Prvá prehra Strelník, prvý bod pre Hronsek

V druhej triede, skupine A, sú aj po štvrtom treťom kole na čele tri mužstvá bez prehry. Menší šok sa zrodil v Medzibrode, kde Nemecká dostala päť kúskov. Prvý bod Hronseka po remíze s Mičinou znamenal posun z poslednej priečky.

II. trieda B - 4. kolo

Hronsek – Mičiná 0:0
V zápase sa stretli mužstvá, ktoré v predchádzajúcom kole zhodne prehrali. V prvom polčase sa hra pohybovala medzi 16-kami, mužstvá si vytvorili po jednej šanci, ktoré nepremenili. V druhom polčase mužstvá zrýchlili kombináciu, z čoho plynuli aj šance, avšak ani jedno mužstvo nedokázalo skórovať. Domáci boli o niečo aktívnejší ako hostia.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pred 50 divákmi rozhodoval Melicher.
HRONSEK: Messerschmidt - Tešlár, Majerský, Kišík, Herkel, Bystriansky, Makóny (53. Majer), Martinec, Šulek (70. Garaj), Struhárik, Tupý.
MIČINÁ: Kleniar - Štubniak, Považanec, Marko, Kvasna, Belaj, Mi. Prostredník (78. Ľupták), Ma. Prostredník, Saktor, Martinec, Rončák (56. Paľa).

SkryťVypnúť reklamu

H. Pršany – Malachov 0:2 (0:1)
V derby zápase vsietili hostia po jednom góle v každom polčase a preto vyhrali.

Góly: 7. M. Kapusta st., 71. M. Dobrota. ŽK: Orovčík, Rýs, Rybársky, Smutný – M. Kapusta st. Pred 100 divákmi rozhodoval Kučera.
H. PRŠANY: Šorec- Brašeň, Trizna, Doobrota, Ondrek (70. Sitka), Orovčík, Rybársky, Rýs, Smutný, Kapusta (46. Murín), Kanka.
MALACHOV: O. Dvorský - Čief, Cimerman, Sanitra, Kuncík, Daniš, Kapusta st. (68. Sečkár), Dobrota, Kapusta ml., L. Dvorský, T. Kapusta.

Hiadeľ – St.aré Hory 1:4 (1:1)
Prvý polčas bol vyrovnaný aj napriek absencii domáceho mužstva. V druhom polčase po zranení domáceho brankára v 60. minúte mužstvo upadlo a dostalo 3 góly.

Góly: 12. Kováč – 34. Fúdor, 60. Štulajter, 75.,85. Maďar. Pred 200 divákmi rozhodoval Blaško.
HIADEĽ: Mikloš - Mlynarčík, Kostúr, A. Brodek, Fúdor, Vajs, Štefanovie, Ľ. Brodek, Brna, Kostúr.
ST. HORY: Hýsek - Lovás, Maďar, Olejár, Brhlík, Debnár, Kováč (64. Antoš), Gavalda, Štulajter, Mišáni, Babjak.

SkryťVypnúť reklamu

Medzibrod – Nemecká 5:1 (2:0)
V susedskom derby sa od začiatku stretnutia zásluhou obidvoch družstiev hral futbal dobrej úrovne. Obidva kolektívy sa snažili o rýchly kombinačný futbal. Hostia boli o niečo aktívnejší, ale nepremenili niekoľko vyložených šancí. Zlom v stretnutí nastal v 35. minúte, keď sa z domácich ukážkovo trafil Chrastina. V druhom polčase sa v 64. minúte zranil hosťujúci brankár a hostia dohrávali len o 10-tich hráčoch. Od tohto okamihu domáci dominovali a zaslúžene zvíťazili.

Góly: 50. (11m), 64. Zeman, 35. Chrastina, 37. Tonhajzer (11m), 70. Smida – 68. Frčo. ŽK: Frčo (N). Pred 150 divákmi rozhodoval Kosec.
MEDZIBROD: Tonhajzer - P. Sokol, Rajčok (70. Plavec), M. Huťka, Sokol, Hirka, Mi. Huťka, Ľupták, Zeman, Chrastina (63. Štefanovie), Smida.
NEMECKÁ: Halgaš - Klinčík, Múka, Slabej, T. Kováč, Frčo, Jablonský, Rosina, Bartoš, Bobok, M. Kováč.

SkryťVypnúť reklamu

Riečka – Dúbravica 1:2 (0:1)
Hostia potvrdili, že hrajú na čele tabuľky. Bojovnosťou predčili domácich, ktorým sa hra vôbec nedarila, čoho dôkazom je aj to, že prvý polčas skončil v prospech hosti 0:1. V druhom polčase sa striedali útoky na oboch stranách. Posledných 20 minút sa domáci snažili skorigovať výsledok. Skóroval Milan Petráň, ktorý dal hlavičkou gól. Po 10. minútach hostia znovu skórovali a pokazili tak radosť domácim. Rozhodca poškodil domácich, pretože viaceré sporne fauly odpískal v prospech hosti. A podľa názoru domácich neodpískal 2 vyložené 11-ky v prospech domácich. Chyba bola u domácich, že vyloženú šancu za stavu 1:1 hráč domácich nepremenil, čo malo veľký vplyv na výsledok.
Góly: 75. M. Petráň - 12. P. Pinka, 88. R. Habány. ŽK: 74. Pataj - 90. Krahulec.Pred 80 divákmi rozhodoval Gajdoš.
RIEČKA: Babušák - Kohár, Hromda, Šimčík, P. Spišiak, Ráno (46. Pataj), Šporka, Náčin (46. M. Petráň), Čermák (85. Sanitrár), Sásik, Necpal.
DÚBRAVICA: Chramec - Dvorovenko, Ľ. Pinka, Makan, Kohút, Habány, Nestes (57. Krahulec), P. Pinka (76. Hlaváč), Karkalík, Kocka, Kováč. Krahulec, Hlaváč.

Tajov – Podkonice 3:0 (2:0)
Od začiatku zápasu prebrali iniciatívu domáci. V 14. minúte po faule Ursínyho premenil pokutový kop Slobodník. V 27. minúte M. Murgaš vyslal na bránu hostí krásnu strelu, ktorá skončila na brvne. Prvý polčas skončil výsledkom 2:0, keď predtým Slobodník po strele z asi 30 metrov trafil súperovu bránku a dobre postavený Zmajkovič hlavou zvýšil na 2:0. Druhý polčas sa hral v domácej réžii. Na konečných 3:0 pohotovo zvýšil Targoš v 83. minúte.
Góly: 14. M. Slobodník (11m), 43. Zmajkovič, 83. Targoš. Pred 50 divákmi rozhodoval Roupec.
TAJOV: Mesík - Muríň, Soják, Rončák, Čermák, Zmajkovič, Ursíny, M. Murgaš, M. Slobodník, Targoš, Horný.
PODKONICE: M. Barla - Homola, Mesík, Pančík, Bodzík, Petrovič, Fridrich, J. Barla, Richecký, Kmeť, Polóny.

Šalková B – Strelníky 3:1 (3:1)
Šalková rozhodla už v prvom polčase po dvoch rýchlych akciách.
Góly: 41. Jozef. Debnár 18., 45. J. Paršo 2, 14. Ján Debnár. Pred 150 divákmi rozhodoval Spišiak.

1. Dúbravica 4 3 1 0 13:3 10
2. Tajov 4 3 1 0 12:4 10
3. Medzibrod 4 2 2 0 15:7 8
4. St. Hory 4 2 1 1 11:8 7
5. Strelníky 4 2 1 1 8:8 7
6. Riečka 4 2 0 2 7:6 6
7. Nemecká 4 2 0 2 9:9 6
8. Malachov 4 2 0 2 7:7 6
9. Šalková B 4 2 0 2 8:10 6
10. H. Pršany 4 2 0 2 5:10 6
11. Mičiná 4 1 1 2 5:6 4
12. Hronsek 4 0 1 3 1:7 1
13. Hiadeľ 4 0 1 3 4:12 1
14. Podkonice 4 0 1 3 2:10 1

Program 5. kola v nedeľu 7. septembra 2008 o 15.30: Podkonice – Šalková „B“, Dúbravica – Tajov, Nemecká – Riečka, St. Hory – Medzibrod, Malachov – Hiadeľ, Mičiná – H. Pršany, Strelníky – Hronsek.

Autor: KSI

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Bystrica

Komerčné články

  1. Firmy otvorene o tom, kam AI pustia a kam už nie
  2. Last minute zájazdov je každé leto menej. Kde ich ešte nájdete?
  3. Expert varuje: Takto vás podvodníci oberú o všetky úspory
  4. Trhy, história aj all inclusive. Kam k moru v Tunisku?
  5. Tunisko nie je len o plážach. Takto vyzerá mimo rezortu
  6. Maldivy mimo sezóny. Dážď prišiel dvakrát, vila za cenu izby
  7. Na Devín kyvadlovou dopravou zadarmo
  8. Za dovolenkové škody vyplatila Allianz o 41 percent viac
  1. Letná háčkovaná móda a kúsok mora u vás doma
  2. Firmy otvorene o tom, kam AI pustia a kam už nie
  3. Last minute zájazdov je každé leto menej. Kde ich ešte nájdete?
  4. Ako znížiť vysoký tlak a cholesterol
  5. Expert varuje: Takto vás podvodníci oberú o všetky úspory
  6. Trhy, história aj all inclusive. Kam k moru v Tunisku?
  7. Záhradkári, pracujte len ráno a večer
  8. OTS: LESY SR sa dištancujú od nepravdivých tvrdení
  1. Expert varuje: Takto vás podvodníci oberú o všetky úspory 10 373
  2. Tunisko nie je len o plážach. Takto vyzerá mimo rezortu 10 215
  3. Maldivy mimo sezóny. Dážď prišiel dvakrát, vila za cenu izby 4 893
  4. Trhy, história aj all inclusive. Kam k moru v Tunisku? 3 027
  5. Čo môže spôsobiť minúta navyše pri pražení kávy? 2 239
  6. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto? 1 870
  7. Na Devín kyvadlovou dopravou zadarmo 1 790
  8. Inšpirujte sa tajomstvom najšťastnejších krajín sveta 1 579
  1. Ivan Mlynár: Ficove triky sa pred zavretými dverami Friedricha Merza zmenili na Ficove tiky.
  2. Rastislav Puchala: Fico má pravdu. Režimy v Číne a Vietname sú vysoko inšpiratívne
  3. Tomáš Hrubý: Byt bez dverí
  4. Martin Turčan: Copak je to za vojáka?
  5. Erik Kriššák: Radoslava Hubeková – Intersvet
  6. Vladimír Čuchran: Vojačkovia
  7. Ľubica Adamková: Máte PZP? Takto vás môže prekvapiť.
  8. Oskar Kaman: Staromešťan opäť na odstrel
  1. Ivan Čáni: Blaha a Kaliňák junior narazili ale napriek tomu ďalej ohlupujú svoj už aj tak dostatočne ohlúpený fan club. 21 911
  2. Věra Tepličková: Vážený pán premiér 8 123
  3. Dávid Polák: Denník Dezoláta 6 979
  4. Rastislav Puchala: Ficovo devínske šialenstvo 6 375
  5. Michael Achberger: Prestaňte rátať kalórie. Toto vás naučí chudnúť jednoduchšie! 6 119
  6. Marcel Rebro: Matúš Šutaj Eštok zachraňuje východ po povodniach: z pláže na Sardínii 5 852
  7. Daniel Guľaš: Hlina preberá štafetu opozičného lídra. PS stagnuje a stráca momentum 5 650
  8. Viktor Pamula: Fico je nebezpečný 4 699
  1. Monika Nagyova: Ako ma rozplakala umelá inteligencia
  2. Marcel Rebro: Fico pomáha Putinovi. Slováci pomáhajú Ukrajine.
  3. Věra Tepličková: Trenčín alebo Stará Bystrica? Kde by ste radšej strávili sobotný večer... ?
  4. Věra Tepličková: Vážený pán premiér
  5. Marcel Rebro: Dobrý vojak Pellegriny: Poslušne hlásim, že idem do vojny!
  6. Marcel Rebro: Dúhová facka pre červených: Ako si Smeráci vylámali zuby na Volkswagene
  7. Marcel Rebro: Matúš Šutaj Eštok zachraňuje východ po povodniach: z pláže na Sardínii
  8. INESS: Aké je (ne)produktívne zdravotníctvo?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Cesta je prejazdná.


Na mieste dopravnej nehody autobusu a osobného auta.

Zasahujú všetky záchranné zložky.


Ilustračné foto.

Dušana Mittera útočník napadol v garáži.


SITA 1
Pohľad zhora na Dunajskú Stredu.

Srdce Žitného ostrova zažilo mafiánsku masakru.


  1. Ivan Mlynár: Ficove triky sa pred zavretými dverami Friedricha Merza zmenili na Ficove tiky.
  2. Rastislav Puchala: Fico má pravdu. Režimy v Číne a Vietname sú vysoko inšpiratívne
  3. Tomáš Hrubý: Byt bez dverí
  4. Martin Turčan: Copak je to za vojáka?
  5. Erik Kriššák: Radoslava Hubeková – Intersvet
  6. Vladimír Čuchran: Vojačkovia
  7. Ľubica Adamková: Máte PZP? Takto vás môže prekvapiť.
  8. Oskar Kaman: Staromešťan opäť na odstrel
  1. Ivan Čáni: Blaha a Kaliňák junior narazili ale napriek tomu ďalej ohlupujú svoj už aj tak dostatočne ohlúpený fan club. 21 911
  2. Věra Tepličková: Vážený pán premiér 8 123
  3. Dávid Polák: Denník Dezoláta 6 979
  4. Rastislav Puchala: Ficovo devínske šialenstvo 6 375
  5. Michael Achberger: Prestaňte rátať kalórie. Toto vás naučí chudnúť jednoduchšie! 6 119
  6. Marcel Rebro: Matúš Šutaj Eštok zachraňuje východ po povodniach: z pláže na Sardínii 5 852
  7. Daniel Guľaš: Hlina preberá štafetu opozičného lídra. PS stagnuje a stráca momentum 5 650
  8. Viktor Pamula: Fico je nebezpečný 4 699
  1. Monika Nagyova: Ako ma rozplakala umelá inteligencia
  2. Marcel Rebro: Fico pomáha Putinovi. Slováci pomáhajú Ukrajine.
  3. Věra Tepličková: Trenčín alebo Stará Bystrica? Kde by ste radšej strávili sobotný večer... ?
  4. Věra Tepličková: Vážený pán premiér
  5. Marcel Rebro: Dobrý vojak Pellegriny: Poslušne hlásim, že idem do vojny!
  6. Marcel Rebro: Dúhová facka pre červených: Ako si Smeráci vylámali zuby na Volkswagene
  7. Marcel Rebro: Matúš Šutaj Eštok zachraňuje východ po povodniach: z pláže na Sardínii
  8. INESS: Aké je (ne)produktívne zdravotníctvo?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu