Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

V prvej a druhej lige je dobojované, ostatní ďalej

MESTSKÁ ÚNIA MALÉHO FUTBALU - BAN. BYSTRICA

I. liga
17. kolo: Skackavá – Iskra 5:6 (1:2), P. Lübeck 3, J. Škovran 2 - M. Harmaniak 2, P. Výbošťok 2, M. Maďar, R. Paučo, ŽK: Š. Greško (Iskra), Exel – Trend 4:7 (2:3), M. Béreš 2, T. Ondrejka, D. Kohút - R. Maďar 5, J. Bohinský, R. Zúbek, Godzily – Flamengo 13:1 (6:1), A. Dubovický 7, R. Puliš 2, R. Dočkal, M. Turčan, J. Beer, Š. Marko - M. Gerö, Royal Brusno kúpele – Alien 8:6 (3:4), R. Tiller 4, M. Gibala 2, S. Pecník 2 - D. Vaník 4, M. Longauer, M. Caban, Erland - Atak 1:1 (1:1), P. Gabaj - T. Brštiak, Starí páni - Royal 94 1:4 (0:2), L. Gerö - I. Horniak 2, P. Necpál 2, ŽK: Z. Binder (Royal 94), ČK: R. Ďuriančik (Royal 94), Ariola - Torpédo Stavbár 5:5 (2:4), P. Gubka 4, R. Gašpar - T. Tuček 2, I. Tišliar, P. Kvaltíny, D. Škubák, Remio ŠK - Real Madrid 1:4 (0:1), R. Sochor - K. Ratica 2, M. Ursíny, M. Tuček, Lazio - Juniors AC 4:4 (2:3), J. Medveď 2, J. Hybský, M. Bursa - M. Chudý 3, P. Jančiar, ŽK: R. Žlkovan (Lazio). Stretnutia rozhodoval P. Kosec.
1. Godzily 17 13 2 2 117:49 41
2. Lazio 17 9 4 4 86:60 31
3. Erland 17 9 4 4 63:51 31
4. Flamengo 17 9 3 5 84:72 30
5. Skackavá 17 9 3 5 78:54 30
6. Royal – BK 17 8 6 3 100:91 30
7. Torp./Stavb. 17 9 2 6 121:97 29
8. Alien 17 8 2 7 91:79 26
9. Royal 94 17 8 2 7 80:69 26
10. Juniors 17 7 3 7 74:74 24
11. Real Madrid 17 7 0 10 76:78 21
12. Iskra 17 6 2 9 68:97 20
13. Remio 17 5 5 7 75:79 20
14. Exel 17 5 4 8 78:80 19
15. Starí páni 17 6 1 10 66:94 19
16. Ariola 17 5 4 8 55:69 19
17. Trend 17 4 0 13 52:126 12
18. Atak 17 2 1 14 54:81 7
II. liga
17. kolo: Absolut - Inovation Absint 4:2 (2:1), M. Zbyňovský 2, P. Ryša, P. Joščák - S. Lunter, J. Bábeľa, Electric Blue - Dodna 1.FC 3:9 (0:2), P. Slaný, M. Francisty, P. Heric - J. Bubeník 4, Mi. Kováč 3, Ma. Kováč 2, ŽK: P. Varga - Mi. Kováč, Podlavice 1.FC - Chaos AC 9:4 (3:0), F. Kurčík 3, P. Braňo 3, S. Petro 2, J. Knižka - M. Truban 3, M. Kliment, Nemce FC – I.Q. 4:2 (2:0), M. Chaban 3, M. Adam - M. Roháč, M. Tučnák, ŽK: J. Brhlík (Nemce), ČK: P. Ursíny (I.Q.), Húsenice FK – Arias 4:13 (2:4), J. Gomboš 2, D. Bacík, M. Tagaj - M. Hrčka 5, R. Valent 4, J. Golecký 2, J. Rohár, M. Šikula, North Stars - Kobok Brezno 5:0 - kontumačne, hostia sa nezišli, Iron - Arsenal F.C. 3:5 (2:3), J. Kotorík, J. Vozár, R. Havran - Š. Gregor 2, M. Faško 2, R. Kováčik, ŽK: R. Kováčik (Arsenal), Unios - D.P.H. 3:9 (0:4), R. Kováč 2, J. Šustek - H. Lehotský 3, J. Purc 2, J. Valent 2, P. Brozman, M. Kušniar, Horná 1.FC – Chalani 2:9 (1:3), M. Tomaníček, J. Orovčík - M. Mesík 3, J. Môcik 2, M. Murgaš 2, Z. Muríň 2, ŽK: M. Parobek (Horná), ČK: M. Kosák (Horná). Stretnutia rozhodovali R. Weiss a I. Sadovský.
1. Arsenal 17 13 3 1 85:37 42
2. Absolut 17 13 2 2 105:57 41
3. Dodna 17 12 4 1 91:53 40
4. North Stars 17 11 2 4 100:81 35
5. Electric Blue 17 11 0 6 83:57 33
6. Nemce FC 17 9 3 5 99:67 30
7. Arias 17 9 2 6 89:75 29
8. Chaos 17 8 2 7 76:77 26
9. Iron 17 7 1 9 59:81 22
10. Kobok BR 17 7 1 9 72:61 22
11. D.P.H. 17 7 1 9 75:82 22
12. I.Q. 17 6 2 9 62:79 20
13. Inov. Absint 17 5 4 8 72:79 19
14. Unios 17 6 1 10 75:71 19
15. Chalani 17 5 3 9 79:65 18
16. Podlavice 17 4 1 12 63:119 13
17. Horná 17 4 0 13 42:81 12
18. Húsenice 17 0 0 17 50:166 0

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga
18. kolo: Fofo 99 - FC Alice 2:5 (1:2), M. Lipták, M. Pitel - W. Poliak 3, M. Kaliský, J. Kamenský, ŽK: V. Zemko (Fofo), Bezvetrie - Küster Wolves 6:6 (3:3), M. Michal 3, M. Kaštieľ, H. Syč-Kriváňová, V. Bajs - R. Strieš 3, M. Zanovit 2, D. Považanec, Simaček - Tornádo Adrian 10:0 (4:0), L. Žambor 3, M. Miartuš 2, R. Zima, M. Kucbeľ, M. Sláva, P. Mesík, Ľ. Zima, ŽK: V. Kulfas (Adrian Tornádo), Mladosť – SISEP 4:2 (2:0), M. Vigaš 3, J. Čief - A. Petrovič, M. Andrejko, ŽK: J. Čief - M. Kmeť, M. Andrejko, Ateeray - FC Dan 0:5 - kontumačne, hostia sa nezišli, Iveco – Ajax 4:2 (2:0), P. Časnocha, J. Hegyi, P. Tréger, P. Kohút - L. Dvorský, M. Kršiak, ŽK: J. Hegyi, M. Časnocha - J. Cimerman, M. Kršiak, M. Dobrota, M. Kršiak, ČK: J. Hegyi (Iveco), Twister – Capanegra 4:3 (1:2), P. Potančok 2, J. Ťakuš, M. Víglaský - A. Výboh, L. Berec, M. Kmeť, ŽK: M. Pohančánik, J. Ťakuš - P. Kohár, Hellius - Jarný vánok 5:4 (3:4), M. Kenický 2, M. Longauer, P. Peržel, M. Čunderlík - S. Hlísnik, J. Michálek, A. Mišún, M. Temniak, ŽK: P. Lichý, M. Fillo, M. Kenický - F. Lukáč, ČK: F. Lukáč (Jarný vánok), Alcatraz – Kleso 3:4 (2:2), M. Kubiš, J. Mojžita, R. Mydlo - M. Hruška 2, Ľ. Bulla 2, ŽK: P. Zelienka, J. Grík - J. Svintek, BB Aqex - FC Corgoň Pub Riečka 4:4 (2:1), M. Sasák 3, P. Maruniak - M. Petráň 2, Ľ. Snopko, M. Hríbik. R: Gluch, Plavec a Darida.
1. Dan FC 17 14 1 2 84:41 43
2. Simaček 17 13 1 3 87:43 40
3. Alice FC 18 12 1 5 106:60 37
4. Iveco 17 11 4 2 64:32 37
5. Sparta BB 17 10 1 6 70:46 31
6. SISEP 17 9 2 6 75:53 29
7. Alcatraz 17 9 2 6 59:61 29
8. BB Aqex 18 8 3 7 63:63 27
9. Ajax 17 7 4 6 56:50 25
10. Capanegra 17 6 6 5 81:69 24
11. Hellius ŠK 17 6 6 5 51:49 24
12. Kleso 17 6 2 9 54:69 20
13. Twister 17 5 4 8 51:61 19
14. Bezvetrie 18 5 3 10 71:92 18
15. Adrian 17 6 0 11 48:85 18
16. Mladosť 17 5 2 10 67:84 17
17. Fofo 17 4 4 9 54:71 16
18. Riečka CP 17 4 4 9 60:84 16
19. Jarný vánok 17 4 2 10 72:82 14
20. Küs. Wolves 17 3 5 9 54:81 14
21. Ateeray 17 3 3 11 41:92 12
Program 19. kola, 14. júna 2008: FC Corgoň Pub Riečka – Bezvetrie (7:00), Kleso – Simaček (8:00), Jarný vánok - Fofo 99 (9:00), FC Dan – Alcatraz (10:00), SISEP – Iveco (11:00), Capanegra – Ateeray (12:00), Ajax – Hellius (13:00), Küster Wolves – Twister (14:00), Tornádo Adrian – Mladosť (15:00), FC Alice - Sparta BB (16:00, B), BB Aqex má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. A liga
18. kolo: FC Adrenalín - A je to 1:25 (1:10), P. Lalík - M. Žubor 6, P. Mihálik 5, Marek Martinec 4, D. Andraščík 4, J. Martinec 3, Mart. Martinec 2, M. Mala, Žihadlá - Sosaurus 3:11 (1:4), M. Meško 2, E. Mlynarčík - M. Chriašteľ 3, B. Šabo 3, P. Cenkov 2, M. Hraško, P. Červienka, M. Cenkov, Traktor United - FK Dixon BB 5:0 (1:0), P. Podhradský 2, J. Abrahám, I. Podhradský st., M. Podhradský, Legia BB - BAXX 1:10 (0:5), R. Demian - V. Tkáč 4, R. Tkáč 3, O. Horváth, J. Lovíšek, R. Záhora, Hrča - Atletico 3:8 (1:4), Š. Majerský 2, M. Fartel - P. Michal 4, J. Kollár 2, J. Blaško, R. Drienik, Gemo - Elán Sásová 3:3 (2:2), M. Staňo, J. Krnáč, M. Vilímek - J. Bartolovič, J. Gažúr, P. Karas-Miklo, AS Uhlisko - Antira 6:8 (4:5), M. Naštický 3, D. Roháč 2, M. Boroviak - M. Kováč 3, M. Mušuka 2, M. Ferko 2, T. Šimiak, Duklička BB - Betonári 8:2 (4:1), P. Šulaj 3, T. Považan 3, M. Peprný 2 - M. Kršnák, M. Štafanovie, 1.FC Run - Enzo 3:5 (1:2), M. Šimon 2, M. Kulich - B. Babula 3, M. Longauer, M. Havrla. R: M. Hlaváček a Ľ. Chmelík.
1. A je to 17 15 2 0 152:28 47
2. Duklička BB 17 14 2 1 111:29 44
3. Atletico 17 12 2 3 72:27 38
4. 1.FC Run 17 11 3 4 63:35 36
5. Sosaurus 17 10 1 6 95:42 31
6. Enzo 17 9 3 5 73:35 30
7. GEMO 17 9 2 6 58:44 29
8. Traktor Utd. 17 9 0 8 71:48 27
9. San Marconi 17 9 0 8 48:55 27
10. Dixon BB 17 8 1 8 104:84 25
11. BAXX 17 7 4 6 57:77 25
12. Antira 17 8 2 7 71:64 23
13. Betonári 17 7 2 8 60:57 23
14. Elán Sásová 17 5 5 7 54:64 20
15. Žihadlá 17 3 1 13 35:70 10
16. Legia BB 17 2 2 13 40:119 8
17. Uhlisko 17 2 1 14 34:97 7
18. Adrenalín 18 2 1 15 50:155 7
19. Hrča 17 1 2 14 41:144 5
Program 19. kola, sobota 14. júna 2008: Enzo - San Marconi (12:00), Sosaurus - 1.FC Run (13:00), FK Dixon BB - Žihadlá (14:00), BAXX - Traktor United (15:00), Atletico - Legia BB (16:00), Elán Sásová - Hrča (17:00), Antira - Gemo (18:00), Betonári - AS Uhlisko (19:00), A je to - Duklička BB (20:00), FC Adrenalín má voľno.
IV. B liga
18. kolo: Fun Team - Viking Stavanger 5:5 (2:2), P. Spišiak 3, M. Trnkus, R. Ivanov - R. Halaj 3, M. Bajs, D. Rybár, Kotalští orli - ANK Pegi 6:5 (4:1), J. Cheban 4, R. Mazúch 2, E. Kováčik - J. Orel 4, P. Poláček, Dromedári - Erima 3:10 (2:3), A. Patráš 2, K. Rozim - J. Považanec 6, R. Šúr 2, P. Vyhnička, M. Šajdák, Drink Team - Speleo 2:4 (0:1), M. Tichý, M. Slama - M. Grančaj 2, M. Lupták, M. Majer, Grupáci - FK Matiz 1:4 (1:2), M. Obrončík - M. Fáber 2, T. Chranček, P. Klučka, Dinamo BB - N.S. Team 1:6 (1:4), A. Krnáč - J. Pĺžik 2, P. Karcel, J. Gajdošík, J. Vigaš, J. Sokáč, Androméda - AC Beercelona 2:3 (0:2), Z. Valašťan, M. Chovan - M. Karako 2, D. Vidiečan, No veť toto - Úsvit 7:7 (4:3), P. Kmeť 3, P. Mesík 2, L. Mesík st., P. Čiž - D. Ďurič 2, P. Železník 2, M. Šudoma, T. Cimerman, T. Zachar, Juniperus - Hi-Fi 6:6 (3:2), M. Filipko 3, I. Koštiaľ 2, B. Blaško - E. Lenárt 2, M. Tomášik 2, T. Styk 2, ŽK: M. Zima, T. Styk, E. Lenárt (Hi-Fi), ČK: D. Frzon (Juniperus). R: I. Kleniar a J. Faško.
1. N.S. Team 17 15 1 1 107:34 46
2. Beercelona 17 14 2 1 80:34 44
3. Erima 17 14 1 2 133:42 43
4. Dinamo BB 17 12 2 3 70:51 38
5. Dromedári 17 12 1 4 107:48 37
6. Androméda 17 10 2 5 69:49 32
7. Speleo 17 9 0 8 64:61 27
8. Drink Team 17 8 2 7 77:65 26
9. Úsvit 17 8 1 8 63:69 25
10. Juniperus 17 7 3 7 70:71 24
11. No veť toto 17 7 2 8 87:70 23
12. Pegi ANK 17 6 2 9 56:64 20
13. Viking St. 17 5 3 9 49:59 18
14. Kotalští orli 17 6 0 11 59:84 18
15. Fun Team 18 5 2 11 60:79 17
16. Hi Fi 17 4 2 11 57:100 14
17. Matiz 17 3 0 14 23:81 9
18. Hradec 17 3 0 14 29:124 9
19. Grupáci 17 1 0 16 28:100 3
Program 19. kola, piatok 13. júna 2008: Hi-Fi - Hradec 07 (16:30), ANK Pegi - Juniperus (17:30), Erima 07 - Kotalští orli (18:30), Speleo - Dromedári (19:30), FK Matiz - Drink Team (20:30), sobota 14. júna 2008: N.S. Team - Grupáci (8:00), AC Beercelona - Dinamo BB (9:00), Úsvit 07 - Androméda (10:00), Viking Stavanger - No veť toto (11:00), Fun Team má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu


Oznam MÚMF
- Barážové stretnutie o budúcosezónnu účasť v Extralige Zempra 37 - Godzily sa uskutoční 12. júna 2008 o 19:00 hod. v športovej hale na Štiavničkách.
- Superpohár MÚMF sa bude hrať v sobotu (FC Securiton, Viťo Team, Celtic Sásová a Godzily) 28. júna 2008. Súčasťou Superpohára bude aj odovzdávanie cien pre víťazné družstvá a najlepších strelcov za sezónu 2007/2008.

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  4. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  5. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  9. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  10. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 517
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 717
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 5 921
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 298
  5. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 933
  6. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 2 877
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 859
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 325
  9. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 1 939
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 817

Blogy SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pohľad z banskobystrickej Šikmej veže.

Výsledky vyplynuli z prieskumu nadácie.


TASR 17. sep
Minister školstva Branislav Gröhling dnes navštívil zvolenské gymnázium, sprevádza ho podpredseda BBSK Ondrej Lunter.

Očkovať ich budú priamo na školách.


TASR 17. sep

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


17. sep
Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Projekt pomoci považujú jeho iniciátori za doteraz najvýznamnejší.


MOJ 16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obchody si môžu vybrať režim.


13 h

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 14 h

Dievča je vo vážnom stave.


14 h

Počas tretej etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska sa cyklisti prehnali regiónom Kysúc.


12 h

Blogy SME

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu