11 51:94 13
17. Hradec 17 3 0 14 29:124 9
18. Matiz 16 2 0 14 19:80 6
19. Grupáci 16 1 0 15 27:96 3
Program 18. kola, sobota 7. júna 2008: Fun Team - Viking Stavanger (12:00), Kotalští orli - ANK Pegi (13:00), Dromedári - Erima 07 (14:00), Drink Team - Speleo (15:00), Grupáci - FK Matiz (16:00), Dinamo BB - N.S. Team (17:00), Androméda - AC Beercelona (18:00), No veť toto - Úsvit 07 (19:00), Juniperus - Hi-Fi (20:00), Hradec 07 má voľno.

Oznam MÚMF
Barážové stretnutie o budúcu sezónnu účasť v Extralige Zempra 37 - Godzily sa uskutoční 12. júna 2008 o 19:00 hod. v športovej hale na Štiavničkách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 031
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 520
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 930
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 254
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 990
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 8 573
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 328
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 950
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 726
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 624
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.

2 h

Sneh môže aj namŕzať, jazdite opatrne.

2 h
V breznianskej nemocnici sa už očkuje naplno

U žiadneho z nich sa neprejavili vážnejšie reakcie.

7 h
Ilustračné.

Pred začiatkom testovanie potvrdili hygienici klesajúci trend. Mesto verí, že sa to ukáže aj po testovaní.

8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

21 h

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

19 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?