Správa VV ObFZ
1.Oznamujeme všetkým FK, že aktív ŠTK a KM sa uskutoční 5.7.2008 (sobota) o 10.00 hod. v Kultúrnom dome Železiarne Podbrezová (Kolkáreň). Osobitné pozvánky budú zaslané FK, ktoré štartujú v súťažiach riadených ObFZ.
2.Upozorňujeme FK v rámci ObFZ Ban.Bystrica, že nový Prestupový poriadok pre amatérov je uložený na webovej stránke www.ssfz.sk Výklad PP bude prevedení na Aktíve ŠTK ObFZ 5. 7. 2008.
Správa ŠTK a KM predseda – Ján Šutka
1. Kontumujeme MFS 1. triedy 26. kola Priechod – Mýto a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Priechod. Súper sa na stretnutie nedostavil.
2. Konečná tabuľka strelcov I. triedy: 22 gólov Ján Urbančok – Sl. Ľupča, 20 gólov Miroslav Kliment – T.Č.Balog, 18 gólov Miroslav Ivanič – Priechod.
Konečné tabuľky dospelých:
I. trieda
1. Šalková 26 17 6 3 73:25 57
2. Sl.Ľupča 26 17 1 8 62:26 52
3. TĆ.Balog 26 12 7 7 54:31 43
4. Mýto 26 13 4 9 37:33 43
5. Jakub 26 12 6 8 61:60 42
6. Priechod 26 12 5 9 64:50 41
7. Beňuš 26 11 5 10 33:37 38
8. Hronec 26 10 7 9 55:45 37
9. Braväcovo 26 10 6 10 51:53 36
10. Jasenie 26 10 6 10 38:42 36
11. Lučatín 26 7 6 13 36:65 27
12. Heľpa 26 8 2 16 43:57 26
13. Riečka 26 5 3 18 31:74 18
14. Nemecká 26 5 2 19 35:75 17
II. trieda sk. „A“
1. Baláže 26 20 4 2 79:15 64
2. Harmanec 26 19 2 5 83:37 59
3. Medzibrod 26 19 0 7 65:39 57
4. Strelníky 26 13 5 8 58:40 44
5. St.Hory 26 12 7 7 46:32 43
6. Malachov 26 12 5 9 60:45 41
7. Tajov 26 12 2 12 50:44 38
8. Dúbravica 26 10 4 12 47: 45 31
9. Šalková „B“ 26 8 5 13 48:57 29
10. Dukla „C“ 26 7 8 11 42:64 29
11. Hiadeľ 26 7 3 16 39:54 24
12. H.Pršany 26 5 7 14 33:74 22
13. Podkonice 26 5 5 16 23:57 20
14. Hronsek 26 4 1 21 29:99 13
FK Družstevník Dúbravica – 3 body.
II. trieda skupina „B“
1. Osrblie 16 13 2 1 43:11 41
2. Michalová 16 11 1 4 44:17 34
3. D.Lehota 16 9 1 6 36:30 28
4. H.Lehota 16 9 0 7 28:28 27
5. P.Polhora 16 7 5 4 32:20 26
6. Šumiac 16 5 0 11 28:50 15
7. Závadka 16 4 2 10 31:38 14
8. Polomka 16 3 3 10 16:44 12
9. Pohorelá 16 3 2 11 18:38 11
Konečné tabuľky mládeže
I. trieda dorast
1. Braväcovo 16 13 1 2 88:24 40
2. Hrochoť 16 12 0 4 60:32 36
3. Medzibrod 16 9 3 4 68:36 30
4. Telgárt 16 7 2 7 33:39 23
5. Kremnička 16 6 2 8 31:38 20
6. Dúbravica 16 6 2 8 28:43 20
7. Priechod 16 6 2 8 38:63 20
8. Králiky 16 3 1 12 24:62 10
9. Ľubietová 16 2 3 11 17:50 9
I. trieda žiaci
1. Podbrez. „C“ 18 17 0 1 95:17 51
2. Kremnička 18 14 0 4 89:14 42
3. Savon „B“ 18 10 1 7 67:29 31
4. Michalová 18 9 0 9 53:55 27
5. Poniky 18 8 1 9 29:37 25
6. Závadka 18 7 2 9 51:45 23
7. Sásová 18 7 2 9 67:71 23
8. Králiky 18 6 1 11 49:94 19
9. P.Polhora 18 5 1 12 35:93 16
10. Medzibrod 18 3 0 15 24:104 9
Mladší žiaci
1. Zvolen 20 15 3 2 103:17 48
2. Šalková 20 10 3 7 43:47 33
3. Nemecká 20 10 2 8 73:35 32
4. Kremnička 20 7 3 10 54:77 24
5. Savon „C“ 20 7 2 11 56:72 23
6. Ľubietová 20 4 1 15 19:100 13
Správa DK predseda – Július Kliment
D-I-125 Hlinka Tomáš 821211 FK Lučatín 2 MFS nepod. od 6.8..2008 podľa 1-4a.
Zastavenie činnosti na 1 MFS za 4 ŽK od 6.8.2008: Piliar Peter, 871009, Fk Jasenie, Bursa Matúš 801110 FK Šalková, Šišiak Igor 820803 FK Lučatín,
Neprerokované: Cárach Maroš 740618 Fk Malachov (chýba poplatok za ČK), Ursíny Peter 850618 FK Tajov (chýba poplatok za ČK), Plavec Milan 750114 FK Jakub (chýba poplatok za 4 ŽK).
Proti rozhodnutiu DK je možné podať odvolanie do 15 dní od zverejnenia v spravodaji.